Dāvana vīrietim Ziemassvētkos

Dāvana vīrietim Ziemassvētkos

Ziemassvētki ir īpaši svētki, kad vēlamies savus mīļos pārsteigt ar mīļām un vērtīgām dāvanām. Meklējot piemērotāko dāvanu vīrietim, jāņem vērā, ka gada beigās vairums cilvēkiem gribās atpūsties, pavadīt laiku kopā ar ģimeni vai izmēģināt ko jaunu.

Vīrieši bieži vien labprāt izmēģina dažādus aktīvās atpūtas piedāvājumus – īpaši, ja ārā ir uzsnigusi bieza sniega kārta. Tad ir tik daudz izklaides iespējas un ziemas prieki. Tā arī veidojām šo dāvanu apkopojumu – izvēloties lieliskus aktīvās atpūtas piedāvājumus, neaizmirstot arī par dažām dāvanu idejām praktiskam vīrietim.

Atpūta slēpošanas bāzē

Dāvana vīrietim Ziemassvētkos

Viena no ziemas labākajām īpašībām ir sniegs un visas izklaides iespējas, kas nāk ar to komplektā. Ja aiz loga ir stindzinoši auksts gaiss un pagalms piesnidzis kuplām kupenām, tad skaidrs ir viens – laiks braukt uz slēpošanas bāzi. Ja vīrietim patīk slēpot vai snovot, tad dāvanu karte uz kādu slēpošanas bāzi būs lieliska dāvana.

Viens no populārākajiem ziemas galamērķiem ir Cēsīs esošais Žagarkalna slēpošanas centrs. Žagarkalns ir viena no lielākajām un senākajām slēpošanas bāzēm Latvijā ar dažādu grūtības pakāpju trasēm. Papildus kalnu slēpošanas trasēm ir izveidota arī kameru sļūkšanas trase. Dāvanu karte Žagarkalnā ir lieliska dāvana vīrietim un visai viņa ģimenei.

Vēl viens lielisks atpūtas centrs, kurā ziemas laikā iespējams slēpot, bet vasaras laikā spēlēt golfu, ir Reiņa trase Siguldā. Golfa klubs Reinis atrodas skaistā vietā – gleznainās Gaujas ielejas tuvumā 3 km no Turaidas muzeja rezervāta. Ziemā pieejamas vairākas dažādas slēpošanas trases ziemas prieku baudīšanai: galvenā trase, iesācēju trase, distanču trase, “Herkulesa” bērnu parks. Dāvanu karte Reiņa trasē ir lieliska izklaide jebkurā gadalaikā.

Skijorings aiz zirga

Dāvana vīrietim Ziemassvētkos

Asāku izjūtu baudīšanai būs vien jādodas uz Ādažiem pie zirgiem. Parasti mēdz teikt, ka zirgiem piemīt nomierinoša un harmonijas pilna enerģija. Tāpēc daudzi izbauda izjādi ar zirgu un izmanto to kā laiku, kad atslēgties no ikdienas. Taču ziemas laikā zirgu stallis Adventure ride piedāvā iespēju atslēgties no ikdienas nedaudz ekstrēmākā veidā – baudot skijoringu aiz zirga.

Skijorings ar zirgu ir lielisks veids, kā iegūt adrenalīna devu, izbaudot ātrumu ar slēpēm vai sniega dēli aiz rikšojoša vai lēkšojoša zirga. Piedāvājums ilgst 30 minūtes un to iespējams izmēģināt arī cilvēku grupā, ja dāvanas saņēmējs nevēlas braukt viens. Turklāt iespējams  izmantot šim nolūkam ne tikai slēpes vai sniega dēli, bet arī piepūstu kameru vai ragavas. 

Garda maltīte restorānā

Dāvana vīrietim Ziemassvētkos

Paņemot pauzi no adrenalīna pilniem aktīvās atpūtas piedāvājumiem, laiks mierīgam, sātīgam un sirdi sildošam restorāna apmeklējumam. Ap Ziemassvētku laiku restorānos valda īpaša noskaņa, kas viesiem ļauj sajusties kā mājās, ar nepiespiestu gaisotni un ar iespēju nobaudīt sezonālos svētku gardumus. 

Dāvanu karte restorānā ir labākais veids, kā Ziemassvētkos uzdāvināt patīkami pavadītu laiku un miera sajūtu. Uz restorāniem parasti ejam svētkos vai īpašos notikumos, tāpēc būtu ļoti patīkami aiziet tur dāvanas rezultātā. Vīrietis varēs doties romantiskā randiņā ar mīļoto, atkal satikšanās ar draugiem vai, iespējams, paņems līdzi tevi pašu!

Iespēja izmēģināt nobraucienu ar bobsleju

Dāvana vīrietim Ziemassvētkos

Atgriežoties atpakaļ pie ziemas prieku baudīšanas, iespējams, šogad ziemā vīrietim beidzot ir jāaizbrauc uz Siguldas bobsleja trasi. Šī ir oriģināla Ziemassvētku dāvana vīrietim, kam patīk sekot līdzi Latvijas bobslejistu gaitām pasaules sacensībās. Tā ir neaizmirstama iespēja traukties lejup pa Siguldas bobsleja trasi īstā bobā un sasniegt 100 km/h ātrumu pavisam īsā laika posmā. 

Nobrauciens ar bobsleju ir piedāvājums, kas sniegs neaizmirstamas emocijas gan vīrietim, gan viņa līdzi paņemtajam draugam vai radiniekam. Šī dāvana ir paredzēta divām personām, tāpēc viņam būs iespēja savā dāvanā un iegūtajās sajūtās dalīties ar kādu citu. Brauciens ar bobsleju ir  lieliska dāvana ikvienam azarta un sporta mīļotājam! 

Skeletona izjūtas bobsleja trasē

Dāvana vīrietim Ziemassvētkos

Vēl viena lieliska iespēja traukties lejā pa Siguldas bobsleja trasi un izbaudīt vēl ekstrēmākas un   asākas izjūtas – skeletona nobraucienā. Ja vīrietis jebkad ir vēlējies saprast, ko nozīmē skeletons, tad šis piedāvājums ir domāts viņam. Saņemot šo nobraucienu dāvanā, viņam būs iespēja  izbraukt ar Vardi – tajā iegulties uz vēdera un braukt pa trasi lejā, izbaudot gan straujās virāžas, gan ātrās taisnes. 

Brauciens ar vardi norisinās Siguldas bobsleja un kamaniņu trasē, kur norisinās arī Pasaules kausa posmi skeletonā. Lejā pa trasi izdosies traukties ar maksimālo ātrumu 70-80 km/h. Ikvienam vīrietim, kas novērtē azarta pilnu atpūtu svaigā gaisā šī dāvana būs labs pārsteigums.

Elegants rokas pulkstenis

Dāvana vīrietim Ziemassvētkos

Ziemassvētki ir īstais laiks, kad palutināt savus mīļos ar īpašām un skaistām dāvanām. Ikvienam ir nepieciešams rokas pulkstenis, jo tas ir ērts un arī elegants ikdienas aksesuārs. Ne vienmēr iespējams precīzi noteikt dāvanas saņēmēja gaumi, tāpēc drošākais variants būs izvēlēties dāvanu karti pulksteņa iegādei. Tādā veidā vīrietis aizies uz veikalu un pats izvēlēsies sev piemērotāko pulksteni.

Turklāt tad vīrietis par dāvanu priecāsies divreiz – to saņemot no tevis, kā arī tās izmantošanas mirklī veikalā. Dāvanu karte pulkstenim ir lieliska dāvana svētkos jebkuram vīrietim tavā dzīvē – vīram, tētim, brālim vai draugam.

Relaksējoša SPA atpūta

Dāvana vīrietim Ziemassvētkos

Ikvienam ir nepieciešama kvalitatīva atpūta, tomēr ne vienmēr tam pietiek laika. Visvairāk parasti vērtējam paši sevi, tāpēc ir viegli atrast attaisnojumus, kāpēc nav laika vai nepieciešamības paņemt vienu brīvdienu un nodoties pilnvērtīgai atpūtai. Tieši tāpēc atpūta ir lieliska dāvana, ko uzdāvināt svētkos mūsu mīļajiem cilvēkiem.

SPA atpūta Latvijā ir visai plaša un daudzveidīga. Izvēloties kādu no SPA piedāvājumiem, jāņem vērā, kas vīrietim visvairāk varētu patikt. Iespējams, viņš novērtētu brīvdienu atpūtu ar savu otro pusīti kādā ārpus pilsētas esošā SPA centrā. Dāvanu karte SPA atpūtai ir lieliska dāvana Ziemassvētkos, jo tā izrādīs rūpes.

Sporta masāža visam ķermenim

Dāvana vīrietim Ziemassvētkos

Ja vīrietis nodarbojas ar sportu, tad, iespējams, viņam noderīga dāvanu varētu būt sporta masāža. Tā var kalpot gan kā muskulatūras sagatavošana fiziskajai slodzei, gan arī spēka un enerģijas atjaunošanai pēc tās. Sporta masāžai ir daudzas veselību uzlabojošas īpašības, kas stimulē visu organismu –  uzlabo asinsriti, paātrina toksīnu izvadīšanu no organisma un mikrotraumu dzīšanu, un  sniedz atslābinošu efektu. 

Sporta masāža visam ķermenim būs vērtīgi pavadīts laiks, kas uzlabos pašsajūtu un sniegs pilnvērtīgu relaksāciju. Tā veicina dziļo muskuļu atslābumu, cīpslu un fasciju saspringuma mazināšanos. Sporta masāžai īpaši svarīga loma ir sportistu sagatavošanas treniņiem un sacensībām.

Dāvanu karte sporta un hobija veikalā

Dāvana vīrietim Ziemassvētkos

Lai baudītu ziemas priekus un dažādus aktīvās atpūtas piedāvājumus, ir nepieciešams atbilstošs apģērbs un inventārs. Protams, slēpošanas bāzēs un visos atpūtas centros pārsvarā ir iespējams visu nepieciešamo izīrēt, kas ir lielisks variants. Tomēr, ja vīrietis ir aktīvs slēpotājs vai cita sporta veida piekritējs, tad daudz izdevīgāk būs sagādāt visu nepieciešamo pašam.

Ja vīrietis, kuru gribi iepriecināt Ziemassvētkos, novērtētu iespēju sagādāt sev kvalitatīvu sporta apģērbu vai citas preces, tad viņam piemērota dāvana ir dāvanu karte XSports veikalā. XSports ir sporta preču tirdzniecības veikals Rīgā, kurā iespējams iegādāties kvalitatīvu sporta zīmolu izstrādājumus savai aktīvajai atpūtai. 

Brauciens ar sniega motociklu

Dāvana vīrietim Ziemassvētkos

Vēl viens lielisks aktīvās atpūtas piedāvājums vīrietim, kas ļaus kārtīgi iztrakoties, ir brauciens ar sniega motociklu. Tā ir laba iespēja izbraukāties pa speciāli izveidotu trasi mežā veselas stundas laikā. Brauciens ir paredzēts divām personām, tāpēc vīrietis šo prieku varēs baudīt vai nu vienatnē, vai arī ar līdzi paņemto draugu vai otro pusīti.

Brauciens ar sniega motociklu notiek pieredzējuša instruktora pavadībā. Pirms izbrauciena vīrietis saņems instruktāžu un tiks iepazīstināts ar drošības noteikumiem. Piedzīvojumu un spilgtu atmiņu pilna diena ir garantēta. Ikvienam, kam patīk ātrums un asas izjūtas, šī dāvana noteikti patiks!

Kērlings kopā ar draugiem

Dāvana vīrietim Ziemassvētkos

Kērlings ir aizraujoša spēle, kurā aktīvi atpūsties un izbaudīt nelielu azartu. Ar dāvanu kartes palīdzību Ziemassvētkos vīrietim vari uzdāvināt kērlinga spēli. Tās laikā vīrietis un viņa 4 līdzi paņemtie draugi varēs apgūt spēles pamatus un lieliski pavadīt laiku. Dāvanas piedāvājums ir aktuāls visa gada garumā.

Kad viss ierastais izmēģināts, laiks kaut kam jaunam – kērlingam. Šis olimpiskais sporta veids kļūst arvien populārāks visā pasaulē. Kas to lai zina – iespējams, tas kļūs par vīrieša jaunāko hobiju. Kērlings ar draugiem ir lieliska dāvana svētkos, kas labi ļaus pavadīt laiku kopā ar līdzi paņemtajiem cilvēkiem.

Kaitsērfings ziemā

Dāvana vīrietim Ziemassvētkos

Šī ir dāvana no kaitsērfinga skolas KiteSchool. Kaitsērfings ziemā un individuālas apmācības kaitošanā  ir labs veids, kā ziemā apgūt jaunu prasmi un labi pavadīt ziemas sezonu. Kaitsērfings ziemā ir lieliska izklaide, kuras laikā vīrietis iegūs zināšanas par to, kā pareizi izvēlēties vietu, apgūs svarīgākos termiņus un pūķa vadīšanas zināšanas. 

Nākošajā nodarbībā vīrietis iegūs zināšanas par pūķa uzbūvi un drošību tā vadīšanas laikā, kā arī būs iespēja trenēties pūķa vadīšanā. Šīs dāvanas izbaudīšanā noteicošais ir vējš. Vīrietim būs jāņem vērā, ka lai kaitotu, vēja ātrumam jābūt vismaz 6 m/s. Kaitsērfinga nodarbības ir oriģināla dāvana Ziemassvētkos ikvienam vīrietim!

Lai gaiši un silti svētki!

Citas līdzīgas dāvanas atradīsi katalogā Ziemassvētku dāvanas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *