Dāvanu komplekti ”Noderīgais + Gardais”

Dāvanu komplekti ”Noderīgais + Gardais”

Dāvanas var būt tik dažādas un to meklēšana bieži vien sagādā satraukumu. Lieliska dāvanas formula, kas to risina ir apvienot kādu izteikti praktisku dāvanu vai universālu dāvanu karti ar kādu gardumu. Šāda dāvana tās saņēmējam sniegs ko praktisku un ikdienā izmantojamu, ko papildinās kāds kārums, ko uzreiz naobaudīt. Kārums var būt arī kā vizuāls dāvanas papildinājums, kas piedot papildus krāšņumu vai personiskumu.

Šāda dāvana var būt mīļa dāvana svētkos saviem tuvākajiem cilvēkiem, kā arī lietišķa dāvana darba kolēģiem vai sadarbības partneriem.

Iespējas, kur iegādāties šādu dāvanu, skatīt zemāk.

Kategorijas:

Apraksts

Kur atrast dāvanu komplektus

Dāvanu komplektus var veidot paši, īpaši, ja ir zināma labi piemērota praktiska dāvana, un zināms, kādi gardumi iepriecinās dāvanas saņēmēju. Atliek vien iesaiņot atbilstošā noformējumā.

Variants ir izvēlēties kādus trgū piedāvātus gardumu komplektus, un papildināt ar kādu universālu dāvanu, piemēram, dāvanu karti.

Protams, var izvēlēties kādus gatavus dāvanu komplektus.

Dāvanu komplekti no ZeDavanuKomplekti.lv

Dāvanu komplekti Ineterneta veikala ZeDavanuKomplekti.lv piedāvājumā atradīsiet praktiskas dāvanas, iesaiņotas kopā ar gardumiem no Skrīveru Saldumi, Rāmkalni un citiem ražotājiem.

Praktisko dāvanu piedāvājumā ir dāvanu kartes, termokrūzes un gaumīgas ūdens pudeles.

Piedāvājumā ir jau gatavi dāvanu komplekti, bet var pasūtīt arī tieši Jums piemērotu dāvanu kombināciju.

Kas jāņem vērā

Dāvanu komplektus veidojot pašiem ir īpaši jāpiedomā par dāvanas iesaiņojumu. Dāvanas ir patīkami saņemt arī ar acīm – skaisti iesaiņota dāvana vienmēr tiek novērtēta.

Praktiskas dāvanas ne vienmēr izceļas ar skaistu izskatu, tāpēc gardums ir kā lielisks vizuālais papildinājums. Lai padarīto šo dāvanu īpašāku, izvēlies dāvanas saņēmēja iecienītāko našķi. Tas dāvanai piešķirs īpaši personīgu vērtību.

Papildu informācija

Saņēmējs

, , , , , , , ,

Svētki

, , ,

Vērtība

,

Cenu grupa

No 20 līdz 40 EUR, No 40 līdz 100 EUR

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Dāvanu komplekti ”Noderīgais + Gardais””

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *