Zvaigžņu vērošana

Zvaigžņu vērošana

Zvaigžņu vērošana ir romantiska dāvana, kas dāvanas saņēmējam ļaus uzzināt ko jaunu, gūt mierpilnu pieredzi un romantiski pavadīt laiku kopā ar savu otro pusīti.

Šī ir lieliska dāvana savam mīļotajam cilvēkam dažādos svētkos, piemēram, mīļotajai meitenei dzimšanas dienā vai sievai Valentīndienā.

Iespējas, kur iegādāties šādu dāvanu, skatīt zemāk.

Vairāk par to, kāpēc šī ir laba dāvana, varat arī izlasīt blogā idejadavanai.lv Romantiska zvaigžņu vērošana.

Apraksts

Zvaigžņu vērošana

Zvaigžņu vērošana tumsā un pilnīgā klusumā var būt patiesi romantiska nodarbe. Ja blakus ir mīļotais cilvēks un visa Visuma zvaigznes – lielisks vakars ir garantēts.

Kad iedomājamies par romantiku, zvaigznes un to mirdzums šķiet kā pašsaprotama romantikas sastāvdaļa. Randiņš, kas norisinās zvaigžņu vērošanas observatorijā varētu būt romantiska dāvana otrajai pusītei. Taču tāpat šis var būt arī aizraujošs piedzīvojums klases ekskursijai.

Romantiska zvaigžņu vērošana 2 personām 28,50 EUR

ROMANTISKA zvaigžņu vērošana
Piedāvājumā ietilpst:
  • Aptuveni 1h ilga lekcija par virtuālajiem Visuma plašumiem.
  • Ekskursija pa observatoriju un iespēja piedalīties fizikas eksperimentos.
  • Kopējais apmeklējuma ilgums 2 stundas.

Diennakts tumšajā laikā ir iespējams doties romantiskā kruīzā pa naksnīgo Visumu, piestājot pie ievērojamākajiem objektiem, kuri tobrīd ir novērojami. Savām acīm varēsiet aplūkot gan tuvus, gan tālus kosmosa objektus – Mēnesi, planētas, zvaigznes un to grupas.

StarSpace observatorija

starspace observatorija  

  • Zvaigžņu observatorija Suntažos.
  • Iespēja veikt fizikas eksperimentus.
  • Astrofotografēšana.
  • Izzinošas un interesantas lekcijas grupām.
  • Dalība tevis rīkotajā pasākumā, piešķirot tam īpašu noskaņu.

Observatorija StarSpace ir vieta , kur aplūkot debesu spīdekļus un piedzīvot jaunas atklāsmes. StarSpace viens no galvenajiem mērķiem ir astronomijas popularizēšana un sabiedrības izglītošana astronomijā un ar to saistītajās nozarēs.

Kas jāņem vērā

Ja veic rezervēšanu grupai vismaz 10 cilvēku sastāvā, saskaņošna jāveic vismaz nedēļu pirms vēlamā datuma. Ja ieradīsies mazāks skaits cilvēku, var pieteikt apmeklējumu tajā pašā dienā līdz plkst. 15.00. Savlaicīga pieteikšanās nepieciešama jebkurā gadījumā.

Debess objektu novērojumi iespējami tikai tad, ja nav mākoņu un nokrišņu, kā arī vēja ātrums ir mazāks par 15 m/s. Observatorijas apmeklējums nav iespējams cilvēkiem ar kustību ierobežojumiem.

Pirms observatorijas apmeklējuma ieteikts silti saģērbties, lai komfortabli varētu vērot zvaigznes un visu uzmanību veltīt tikai tam un līdzi paņemtajam cilvēkam.

 

Papildu informācija

Saņēmējs

, , ,

Svētki

, ,

Vērtība

,

Cenu grupa

No 20 līdz 40 EUR, No 40 līdz 100 EUR

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Zvaigžņu vērošana”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *