Dāvanas 30 gadu jubilejā vīrietim

30 gadu dzimšanas diena ir nozīmīgs pavērsiens jebkura vīrieša dzīvē. Tāpēc saņemt pārdomātu dāvanu šajos svētkos ir īpaši patīkami. Dāvanu izvēle ir ļoti plaša, sākot no noderīgām dāvanām, beidzot ar dāvanām priekš vīrieša hobija. Atliek jautājums – tieši kādu dāvanu saņemt būtu vispatīkamāk un raisītu pozitīvas emocijas?

Visas dāvanu idejas, ko dāvināt vīrietim,var aplūkot mūsu katalogā – Dāvanas vīrietim. Te mēs esam izveidojuši sarakstu, kas atbildēs uz augstāk uzdoto jautājumu un parūpēsies par to, ka atradīsiet, iespējams, labāko 30.dzimšanas dienas dāvanu vīrietim.

Kvalitatīvs ādas maks

Klasisks ādas maks

Āda jau gadiem ilgi tiek uzskatīta par ļoti kvalitatīvu un izturīgu materiālu. Tieši tāpēc ādas aksesuāri vīriešu vidū ir īpaši iecienīti.

Šāds ādas aksesuārs – ādas maks, būs ne tikai kvalitatīva, bet arī praktiska dāvana vīrietim 30 gadu dzimšanas dienā, jo tiks izmantota dienu no dienas. Dāvana, kurai nebūs ilgi jāgaida savs iznāciens.

 

Brauciens ar ūdens motociklu

Brauciens ar ūdens motociklu

Ja vīrieša dzimšanas diena ir gada siltajā sezonā, tad brauciens ar ūdens motociklu būs lieliska dāvana. Tā būs ne tikai iespēja iztrakoties un izveidināt galvu, bet arī veids, kā lieliski pavadīt brīvo laiku.

Brauciens ar ūdens moci pieejams gan vienai personai, gan vairākām, tāpēc dāvanas saņēmējam būs iespēja šo piedzīvojumu dalīt ar sev mīļu cilvēku – piemēram, otru pusīti, iemīļotajiem draugiem vai ģimeni.

Dāvanu karte vīrieša hobijam

Dāvanu kartes hobijiem

Ja ir zināms gaviļnieka iemīļotais hobijs, ar dāvanu karti hobija veikalā palīdzību nekad nevar nošaut greizi. Šī dāvanu karte ir piemērota vīrietim, kuram patreiz ir kāds pie sirds mīļš hobijs vai arī kādam, kas tik ir hobija meklējumos.

Dāvanu karšu klāsts ir diezgan plašs – veikali sporta ekipējumam, makšķernieku preces, motokrosa inventārs un daudz citas lietas.

Kafijas krūze kaķu mīlim

Kafijas krūze kaķu mīlim

Gadījumā, ja gaviļnieks ir kaķu fanātiķis, krūze ar kaķiem būs piemērota dāvana tieši viņa gaumei. Gaviļnieks varbūt pat nenojauš, ka tieši šāda dāvana viņam vairāk ies pie sirds un dos kādu mīļu, pozitīvu noskaņu.

Kaķu krūzēm ir vairāki varianti, ir iespēja izvēlēties piemērotāko viņam. Varbūt tieši šāda tipa krūze būs viņa iemīļotākā, kura tiks izmantota visādiem dzērieniem, varbūt arī tieši rīta kafijai.

Klasisks rokas pulkstenis

Klasisks rokas pulkstenis

Kvalitatīvs un klasisks rokas pulkstenis nekad neizies no modes, un nezaudēs savu vērtību, tāpēc ar šādu dāvanas izvēli nevar nošaut greizi.

Tiek uzskatīts, ka pulksteņu nēsāšana vīriešiem piešķir gan efektivitāti, gan vīrišķību, tāpēc rokas pulkstenis vīrietim 30 gadu dzimšanas dienā būs piemērota dāvana, kas tiks novērtēta. Bet, ja neesi pārliecināts par dāvanas saņēmēja gaumi, tad laba alternatīva būs dāvanu karte pulksteņu veikalā.

 

 

Viedā ūdens pudele

Viedā ūdens pudele

Ūdens patērēšana ikdienā ir svarīga ikvienam dzīvam organismam, bet daudzi ikdienas steigā par to aizmirst. Kā likt atcerēties, ka nepieciešams padzerties?

Lielisks risinājums ir viedā ūdens pudele, kas atgādinās padzerties, jo, kad ilgāku laiku tā nebūs tikusi attaisīta, tā sāks mirgot. Vīrieši savā 30 gadu dzimšanas dienā īpaši novērtēs saņemot šādu dāvanu, dēļ tā, ka tā ir gan praktiska, gan oriģināla.

 

Golfa spēle

Golfa spēle

Golfs var būt lieliska 30. dzimšanas dienas dāvana vīrietim, kurš labprāt pavada laiku brīvā dabā, vingro un izmēģina jaunus hobijus. Golfs ir sporta veids, kas ir baudīts jau gadsimtiem ilgi. Un tas ir jautra, izaicinoša un sabiedriska nodarbe, ko var baudīt vienatnē vai kopā ar draugiem.

Viena no golfa kā dāvanas priekšrocībām ir tā, ka to var spēlēt dažādos laukumos. Tas ļauj saņēmējam iepazīt dažādas vietas un spēlēt dažādos laukumos, kas atbilst viņa prasmju līmenim.

Stratēģijas galda spēle

Stratēģijas galda spēles

Stratēģijas galda spēle ir kaut kas vairāk par spēli. Tā ir dāvana, kas dos iepsēju kvalitatīvi pavadīt laiku kopā ar ģimeni vai mīļajiem.

Stratēģijas galda spēle ir lieliska dāvana vīrietim 30 gadu dzimšanas dienā, kuram brīvajā laikā patīk spēlēt galda spēles un kam jau sen ir kārojusies kāda jauna galda spēle. Tikai pirms spēles dāvināšanas, pārliecinies, vai noskatītā spēle jau nestāv vīrieša spēļu plauktā.

Skudru ferma

Skudru ferma

Šī ir ļoti netipiska dāvana, kura varētu izbrīnīt ikvienu vīrieti. Gandrīz vai nekad nevar dzirdēt, ka kāds ir saņēmis šādu dāvanu, padarot to par oriģinālu dāvanu.

Skudru ferma ļauj kukaiņu dzīvi aplūkot no malas un fascinēt ikvienu. Šī dāvana no otras puses varētu arī būt relaksējoša dāvana – vakaros, kad darba bijis par daudz, var apgulties dīvānā un vērot skudru darbu no malas. Izklausās visai interesanti, ne?

Sporta kluba abonements

Sporta kluba abonements

Nekad nav par vēlu sākt sportot, arī ne 30 gados, tāpēc, ja vīrietis jau sen ir izrādījis interesi par došanos uz sporta klubu, tad šis ir īstais brīdis to realizēt. Sporta kluba abonements ir lielisks veids, kā atvēlēt laiku dažādām aktivitātēm un parūpēties par savu veselību – gan ārējo, gan iekšējo.

Viens no veidiem, kā visērtāk šādu dāvanu pasniegt, ir ar dāvanu kartes palīdzību.

Klasiskas vīriešu smaržas

Klasiskas vīriešu smaržas

Oriģinālas, ikvienai gaumei un vajadzībām piemērotas smaržas ir lielisks personības papildinājums. Klasiskas vīriešu smaržas ļauj šo visu paveikt un papildināt vīrieša tēlu. Labas, klasiskas smaržas, kas atblist vīrietim, var raksturot gan tā raksturu, gan enerģiskumu un pieeju dzīvei.

Klasikas vīriešu smaržas ir laba ideja dāvanai. Tās priecāsies saņemt ikviens vīrietis – kā ikdienā, tā arī kādos īpašos svētkos.

T-krekls ar oriģinālu apdruku

T-krekls ar oriģinālu apdruku

30 gadu dzimšanas diena vīrietim, nav joka lieta, bet ja vēlies, gaviļniekam uzlabot omu, liekot smieties, tad iesakām uzdāvināt –  kreklu ar oriģinālu apdruku. Tā būs ne tikai personīga dāvana, bet arī ļoti praktiska.

Kreklu vari personalizēt pats vai izvēlēties jau gatavu kreklu ar apdruku. Galvenais, lai apdruka raksturotu vai būtu nozīmīga dāvanas saņēmējam.

Bezvadu austiņas sportam

Bezvadu austiņas sportam

Iesoļojot nākamajā desmitgadē, iespējams, vīrietis savos 30 gados izlems pievērsties vēl vairāk sporta aktivitātēm. Saņemot dāvanā kvalitatīvas un ērti lietojamas bezvadu austiņas garantēti sniegs vēl lielāku mudinājumu aktīvi pievērsties sportam.

Bezvadu austiņas mūsdienās ir daudz un dažādas. Tās atšķiras ne tikai pēc krāsas un formas, bet arī pēc iebūvētajām sistēmām, akumulatoru, darbības ilguma un citiem faktoriem. Piedāvājums ir plašs un tajā var atrast meklēto, piemērotu ikviena gaumei un vēlmēm.

Spēļu konsole

Spēļu konsole

Ja vīrietī arī 30 gados mīt iekšējais bērns un ir uz TU ar videospēlēm, tad jauna spēļu konsole ir dāvana, kas sagādās ļoti lielu prieku un iespējams iepriecinās vīrietī dzīvojošo bērnu, kurš iespējams jau sen, vēlējies spēļu konsoli.

Turklāt šī dāvana atvieglos turpmāko dāvanu pirkšanu – varēsi iegādāties spēles vai citus aksesuārus, kas papildinās spēļu konsoli.

 

 

 

Ceļojums

Ceļojums

Atpūta, neredzētas vietas un pavisam jauna kultūra. Tieši to sniegs ceļojums, kuru vari saplānot un pasniegt kā dāvanu vīrietim 30 gadu dzimšanas dienā.

Bet, ja ceļojuma plānošanai neatliek laika, tad vērtīgi būs izmantot ceļojumu aģentūras pakalpojumus ar kuru palīdzību profesionāļi parūpēsies par izcila ceļojuma izplānošanu. Jo atpūtas nevienam un nekad nevar būt par daudz.

Ja neatradi, ko meklēji, tad ieskaties dāvanu ideju rakstā – ekskluzīvas dāvanas vīrietim, kurā iespējams atradīsi piemēroto šai jubilejai.

Lai izdodas pārsteigt svētku gaviļnieku!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *