Dāvana 30 gadu jubilejā vīrietim

dāvana vīrietim dzimšanas dienā

30 gadu dzimšanas diena ir nozīmīgs pavērsiens jebkura vīrieša dzīvē. Tāpēc saņemt pārdomātu dāvanu šajos svētkos ir īpaši patīkami. Bet, kāda dāvana būtu piemērota dāvana 30 gadu jubilejā vīrietim?

Mēs esam izveidojuši sarakstu, kas atbildēs uz šo jautāju un parūpēsies par to, ka atradīsiet vislabāko iespējamo 30.dzimšanas dienas dāvanu.

Kvalitatīvs ādas maks

Ādas maks

Āda jau gadiem ilgi tiek uzskatīta par ļoti kvalitatīvu un izturīgu materiālu. Tieši tāpēc ādas aksesuāri vīriešu vidū ir īpaši iecienīti. Ja vēlies uzdāvināt kvalitatīvu ādas aksesuāru, tad ādas maks būs lielisks variants.

Maks būs ne tikai kvalitatīva, bet arī ļoti praktiska dāvana, kas tiks izmantota dienu no dienas. Atliek vien izvēlēties atbilstošāko modeli.

Klasisks rokas pulkstenis

klasisks rokas pulkstenis

Ja esi gatavs vairāk patērēties, tad dāvana, kas nekad nezaudēs savu vērtību un neizies no modes, ir klasisks rokas pulkstenis. Patiesi kvalitatīvs pulkstenis var būt liela investīcija, tāpēc pirms šādas dāvanas iegādes veic izpēti. Ja baidies nokļūdīties ar izvēli, lieliska alternatīva var būt dāvanu karte pulksteņu veikalā.

Vēl šaubies? Daudz noderīgu informāciju par šādu dāvanu vari atrast dāvanu ideju rakstā klasisks rokas pulkstenis.

Viedā ūdens pudele

Vieda udens pudele

Kas var būt labāk par klasisku ūdens pudeli? Vienkārši- viedā ūdens pudele. Tā ne tikai būs praktiska dāvana, bet arī dāvana, kas parādīs rūpes. Kā tas strādā? Brīdī, kad pudele ilgāku laiku nav tikusi attaisīta, tā atgādinās padzerties un sāks mirgot. Tieši tik vienkārši.

Vairāk par to, kāpēc kvalitatīva ūdens pudele ir laba dāvana, lasi rakstā dāvana vīrietim-kvalitatīva ūdens pudele.

Stratēģijas galda spēle

stratēģiska galda spēle

Stratēģijas galda spēle ir kaut kas vairāk par spēli. Tā ir dāvana, kas ļaus kvalitatīvi pavadīt laiku kopā ar ģimeni vai mīļajiem.

Stratēģijas galda spēle ir lieliska dāvana vīrietim, kuram patīk brīvajā laikā spēlēt galda spēles un kurš jau sen ir domājis par jaunas spēles iegādi.

Pirts ar piegādi

pirts ar piegādi

Ja vīrieša ikdiena ir pietiekoši piepildīta un stresaina, tad lieliska dāvana var būt atpūtas brīdis. Turklāt to vari nogādāt līdz vīrieša mājām. Jautāsiet kā?

Pirti ar piegādi ir iespējams noīrēt uz dažām stundām vai pat uz veselu diennakti. Tā būs lieliska atpūta, kuru vari aizvest uz jebkuru Latvijas nostūri.

Sporta kluba abonements

sporta kluba abonements

Ja vīrietis jau sen ir izrādījis interesi par došanos uz sporta klubu, tad šis ir īstais brīdis to realizēt. Sporta kluba abonements ir lielisks veids, kā atvēlēt laiku dažādām aktivitātēm un parūpēties par savu veselību – gan ārējo, gan iekšējo.

Viens no veidiem, kā visērtāk šādu dāvanu pasniegt, ir ar dāvanu kartes palīdzību. Piemēram,VingroSev.lv dāvanu karte treniņiem.

Ceļojums

ceļojums

Kopīga atpūta, neredzētas vietas un pavisam jauna kultūra. Tieši to sniegs ilgi gaidītais ceļojums, kuru vari saplānot un pasniegt kā dāvanu.

Ja ceļojuma plānošana nav tavs, tad vērtīgi būs izmantot ceļojumu aģentūras pakalpojumus. Tūrisma aģentūras dāvanu karte ir alternatīva, ja visu plānošanu gribi atstāt profesionāļu gādībā.

Brauciens ar ūdens motociklu

brauciens ar udens motociklu

Ja vīrieša dzimšanas diena ir gada siltajā sezonā, tad brauciens ar ūdens motociklu būs lieliska dāvana. Tā būs ne tikai iespēja iztrakoties un izveidināt galvu, bet arī veids, kā lieliski pavadīt brīvo laiku.

Brauciens ar ūdens moci pieejams gan vienai personai, gan vairākām, tāpēc dāvanas saņēmējam būs iespēja šo piedzīvojumu dalīt ar sev mīļu cilvēku.

T-krekls ar oriģinālu apdruku

krekls ar uzrakstu

Ja vēlies dzimšanas dienas dāvanu padarīt nedaudz jautrāku, tad krekls ar oriģinālu apdruku ir īstā dāvana. Tā būs ne tikai personīga dāvana, bet arī ļoti praktiska.

Kreklu vari personalizēt pats vai izvēlēties jau gatavu kreklu ar apdruku. Galvenais, lai apdruka raksturotu vai būtu nozīmīga dāvanas saņēmējam.

Spēļu konsole

xbox spelu konsole

Ja vīrietis ir uz tu ar videospēlēm, tad jauna spēļu konsole ir dāvana, kas sagādās ļoti lielu prieku. Turklāt šī dāvana atvieglos turpmāko dāvanu pirkšanu-varēsi iegādāties spēles vai citus aksesuārus.

Vairāk par spēļu konsolēm lasi dāvanu ideju rakstā spēļu konsole.

Nepieciešamas vēl idejas? Līdzīgas dāvanu idejas vari apskatīt rakstos oriģināla dāvana vīrietim un praktiska dāvana vīrietim, kas sniegs vēl saujiņu ar idejām.

Lai izdodas atrast lieliskas idejas dāvanai vīrietim un pārsteigt no sirds!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.