Dāvana brālim dzimšanas dienā

Dāvana brālim

Brāļiem un māsām jau no bērnības ir īpašas attiecības. Kopā darīti daudzi nedarbi, tomēr abām pusēm zināms, ka dzīvē vienmēr ir uz ko paļauties. Tuvojoties brāļa dzimšanas dienai, noteikti gribās uzdāvināt ko vērtību, sentimentālu, bet arī noderīgu. Dāvana brālim dzimšanas dienā ir veids, kā pateikt paldies, par viņa klātesamību jūsu dzīvē.

Visas dāvanu idejas brālim, esam apkopojuši dāvanu katalogā – Dāvanas brālim. Bet te, esam apkopojuši,mūsuprāt, labākās dāvanu idejas, kas būs lielisks apsveikums brālim dzimšanas dienā. Starp piedāvājumiem atradīsi ko interesantu gan ikdienai, gan sportam, gan arī aktīvai atpūtai. Šīs ir foršas un oriģinālas dāvanas, kas padarīs svētkus īpašus.

Ilgtspējīga un ērta ūdens pudele

Skaista ūdens pudele

Vīrietim dienas laikā ir jāizdzer vismaz divi litri ūdens, lai saglabātu labu veselības stāvokli un pašsajūtu. Labs atgādinājums brālim ikdienā regulāri padzerties būs stilīga un ērta ūdens pudele.

Pielāgojoties viņa dzīvesveidam, varēsi atrast labu ūdens pudeli, kas viņam patiks. Ja brālis nodarbojas ar velosportu, tad ūdens pudelei jābūt parocīgai un piestiprināmai pie velo. Savukārt, ja brālis nodarbojas ar skriešanu, tad pudelei jābūt ar ātru un ērtu atveri, kas ļaus padzerties arī esot kustībā. Piedomājot pie šādām detaļām, izdosies atrast labu dāvanu.

Interesanta galda spēle

Aizraujošas galda spēles

Bērnībā noteikti ir spēlētas visdažādākās galda spēles, jo tas bija viens no labākajiem laika pavadīšanas veidiem. Un tā ir arī joprojām. Daudzi ar saviem draugiem mēdz rīkot galda spēļu vakarus, jo tas patiešām sagādā prieku.

Ja arī tavs brālis labprāt spēlē galda spēles, tā varētu būt fantastiska dāvanas ideja svētkos. Protams, jāņem gan vērā jau viņa mājās esošā galda spēļu kolekcija. Nevienam negribētos saņemt jau esošu dāvanu, tāpēc par to vērts uzzināt vairāk.

Brauciens ar krosa motociklu

Brauciens ar krosa moci

Bieži vien vīrieši labprāt izbauda aktīvās atpūtas piedāvājumus, kas sniedz azarta sajūtu un bagātas emocijas. Ja arī tavs brālis novērtē ātrumu un labprāt kārtīgi iztrakojas, tad viņam varētu patikt brauciens ar krosa motociklu.

Tā ir izklaide īpašā trasē ar krosa motociklu. Pirms braukšanas tiks veikta instruktāža un tiks izsniegts nepieciešamais ekipējums – ķivere, cimdi, zābaki un kostīms. Brauciens notiks kompaktā trasē tikai 30km attālumā no Rīgas. Brālis varēs labi atpūsties, uzlādēties vai iemācīties ko jaunu.

Balansa dēlis – aktīvākai ikdienai

Balansa dēlis

Balansa dēlis ir aizraujoša un unikāla dāvana brālim, kuram patīk būt aktīvam un fiziski izaicināt sevi. Šī dāvana sniedz iespēju uzlabot līdzsvaru, koordināciju un stabilitāti, vienlaikus nodarbojoties ar jautru aktivitāti. ]

Balansa dēli var izmantot, lai veiktu dažādus vingrinājumus, sākot ar pamata balansēšanu un beidzot ar sarežģītākiem trikiem un kustībām. Tas ir arī lielisks veids, kā uzlabot stāju. Brālis novērtēs šīs dāvanas pārdomātību un radošumu, kā arī priecāsies to izmantot, lai uzlabotu savu fizisko sagatavotību un labsajūtu.

T-krekls ar oriģinālu apdruku

T-krekls ar oriģinālu apdruku

Dāvana, kas vienmēr iepriecina gan pēdējā brīdī, gan arī jau ieplānoti, ir t-krekls. Ikviens vīrietis tos valkā gandrīz katru dienu, jo tas ir tik vienkārši un ērti. Nav lieki jāsatraucas par savu apģērbu komplektu, ja vien ir pietiekami daudz un dažādu dizainu krekli.

Laba dāvana brālim būtu kāds stilīgs, unikāls un oriģināls t-krekls. Noteikti zini, kāds ir brāļa stils un viņa mīļākās mūzikas grupas, lokācijas, teicieni utt. Zinot specifiskas detaļas par jubilāru, var izdomāt patiešām labu dizainu!

Aizraujošs kvests, ko baudīt ar draugiem

Kvests

Tiem, kam patīk risināt mīklas un pildīt dažādus uzdevumus jautrā draugu vai ģimenes sabiedrībā, vajadzētu izmēģināt izlaušanās spēli. Kvests ir spēle, kuras laikā tiek dota 1h, pa kuru kopīgiem spēkiem ir jācenšas tikt ārā no slēgtas telpas.

Visiem dalībniekiem ir jāsadarbojas, lai atrastu pareizās norādes, atrisinātu uzdevumus un saredzētu likumsakarības. Katram kvestam ir atšķirīga tematika, tāpēc variācijas var būt dažādas – gan pasaku tēli, gan šausmu filmu tēli. Viss atkarīgs no brāļa vēlmēm – dāvana jebkurā gadījumā būs izdevusies!

Kvalitatīvas bezvadu austiņas

Bezvadu austiņas sportam

Mūziku klausīties ir patīkami vienīgi tad, ja tā tiek atskaņota labā kvalitātē. Tik līdz tiek pierasts pie augstas kvalitātes atskaņotājiem, skaļruņiem vai austiņām – atpakaļ ceļa nav. Bezvadu austiņas ir lielisks sabiedrotais gan ikdienas gaitās, gan arī sporta treniņos un ceļojumos.

Brālis noteikti priecāsies par bezvadu austiņām, kas atvieglos ikdienu. Iepazīstini viņu ar patiesi labu mūzikas kvalitāti, uzdāvinot lieliskas austiņas. Šādas austiņas ir daudz ērtākas un vienkāršāk lietojamas nekā parastās austiņas, saglabājot lielisku kvalitāti.

Neaizmirstams lidojums ar deltaplānu

Lidojums ar deltaplānu

Lieliska dāvanas ideja ir arī lidojums augstu gaisā, vairāku simtu metru augstumā. Runājot par augstumu, lidojums ar deltaplānu ir lielisks piedzīvojums un reizē veids, kā pārvarēt bailes no augstuma. Tas norit virs Rīgas centra un ļaus sajust neiedomājamu brīvības sajūtu.

Lidojums notiek kopā ar pieredzējušu un zinošu profesionāli, tāpēc satraukumam nav pamata.  Īpaši skaisti skati paveras rudens sezonā, kad visa pilsēta ir rotāta oranžos un dzeltenīgos koku lapu toņos. Ja brālis labprāt izbauda jaunus piedzīvojumus, tad šī dāvanas izvēle ir īstā.

Ekstremāls lidojums ar paraplānu

Lidojums ar paraplānu

Ekstrēmāku sajūtu baudītājam lieliska dāvana ir kas tāds, kas liks sirdij pukstēt straujāk un adrenalīna līmenim kāpt augstāk. Lidojums ar paraplānu ir viens no šādiem piedzīvojumiem, jo ir vairāki veidi, kā to izbaudīt – mierīgi un ekstremāli.

Tas ilgst no 6 līdz 20 minūtēm: lidojums ar akrobātiskajiem trikiem ir īsāks un emocijām bagātāks, bet lidojot mierīgi, lidojums būs ilgāks. Ja brālim gribētos sajust asas emocijas, tad noteikti jāizvēlas lidojums ar trikiem. Tomēr tas paliek viņa paša ziņā.

 

Emocijām bagāts brauciens ar ūdens moci

Brauciens ar ūdens motociklu

Vasaras sezonā vislabākais veids, kā atpūsties, ir pie ūdens. Un tiem, kam patīk aktīvā atpūta, noteikti patiks to apvienot ar ūdeni. Brauciens ar ūdens moci ir viena no šādām iespējām, kas ļaus sajust ātrumu un vēju matos. Šādas dāvanas izmēģināšanu var apvienot kopā ar ģimenes izbraucienu pie ezera.

Šādā dāvanā ietilpst ūdens motocikla noma uz 1 stundu līdz 4 personām; degvielas izmaksas; instruktora pakalpojumi. Izmēģināt savus spēkus varēs arī brāļa līdzi paņemtie sabiedrotie.

Adrenalīna pilns brauciens ar kvadraciklu

Brauciens ar kvadraciklu

Aktīvās atpūtas cienītājam noteikti interesēs piedzīvojumu dāvana, kā, piemēram, brauciens ar kvadraciklu. Tas ir lielisks veids, kā izvēdināt galvu, pavadīt laiku dabā un kārtīgi iztrakoties. Trases atrodas vien 30km no Rīgas, taču pilsētas burzma pavisam noteikti tiks atstāta Rīgas centrā.

Viens no kvadracikla brauciena piedāvājumiem notiek KMH trasē, kas ir vieta, kur aktīvi pavadīt laiku kopā ar draugiem, vai ģimeni. KMH jau vairāk nekā 10 gadus piedāvā krosa motociklu un kvadriciklu nomu, labi pavadītam laikam.

Barber Shop apmeklējums

Barber-shop apmeklējums

Lai dotu iespēju brālim apmeklēt profesionālu Barber Shop, uzdāvini iespēju apmeklēt Knockout Barber Shop Vecrīgā.

Tas ir autentisks salons, kur brālis varēs saņemt matu griezumu, sejas kosmētiskas procedūras vai bārddziņa pakalpojumus. Šajā vietā viņam liks sajusties kā mājās, jo Knockout darbinieki ir profesionāļi, kas veido īstenu vīriešu kopienu. Vīrieti sapucēs, parūpēsies par viņa jauno izskatu un procesā vēl pacienās ar gardu kafiju vai alus glāzi. Dāvana Barber Shop ir piemērota vīrietim, kas rūpējas par savu ārējo izskatu.

Peldbaseina abonements

Peldbaseina abonements

Paturpinot veselīgā dzīvesveida un skaistuma tematu, laba dāvanas izvēle ir arī baseina abonements. Peldēties mums izdodas vien pāris mēnešus gadā un tiem, kam tas patīk, noteikti nepietiek ar šo īso laika posmu. Tāpēc katrs baseina apmeklējums ir jautra izklaide, kas ir arī veselīga.

Regulāra baseina apmeklēšana spēj uzlabot veselību un padarīt ķermeni stiprāku. Tomēr baseina apmeklējums nav lētākais, tāpēc abonements veselam mēnesim varētu būt oriģināla un patīkama dāvana brālim svētkos.

Lidojums lidmašīnas simulatorā

Lidojums ar lidmašīnas simulatoru

Bērnībā brālim noteikti ir bijuši dažādi sapņi. Bieži vien maziem puikām ir sapnis kļūt par pilotu. Iespējams, dzīves laikā sapņi ir mainījušies un kļūt par pilotu brāli nav izdevies, taču tas nenozīmē, ka viņš tāds nevar kļūt uz vienu dienu.

Lidojums lidmašīnas simulatorā ļaus viņam sajusties kā labākajam lidmašīnas vadītājam ar iespēju aizlidot uz jebkuru pasaules vietu. Simulācija ir ļoti reālistiska – tajā iespējams izvēlēties ne vien lidojuma galamērķi, bet arī pielāgot dažādus laikapstākļus. Fantastiskas emocijas ir garantētas. Tādu dāvanu viņš noteikti nebūs gaidījis!

Skrejritenis

Skrejritenis

Vai arī jūs ar brāli bērnībā sacentāties, kurš ar savu skrejriteni ātrāk apbrauks apkārt parkam un tas bija līdzi vienmēr, kad jādodas ārpus mājām? Tad skrejritenis būs īstā dāvana, kas būs ne tikai praktiska, bet arī sentimentāla.

Mūsdienās braukšana ar skrejriteni vairs nav tikai bērnu izklaide. Tas var būt veids, kā ikdienā nokļūt līdz galamērķim vai pat regulāra sportiskā aktivitāte. Dāvinot skrejriteni ne tikai uzdāvināsi kaut ko praktisku un stilīgu, bet arī modernu. Skrejriteņi ir daudz un dažādi, tāpēc vispirms iepazīsties ar to piedāvājumu.

Kafijas dzirnaviņas

Baristas piederumi

Kurā brīdī vienkāršs kafijas mīlis kļūst par īstu profesionāli? Mūsu atbilde- kafijas dzirnaviņu iegādes brīdī. Ja tavs brālis ir kafijas mīļotājs, kas kafijas gatavošanu grib pacelt nākošajā līmenī, tad lieliska dāvana būs baristas piederumi.

Manuālās, tomēr ērti lietojamas kafijas dzirnaviņas ļaus pagatavot izcilu kafiju dzīvoklī, mežā, uz kalna, kas zina, varbūt pat mašīnā. Tā būs praktiska dāvana, kas noteikti nestāvēs plauktā noputējusi mēnešiem ilgi.

Dāvanu karte hobijiem

Dāvanu karte hobijiem

Dāvanu kartes hobijiem ir iespēja ļaut brālim nopirkt to, ko ikdienas tēriņu vidū viņš neatļautos. Mūzikas instrumenti, dažādi piederumi un aksesuāri ļaus tavam brālim pacelt savu hobiju pilnīgi jaunā līmenī. Tā būs lieliska izvēle, ja nezini, ko tieši brālis vēlētos, bet vēlies uzdāvināt kaut ko noderīgu.

Pat, ja brālis vēl nav sācis darbotieties konkrētā jomā, dažkārt ir vajadzīgs tikai kāds pamudinājums, lai uzsāktu darīt to, ko ilgi esi vēlējies. Dāvanu karte hobijiem būs īstais pamudinājums.

Aizraujoša lāzertags spēle

Lāzertags

Brālis noteikti priecāsies saņemt dāvanā iespēju kvalitatīvi pavadīt laiku draugu vai ģimenes kompānijā.

Šaušana, slēpšanās no pretinieka un spriedze, kas uzglūn aiz katra stūra – tā ir lāzertaga spēle. Šādu dāvanu priecāsies saņemt brālis, kuram patīk aktīva atpūta, sportiska izkustēšanās un sacensību gars. Šāda dāvanas izvēle sniegs gan emocijas, gan neaizmirstamu piedzīvojumu ikvienam.

 

Lai izdodas no sirds iepriecināt un atrast vērtīgas idejas dāvanām!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *