Dāvana pārim Sālsmaizē

Dāvana pārim Sālsmaizē

Ievākšanās jaunā dzīvesvietā ir svarīgs un īpašs notikums ikviena cilvēka dzīvē, kurā gribas dalīties ar citiem. Tieši tāpēc savu popularitāti mūsdienās nav zaudējusi Sālsmaize. Sālsmaize ir jaunās mājvietas iesvētīšana, kas nereti tiek atzīmēta kopā ar tuvākajiem cilvēkiem. Ja esat ielūgts uz šiem svētkiem, tad neatņemama svētku sastāvdaļa būs dāvana pārim Sālsmaizē. Nav šaubu, ka pāris novērtēs pārdomātu dāvanu, kas ne tikai būs praktiska, bet arī saskanēs ar mājas jauno dizaina estētiku.

Atrast tādu dāvanu, kas ir vienlīdz praktiska, personiska un pārdomāta, var aizņemt ilgu laiku. Jāņem vērā ne tikai budžets, bet arī jaunā pāra dzīvesvieds. Visas dāvanu idejas pārim var aplūkot mūsu dāvanu katalogā – Dāvanas pārim. Bet lai atvieglotu dāvanas pirkšanas procesu, esam apkopojuši, mūsuprāt, labākās dāvanu idejas, lai skaisti atzīmētu pāra jauno pavērsiena punktu dzīvē – pārcelšanos uz jaunām mājām. Ieskaties un atrodi vislabāko!

Antīki dizaina priekšmeti

Antīki dizaina priekšmeti

Ja pārim liela uzmanība tiek pievērsta mājokļa interjeram un tā dizainam, izcila dāvana būs kāds antīks dizaina priekšmets, kas piešķirs mājoklim odziņu. Antīkie priekšmeti bieži vien tiek novērtēti ļoti augstu.

Klāsts ir ļoti liels no dažāda stila gleznām, vēsturiskiem pulksteņiem, mazām statujām līdz klasiskām vāzēm. Ir izvēles iespēja – izvēlēties pašam kādu dizaina priekšmetu, ko dāvināt pārim, vai ļaut pārim izvēlēties pašiem, dāvinot dāvanu karti.

Augs stikla burkā

Augs stikla burkā

Augs stikla burkā ir interesanta dāvana, kas tās saņemējam sniegs viegli kopjamu augu ekosistēmu. Tas kalpos arī par skaistu interjera dekoru.

Šis ir īpašs telpaugu audzēšanas veids, kas prasa ļoti minimālu iejaukšanos. Dāvana būs sagādāts prieks, nevis papildus rūpes, tāpēc tā būs ideāla dāvana Sālsmaizē. Ja zini, ka pārim augu jaunajā mājvietā vēl nav, bet viņi ļoti gribētu, tad šī būs īstā dāvana.

Keramikas trauki

Keramikas trauki

Šos priekšmetus mēs katrs izmantojam ikdienā. Vai nu tie ir grezni vai minimālistiski, pāris novērtēs kvalitatīvi veidotus keramikas traukus. Tie mājoklim piešķir īpašu noskaņu un padara ikdienu krāšņāku.

Šādi darināti trauki ir neatkārtojami un unikāli. Pāris gadiem ilgi spēs šos apbrīnot un dāvana nepaliks nelietota.

Dāvanu karte restorānā

Dāvanu karte restorānā

Ja pāris vienmēr ir jauna restorāna meklējumos vai ieciena saposties un doties uz kādu kvalitatīvu restorānu, dāvanu karte restorānā dos iespēju baudīt laiku kopā, mielojoties ar gardiem ēdieniem un dzērieniem.

Šādā veidā pāris spēs pavadīt laiku divatā un doties randiņā uz izsmalcinātu restorānu. Ar dāvanu kartes “Restorāni Rīgā” palīdzību, pārim būs dota iespēja izvēlēties restorānu un Tev nebūs bažas par to, vai izvēlējies pareizo pāra gaumei.

Galda spēles

Aizraujošas galda spēles

Galda spēles ir kļuvušas par vienu no labākajiem rīkiem saviesīgu pasākumu organizēšanā, tāpēc aizraujošas galda spēles ir perfekta dāvana pārim Sālsmaizē. To pāris varēs izmantot ne tikai spēlējot divatā, bet arī aicinot ciemos draugus uz spēļu vakariem.

Pieaugot spēļu popularitātei, ir pieejamas spēles katrai gaumei, sākot ar klasisko Monopolu, beidzot ar jaunām ballīšu spēlēm. Ja Sālsmaizi rīko spēļu cienītājs, galda spēle būs ideāla dāvana.

 

Augu audzēšanas komplekts

Augu audzēšanas komplekts

Lai ienestu pāra jaunajās mājas pavasari, un kādu dabas pieskārienu, tad dāvana – augu audzēšanas komplekts būs lieliska izvēle. Šāda dāvana ļaus pārim savās jaunajās mājās uzsākt audzēt kādus zaļumus, ko baudīt ikdienā.

Šādu dāvanu priecāsies saņemt ikviens pāris, kas savā ikdienā patērē daudz un dažādus dārzeņus un zaļumus. Un šī dāvana ir pierādījums tam, lai izaudzētu savu mazdārziņu, nav nepieciešams būt pieredzējušam dārzniekam.

SPA brīvdienas

SPA brīvdienas

Ja nevari iedomāties neko praktisku, ko dāvināt uz Sālsmaizi, izvēlies sajūtu dāvanu. Iespējams, pārim tieši šobrīd ir nepieciešama atpūta pēc mājokļa iekārtošanas darbiem.

SPA atpūtas pasniegšana kādam tuvam un mīļam cilvēkam ir lielisks solis, lai iepriecinātu un parūpētos. SPA atpūta dāvanā ir kas patiesi īpašs- tā ir iespēja iepazīt kādu jaunu atpūtas vietu, izbaudīt relaksējošas procedūras un, iespējams, pat aizbraukt uz kādu mazāk iepazītu Latvijas reģionu.

Fotosesija

Fotosesija

Fotogrāfijas- tas ir prieks par esošo un nostaļģija par aizgājušo. Dāvini pārim iespēju iemūžināt savu jauno dzīves posmu skaistās fotogrāfijās, kas par piemiņu paliks vēl gadiem ilgi.

Fotosesija ir veids kā uzdāvināt pārdomātu, māksliniecisku, oriģinālu un patiesu pieredzi, kuras rezultātā tiks radīts kaut kas skaists un paliekošs. Šādas dāvanas netiek dotas vai saņemtas ļoti bieži, tāpēc tā noteikti būs īpaša un atmiņā paliekoša dāvana.

 

Recepšu grāmata

Recepšu grāmata

Jau vairākus gadsimtus mēdz teikt, ka tieši pirms mājas pārdošanas ir jācep cepumi, lai māja būtu mājīga un viesmīlīga jaunajam pircējam. Šī ideja nav peļama arī tad, ja tikko esat ievākušies jaunā mājā un sagaidāt ciemiņus.

Recepšu grāmata ir iedvesmojoša dāvana, kas tās saņēmējam sniegs iedvesmu pagatavot ko jaunu, gandarījumu un daudz praktiskas receptes. Iespējams, tieši recepšu grāmata ar daudz garšīgām un smaržīgām receptēm palīdzēt pāra jauno mājvietu padarīt viesmīlīgu, sagaidot ciemiņus.

 

Iekaramais šūpuļkrēsls

Iekaramais šūpuļkrēsls

Iespējams, ka pārim vēl jaunajā dzīvesvietā nav iekārtots atpūtas stūrītis. Dāvana – iekaramais šūpuļkrēsls lieliski varēs pildīt šo funkciju, sniegt pārim baudpilnu un relaksētu atpūtu. Šī dāvana būs gan praktiska, gan arī izskatīsies stilīgi ikvienā vietā.

Galvenais, pirms dāvanas pasniegšanas, nepieciešams apdomāties, vai dāvanas saņēmējiem atradīsies piemērota vieta dāvanas novietošanai un izbaudīšanai.

Laba vīna pudele

Laba vīna pudele

Neesi drošs, ko dāvināt? Jāskrien ciemos, bet dāvanas vēl nav? Laba dāvana pārim sālsmaizē var būt vīna pudele.

Vīns ir vispārpieņemta dāvana, un to ir viegli uzdāvināt. Neatkarīgi no tā, uz kādu pasākumu esat ielūgts, vai kam plāno to dāvināt, ar labu vīna pudeli ir grūti kļūdīties. Ja neesi drošs par dāvanas saņēmēja garšas gaumi, īstā izvēle ir dzirkstošais vīns. Katrā sevis cienīgā ledusskapī vajadzētu atrasties vietai labai dzirkstošā vīna pudelei. Lai dzīve top nedaudz vieglāka, burbuļojošāka un apreibinošāka.

 

Kafijas pupiņas

Kafija

Nekas nepārspēj laiskus brīvdienu rītus ar iecienīto seriālu un karstu kafijas krūzi. Uzdāvini mazu atelpas brīdi ar garšīgas kafijas tasi.

Iespēja baudīt augstas kvalitātes kafiju mājās ir lieliska dāvana, pie tam kafijas pupiņu piedāvājums ir ļoti plašs, tāpēc varēsi piemeklēt īsto garšu ikvienai gaumei. Vari dāvināt gan grauzdētu malto kafiju, gan kafijas pupiņas. Tikai pārliecinies, ka pāris tik tiešām ir kafijas mīlis.

Žurnāla abonements

Žurnāla abonements

Aizmirstiet savas dāvanu medību rūpes un pārsteidziet dāvanas saņēmēju visa gada garumā ar žurnāla abonementu. Tā būs ne tikai oriģināla, bet ļoti praktiska dāvana.

Piemēram, žurnāls DEKO piedāvā praktiskus risinājumus un idejas interjerā, arhitektūrā, būvniecībā un dārzā. To ne tikai būs interesanti lasīt, bet tas jaunajam pārim noderēs meklējot dažādus dizaina risinājumus savai jaunajai mājai. Šī noteikti būs lieliska dāvana, ja nezini, kas tieši pārim ir nepieciešams un baidies riskēt uzdāvināt nevajadzīgu lietu.

 

Kino biļetes

Kino biļetes

Kino apmeklējums ir kas vairāk par jaunākās filmas noskatīšanos. Tā ir iespēja izrauties no darbiem, iziet ārpus mājas un uz pusotru stundu aizmirst par visu apkārtējo. Iespējams, tieši tas pārim ir vajadzīgs visvairāk pēc grūtajiem pārvākšanās darbiem.

Kino biļetes ir izklaidējoša dāvana, kas tās saņēmējam sniegs iespēju noskatīties jaunu filmu un lieliski pavadīt laiku kopā ar sev mīļo. Ar šādu dāvanu pārim uzdāvināsi kvalitātīvi pavadītu laiku.

Universāla dāvanu karte

Universāla dāvanu karte

Dažreiz ir grūti atrast piemērotu dāvanu, ja nezini, ko dāvanas saņēmējs vēlētos. Tādos gadījumos laba dāvana ir kaut kas praktisks. Piemēram, universālā dāvanu karte. Tā būs lieliska izvēle dāvanai sālsmaizē, jo pāris varēs  iegādāties kaut ko jaunu savai mājvietai.

Tā var būt, piemēram, dāvanu karte kādā interneta veikalā. Par universālu šo dāvanu karti padara tas, ka tu izvēties tikai veikalu. Par to, ko pāris pirks, viņi var izlemt paši.

Ceram, ka šīs dāvanu idejas būs noderīgas un palīdzēs iepriecināt pāri Sālsmaizē! Taču, ja nepieciešamas papildus idejas, vari apskatīt rakstu dāvanas, kas radītas Latvijā, kur atradīsi idejas dāvanām, kas radītas Latvijā vai dāvana kāzu jubilejā, kur atradīsi dāvanu idejas pārim.

Atceries, ka savu dāvanu vari papildināt arī ar sāli un maizi, kam ir simboliska nozīme. Sāls savulaik bijis ļoti dārgs produkts un maize simbolizējusi pārticību, tāpēc abi šie produkti kopā vienmēr simbolizējuši pārpilnību un labklājību, ko noteikti vajadzētu novēlēt jaunās mājvietas saimniekiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *