Dāvana pārim Ziemassvētkos

dāvana pārim ziemassvētkos

Ziemassvētki ir laiks, kad vairāk vēlamies pavadīt laiku ar mums tuviem un mīļiem cilvēkiem. Kā arī no sirds tos iepriecināt ar īpaši piemeklētu un piemērotu dāvanu palīdzību. Izvēloties piemērotas dāvanas, svarīgi ir paturēt prātā dāvanas aktualitāti, tās noderīgumu un emocionālo vērtību, ko vēlies sniegt dāvanas saņēmējam.

Ja domā par dāvanas izvēli pārim, tad atceries, ka šai dāvanai jābūt tādai, kas ļaus pavadīt laiku divatā, piemēram, dodoties neazimirstamā brīvdienu piedzīvojumā vai vakaru pavadīt pie kādas galda spēles, kas domāta – diviem. Domājot par Ziemassvētku dāvanu pārim, jāatcerās, ka svarīgi ņemt vērā pāra kopīgās intereses.

Visas dāvanu idejas pārim, var aplūkot mūsu dāvanu kopkatalogā sadaļā dāvanas pārim. Bet te, esam apkopojuši labākās dāvanu idejas pārim Ziemassvētkos.

Izsmalcināta maltīte restorānā

Dāvanu karte restorānā

Lieliska Ziemassvētku dāvanas ideja pārim varētu būt resotrāna apmeklējums, kurā baudīt kādu izsmalcinātu maltīti. Jo noteikti, restorāna apmeklējums nav ikdienišķs, tāpēc, ka to apmeklēšana parasti saistās ar svētkiem vai kādiem citiem īpašiem dzīves notikumiem.

Tāpēc dāvanu karte restorānā, kādai gardai maltītei, būs jauka iespēja pārim atpūsties, skaisti sapucēties un baudīt vienam otra kompāniju.

Romantiska atpūta viesnīcā

Romantiska atpūta viesnīcā

Romantiska un mierpilna atpūta ir nepieciešama katram pārim. Šāda atpūta ļauj izrauties no ikdienas steigas, aizmirsties par darāmajiem darbiem un veltīt laiku tikai viens otram.

Dāvana – romantiska atpūta viesnīcā, būs laba izvēle Ziemassvētku dāvanai pārim. Tā ļaus izbaudīt relaksējošu atpūtu, baudot izsmalcinātu maltīti, nakšnot komfortablā viensīcas numuriņā un baudīt viens otra klātbūtni. Šī dāvana spēs iepriecinat ikvienu pāri. Jo atpūsties ir pelnīji ikviens.

Oriģināla krājkasīte sapņu piepildījumam

Oriģināla krājkasīte

Lieliska Ziemassvētku dāvana pārim, kurš vēlas iekrāt kāda sava lielāka vai mazāka sapņa piepildīšanai – oriģināla krājkasīte. Saņemot dāvanā oriģinālu krājkasīti, pāris būs motivēts tiešām uzsākt krāšanu kādam sen vai nesen nospraustam mērķis kā ceļojumam vai SPA apmeklējumam.

Un šī dāvana sniegs ne tikai funkciju kā drošs noguldījumu uzglabātājs, bet arī kā skaists telpas interjera dekors.

Personalizēts foto veidošanas komplekts

Foto veidošanas komplekts

Personalizētas dāvanas vienmēr būs kas īpašs un mīļš. Šādas dāvanas izvēle, tās saņēmējiem, liek sajusties īpašiem un novērtētiem. Tāpēc dāvana – personalizēts foto veidošanas komplekts būs laba dāvanas izvēle pārim Ziemassvētkos.

Lai dāvana būtu pēc iespējas mīļāka, izvēlies kādu pāra skaistu, kopīgu fotogrāfiju un tā tiks pārveidota par foto konstruktoru. Kuru saliekot, tiks iegūta skaista, unikāla fotogrāfija, neierastā veidolā.

Aizraujoša pāru galda spēle

Pāru galda spēles

Lai nomainītu ikvakara seriāla skatīšanos, pret ko jautrāku, tam lieliski noderēs kāda pāru galda spēle. Šāda spēle būs laba Ziemassvētku dāvana pārim, jo tā ļaus ne tikai labi pavadīt laiku divatā, bet arī atklāt vienam par otru ko jaunu un iepriekš nezināmu.

Pāru galda spēles ir dažādas – gan sarunu, gan stratēģiskās spēles. Atliek tikai izvēlēties pārim piemērotāko galda spēli un iepriecināt ar to Ziemassvētkos.

Paplāte ēdiena servēšanai

Paplāte ēdiena servēšanai

Laiskas svētdienas brokastis gultā ar mīļoto cilvēku blakus un fonā, kāds iemīļots seriāls. Skan jauki. Šādam mirklim lielisks palīgs būs – paplāte ēdiena servēšanai.

Šī būs jauka un praktiska Ziemassvētku dāvana pārim, kas ļaus baudīt šādus nesteidzīgus brīvdienu rītus ar brokastīm gultā vai pārsteidzot mīļoto ar kūpošu rīta kafiju gultā pirms darba. Dāvana tiks novērtēta un patiesi spēs iepriecināt ikvienu pāri.

 

Kafijas automāts gardai kafijai

Kafijas automāts

Kafijas automāts ir ekskluzīva dāvana, kas ļaus baudīt augstas kvalitātes, gardu kafiju jebkurā brīdī. Šāda dāvana būs piemērota pārim, kas ikdienā patērē daudz kafijas un dievina to baudīt gan no rīta, gan nesteidzīgos brīvdienu rītos.

Kafijas automāts noteikti ir liels ieguldījums, taču tā ir ekskluzīva, praktiska un ikdienā noderīga dāvana, kas bez šaubām atvieglos pāra ikdienu.

Ēst gatavošanas meistarklase

Ēst gatavošanas meistarklase

Ja pāris mīl gatavot kopā, tad ēst gatavošanas meistarklase, būs lieliska Ziemassvētku dāvanas izvēle. Šāda dāvana ļaus pavadīt kvalitatīvu laiku kopā, izmēģinot kādas jaunas ēdienu receptes ar kurām pāris vēlāk varēs iepriecināt savus mīļos. Kā arī no labākajiem pavāriem uzzināt daudz un dažādus ēst gatavošanas trikus.

Ēst gatavošanas meistarklase pārim ļaus atkāt jaunu garšu pasauli, papildinot savas ēst gatavošans prasmes.

Personalizēts kalendārs

Personalizēts kalendārs

Personalizēts kalendārs ir mīļa un reizē unikāla dāvana pārim Ziemassvētos. Šajā kalendārā var apkopot pāra skaistākos notikumus un mirkļus vienuviet – fotogrāfiju veidā.

Un šāds kalendārs kalpos gan kā skaists atmiņu albums un interjera priekšmets, gan kā praktiska un ikdienā noderīga lieta. Kalendāru izvēle ir plaša, atliek tikai izvēlēties pārim piemērotāko. Personalizēto kalendāru piedāvājumā ir gan nelieli galda kalendāri, gan lieli sienas kalendāri tādam pārim, kam patīk plānot savu ikdienu,  visu pierakstot vienuviet.

Universāla dāvanu karte

Universāla dāvanu karte

Ja tomēr nenāk prātā, kas būtu tā īstā dāvanas izvēle pārim, tad labākā dāvana ir universālā dāvanu karte. Tā, pārim ļaus pašam izvēleties savu dāvanu.

Piemēram, kādu relaksejošu atpūtu vai tomēr ko aktīvāku vai arī preces skaistumam, sportam vai labsajūtai. Šāda dāvanu karte no FromMe.lv, pārim sniegs daudz un dažādas iespējas. Tāpēc ikviens, šajā piedāvājumā varēs atras sev ko vajadzīgu un piemērotu.

Ja tomēr neesi atradis, ko meklēji, tad ieskaties dāvanu ideju rakstā – dāvana pārim Sālsmaizē vai romantiska atpūta diviem, kur iespējams atradīsi meklēto.

Lai patiesi izdodas pārsteigt pāri svētkos ar lielisku un piemērotu Ziemassvētku dāvanu!