Dāvana skolotājai

Dāvana skolotājai

Skolotāji ir cilvēki, kas daudzu gadu garumā sniedz mums zināšanas un palīdz mums izaugt. Pateicībā par to gan pirmajā skolas dienā, gan izlaidumā, gan Skolotāju dienā nepieciešams parūpēties par piemērotu dāvanu.

Visas dāvanu idejas, kas varētu būt piemērotas skolotājais, atradīsiet mūsu dāvanu ideju katalogā Dāvanas skolotājai. Šajā rakstā esam apkopojuši, mūsuprāt, labākās dāvanas skolotājai.

Dāvanai skolotājai ir jābūt lietišķai, taču arī dāvinātai ar mērķi no sirds iepriecināt. Balstoties uz to, kādas ir skolotājas intereses un personība, pārsteidz skolotāju ar kādu praktisku dāvanu vai labu atpūtas piedāvājumu. Lai atvieglotu dāvanas meklēšanas procesu, esam apkopojuši labas dāvanu idejas skolotājai. Balstoties uz skolēnu skaitu, no kā dāvana tiks pasniegta, izvēlies labāko un izdevīgāko dāvanu no zemāk apkopotajām iespējām.

Kaijas krūze

Kafijas krūzes

Lai skolotāja spētu bērniem saistoši aizvadīt mācību stundas no rīta līdz vakaram, nepieciešams daudz enerģijas. Tāpēc dāvana – kafijas krūze, būs noderīga un ikdienā vajadzīga sastāvdaļa, ikvienai skolotājai, lai varētu malkot gardu kafiju un uzņemt enerģiju.

Kafijas krūze ir lieliska dāvana, tāpēc, ka tā ir neticami daudzpusīga. Lai gan katram no mums ir atšķirīga gaume –  attiecībā uz krūzes izmēru, materiālu un citām detaļām, kas atšķir vienu kafijas krūzi no citām. Ticam, ka ir iespējams atrast ideālu krūzi ikvienam, arī skolotājai.

Maltīte izsmalcinātā restorānā

Dāvanu karte restorānā

Skolotājas dienas lielāko daļu pavada skolas telpās. Arī tad, kad mācību stundas ir beigušās, skolotājiem stundām ilgi ir jālabo skolēnu darbi, jāpārbauda mājasdarbi utt. Tāpēc skolotājai noteikti nepietiek laika, lai paveiktu visu iecerēto.

Viena no lietām, kas katru dienu sasteigti jādara, noteikti ir maltītes pagatavošana. Gardas vakariņas izsmalcinātā restorānā ir labs veids, kā skolotāju palutināt un ļaut atpūsties no ēst gatavošanas. Dāvanu karte restorānā ir lietišķa un sirsnīga dāvana vienlaikus.

Mierpilna izjāde ar zirgu

Izjāde ar zirgu

No pilsētas vides mēdzam nogurt mēs visi – īpaši aktuāli tas varētu būt skolotājām. Atpūtas mirkļos gribās baudīt mieru un klusumu, dabā un tālu prom no pilsētas izraisītā trokšņa. Viens fantastisks veids, kā to iegūt, ir braucot izjādē ar zirgu. Tas ir lielisks izklaides veids, kura laikā sajust zirga izraisīto harmonijas sajūtu un baudīt skaisto apkārtni.

Ir vairāki veidi, kā baudīt izjādi ar zirgu. Šis piedzīvojums tiek piedāvāts divatā vai draugu lokā. Iespējams jāt ar zirgu aplokā, pa meža takām un pat gar jūru.

Interesants brīvdienu ceļojums

Ceļojums

Mirklis, kad ceļot, skolotājām varētu būt Ziemassvētku brīvlaikā vai vasaras mēnešos. Tomēr vasarā jau tā Latvijā ir gana silti un interesanti, lai izbraukātu jūras, kempingus u.c. foršas vietas. Ja gadījumā skolotāja vienmēr ir aizņemta un nav laika plānot ceļojumu, tad dāvanu karte pie kādas tūrismu aģentūra ir lielisks palīgs un lieliska dāvana skolotājai.

Tūrismu aģentūras sniegs labākos piedāvājums, kas ļaus doties dažādos piedzīvojumos. Piemēram, piedāvājumos ir dažādas interesantas ekskursijas uz, pilīm, zoodārziem un citām vietām.

Praktiska dāvanu karte ikdienas pirkumiem

Dāvanu karte interneta veikalā

Tāda dāvana, kas ikdienā noderēs un skolotājai ļaus iegādāties ko sev nepeiciešamu, ir laba izvēle. Praktiska dāvana ir droša un arī lietišķa izvēle. Galvenais ir izvēlēties labu zīmolu vai veikalu, no kura skolotāja pati sev varēs iegādāties ko jaunu, piemēram, jaunas brilles no Optika saloniem.

Vai, piemēram, praktiska dāvanu karte kādā plaša piedāvājuma interneta veikalā. Skolotājai noteikti izdosies iegādāties ko sev noderīgu ikdienai.

Kvalitatīva termokrūze

Laba termokrūze

Kvalitatīva temokrūze būs lieliska un praktiska dāvana skolotājai. Tā būs risinājums – baudīt siltu kafiju vai tēju pat ikdienas skrējienā, nebaidoties, ka dzēriens atdzisīs.

Daudzas no termokrūzēm ir arī ļoti skaistas un izskatīgas. Piemēram, stilīgās Kambukka termokrūzes. Tās ir ne tikai skaistas, bet arī ļoti kvalitatīvas – tās dzērienu karstu uztur no 5 līdz 9 stundām. Bet, lai izvēlētos labāko un pārliecinātos par termokrūzes kvalitāti, ieskaties UDENSPUDELE.LV sagatavotajā rakstā – Labāko termokrūžu tests.

Skaista gleznas reprodukcija

Gleznas reprodukcija

Skaisti mākslas darbi spēs iepriecināt ikvienu. Tie sniegs ne vien pozitīvas emocijas, bet arī papildinās telpas interjeru. Skolotāja noteikti priecāsies par šādu dāvanu un tā kalpos kā skaista atmiņa par jums – dāvinātājiem.

Šī ir laba alternatīva gadījumā, ja rdas vēlme uzdāvināt skolotājai kādu skaistu mākslinieka radītu gleznu, taču tā šķiet par dārgu. Gleznas reprodukcija palīdz iegūt pasaulē populāra mākslas darba attēlojumu par draudzīgāku cenu.

Termoss aktīvai atpūtai pie dabas

Termoss atpūtai pie dabas

Ja zini, ka skolotāja savā brīvajā laikā, spēkus labprāt uzņem dodoties garās pastaigās, pārgājienos. Tad termoss, būs lieliska dāvanas izvēle.

Kvalitatīvs termoss spēs noturēt līdzpaņemtā dzēriena temepratūru, rūpējoties par to, lai pastaigu laikā, būtu iespējams sasildīties. Lai palīdzētu izvēlēties  labāko, ieskaties, UDENSPUDELE.LV sagatavotajā bloga rakstā – Kurš ir labākais termoss? Skolotāja, kas dievina aktīvo atpūtu, patiesi spēs novērtēt šādas dāvanas izvēli.

Aizraujoša kvesta piedāvājums

Kvests

Ja tava skolotāja vienmēr ir jautrā omā un gatava interesantiem piedzīvojumiem, tad laba un jautra dāvanas izvēle ir kāds kvests. Tās ir izlaušanās spēles.  Spēles mērķis ir izlausties ārā no slēgtas istabas, sekojot līdzi norādēm, risinot mīklas un vērojot apkārtnes likumsakarības.

Un pats galvenais – tas viss ir jāpaveic vienas stundas laikā. Šis ir jautrs laika pavadīšanas veids un laba izklaide. Ja skolotājai ir bērni, viņa varēs šo izklaidi baudīt ģimenes lokā un labi pavadīt laiku kopā ar tuvākajiem cilvēkiem.

Kvalitatīvs relaksējošās atpūtas piedāvājums

SPA brīvdienas

Visvairāk par visu skolotājas ir pelnījušas atpūsties. Tikai tā rodas jauns enerģijas spars darboties tālāk, mācīt interesantāk un labāk pildīt savus darba pienākumus.

SPA atpūta ir lielisks veids, kā atpūsties pilnvērtīgi un atbrīvoties no visām pasaules raizēm. Īpaši gada beigās, kad klāt žetonvakars, pēdejais zvans vai pats izlaidums, labs atpūtas piedāvājums no visas klases skolotājai sasildīs sirdi! Vērtīgas SPA brīvdienas ir fantastiska dāvanas izvēle skolotājai!

Lidojums ar gaisa balonu

Lidojums ar gaisa balonu

Neaizmirstama dāvana, kas ļaus skolotājai piedzīvot skaistu lidojumu pāri Latvijas brīnumainajai dabai, ir lidojums ar gaisa balonu. Šī ir ekskluzīva dāvana, taču skolotājai tieši piemērota. Skolotāja vienmēr atcerēsies ar smaidu sejā, ka viņas klase viņu palutināja ar šādu neaizmirstamu piedzīvojumu.

Lidojums ar gaisa balonu ilgst sptuveni stundu. Lidojuma laikā skolotāja sajutīs brīvību un vēju matos, kā arī iespēju lūkoties uz Latvijas mežiem un pļavām, upēm un ezeriem no putna lidojuma.

Floutings pilnvērtīgai relaksācijai

Floutings

Tā kā atpūtu vienmēr saņemt dāvanā ir patīkami, tad kāpēc gan to nedāvināt arī citiem? Ja gadījumā skolotāju jau esat iepriekš pārsteiguši ar dažādiem SPA piedāvājumiem, idejas var ar laiku aptrūkties. Tad nu lielisks piedāvājums ir floutings – iespēja palutināt gan ķermeni, gan prātu un izjust bezsvara stāvokli.

Floutings notiek speciāli aprīkotā baseinā, kas piepildīts ar magnija sāli. Tas padara ūdeni ļoti blīvu, kā rezultātā ķermenis paceļas virs ūdens. Šajā procesā cilvēks izjūt stāvokli starp nomodu un miegu.  Šī ir dāvana, kas ir to vērta!

Piedzīvojumu grāmata par ceļošanu

Grāmata par ceļošanu

Ja zini, kas skolotāja, labprāt, savu brīvo laiku pavada lasot aizraujošas un piedzīvojumu bagātas grāmatas. Tad svētkos saņemot grāmatu par ceļošanu, skolotāja spēs patiesi priecāties.

Grāmatas par ceļojumiem, iedvesmo, pamāca un vienkārši ļauj baudīt. No aprakstiem līdz ceļvežiem, galamērķi, kuru vēlies, lai sasniedz skolotāja – izvēlies pats. Grāmata par ceļošanu – lielisks veids kā ceļot pa pasauli, esot mājās. Iespējams izlasītā grāmata, jūsu skolotāju spēs iedvesmot doties ceļojumā uz vaslti, par kuru tika izlasīta grāmata.

Universāla dāvanu karte

Universāla dāvanu karte

Ir arī universālas dāvanas, kas skolotājai patiks, jo galveno izvēli viņa veiks pati. Universāla dāvanu karte ļautu skolotājai izvēlēties atpūtas piedāvājumu vai kādu praktisku dāvanu ikdienai pēc pašas vēlmēm un vajadzībām. Laba universālās dāvanu kartes izvēle ir, piemēram, dāvanu karšu centra FromMe.

Tajā ir apkopoti visi piedāvājumi, ko jau iepriekš minējām šajā dāvanu sarakstā. Līdz ar to skolotāja varētu izvēlēties pēc pašas patikas. Ar skaisti saskaņotu šokolādi un elegantu dāvanu kartes iesaiņojumu dāvana būs sirsnīga un neaizmirstama!

Lai izdodas atrast lielisku dāvanu skolotājai un pateikt paldies par visu labo, ko viņa jums  sniegusi!

Bet, ja tomēr šīs dāvanas nav uzrunājušas, tad ieskaties citās mūsu sagatavotajās dāvanu idejās, piemēram, ja skolotāja ir puķu mīle, tad dāvanu karte stādu audzētavā, būs lieliska dāvana, ko uzdāvināt svētkos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *