Dāvana skolotājai

Dāvana skolotājai

Skolotāji ir cilvēki, kas daudzu gadu garumā sniedz mums zināšanas un palīdz mums izaugt. Pateicībā par to gan pirmajā skolas dienā, gan izlaidumā, gan Skolotāju dienā nepieciešams parūpēties par piemērotu dāvanu.

Dāvanai skolotājai ir jābūt lietišķai, taču arī dāvinātai ar mērķi no sirds iepriecināt. Balstoties uz to, kādas ir skolotājas intereses un personība, pārsteidz skolotāju ar kādu praktisku dāvanu vai labu atpūtas piedāvājumu.

Lai atvieglotu dāvanas meklēšanas procesu, esam apkopojuši labas dāvanu idejas skolotājai. Balstoties uz skolēnu skaitu, no kā dāvana tiks pasniegta, izvēlies labāko un izdevīgāko dāvanu no zemāk apkopotajām iespējām.

1. Maltīte izsmalcinātā restorānā

Dāvana skolotājai

Skolotājas dienas lielāko daļu pavada skolas telpās. Arī tad, kad mācību stundas ir beigušās, skolotājiem stundām ilgi ir jālabo skolēnu darbi, jāpārbauda mājasdarbi utt. Tāpēc skolotājai noteikti nepietiek laika, lai paveiktu visu iecerēto. Viena no lietām, kas katru dienu sasteigti jādara, noteikti ir maltītes pagatavošana. 

Gardas vakariņas izsmalcinātā restorānā ir labs veids, kā skolotāju palutināt un ļaut atpūsties no ēst gatavošanas. Restorānos valda īpaša gaisotne, kas iepriecinās, ļaus baudīt gardu maltīti un atpūsties sava mīļotā cilvēka vai līdzpaņemtās draudzenes sabiedrībā. Dāvanu karte restorānā ir lietišķa un sirsnīga dāvana vienlaikus.

2. Kvalitatīvs relaksējošās atpūtas piedāvājums

Dāvana skolotājai

Visvairāk par visu skolotājas ir pelnījušas atpūsties. Tikai tā rodas jauns enerģijas spars darboties tālāk, mācīt interesantāk un labāk pildīt savus darba pienākumus. SPA atpūta ir lielisks veids, kā atpūsties pilnvērtīgi un atbrīvoties no visām pasaules raizēm. Īpaši gada beigās, kad klāt žetonvakars, pēdejais zvans vai pats izlaidums, labs atpūtas piedāvājums no visas klases skolotājai sasildīs sirdi!

Ir daudzi atpūtas piedāvājumi, no kā izvēlēties. Kvalitatīva atpūta kādā SPA centrā ir īsts sapņu piepildījums. Profesionāļu sniegtās relaksējošās masāžas, pirts rituāli, SPA procedūras u.c. atpūtas veidi ik pa laikam ir nepieciešami ikvienam. Vērtīgs SPA piedāvājums ir fantastiska dāvanas izvēle skolotājai!

3. Interesants brīvdienu ceļojums

Dāvana skolotājai

Mirklis, kad ceļot, skolotājām varētu būt Ziemassvētku brīvlaikā vai vasaras mēnešos. Tomēr vasarā jau tā Latvijā ir gana silti un interesanti, lai izbraukātu jūras, kempingus u.c. foršas vietas. Ja gadījumā skolotāja vienmēr ir aizņemta, tad laika varētu pietikt interesantam un aizraujošam brīvdienu ceļojumam.

Dāvanu sadaļā brīvdienu ceļojums ir dažādi piedāvājumi, kas ļauj apceļot Latviju vai tuvākās kaimiņzemes vienas vai divu dienu laikā. Izvēloties konkrētu maršrutu, tiek organizētas autobusu ekskursijas. Tāpat piedāvājumā ir dažādas interesantas ekskursijas uz uzņēmumiem, pilīm, zoodārziem un citām jaukām vietām.

4. Praktiska dāvanu karte ikdienas pirkumiem

Dāvana skolotājai

Tāda dāvana, kas ikdienā noderēs un skolotājai ļaus iegādāties ko sev nepeiciešamu, ir laba izvēle. Praktiska dāvana ir droša un arī lietišķa izvēle. Galvenais ir izvēlēties labu zīmolu vai veikalu, no kura skolotāja pati sev varēs iegādāties ko jaunu, piemēram, jaunas brilles no Optika saloniem.

Vai, piemēram, praktiska dāvanu karte kādā plaša piedāvājuma interneta veikalā. Interneta veikals 707.lv ir labs variants, jo tur ir viss mājokļa un dārza iekārtošanai, sportam un ceļošanai, skaistumam un veselībai, auto un tehnika, kā arī preces skolai un birojam. Skolotājai noteikti izdosies iegādāties ko sev noderīgu.

5. Aizraujoša kvesta piedāvājums

Dāvana skolotājai

Ja tava skolotāja vienmēr ir jautrā omā un gatava interesantiem piedzīvojumiem, tad laba un jautra dāvanas izvēle ir kāds kvests. Tās ir izlaušanās spēles, kas paredzētas no diviem līdz četriem cilvēkiem. Spēles mērķis ir izlausties ārā no slēgtas istabas, sekojot līdzi norādēm, risinot mīklas un vērojot apkārtnes likumsakarības.

Un pats galvenais – tas viss ir jāpaveic vienas stundas laikā. Šis ir jautrs laika pavadīšanas veids un laba izklaide gan lieliem, gan maziem. Ja skolotājai ir bērni, viņa varēs šo izklaidi baudīt ģimenes lokā un labi pavadīt laiku kopā ar tuvākajiem cilvēkiem.

6. Mierpilna izjāde ar zirgu

Dāvana skolotājai

No pilsētas vides mēdzam nogurt mēs visi – īpaši aktuāli tas varētu būt skolotājām. Atpūtas mirkļos gribās baudīt mieru un klusumu, dabā un tālu prom no pilsētas izraisītā trokšņa. Viens fantastisks veids, kā to iegūt, ir braucot izjādē ar zirgu. Tas ir lielisks izklaides veids, kura laikā sajust zirga izraisīto harmonijas sajūtu un baudīt skaisto apkārtni.

Ir vairāki veidi, kā baudīt izjādi ar zirgu. Šis piedzīvojums tiek piedāvāts divatā vai draugu lokā. Iespējams jāt ar zirgu aplokā, pa meža takām un pat gar jūru. Tāpat iespējams šo notikumu iemūžināt skaistā fotosesijā. Par to, kādu piedāvājumu izvēlēties, vairāk vari noskaidrot sadaļā Izjādes ar zirgiem.

7. Floutings pilnvērtīgai relaksācijai

Dāvana skolotājai

Tā kā atpūtu vienmēr saņemt dāvanā ir patīkami, tad kāpēc gan to nedāvināt arī citiem? Ja gadījumā skolotāju jau esat iepriekš pārsteiguši ar dažādiem SPA piedāvājumiem, idejas var ar laiku aptrūkties. Tad nu lielisks piedāvājums ir floutings – iespēja palutināt gan ķermeni, gan prātu un izjust bezsvara stāvokli.

Floutings notiek speciāli aprīkotā baseinā, kas piepildīts ar magnija sāli. Tas padara ūdeni ļoti blīvu, kā rezultātā ķermenis paceļas virs ūdens. Šajā procesā cilvēks izjūt stāvokli starp nomodu un miegu, un ķermenis veic pilnvērtīgu relaksāciju, kādu nesniedz neviens cits SPA piedāvājums. Šī ir dāvana, kas ir ko vērta!

8. Lidojums ar gaisa balonu

Dāvana skolotājai

Neaizmirstama dāvana, kas ļaus skolotājai piedzīvot skaistu lidojumu pāri Latvijas brīnumainajai dabai, ir lidojums ar gaisa balonu. Šī ir ekskluzīva un padārga dāvana, taču skolotājai tieši piemērota. Ja visa klase skolotājai uzdāvina šo dāvanu, tad piedāvājums sanāk ļoti izdevīgs. Un skolotāja vienmēr atcerēsies ar smaidu sejā, ka viņas klase viņu palutināja ar šādu neaizmirstamu piedzīvojumu.

Lidojums ar gaisa balonu ilgst sptuveni stundu, taču visam pasākumam jāierēķina aptuveni 3 stundas ar instruktāžu un šampanieša tostu pēc lidojuma. Lidojuma laikā skolotāja sajutīs brīvību un vēju matos, kā arī iespēju lūkoties uz Latvijas mežiem un pļavām, upēm un ezeriem no putna lidojuma.

9. Universāla dāvanu karte

Dāvana skolotājai

Ir arī universālas dāvanas, kas skolotājai patiks, jo galveno izvēli viņa veiks pati. Universāla dāvanu karte ļautu skolotājai izvēlēties atpūtas piedāvājumu vai kādu praktisku dāvanu ikdienai pēc pašas vēlmēm un vajadzībām. Laba universālās dāvanu kartes izvēle ir, piemēram, dāvanu karšu centra FromMe karte.

Tajā ir apkopoti visi piedāvājumi, ko jau iepriekš minējām šajā dāvanu sarakstā. Līdz ar to skolotāja varētu izvēlēties starp dažādiem interneta veikaliem un zīmoliem, starp restorānu piedāvājumiem un ceļojumiem, starp dažādiem SPA centriem pēc pašas patikas. Ar skaisti saskaņotu šokolādi un elegantu dāvanu kartes iesaiņojumu dāvana būs sirsnīga un neaizmirstama!

Lai izdodas atrast lielisku dāvanu skolotājai un pateikt paldies par visu labo, ko viņa jums  sniegusi!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *