Dāvana tētim veselībai

dāvana tētim veselībai

Īpašos notikumos un svētkos gribam savus mīļos cilvēkus palutināt ar kādu foršu un noderīgu dāvanu. Šajā laikmetā par veselību vērts piedomāt īpaši rūpīgi, tāpēc arī dāvanas veselībai tiek vērtētas augstāk. Ja domā par to, kas ir labākā dāvana tētim veselībai, tad šajā rakstā noteikti palīdzēsim atrast piemērotas idejas.

Turklāt dāvana veselībai nebūt nenozīmē sapirkt multivitamīnu paku. Esam apkopojuši patiešām aizraujošas un arī praktiskas dāvanas, kas uzlabos tēta ikdienas noskaņu un veselību.

Lai izdodas atrast meklēto! Sekojošās, kā arī dāvanas, kuras šajā rakstā nebūsim pieminējuši, atradīsi mūsu dāvanu katalogā – Dāvanas tētim.

Ārstnieciskā masāža

Ārstnieciskā masāža

Masāžas apmeklējums ir dāvana, ko vienmēr būs patīkami saņemt. Tā palīdz relaksēties un uzlabot labsajūtu. Ārstnieciskā masāža ir ļoti līdzīga, jo arī tā ir patikama. Atšķirība ir tajā, ka ārstnieciskā masāža parasti tiek veikta ar mērķi uzmanību veltīt sāpošai ķermeņa vietai.

Ja tavam tētim noderētu masāža mugurai, saspringtajiem pleciem vai kaklam, šī ir jauka dāvana svētkos.

Bezvadu austiņas sportam

Bezvadu austiņas sportam

Mūsdienās teju visi ikdienas gadžeti jau sākuši pāriet uz bezvadu funkcijām, ieskaitot arī bezvadu austiņas. Tās īpaši labi noder sportošanā un skriešanā, jo nav vadu, kas visur aizķertos.

Ja tavam tētim patiktu sporta laikā paklausīties mūziku vai kādu iecienītāko podkāstu. Varbūt tieši iespēja ērti klausīties mūziku aktivitāšu laikā būs tas, kas tēti iedvesmos veltīt vairāk brīvā laika sportam.

Atpūta SPA kompleksā

Atpūta SPA kompleksā

Vēl viens atpūtas veids, kas palīdzēs uzlabot arī veselību, ir SPA kompleksa apmeklējums. Ir svarīgi ikdienā veltīt laiku kvalitatīvai atpūtai, taču ne vienmēr pašam ir tik viegli to izveidot. Tāpēc ir SPA centri, kas piedāvā dažādus atpūtas veidus, ko mēs citādāk izbaudīt nevarētu.

Varbūt tētis priecātos par iespēju doties uz SPA centru kopā ar mammu, tad šī varētu būt laba dāvana abiem vecākiem.

Ēst gatavošanas meistarklase

Ēst gatavošanas meistarklase

Ēdiens ir viens no svarīgākajiem elementiem, kas ilgtermiņā parūpējas par mūsu veselības stāvokli. Lai veselīgi ēstu, sākumā ir jāiemācās veselīgie našķi arī gardi pagatavot. Ta kā mūsdienās ir tik daudzi veidi, kā piedalīties meistarklasēs (klātienē un attālināti), tā varētu būt interesanta dāvana tētim.

Protams, jāņem vērā, vai tētim ir kāda interese par jaunu recepšu iegūšanu un vispārēju gatavošanu.

Ūdens pudele, kas atgādinās padzerties

Viedā ūdens pudele

Ja runājam par lielisku veselību, nevar nepieminēt pietiekamu ūdens uzņemšanu dienas laikā. Tieši ūdens ir atbildīgs par mūsu labsajūtu un vispārējo organisma funkcionēšanu. Līdz ar to laba ūdens pudele var kalpot par veiksmīgu atgādinājumu ikdienā regulāri padzerties.

Piedāvājam tētim uzdāvināt viedo jeb gudro ūdens pudeli, kas viņam atgādinās padzerties. Šī ūdens pudele ir savienota ar aplikāciju, kur tētis pavisam ērti varēs sekot līdzi uzstādījumiem.

Veselīgs pirts rituāls

Pirts rituāls

Latviešu vidū karsēšanās pirtiņā ir pavisam ierasta un iecienīta aktivitāte. Tradīcijas un paražas vēsta, ka pirtij piemīt ne tikai patīkamas, bet arī ārstnieciskas īpašības. Līdz ar to arī mūsdienās tiek piekopti visdažādākie pirts rituāli veselības uzlabošanai.

Ja tavam tētim vienmēr patīk ieiet pirtiņā pie katras iespējas, uzdāvini viņam veselu pirts rituālu. To parasti novada zinoši pirtnieki, kas mācēs arī pastāstīt par pirts ārstnieciskajām īpašībām.

Dārza spēles

Dārza spēles

Dārza spēles ir lielisks veids, kā aizraujoši pavadīt laiku un saelpoties svaigu gaisu. Ja tavam tētim ir plašs pagalms vai pašam savs dārzs, tad ir vieta un potenciāls arī dārza spēlēm. Tas var būt labs veids, kā visiem kopā ciemošanās laikā labi pavadīt laiku un patrenēt komandas cīņas sparu.

Dārza spēles var būt kas tik vienkāršs kā badmintons vai šautriņas, taču tas var būt arī kas neierastāks kā petankas vai krokets.

Gaisa kvalitātes mērītājs

Interjera dekors - Gaisa kvalitātes mērītājs

Ja tavam tētim nākas daudz laika pavadīt iekštelpās, tad viņam noderīga dāvana varētu būt gaisa kvalitātes mērītājs. Tas ir gadžets, kas nosaka gaisa kvalitāti un pēc rezultāta ziņo, kad ir laiks pavēdināt telpas.

Lai mēs ikdienā būtu pēc iespējas produktīvāki un arī justos labāk, ir svarīgi visu dienu nepavadīt pieelpotā telpā. Regulāra telpas vēdināšana ir ļoti svarīga, taču bieži vien par to aizmirstam, īpaši gada aukstajā sezonā. Līdz ar to šis kalpos par veiksmīgu atgādinājumu pavēdināt telpu.

Sporta zāles abonements

Sporta kluba abonements

Pavisam noderīga un praktiska dāvana tētim sportistam būs sporta zāles abonements. Šī dāvana būs labs risinājums, kad jāsarūpē dāvana tētim veselībai, taču jāizdara tas arī ātri.

Ja tētis jau apmeklē sporta zāli, tad tas būs arī pavisam vienkārši – atliek vien iegādāties viņa iecienītākās sporta zāles abonementu. Savukārt, ja tētis vien ieminējies, ka grib sākt sportot, tad tev būs atbildīgs uzdevums izvēlēties viņa mājām tuvāko un viņa vajadzībām piemērotāko sporta zāli.

Relaksējoša floutinga procedūra

Floutings

Floutings ir interesanta procedūra, kuras laikā var pilnvērtīgi relaksēties un uzlabot pašsajūtu. Pats interesantākais ir šīs procedūras izpildījums, jo tas sniedz bezsvara stāvokļa (floutinga) sajūtas.

Procedūra notiek aptuveni 30cm seklā baseinā, kas piepildīts ar magnija sāli – tas arī rada floutēšanas efektu, padarot ūdeni blīvu. Floutinga laikā daudzi spēj pamatīgi relaksēties, gan fiziski, gan emocionāli. Tas ir arī labs veids, kā pavadīt laiku pašam ar sevi, restartējoties no ikdienas satraukumiem.

Veiksmīgu dāvanu meklēšanu!

Lai izdodas atrast to, kas ir vispiemērotākā dāvana tētim veselībai un labākai pašsajūtai!

Ieskaties arī citos mūsu dāvanu ideju rakstos, piemēram, Praktiskas dāvanas vīrietim un Dāvana vīrietim dzimšanas dienā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *