Dāvana tētim Ziemassvētkos

Ziemassvētku dāvana tētim

Ziemassvētki ir ģimenes svētki, kad vēlamies apsveikt savus mīļākos un tuvākos cilvēkus, to skaitā noteikti arī savus mīļos vecākus – mammu un tēti. Sastādot Ziemassvētku dāvanu sarakstus, mēs vienmēr cenšamies, lai katra dāvana spētu patiesi iepriecinātu tās saņēmēju.

Īpaši grūta izvēle ir pārsteiguma, dāvanas sagādāšana tētim. Jo šķiet, ka viņam viss neieciešamais jau ir. Visas dāvanu idejas tētim, var aplūkot mūsu dāvanu kopkatalogā sadaļā dāvanas tētim. Bet te, esam apkopojuši labākās dāvanu idejas tētim Ziemassvētkos. Gan praktiskas un ikdienā noderīgas lietas, gan dāvanas, kas sniegs relaksējošu mirkli.

Termoss atpūtai pie dabas

Termoss atpūtai pie dabas

Ja tētis daudz laika pavada pie dabas – gan dodoties pārgājienos, garās pastaigās, gan dodoties makšķerēt, vai citās aktivitātēs.Tad kvalitatīvs, lielas ietilpības termoss būs laba dāvanas izvēle Ziemassvētkiem.

Šāds termoss atpūtai pie dabas ļaus baudīt siltu tēju, kafiju vai pat buljonu. Kvalitatīvie termosi no UDENSPUDELE.LV būs ne tikai labi sabiedrotie, tavam tētim aktīvās atpūtas laikā, bet tie arī palīdzēs dzērienu saglabāt siltu vai karstu pēc iespējas ilgāk.

Sejas kopšanas līdzekļu komplekts

Klasiskas vīriešu smaržas

Sejas kopšanas līdzekļu komplekts tētim būs kā mudinājums, vēl rūpīgāk parūpēties par sejas ādu. Šāda dāvana tēti spēs patiesi iepriecināt, jo šī ir praktiska un ikdienā noderīga dāvana. Tā palīdzēs ne tikai parūpēties par sejas ādu, bet arī radīt veselīgāku un koptu izskatu.

Kā arī šāda dāvanas izvēle ir laba tāpēc, ka tā jau ir gatava pasniegšanai. Lielākoties, visi sejas kopšanas komplekti ir iesaiņoti skaistā kastītē.

Dāvanu karte makšķernieku veikalā

Dāvanu karte makšķernieku veikalā

Dāvana, kas saistīta ar makšķerēšanu tētim būs novērtēta katrā reizē, kad ezera vidū vai upes malā tētis izvilks savu lielo lomu. Lai noķertu īsto zivi ar vienu makšķeri vai spiningu var nepietikt, viena lieta, kas patiešām nebūs par daudz ir dažādi makšķerēšanas piederumi.

Bet, ja nezini, ko un kā labāk iegādāties, tad dāvanu karte makšķernieku veikalā būs īstā dāvanas izvēle. Tētis varēs iegādāties sev nepieciešamāko vai kādu jau sen kārotu makšķerēšanas atribūtu.

Klasisks un kvalitatīvs ādas maks

Klasisks ādas maks

Kvalitatīvs ādas maks ir spēcīgs veiksmes simbols. Dāvana, kas sniegs ne tikai kvalitatīvu ikdienā noderīgu lietu, bet arī nesīs novēlējumu dāvanas saņēmējam, šajā gadījumā, tētim – vairāk naudas, panākumu un spēju.

Lai izvēlētos piemērotāko ādas maku, iesakam pievērst uzmanību uz jau esošo modeli, kādu šobrīd tētis ikdienā nēsā. Tādējādi dāvanu padarot vēl labāku, jo būsiet izvēlējušies līdzīgu, bet nu jau jaunu un kvalitatīvāku ādas maku, kas varēs kalpot tētim ikdienas gaitās.

Ārstnieciskā masāža

Ārstnieciskā masāža

Masāžas apmeklējums ir dāvana, ko vienmēr būs patīkami saņemt ikvienam. Tāpēc, ja vēlies dāvināt savam tētim relaksējošu un reizē ārstniecisku mirkli, tad ārstnieciskā masāža būs laba dāvanas izvēle Ziemassvētkiem.

Šāda dāvana palīdzēs samazināt saspringumu plecu un kakla rajonā kā arī ļaus sajust relaksētu masāžu mugurai. Dāvana, kas tētim sniegs gan labi pavadītu laiku, gan labsajūtas sajūtu. Un atšķirībā no parastās masāžas, ārstnieciskā masāža tiek veikta ar mērķi samazināt sāpes konkrētā ķermeņa vietā.

Bezvadu austiņas aktīvajai atpūtai

Bezvadu austiņas sportam

Ja tavs tētis uz aktīvo atpūtu – sportu ir uz tu, tad bezvadu austiņas būs laba dāvanas izvēle. Šāda dāvana ļaus klausītes mūziku vai iecienītu podkāsta raidījumu skrienot vai dodoties raitā nūjošanas pastaigā.

Bezvadu austiņas būs ērti lirtojamas nebūs garo vadu, kas varētu maisīties un traucēt aktīvās atpūtas laikā. Ja arī tētis uz dažādām jaunajām tehnoloģijām raugās ar skepsi, šī dāvana viņam liks mainīt domas.

Ēst gatavošanas meistarklase

Ēst gatavošanas meistarklase

Mēdz teikts, ka vīrieši ir labākie pavāri. Un ja arī tu, savu tēti par tādu uzskati, un zini, ka tētim, ēst gatavošana sagādā prieku, tad ēst gatavošanas meistarklase būs lieliska dāvana tētim Ziemassvētkos.

Šāda dāvana tētim sniegs iespēju gatavot ar profesionāliem pavāriem, gūt jaunas idejas receptēm un uzzināt dažādus ēst gatavošanas knifiņus.

Darba instrumentu komplekts

Darba instrumentu komplekts vīrietim

Lai saskrūvētu kādu jaunu mēbeli, vai iesistu naglu sienā, tam ir nepieciešami atbilstoši instrumenti. Un domājot par šiem ikdienišķajiem darbiem, tev šķiet, ka tētim jau ir visi iespējamie darba instrumenti. Bet iespējams, plašājā kolekcijā ir vajadzīgs atjauninājums.

Tāpēc, uzzini, ko tavs tētis vēlētos nomainīt no darba instrumentu klāsta un uzdāvini jaunu, kvalitatīvu darba instrumentu komplektu. Šāda dāvana būs ļoti praktiska un noderēs ikdienas lielākos un mazākos darbos.

Klasisks rokas pulkstenis

Klasisks rokas pulkstenis

Ja tavs tētis pavada ilgu laiku pie spoguļa ne tikai veicot ikdienas procedūras, bet patiešām rūpīgi veidojot savu ikdienas tēlu. Tad viņam noteikti noderēs jauns, kvalitatīvs un reizē klaisks rokas pulkstenis. Šāda dāvana būs gan praktiska, gan reizē ļoti noderīga ikdienā. Tētis priecāsies šādu dāvanu saņemt Ziemassvētkos.

Lai izvēlētos piemērotāko pulksteni, pievērsiet uzmanību sava tēta stilam, kādam viņš dod priekšroku. Tā būs iespējams uzdāvināt dāvanu, kas patiesi spēs iepriecināt tavu tēti.

Grāmata par ceļošanu

Grāmata par ceļošanu

Ja tavu tēti saista grāmatu lasīšana un ceļošana, tad iespējams šos apvienot vienā dāvanā – grāmatā par ceļošanu. Šāda grāmata sniegs ieskatu kādā ceļojumā, ļaujot iztēloties konkrēto ceļojumu caur cita cilvēka redzējumu.

Dāvinot grāmatu par ceļošanu, tu dāvini piedzīvojumu. Katrs stāsts ļauj baudīt unikālu skatupunktu, iepazīt nepazīstamo un kļūt par vienu pieredzi bagātākam. Dāvana, kas spēs patiesi iepriecināt tavu tēti Ziemassvētkos, ja ceļošana un grāmatu lasīšana ir tēta aizraušanās.

 

 

Tētim piemērotu dāvanu klāsts ir ļoti plašs, tomēr iesakam labāk neatstāt īstās dāvanas meklēšanu uz pēdējo brīdi. Sākot dāvanas meklēšanu agrāk, būs iespēja uzmanīgāk izanalizēt, kas tētim šobrīd ir visvajadzīgākais.

Lai izdodas atrast lielisku Ziemassvētku dāvanu tētim!

Citas dāvanu idejas vari smelties rakstā Dāvana tētim veselībai.