Dāvana vīram kāzu jubilejā

kāzu jubileja

Kāzu jubileja ir svarīgs notikums jebkura pāra dzīvē, neatkarīgi, vai svinat pirmo vai divdesmito kāzu gadadienu. Šie svētki ir īstais laiks izrādīt savu mīlestību un pieķeršanos, kā arī pateicību par vīra esamību jūsu dzīvē. Dāvana vīram kāzu jubilejā ir vislabākais veids, kā to parādīt.

Iegādāties kāzu jubilejas dāvanu savam vīram var būt izaicinājums, īpaši pēc vairākiem kopā pavadītiem gadiem. Lai gan savu vīru pazīstat tik labi kā nevienu citu, ir grūti saprast, kas viņam būtu nepieciešams un noderīgs.

Visas dāvanu idejas vīram, var aplūkot dāvanu katalogā – Dāvanas vīram. Bet, tā kā mūsdienās ir tik daudz dāvanu piedāvājumu, ir viegli apjukt plašajā klāstā un atrast piemērotāko jubilejas dāvanu, esam apkopojuši, mūsuprāt, labāko dāvanu ceļvedi – kāzu jubilejā, lai atvieglotu iepirkšanos!

Saulriets purvā uz SUP

Saulriets purvā uz SUP

Silta pievakara saulīte, klusums, migla, kas ieskāvusi purvu un nebeidzamas dabas skaņas. Tas Jūs sagaida, ja kāzu jubilejā dosieties braucienā ar SUP dēļiem.

Ja tavs vīrs ir aktīvās atpūtas piekritējs, bet gribi, lai dāvana ir arī romantiska, tad saulriets purvā uz SUP ir ideāls kompromis. Tas būs laiks, kuru varēsiet veltīt viens otram un relaksēties, gūstot mieru no dabas.

Dāvanu karte hobijam

Dāvanu karte hobijiem

Ja vēlies atbalstīt vīru viņa sirdslietā, tad dāvanu karte hobijam ir lieliska dāvana. Ar tās palīdzību viņš pats varēs izlemt, kas viņam ir nepieciešams un aktuāls. Tas ir ieguldījums viņa izaugsmē, vaļaspriekā, kas noteikti tiks novērtēts.

Pat, ja vīram hobija vēl nav, bet viņš ilgu laiku ir runājis, ka vēlētos kaut ko uzsākt darīt, šis būs lielisks pamudinājums iesākt.

 

Kvalitatīvs termoss atpūtai pie dabas

Termoss atpūtai pie dabas

Termoss dos motivāciju pavadīt vairāk laika pie dabas arī aukstajās sezonās. Silta tēja, kafija vai buljons – tā ir svarīga lieta, kas ļauj mums justies tiešām labi un kārtīgi sasildīties. Dabas mīļotāji mācēs novērtēt kvalitatīvu termosu, kas būs uzticams palīgs gadiem ilgi.

Termosiem ir vairāki dizaini, ir iespējams izvēlēties piemērotāko tieši vīra gaumei  un kārtīgi iepriecināt vīru.

Radoša meistarklase

Radošās meistarklases

Ja vīrs ir radoša personība un patīk nemitīgi nodarboties ar rokām, tas aizrauj un sajūsmina dvēseli, radoša meistarklase būs burvīga dāvana vīram vai pārim kopā. Radošās meistarklases ir iespējams iegādāties gan vienai personai, gan arī divām.

Ziepju izgatavošana, sveču liešana, gleznošana ar iespēju baudīt glāzi vīna un 4 citas radošas meistarklases, no kurām ir iespējams izvēlēties piemērotāko vīram.

Kafijas automāts

Kafijas automāts

Mūsdienās kafija kļuvusi par ko vairāk, kā parastu dzērienu. Kafijas dzeršana ir kļuvusi par veselu rituālu un daudzi bez tās vairs nevar iedomāties savu ikdienu. Ja tava vīra kafijas rituāls sastāv no kafijas malšanas, filtrēšanas un maisīšanas, kas aizņem daudz laika, ir veids, kā viņa rīta kafijas gatavošanu atvieglot.

Kafijas automāts ir luksusa prece, kas atvieglos viņa ik rīta kafijas gatavošanu un procesu padarīs baudāmāku. Ja tavam vīram nepieciešams kofeīns, lai pamostos, šī ir īstā dāvana.

Atpūta SPA kompleksā

Atpūta SPA kompleksā

Pasaulē, kurā dzenamies pakaļ nesasniedzamajam, ir svarīgi uz mirkli apstāties un ļaut savam prātam un ķermenim atpūsties. Ja vēlies, lai dāvana parāda, ka tev rūp, atpūta SPA kompleksā būs laba izvēle.

Atpūta SPA kompleksā būs ilgi gaidīta atpūta no visa, ko ikdienā piedzīvojam un būs lielisks sākums jaunam darba cēlienam.

Ēst gatavošana meistarklase

Ēst gatavošanas meistarklase

Iepērcies priekš vīra, kuram ir viss? Tad īstā dāvana var būt jaunas pieredzes iegūšana.

Ja tavam vīram patīk gatavot un izmēģināt savus spēkus dažādu kultūru ēdienu gatavošanā, tad ēst gatavošanas meistarklase ir izcila dāvana priekš viņa. Tā ir iespēja šefpavāra vadībā apgūt dažādu ēdienu gatavošanu, lai nākotnē ar tiem varētu pārsteigt savus draugus un radus.

 

Ceļojums

Ceļojums

Nav nekā vērtīgāka par kopā pavadītu laiku un pieredzi, ko varat iegūt kopā. Ja tavam vīram patīk iepazīt jaunas kultūras, apskatīt elpu aizraujošus dabasskatus vai vienkārši malkot kafiju kādā pasaules slavenā restorānā, tad kopīgs ceļojums ir dāvana, kas jums nepieciešama.

Ceļojumu varat izplānot paši, vai arī visas rūpes uzticēt ceļojumu aģentūrai, bet paši bezrūpīgi izbaudīt gatavošanos ceļojumam un došanos ceļā.

 

Drons fotografēšanai

Drons fotografēšanai

Ja vīram patīk fotografēt, vai filmēt, tad ļoti moderna un aktuāla dāvana var būt drons. Pat, ja viņam līdzšinēja pieredze vēl nav, vadības ierīces kļūst arvien labākas, padarot bezpilota lidaparātus tik viegli vadāmus, ka pat pilnīgs iesācējs to var apgūt.

Šī ir dāvana, kas sniedz iespēju uz jau redzētām vietām un lietām paskatīties no pavisam cita skatu punkta, un atklāt redzēto no jauna.

Sporta pulkstenis

Sporta pulkstenis

Sporta pulkstenis ir neatņemams ikdienas aksesuārs daudziem. Tas ne tikai parādīs, cik ir pulkstens, cik soļi jau šodien noieti, bet arī sniedz komfortu sportošanas laikā.

Mūsdienu sporta pulksteņi ir pieejami dažādos dizainos un bieži vien pat nelīdzinās klasiskajam sporta pulkstenim, padarot to par lielisku ikdienas aksesuāru. Sporta pulkstenis būs dāvana, kas ir gan praktiska, gan pārdomāta.

Brauciens ar kartingiem

Brauciens ar kartingiem

Citreiz viss, kas ir nepieciešams, ir nedaudz iztrakoties, lai izvēdinātu galvu un aizmirstu par visām ikdienas raizēm. Viens no veidiem, kā to var izdarīt, ir brauciens ar kartingiem. Tā būs aizraujoša pieredze, kuru vīrs noteikti novērtēs.

Brauciens ar kartingiem var būt gan individuāls, gan jums abiem kopā. Tas neaizņem daudz laika, tāpēc ir ideāls variants arī tad, ja kāzu jubileja iekrīt darba dienā.

 

Deju kursi

Deju kursi

Deju kursi ir dāvana, kas sākotnēji var radīt nepārliecinātību- vai tad tiešām vīram patiks? Bet, ja izvēlēsies pareizos kursus un deju stilu- patiks. Deju kursi ir dāvana, kas ļaus izmēģināt ko jaunu un kārtīgi izkustēties. Turklāt to visu jūs varat darīt kopā.

Ja šaubies, kādu dejas stilu labāk izvēlēties un kur vispār doties, tad ieskaties mūsu katalogā, lai atrastu sev un vīram piemērotāko variantu

Ceram, ka šīs dāvanu idejas būs noderīgas un palīdzēs iepriecināt vīru kāzu jubilejā! Taču, ja nepieciešamas papildus idejas, vari apskatīt rakstu oriģināla dāvana vīrietim vai praktiska dāvana vīrietim, kas sniegs vēl saujiņu ar idejām.

Atceries, ka dāvanai nav jābūt dārgai un ekskluzīvai, citreiz pietiek ar mazu, pārdomātu dāvanu, lai parādītu, cik ļoti Tev rūp. Lai skaisti svētki!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *