Dāvana vīrietim dzimšanas dienā

dāvana vīrietim

Meklējot idejas dzimšanas dienas dāvanai, svarīgi ņemt vērā vīrieša intereses un vēlmes. Lai arī vairums vīriešu ir praktiķi un noderīgu dāvanu novērtēs, vērts apskatīt visas pieejamās dāvanu opcijas. Reizēm visnegaidītākā dāvanas ideja izrādās par vislabāko.

Balstoties uz vīrieša interesēm, iespējams atrast lieliskas dzimšanas dienas dāvanas. Piemēram, ja vīrietim patīk sportot, tad sporta zāles abonements varētu būt laba izvēle. Ja vīrietis vairāk novērtē praktiskas dāvanas, tad jauns un elegants pulkstenis ikdienas gaitām izklausās pēc labas dāvanas.

Šajā rakstā esam apkopojuši 30 dažādas dzimšanas dienas dāvanas vīrietim, lai ir no kā izvēlēties. Piedāvājumā ir gan aktīvā atpūta un oriģinālas dāvanas, gan dāvanas hobijam un sportam, gan arī mājai un dārzam.

Gudrā ūdens pudele

Ūdens ir neatņamam ikdienas sastāvdaļa ikvienam. Ja jubilārs dod priekšroku jaunām tehnoloģijām un gaumīgām lietām savā ikdienā, tad īstā dāvana priekš viņa ir gudrā ūdens pudele.

Šai pudelei ir īpaši izstrādāta lietotne, kas sekos līdzi ūdens patēriņam un padzeršanās biežumam. Par nepieciešamību padzerties ūdeni ziņos gan aplikācija, gan gaumīgs gaismas signāls pie pudeles pamatnes.

Knockout Barber Shop apmeklējums

Arī vīriešiem patīk ik pa laikam sapucēties un savest sevi kārtībā. Kad runa iet par Barber Shop, tā nav vienkārši vieta, kur iegūt labu matu griezumu. Sākot jau no paša telpu dizaina – tas ir moderns un stilīgs, taču joprojām ļauj justies mājīgi un labi. Darbā tiek izmantoti labākie instrumenti, kosmētika un tehnika, kas apvīta ar gadsimtiem garu vēsturi un tiek izmantota, lai sasniegtu labākos rezultātus griezumiem un skūšanām.

Knockout Barber Shop ir vīriešu kopiena, dzīvesstils, pieredzējuši profesionāļi un personības. Tā ir unikāla vieta, kur komforts un godīgums iet roku rokā ar lielisku servisu. Barber Shop dāvanu karte ir lieliska dāvana, kas ļaus vīrietim labi sapucēties, labi pavadīt laiku un tikmēr iedzert gardu kafiju vai alus glāzi.

Ādas aksesuāri

Šoreiz stāsts ir nevis par konkrētu prodkutu, bet gan par materiālu. Āda jau izsenis uzskatīta par kvalitatīvu un izturīgu materiālu, tāpēc tā savu aktualitāti ir saglabājusi arī līdz mūsdienām. Ādas aksesuāri ne tikai ilgi kalpos, bet arī labi izskatīsies.

Viens no veidiem, kā pasniegt šādu dāvanu ir ar dāvanu kartes palīdzību. Chaos96 produkti tiek gatavoti ar rokām tepat Latvijā, bet nēsāti visapkārt pasaulei. Dāvanu karte ādas aksesuāru izgatavošanai būs lieliska dāvana vīrietim, kas novērtē kvalitatīvas un praktiskas dāvanas.

Kino biļetes uz labu filmu

dāvana vīrietim dzimšanas dienā

Ja vīrietis ir kino fans, tad jaunākās un labākās filmas viņam vienmēr ir jānoskatās. Un, protams, nevis mājās, bet gan kino. Lai padarītu šo dāvanu vēl īpašāku, uzdāvini viņam kino biļetes un filmas pirmizrādi. Tas noteikti iepriecinās katru kinomānu – turklāt ne vien ar pašu filmu, bet gardajām uzkodām un pasākuma atmosfēru.

Kino teātris ir laba vieta, kur pilsētas centrā pazust no cilvēku drūzmas. Īpaši, ja tas ir vakara seanss un kāda laba filma, kuru kino kritiķi augstu novērtējuši.

Dzērienu dzesētāji

 Vīrietim, kurš izbauda savus dzērienus ledus aukstus, praktiska un vienlaikus interesanta dāvana varētu būt dzēriena dzesētāji. Tas ir visai plašs jēdziens, jo tādi mūsdienās ir vairāku veidu. Iesakām pamēģināt mākslīgos ledus gabaliņus, jo tie izskatās eleganti glāzē un lieliski pilda savu funkciju.

Šos mākslīgos ledus gabaliņus atliek vien ielikt saldētavā un nepieciešamības gadījumā pievienot klāt dzērienam. Īstais ledus bieži vien atšķaida dzērienu, tāpēc šī ir lieliska alternatīva.

Izsmalcināta restorāna apmeklējums

dāvana vīrietim dzimšanas dienā

Uz restorānu visbiežāk mēdzam doties svinēt kādu īpašu notikumu. Dzimšanas diena noteikti ir īpaši svētki, tāpēc restorāna apmeklējums varētu būt laba dāvana vīrietim. Tas ir kā mudinājums nebeigt svinēt pēc dzimšanas dienas un sarīkot svētkus arī kādā parastā ikdienas dienā.

Došanās uz restorānu ir lielisks atpūtas veids, kad ikdiena ir aizņemta un darbu pilna. Tad jaukas vakariņas ar draugiem, ģimeni vai mīļoto sievieti būs kā lielisks dienas nobeigums. Tas ļaus atpūsties no gatavošanas, iedvesmoties uz jauniem kulinārijas brīnumiem un baudīt šefpavāra sezonālos ēdienus. Dāvanu karte restorānā ir dāvana, kas iepriecinās gan tās saņemšanas, gan izmantošanas brīdī.

Bezvadu lādētājs

Attīstoties tehnoloģojām, papildinās to piedāvājums arī dāvanu ziņā. Jebkuram tehnoloģiju fanam noteikti gribēsies izmēģināt, vai bezvadu lādētājs ir tik pat efektīvs kā parastais lādētājs.

Bezvadu lādētājs ērti tiek izmantots, jo nav jāpiņķerējas ar vadiem. Bieži vien vadi mēdz pārplīst ar laiku, taču bezvadu lādētājam šāda problēma nav. Jāizvēlas labas kvalitātes zīmols un vīrietis noteikti priecāsies par iespēju pārliecināties par lādētāja kvalitāti pats!

Stilīgas saulesbrilles

dāvana vīrietim

Ja jubilārs svētkus svin pavasarī vai vasarā, tad laba dāvana ir kas vasarīgs un sezonai piemērots. Viens variants ir stilīgas saulesbrilles. Paši nereti mēdzam pažēlot naudu kvalitatīvākām saulesbrillēm, tāpēc dāvanā labprāt priecājamies saņemt augstākas kvalitātes brilles.

Ir svarīgi ikdienā pasargāt sevi no tiešiem saules stariem, tāpēc saulesbrilles būs dāvana, kas izrādīs arī rūpes un mīlestību pret dāvanas saņēmēju.

Jauns un stilīgs tetovējums

Vīrietim, kam patīk tetovējumi un jau labu laiku tiek domāts par jaunu, laba dāvana būtu dāvanu karte tetovējumam. Tetovējumi nav lēts prieks, lai arī izskatās ļoti skaisti un stilīgi. Tāpēc šāda dāvana noteikti tiks novērtēta, jo izpalīdzēsi vīrietim. 

Tetovēšanas salons Tattoo Imanta ir viens no profesionālākajiem tetovēšanas saloniem Rīgā, kam ir sniegts klientu visaugstākais novērtējums. Atliek vien izvēlēties dāvanas summu un vīrietis varēs pēc izvēles tikt pie jauna un forša tetovējuma. Šī ir oriģināla dāvana, kas viņu noteikti iepriecinās un ļaus papildināt ar savu tēlu.

Termoss atpūtai pie dabas

Vīrieši, kā neviens cits, novērtē praktiskas dāvanas. Ja vīrietis ir aktīvās atpūtas piekritējs un labprāt pavada laiku pie dabas, tad labs termoss ir dāvana, kas tiks novērtēta un izmantota ļoti bieži.

Termosi pārsvarā tiek ražoti no nerūsējošā tērauda. Pārliecinies, ka izvēlētais termoss ir radīt no augstākās kvalitātes tērauda, ar vismaz dubulto sieniņu vakuumizolāciju. Tas nodrošinās ilgāku termonoturību.

Šašlika piegāde līdz namdurvīm

dāvana vīrietim dzimšanas dienā

Ja nu tomēr vīrietis virtuvē jūtas kā zivs ūdenī un labprāt eksperimentē ar dažādiem ēdieniem, tad viņam piemērota dāvana būs kāds jauns virtuves gadžets vai ēdiena piegāde. Šajā gadījumā – gaļas piegāde uz mājām ļaus dāvanas saņēmējam pēc paša vēlmēm veikt pasūtījumu. 

Dāvanu karte gaļas piegādei ļaus vīrietim līdz namdurvīm pasūtīt svaigu jaunlopa gaļu un cūkgaļu, desas, cīsiņus un gardus žāvējumus. Tāpat īpaši aktuāli vasaras un pavasara grilsezonai ir šašliks marinādē, par ko SIA Ceplītis arī ir parūpējies. Vīrietim, kas novērtē kvalitatīvus un svaigus produktus, šāda dāvana noteikti patiks.

Vīna vai šampanieša pudele ar personalizētu etiķeti

dāvana vīrietim

Pudele laba un kvalitatīva alkohola ir lieliska dāvana vīrietim svētkos. Tas var būt vīns un šampanietis, vai arī kas stiprāks, piemēram, viskijs vai džins. Galvenais šīs dāvanas elements ir personalizēta etiķete, ko izveidosi pats.

Te iespējams radoši izpausties un uzzīmētkādu bildi, izdrukāt kādu foršu atmiņu. Izveidot uz pudeles veselu plakātu par godu šiem svētkiem, vīrieša dzimšanas dienai utt. Radoša, personalizēta un negaidīta dāvana, kas tiks novērtēta ar prieku!

Nepagaršotu aliņu komplekts

dāvana vīrietim

Ja jubilāram garšo alus, tad uzdāvini viņam tieši to. Veikalu plauktos ir tik daudz dažādi aliņi, ka bieži vien mēdzam plašajā piedāvājumā apjukt. Tad arī steigā paņemam jau sen nogaršotas klasikas, jo ar tām nav iespējams nošaut greizi.

Nepagaršotu un īpašu aliņu komplekts ir vienkārša, bet aizraujoša dāvana. Vīrietis varēs nogaršot dažādus alus un, iespējams, atrast jaunu mīļāko aliņu. Tev atliek vien atrast retāk redzētus aliņus un tos skaisti salikt kopā groziņā vai kādā īpašā kastē. Pielikt klāt uzkodas un dāvana ir gatava.

Iespēja iemācīties ko jaunu

dāvana vīrietim dzimšanas dienā

Mūžu dzīvo – mūžu mācies! Dzimšanas diena ir īstais laiks, kad apņemties apgūt kādu jaunu prasmi. Tā var būt jauna valoda, pašaizsardzības kursi, fotogrāfijas hobijs, klinšu kāpšana, saldumu gatavošana un jebkas cits. Ja zini, kas vīrieti patiešam iepriecinātu un kas viņam būtu pa spēkam, noteikti mudini apgūt ko aizraujošu.

Kursi un apmācības ir labāksi veids, kā pavadīt savu brīvo laiku. Tas ir ikdienas rituāls, kura laikā iespējams satikt jaunus cilvēkus, sevi pilnveidojot. Turklāt tieši tā vislabāk iespējams noskaidrot, kas pašam vislabāk patīk. Vienīgi izmēģinot jaunas lietas, iespējams saprast, kāda ir iemīļotākā nodarbošanās!

Interneta veikala dāvanu karte 

dāvana vīrietim dzimšanas dienā

Praktiskam vīrietim nepieciešama praktiska dāvana. Ja dāvana tiek meklēta tētim, vīram, brālim vai kolēģim, tad svarīgi ir nenošaut greizi ar pareizās dāvanas izvēli. Jāņem vērā pēc iespējas precīzākas vīrieša intereses, hobiji, gaume utt. Vienkāršākais veids, kā nekļūdīties, ir dāvanu kartes izvēle universālā veikalā, piemēram, interneta veikals 707.lv.

Interneta veikali dāvanas izvēli padara vēl vienkāršāku. Nav jāgaida garās rindās, jāiet cauri cilvēku pūļiem un jātērē laiks braucienam uz veikalu un atpakaļ. Svarīgi atrast tādu veikalu, kas piedāvā plašu produkcijas klāstu. Tādu, kas interesēs sportistiem, tehnoloģiju mīļiem, ceļotājiem, mašīnu entuziastiem un vēl! Viss, kas nepieciešams, vienuviet.

Kvalitatīvs Šveices nazītis

Bieži vien vīrieši visvairāk novērtē praktiskas dāvanas, kas noderēs ikdienā. Dažādi gadžeti, kas var sagatavot jebkurai situācijai, tiek augstu novērtēti. Viens no šādiem gadžetiem ir klasiskais Šveices nazītis.

Tā ir laba dāvanas ideja ikvienam vīrietim, kuram patīk pavadīt laiku dabā, doties pārgājienos un vienkārši vienmēr justies gatavam jebkurai situācijai. Šveices naži nāk dažādās variācijās un mūsdienās tiem pat ir dažādi moderni komplekti – tie var būt paredzēti gan izdzīvošanas situācijām, gan remontēšanas nepieciešmībai u.c.

Dāvanu karte sporta pulkstenim

dāvana vīrietim dzimšanas dienā

Vīrietim, kas nodarbojas ar sportu un veic savu aktivitāšu uzskaiti, noderētu jauns sporta pulkstenis. Mūsdienās tie ir tik jaudīgi un eleganti, ka tie noder gan sporta treniņu laikā, gan arī ikdienā. Sporta pulkstenis nodrošinās vīrieti ar daudzveidīgām funkcijām, kas atvieglos sportošanu un ļaus sekot līdzi savam progresam.

Dažas no populārākajām un izplatītākajām funkcijām ir GPS, soļu skaitīšana, sirds ritma mērīšana, stresa un miega uzraudzīšana, treniņu un aktīvā laika fiksēšana. Dāvanu karte sporta pulkstenim ir laba izvēle, jo tā ļaus izvēlēties pašam savu sporta pulksteni pēc gaumes un nepieciešamajām funkcijām.

Aizraujošs lidojums ar deltaplānu

dāvana vīrietim dzimšanas dienā

Dzimšanas diena ir īstais laiks, kad izmēģināt ko jaunu. Ir apritējis vēl viens gads un tas ir labs pamats gan svinībām, gan asākām izjūtām. Lieliska dāvanas ideja vīrietim, kam patīk piedzīvot jaunas emocijas, ir lidojums ar deltaplānu. Tas no vairāku simtu metru augstuma ļaus sajusties kā putnam un lūkoties pāri rosīgajam Rīgas centram.

Lidojums ilgst aptuveni 10 minūtes un norisinās profesionāla intruktora pavadībā. Šī ir dāvana, kas iepriekš jāpiesaka. Tāpēc dāvanu karte ir lielisks veids, kā lidojumu uzdāvināt vīrietim svētkos. Pacelšanās var notikt divējādi – no lidlauka un no ūdens. Šāds piedzīvojums ir oriģināla dāvana, kas noteikti paliks atmiņā vēl ilgi.

Lāzertags ar draugiem

dāvana vīrietim dzimšanas dienā

Labi pavadītam laikam kopā ar draugiem un, iespējams, pat dzimšanas dienas svinību otrajai daļai noderēs lāzertaga spēle ar sporta versijas ieročiem. Tas ir aizraujošs veids, kā pavadīt laiku ar draugiem vai ģimeni, izmēģināt savas spējas un patrenēt prātu. Lāzertags liek izkustēties pašam, kā arī piestrādāt pie savām stratēģijas spējām.

Labākais šajā dāvanā ir tas, ka piedāvājums ir aktuāls visa gada garumā. Nav nepieciešama īstā sezona, lai šo aktivitāti izbaudītu. Lāzertags ar draugiem norit Siguldā. Pamestā Siguldas kazarma, kur kādreiz uzturējās armijas rotas zaldāti, rada īpašus kaujas apstākļus, kam papildus jāveic kontroles punktu meklēšana, karoga iegūšana, bumbas atmīnēšana, deathmatch, ķīlnieku atbrīvošana. 

SUP piedzīvojums purvā

dāvana vīrietim dzimšanas dienā

Ja gaviļnieks svin dzimšanas dienu vasarā vai pavasarī, tad lieliska dāvana ir aktīvā atpūta. Siltajās gada sezonās gribās laiku pavadīt dabā – īpaši pie ūdeņiem. Tad nu piedāvājam SUP piedzīvojumu jubilāram kopā ar draugiem – lieliska ideja dāvanai. Tā ļaus izkustēties, izmēģināt savus spēkus līdzsvarā, kā arī labi pavadīt laiku brīvā dabā.

SUP Adventures uzņēmums piedāvā arī īpašus dabas baudījumus purvā – agrā rītā pirms saullēkta un vakaros sagaidot saulrietu. Tas ir romantisks pasākums, ko pavadīt kopā ar savu otro pusīti vai arī kārtīgi iztrakoties ar labākajiem draugiem. Maģisks SUP adventures piedzīvojums ir laba dāvana ikvienam aktīvās atpūtas cienītājam.

Intriģējošs kvests

dāvana vīrietim dzimšanas dienā

Ja vīrietim labpatīk risināt dažādas mīklas, atklāt noslēpumus un izpildīt stratēģiskus uzdevumus, tad laba dāvanas ideja ir kvests. Tā ir tematiska izlaušanās istaba, no kuras stundas laikā ir jāpaspēj izkļūt ārā. Visbiežāk, lai to panāktu, jāmeklē norādes, dažādas atslēgas, ciparu kombinācijas utt.

Šī ir ļoti interesanta pieredze, tāpēc kvests ir jāizmēģina katram vismaz reizi. Piedāvājums derīgs 2-4 cilvēku lielām grupām, tāpēc vīrietis varēs ņemt līdzi draugus vai ģimeni. Kopā jautrāk un arī vienkāršāk atrisināsies mīkla.

Brauciens ar elektrokartingiem

dāvana vīrietim dzimšanas dienā

Vīrietim, kas labprāt izbauda asas emocijas un ātrumu, varētu patikt kāds aktīvās izklaides piedāvājums, piemēram, brauciens ar elektrokartingiem. Tas ir moderns veids, kā pabraukāties ar kartingiem, izņemot to, ka šiem nav nepatīkama degvielas smaka un ātrs uzrāviens iespējams jau startā.

Brauciens ar kartingiem iekštelu trasē ir izklaide, kas sniedz īstas emocijas un azartu. Nav jāsatraucas arī par pieredzes trūkuma šādai izklaidei. Instruktori visu parādīs un apmācīs. Elektrokartingu jauda ir regulējama, tādēļ tos var pielāgot katra braucēja vecumam un prasmēm. Vīrietis 15 minūšu laikā varēs kārtīgi iztrakoties un labi pavadīt laiku.

Dāvana makšķerniekam

Vislabākā dāvana vīrietim ar iemīļotu vaļasprieku ir dāvana hobijam. Tas izrādīs atbalstu pret viņa nodarbošanos, kā arī ļaus pacelt savu hobiju nākošajā līmenī. Hobiji ir dažādi un daudziem no tiem ir nepieciešami materiāli, gadžeti un dažādi aksesuāri. 

Makšķerēšana ir viens no populārākajiem vīriešu hobijiem. Tas ir aizraujošs laika pavadīšanas veids, kad var nodoties savai nodarbei, baudīt svaigu gaisu un klusumu prom no pilsētas burzmas. Dāvanu karte makšķerniekam ir labākā izvēle, kā viņu pārsteigt. Galu galā neviens cits nezinās, kas tieši vīrietim šajā hobijā ir nepieciešams. Tikai un vienīgi viņš pats!

Laba galda spēle

Vīrietim, kam patīk ciemos aizcināt ģimeni un draugus, vienmēr ir uzdevums savus viesus labi izklaidēt. Kvalitatīva laika pavadīšana kopā ir izšķiroša tam, vai vakars būs izdevies vai nē. Laba dāvana, kas varētu palīdzēt vīrietim kļūt par labu saimnieku, ir aizraujoša galda spēle.

Galda spēles ir universāla dāvana, kas patīk gan lieliem, gan maziem. Balstoties uz vīrieša jau esošo (vai neesošo) galda spēļu kolekciju, atliek izvēlēties pareizo spēli un dāvana ir gatava. Ar klasikām nošaut greizi iespējams vienīgi tad, ja vīrieša kolekcijā šī spēle jau ir.

Grāmata par ceļošanu

dāvana vīrietim dzimšanas dienā

Ja vīrietim patīk lasīt, tad laba grāmata vienmēr būs izdevusies dāvana. Šķiet, ka katra lasītāja sapnis ir ar laiku izveidot pašam savu bibliotēku. Krājumu ar labām grāmatām, kas vienmēr būs pa rokai. Visinteresantākās parasti ir piedzīvojumu grāmatas – kad var lasīt par citu trakulīgajiem ceļojumiem un izveicībām. Ja vīrietim patīk arī ceļot, tad viņam noteikti patiks par to arī izlasīt.

Turklāt, ja ceļot šobrīd nav iespējams, tad pasapņot par to var vienmēr. Un arī mācīties no citu kļūdām. Ceļošana mēdz būt izaicinoša, jo nepieciešams laiks, lai pierastu pie citas vides, kultūras un cilvēkiem. Lasīšana par šādiem tematiem var atvieglot adaptēšanos un nepieļaut tipiskās tūristu kļūdas.

Iemīļotā komiksa plakāts

dāvana vīrietim

Gandrīz katram vīrietim ir savs iemīļotais komikss, kurš nu jau mūsdienās ir pārtaisīts filmu sērijās, seriālā utt. Ja esi pamanījis, ka vīrietis ir liels fans kādam no komiksa tēliem, tad ar viņu saistīts plakāts varētu būt izdevusies un stilīga dāvana.

Šajā dāvanas izpildījumā var labi izpausties un pārveidot to par karikatūru – ielikt dāvanas saņēmēju galvenā varoņa tēlā. Tad skaisti ierāmēt un pasniegt jau gatavu plakātu, ko pielikt pie sienas.

Rokassprādze ar gravējumu

dāvana vīrietim dzimšanas dienā

Arī vīriešiem patīk sajusties glītiem un reizēm tasdarāms ar aksesuāriem. Ja meklē dāvanu savam mīļotajam vīrietim un vēlies dāvanai piešķirt īpašu nozīmi, tad rokassprādze ar gravējumu ir lieliska ideja. Gravējumā vari pēc izvēles pasūtīt vīrieša vārdu, tā iniciāli, kādu īpašu skaitli vai pat datumu. Tā ir dāvana, kas gan izskatās labi, gan arī vienmēr vīrietim atgādinās tevi.

Rokassprādzes akmeņi ir skaisti un pieejami 3 vīrišķīgās nokrāsās. Dabīgie akmeņi sevī slēpj zemes enerģiju. Tie ir gan skaisti, gan arī dod spēku, ticību sev, mīlestību, harmoniju un aizsardzību. Dāvana ar jauku novēlējumu vienlaikus!

Labs Bluetooth skaļrunis

dāvana vīrietim

Katram mūzikas cienītājam ir nepieciešama bezvadu tumbiņa jeb Bluetooth skaļrunis, lai vienmēr līdzi var pārnēsāt mūziku, kad tas nepieciešams. Īsti audio tehnoloģiju fani šādu dāvanu ļoti novērtētu – jāņem vien vērā laba kvalitāte, jo tas ir neizsakāmi svarīgi.

Bezvadu tumbiņas ir ērtas un parocīgas, jo tās var paņemt līdzi nepieciešamības gadījumā. Tās ir ērti pārvietot ne vien izmēra dēļ, bet arī vadu neesamības dēļ. Līdz ar to bezvadu tumbiņu var pārvietot bez problēmām. Turklāt jaunākie modeļi bieži vien ir arī ūdens izturīgi, lai neliegtu mūzikas klausīšanos dārza ballīēs utt.

Labi darba instrumenti

dāvana vīrietim dzimšanas dienā

Tāpat, kā sievietei nekad nevar būt par daudz rotaslietu, vīrietim nevar būt par daudz darbarīku. Šī ir praktiska dāvana, kas ļaus vīrietim papildināt savus instrumentu krājumus un nomainīt esošos pret jaunākiem, nopulētākiem un jaudīgākiem. Ja nezina, kādus tieši vīrietim vajag, laba izvēle ir dāvanu karte. 

Šī ir lieliska dāvana mājas saimniekam, jo INserv darba instrumenti piedāvā iegādāties arī daudz ko citu. Veikala piedāvājumā ir tādas preces kā rokas instrumenti un darbarīki, elektro instrumenti un to piederumi, dārza tehnika, darba drošības apģērbi un aksesuāri. 

Preces mājai un dārzam

dāvana vīrietim dzimšanas dienā

Īstenam saimniekam svarīgi ir turēt savu māju kārtībā un vienmēr ar prieku uzņemt ciemiņus. Galu galā mājās vienmēr ir tik daudz darbu, kas jāpadara – īpaši, ja ir dārzs, kas jāapkopj. Tādā gadījumā laba dāvana vīrietim būs Mājai un dārzam dāvanu karte.  Tā ir praktiska dāvanu karte, kas sniedz plašas izvēles iespējas.

Mājai un Dārzam piedāvājumā ir preces mājokļa iekārtošanai; dārza preces; tūrisma preces; Ziemassvētku rotājumi; būvmateriāli; dažādi našķi, dzērieni un vēl daudz kas cits. Šādu dāvanu novērtētu gan vīrietis, kas tikko ievācies jaunā mājoklī, gan arī saimnieks, kas vienmēr visu vēlas savest kārtībā.

Oriģināls T-krekls

dāvana vīrietim

T-krekli ir katra vīrieša garderobes neatņemama sastāvdaļa. Tie ir ērti, universāli un pievelkami gandrīz pie jebkura apģērba. Tieši tāpēc t-krekls būs praktiska dāvana ar ko neizdosies nošaut greizi.

Lai šo dāvanu padarītu par interesantāku, jāatrod kāds oriģināls t-krekls, piemēram, ar foršu logo vai personalizētu apdruku. Ja izvēlēsies personalizētu apdruku, tad varēsi izpausties un dāvana uzreiz būs personiska t.i. ar lielāku emocionālo vērtību. Ikvienam patīk saņemt dāvanu, kurā ieguldīts laiks, rūpes un radošais gars.

Daudzreiz lietojama ūdens pudele

Ikvienam ir nepieciešama sava ūdens pudele, ko ņemt līdzi ikdienā uz darbu vai sporta treniņiem. Iegādājoties vienu ilgtspējīgu ūdens pudeli, kas kalpos gadiem ilgi, izdosies ietaupīt ikdienas tēriņus uz plastmasas pudelēm, kā arī saudzēt dabu. Interneta veikalā ŪDENS PUDELE ir plaša izvēle ar ūdens pudelēm no stikla, nerūsējošā tērauda, alumīnija, ilgtspējīgās plastmasas, vara u.c.

Svarīgi izvēlēties tādu ūdens pudeli, kas pašam patīk un ir ērti piemērota dzīvesveidam. Dāvanu karte udenspudele.lv ļaus vīrietim pašam izvēlēties sev atbilstošu ūdens pudeli pēc materiāla, tilpuma, dizaina un piekļuves ūdenim. Šādas lietas ir ļoti svarīgas, tāpēc labāk izvēli atstāt jubilāra paša ziņā. Tad dāvana būs izdevusies.

Pārsteiguma ballīte svētkos

dāvana vīrietim

Un visbeidzot, ja jubilārs uzstāj, ka dāvanas viņam nav nepieciešams gādāt, tad ir lieliska apsveikuma alternatīva. Vislabākā dāvana ir kopā pavadīts laiks ar saviem mīļajiem – ģimeni un draugus. Un svētkos šo dāvanu var apvienot ar pārsteiguma elementu, sarīkojot ballīti pa kluso.

Vīrietis noteikti priecāsies satikt visus savus tuviniekus vienu viet, kopā sanākušiem par godu tieši viņam. Arī pārsteiguma faktors var būt ļoti patīkams, jo šādu žestu vīrietis nebūs gaidījis. Jāatrod vien laba vieta ballītei un jāparūpējas par aktivitātēm un uzkodām!

Citas līdzīgas dāvanu idejas varēsi atrast mūsu rakstā Oriģinālas dāvanas vīrietim.

Lai izdodas atrast lieliskas idejas dāvanai vīrietim un pārsteigt no sirds!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.