Dāvana vīrietim Ziemassvētkos

Dāvana vīrietim Ziemassvētkos

Ziemassvētki ir īpaši svētki, kad vēlamies savus mīļos pārsteigt ar mīļām un vērtīgām dāvanām. Ja tiek meklēta dāvana vīrietim Ziemassvētkos, jāņem vērā, ka gada beigās vairums cilvēkiem gribās atpūsties, pavadīt laiku kopā ar ģimeni vai izmēģināt ko jaunu.

Visas dāvanu idejas vīrietim var apskatīt dāvanu katalogā Dāvanas vīrietim, bet piemērotas Ziemassvētku dāvanas sadaļā Dāvanas Ziemassvētkos. Savukārt te, ir apkopotas tieši labākās dāvanu idejas vīrietim Ziemassvētkos.

Vīrieši bieži vien labprāt izmēģina dažādus aktīvās atpūtas piedāvājumus – īpaši, ja ārā ir uzsnigusi bieza sniega kārta. Tad ir tik daudz izklaides iespējas un ziemas prieki. Tā arī veidojām šo dāvanu apkopojumu – izvēloties lieliskus aktīvās atpūtas piedāvājumus. Starp tiem arī dāvanas, kas noderēs baudīt savus hobijus, kā arī praktiskas dāvanas vīrietim, kas ir aktuālas visu cauru gadu.

Atpūta slēpošanas bāzē

Aktīvā atpūta slēpošanas bāzē

Viena no ziemas labākajām īpašībām ir sniegs un visas izklaides iespējas, kas nāk ar to komplektā. Ja aiz loga ir stindzinoši auksts gaiss un pagalms piesnidzis biezām kupenām, tad skaidrs ir viens – laiks braukt uz slēpošanas bāzi.

Ja vīrietim patīk slēpot vai snovot, tad dāvanu karte viņam uz kādu slēpošanas bāzi būs lieliska dāvana. Piemēram, viens no populārākajiem ziemas galamērķiem Latvijā ir Žagarkalna slēpošanas bāze. Žagarkalns ir viena no lielākajām un senākajām slēpošanas bāzēm Latvijā ar dažādu grūtības pakāpju trasēm.

 

Brauciens ar sniega motociklu

Brauciens ar sniega motociklu

Vēl viens lielisks aktīvās atpūtas piedāvājums vīrietim, kas ļaus kārtīgi iztrakoties, ir brauciens ar sniega motociklu. Tā ir laba iespēja izbraukāties pa speciāli izveidotu trasi mežā. Brauciens paredzēts divām personām, tāpēc vīrietis šo prieku varēs baudīt vai nu vienatnē, vai arī ar līdzi paņemto draugu vai otro pusīti.

Brauciens ar sniega motociklu notiek pieredzējuša instruktora pavadībā. Piedzīvojumu un spilgtu atmiņu pilna diena ir garantēta. Ikvienam, kam patīk ātrums un asas izjūtas, šī dāvana noteikti patiks!

Kvalitatīvs termoss

Termoss atpūtai pie dabas

Praktiska dāvana, kas bez šaubām dzīvē noderēs, ir izcils termoss. Tas ir labs ikdienas sabiedrotais gan ziemā, gan arī vasarā. Tā ir lieliska dāvana tieši Ziemassvētkos, jo to visai drīz jau varēs izmantot ņemot līdzi braucienos uz kalnu, ziemas pārgājienos un pat darbā.

Lai palīdzētu izvēlēties labākos un pārbaudītākos zīmolus, esam apkopojuši izcilus variantus, kur atradīsi kvalitatīvus termosus, kas nepievils.

Dāvanu karte sportam un hobijam

Dāvanu karte hobijiem

Lai baudītu ziemas priekus un dažādus aktīvās atpūtas piedāvājumus, ir nepieciešams atbilstošs apģērbs un inventārs. Tas attiecas gan uz ziemas sporta veidiem, bet tik pat labi arī uz jebkuru citu hobiju. To baudīt ir daudz kārt patīkamāk, ka tev ir labs paša izvēlēts aprīkojums.

Ik katrs vīrietis, kuru gribi iepriecināt Ziemassvētkos, novērtēs dāvanu karti hobijam īpašā veikalā. Vai tas būtu makšķernieks, skrējējs, velobraucējs vai moto braucējs. Viņam vienmēr ir padomā kādas lietas, kas uzlabos viņa hobija baudīšanu.

Garda maltīte restorānā

Dāvanu karte restorānā

Paņemot pauzi no adrenalīna pilniem aktīvās atpūtas piedāvājumiem, laiks mierīgam, sātīgam un sirdi sildošam restorāna apmeklējumam. Ap Ziemassvētku laiku restorānos valda īpaša noskaņa, kas viesiem ļauj sajusties kā mājās, ar nepiespiestu gaisotni un ar iespēju nobaudīt sezonālos svētku gardumus.

Dāvanu karte restorānā ir labākais veids, kā Ziemassvētkos uzdāvināt iespēju patīkami pavadītu laiku un miera sajūtu. Vīrietis varēs doties romantiskā randiņā ar mīļoto, atkal satikšanās ar draugiem vai, iespējams, paņems līdzi tevi pašu.

Kērlings kopā ar draugiem

Kērlinga spēle

Kērlings ir aizraujoša spēle, kurā aktīvi atpūsties un izbaudīt nelielu azartu. Ar dāvanu kartes palīdzību Ziemassvētkos vīrietim vari uzdāvināt kērlinga spēli. Tās laikā vīrietis un viņa līdzi paņemtie draugi varēs apgūt spēles pamatus un lieliski pavadīt laiku. Dāvanas piedāvājums ir aktuāls visa gada garumā.

Kad viss ierastais izmēģināts, laiks kaut kam jaunam – kērlingam. Un kas to lai zina – iespējams, tas kļūs par vīrieša jaunāko hobiju. Lieliska dāvana svētkos, kas labi ļaus pavadīt laiku kopā ar līdzi paņemtajiem cilvēkiem.

Galda spēles draudzīgai sacensībai ar draugiem

Aizraujošas galda spēles

Dāvanas ideja, kas saņēmējam sniedz izklaidi gandrīz jebkurā vecumā, ir galda spēles. Tā ir universāla dāvana, kas arī par spīti tehnoloģiju laikmetam ir spējusi noturēt savu aktualitāti. Kad draugi atnāk ciemos vai tiek rīkota kārtējā ģimenes pasēdēšana, ir tik jautri visiem kopā uzspēlēt kādu galda spēli.

Ar katru gadu tiek izveidotas ar vien jaunas galda spēles, tāpēc veikalu plaukti vienmēr ir pilni ar vēl neizmēģinātām spēlēm. Tāpēc jaunas galda spēles noteikti būs izcils kolekcijas papildinājums.

Ārstnieciskā masāža visam ķermenim

Ārstnieciskā masāža

Ja vīrietis nodarbojas ar sportu, tad, iespējams, viņam noderīga dāvanu varētu būt ārstnieciska masāža. Tā var kalpot gan kā muskulatūras sagatavošana fiziskajai slodzei, gan arī spēka un enerģijas atjaunošanai pēc tās.

Ārstnieciskā masāža būs vērtīgi pavadīts laiks, kas uzlabos pašsajūtu un sniegs pilnvērtīgu relaksāciju. Tā veicina dziļo muskuļu atslābumu, cīpslu un fasciju saspringuma mazināšanos. Ārstnieciskā masāžai īpaši svarīga loma ir sportistu sagatavošanas treniņiem un sacensībām.

Laba vīna pudele

Laba vīna pudele

Klasiska vīna pudele ir dāvana, kas vienmēr ir piemērota dāvana īsteniem vīna cienītājiem. Tas ir labs dāvanas variants gan kā papildinājums galvenajai dāvanai, gan arī kā pēdējā brīža dāvana. Ja esi uzaicināts uz svinībām pavisam pēdējā mirklī, tad vīna pudele noteikti noderēs!

Laba vīna pudele kā dāvana patiks tiem vīriešiem, kam patīk pavadīt laiku kopā ar saviem draugiem. Tad vīns tiks uzskatīts par labu veidu, kā pagarināt vakaru un kopā pasēdēt vēl mirkli ilgāk. Tāda dāvana, kā vīns, ir klasika un reizē lieliska dāvana.

Relaksējoša SPA atpūta

SPA brīvdienas

Ikvienam ir nepieciešama kvalitatīva atpūta, tomēr ne vienmēr tam pietiek laika. Visvairāk parasti vērtējam paši sevi, tāpēc ir viegli atrast attaisnojumus, kāpēc nav laika vai nepieciešamības paņemt vienu brīvdienu un nodoties pilnvērtīgai atpūtai. Tieši tāpēc atpūta ir lieliska dāvana, ko uzdāvināt svētkos mūsu mīļajiem cilvēkiem.

SPA atpūta Latvijā ir visai plaša un daudzveidīga. Izvēloties kādu no SPA piedāvājumiem, jāņem vērā, kas vīrietim visvairāk varētu patikt. SPA brīvdienas ir lieliska dāvana Ziemassvētkos, jo tā izrādīs rūpes.

Stilīgas zeķes svētkiem un ikdienai

Stilīgas zeķes

Ziemassvētki ir laiks, kad viena no dāvināšanas tradīcijām ir dāvināt zeķes – lai ziemā silti un mājīgi. Ja agrāk šī tradīcija īpašu prieku nesagādāja, jo vienmēr gribējās interesantākas dāvanas, tad kļūstot pieaugušākiem viss krasi mainās.

Stilīgas zeķes, kas saņemtas Ziemassvētkos, var būt patiešam foršs dāvanas papildinājums. Galvenais ir izvēlēties unikālas zeķes, kas nav nopērkamas parastā ikdienas veikalā.

Bārdas kopšanas produkti

Bārdas kopšanas produkti

Lai uzturētu veselīgu un lielisku sejas apmatojuma – bārdas izskatu, par to nepieciešams pienācīgi parūpēties ar dažādiem bārdas kopšans produktiem. Tāpēc, ja vīrietis izvēlas ikdienu aizvadīt ar bārdu vai nelieliem bārdas rugājiem, tad bārdas kopšanas produkti būs lieliska un piemērota Ziemassvētku dāvana.

Dāvanā var izvēlēties jau gatavus bārdas kopšanas produktu komplektus, vai veidot tādus pašam, balstoties uz dāvanas saņēmēja bārdu – kādi līdzekļi varētu būt piemērotāki.

 

Elegants rokas pulkstenis

Klasisks rokas pulkstenis

Ziemassvētki ir īstais laiks, kad palutināt savus mīļos ar īpašām un skaistām dāvanām. Ikvienam ir nepieciešams rokas pulkstenis, jo tas ir ērts un arī elegants ikdienas aksesuārs.

Ne vienmēr iespējams precīzi noteikt dāvanas saņēmēja gaumi, tāpēc drošākais variants būs izvēlēties dāvanu karti pulksteņa iegādei. Tādā veidā vīrietis aizies uz veikalu un pats izvēlēsies sev piemērotāko pulksteni. Turklāt, tad vīrietis par dāvanu priecāsies divreiz – to saņemot no tevis, kā arī tās izmantošanas mirklī veikalā.

Nardi spēle aizraujoši pavadītam laikam

Nardi

Nardi jeb bekgemons ir viena no galda spēļu klasikām, par kuru ne visi ir dzirdējuši. Tā ir spēle, kuru nav sarežģīti iemācīties spēlēt un tā var būt patiesi aizraujoša aktivitāte.

Kvalitatīvs nardi spēles komplekts nebūt nav lēts, tāpēc tā būtu lieliska dāvana kādam, kas to novērtēs. Ja vīrietis, kuram tiek meklēta dāvana, jau labu laiku sapņo par savu Nardi komplektu, tad Ziemassvētki ir piemērotākais laiks, kad viņam to uzdāvināt. Tā var būt arī dāvana no visas ģimenes, ko vakara gaitā arī izmēģināt uzspēlēt.

Kaitsērfings vasarā vai ziemā

Kaitsērfinga apmācības

Šī ir dāvana ir no kaitsērfinga skolas KiteSchool. Kaitsērfings vasarā un ziemā – individuālas apmācības kaitošanā  ir labs veids, kā apgūt jaunu prasmi un labi pavadīt laiku. Kaitsērfings ir lieliska izklaide, kuras laikā vīrietis iegūs zināšanas par to, kā pareizi izvēlēties vietu, apgūs svarīgākos termiņus un pūķa vadīšanas zināšanas.

Nākošajā nodarbībā vīrietis iegūs zināšanas par pūķa uzbūvi un drošību tā vadīšanas laikā, kā arī būs iespēja trenēties pūķa vadīšanā. Kaitsērfings – oriģināla dāvana Ziemassvētkos ikvienam vīrietim!

Grāmata par ceļošanu

Grāmata par ceļošanu

Vēl viena laba dāvanas ideja ir grāmata par ceļošanu. Ikvienam, kas daudz lasa, grāmata būs vērtīgākā dāvana, no kuras mācīties un iedvesmoties par dažādiem tematiem. Ja tavam draugam lasītājam patīk arī ceļot un pieredzēt ko jaunu, tad grāmata par ceļošanu ir īstais komplekts izdevušai dāvanai.

Ceļojumu grāmatas ir dažādas, tāpēc ir vērts izmēģināt vairākas. Lai arī populāras ir ceļojumu aprakstu un galamērķu aprakstu grāmatas, visinteresantāk ir tās lasīt no pašu ceļotāju skatu punktiem.

Lāzertaga spēle kopā ar draugiem

Lāzertags

Ja vēlies, lai vīrietis pavada kvalitatīvu un jautru laiku ar draugiem, tad lāzertaga spēle būs īstā dāvanas izvēle Ziemassvētkiem.

Šīs aktivitātes laikā varēs gūt gan pozitīvas emocijas, gan izbaudīt aktīvu un aizraujošu atpūtu. Lāzertaga spēle, kas paliks atmiņā uz ilgu laiku! Un iespējams kļūs par aktivitāti – tradīcīju, kas būs iemesls sanākt draugiem atkal kopā uz kārtējo lāzertags spēli.

Klasiskas vīriešu smaržas

Klasiskas vīriešu smaržas

Smaržas ir zīmīgs tēla papildinājums, ko teju visi izvēlas izmantot. Lai arī saka, ka citam dāvināt smaržas ir riskanti, jo nekad nevar būt pārliecināts par otra cilvēka gaumi, bet tomēr izvēloties ko klasisku, nošaut greizi, nebūs liela iespēja.

Šādu dāvanu spēs novērtēt ikviens vīrietis. Jo šī dāvana ir klasiska, praktiska un spēs papildināt ikviena vīrieša tēlu. Atliek tikai izvēlēties piemērotāko aromātu un dāvana būs gatava pasniegšanai.

Kvalitatīva kaklasaite

Kvalitatīva kaklasaite

Kvalitatīva kaklasaite ir nepieciešama ikviena vīrieša garderobē. Bet šī būs piemērota Ziemassvētku dāvana tikai tādā gadījumā, ja vīrietis ikdienā nēsa kaklasaiti, gan savas darba specifikas dēļ, gan saviesīgos pasākumos izvēlas kaklasaiti, ne tauriņu.

Izvēloties piemērotāko kaklasaiti Ziemassvētku dāvanā, iesakam ņemt vērā dāvanas saņēmēja gaumi, jo kaklasaites pieejamas dažādas. Gan dažādās krāsās, gan ar dažādiem rakstiem.

 

Lai gaiši un silti svētki, un izdodas atrast labāko dāvanu vīrietim Ziemassvētkos!

Citas līdzīgas dāvanas atradīsi katalogā Ziemassvētku dāvanas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *