Dāvanas kāzu jubilejā

Dāvanas kāzu jubilejā

Kāzas ir viens no skaistākajiem notikumiem katra dzīvē, tāpēc ar prieku šo dienu atceramies un īpašajā gada dienā arī nosvinam. Ja ir pienākusi apaļa kāzu jubileja, tad ir vēl lielāks pamats sarīkot svētkus un svinēt mīlestību. 

Bieži vien nākas piedzīvot arī savu draugu, radinieku un vecāku kāzu jubilejas. Šajā rakstā esam apkopojuši 10 fantastiskas dāvanu idejas kāzu jubilejai, ar ko pārsteigt savu sievu, vīru, draugu pāri vai vecākus.

1. Romantiska un grezna atpūta pilī

Dāvanas kāzu jubilejā

Kāzu jubileja sauc pēc kārtīgām svinībām. Tas ir laiks, kad pavadīt īpašu vakaru vai brīvdienas kopā ar savu sievu vai vīru. Un skaistā kāzu jubilejā laiks sevi palutināt ar ko greznu un ikdienā  nepiedzīvotu – atpūtu kādā no Latvijas pilīm vai muižām. Daudzas pilis ir renovētas un labprāt uzņem viesus, lai ļautu viņiem sajusties kā karalienei ar karali. 

Romantiskajā Dikļu pilī baudiet neaprakstāmi skaistu vidi, četru zvaigžņu superior viesnīcu, dažādas SPA kūres un gardas vakariņas gardēžu restorānā. Piena muižā iespējams sarīkot kārtīgas svinības vai arī pavadīt romantisku laiku kopā ar mīļoto cilvēku – baudot piena vannas, gardas maltītes un pilnvērtīgu relaksāciju. 

Par pieminētajām un citām atpūtas iespējām uzzini vairāk informatīvajā rakstā Latvijas pilis un muižas.

2. Brīvdienu ceļojums jauniem iespaidiem

Dāvanas kāzu jubilejā

Ikdienā ne vienmēr pietiek daudz brīva laika, ko kvalitatīvi pavadīt vienam ar otru. Kāzu jubileja ir lielisks iemesls uz brīdi nolikt darbus malā un aizbraukt kādā brīvdienu ceļojumā vai ekskursijā. Tā ir lieliska dāvana, ko uzdāvināt otrajai pusītei vai vecākiem kāzu jubilejā. Ekskursijas un ceļojumi sniedz vērtīgu pieredzi un kopā būšanas iespēju.

Viena lieliska dāvanas ideja ir ceļojums uz Keilas ūdenskritumu divām personām. Šajā ceļojumā varēs baudīt skatus no augstā zemesraga, kas iesniedzas jūrā. Varēs apbrīnot Keilas Ūdenskritumu, kas ir sešus metrus augsts un vairākus desmitus metru plats. Kopīgas romantiskas pastaigas pa Tallinas vecpilsētu un kopā būšana. Izklausās pēc fantastiski pavadīta laika kopā.

3. Otrais medusmēnesis uz jahtas

Dāvanas kāzu jubilejā

Izbrauciens pie ūdeņiem ar jahtu ir ekskluzīva iespēja labi pavadīt laiku. Pāris varēs 3 stundu garumā varēs baudīt sauli, jūru, vēju matos un viens otra sabiedrību. Brauciens ar jahtu ir lielisks veids, kā sagaidīt saulrietu ar savu mīļoto cilvēku. 

Brauciens ar jahtu sākas Lielupē, no kurienes jahta Turaida dodas kruīzā pa jūras piekrasti un pa dabiski skaisto Lielupes grīvu līdz dzelzceļa tiltam un atpakaļ līdz ietekai jūrā. Ar jahtu Turaida iespējams doties arī gar Daugavas piekrasti uz Vecrīgu. Taču, ja vēl neesat izplānojuši savu maršrutu izbraucienam ar jahtu, to var izdarīt arī uz tās klāja, kur ar savu ieteikumu palīdzēs jahtas kapteinis.

4. Kopīga pirts rituāla baudīšana

Dāvanas kāzu jubilejā

Pirtis jau gadsimtiem ilgi palīdz cilvēkiem atpūsties, uzlabot savu veselību un pat atbrīvoties no negatīvās enerģijas. Ikdienas steigā pietiekami bieži nesagādājam sev pilnvērtīgu atpūtu, bet par laimi kāzu jubileja ir īstais brīdis.

Pirts Lejasmārtiņi zinošie pirtnieki palīdzēs atbrīvoties no negatīvajām emocijām, iegūt spēku, enerģiju un labu garastāvokli, kā arī palīdzēs kliedēt nezināmo par pirts procedūrām. Pirts baudīšana diviem Lejasmārtiņos ļaus aizbraukt tālu prom no pilsētu trokšņiem un pavadīt kvalitatīvu laiku divatā.

Piedāvājumā iekļautais pirts rituāls ir lēns un relaksējošs. Tas mazina stresu, sniedz iekšēju mieru un uzlabo veselību. Rituāla laikā tiek izmantotas zāļu, lapu un skuju koku slotiņas. Tiek piedāvāta arī masāža, skrubītis un pēriens. Rituālā pēriena laikā darboja divi pērēji. Tas ir nesteidzīgs vakars tikai pārim ar labām sajūtām, ļaušanos un sarunām.

5. Romantiska izjāde divatā

Dāvanas kāzu jubilejā

Zirgiem piemīt īpaša enerģija, kas izstaro mieru un harmoniju. Izjāde ar zirgu ļoti labi spēj izvēdināt prātu un atrasties mirklī – ne par ko citu nedomājot. Šī ir romantiska izklaide, ko izbaudīt divatā nedēļas nogalē. Jūs būsiet vietā, kur saule  Latvijā uzaust vispirms – pie Latvijas austrumu robežas.

Piedāvājums ir romantiska atpūta un pirts uz veselu nedēļas nogali. Pāris varēs baudīt ne vien izjādi ar zirgu, bet arī romantisku atpūtu pirtī ar nakšņošanu. Vakariņas un brokastis arī iekļautas cenā – lai pārim ne par ko nebūtu jāsatraucas.

6. Golfa spēles un nakšņošana viesu namā

Dāvanas kāzu jubilejā

Ja dāvana kāzu jubilejā tiek meklēta pārim, kas izbauda atpūtu svaigā gaisā un labprāt uzspēlē golfu, tad šis piedāvājums ir īstā izvēle. Reiņa trase ir viesu nams Siguldā, kas viesiem piedāvā plašas atpūtas iespējas. Viena no galvenajām izklaidēm šajā viesu namā ir golfa spēle. Golfs un nakšņošana Reiņa trasē ir lieliska dāvana svētkos, kas patiks aktīvās atpūtas cienītājiem.

Aktīvās atpūtas centrs Reiņa trase piedāvā lielisku atpūtu divām personām, kas vēlas uz mirkli aizbēgt no ikdienas un ļauties dabas, sporta un atpūtas vilinājumam. Dāvanu kartes saņēmēji varēs izmēģināt savus spēkus Reiņa trases golfa spēlē 9 bedrīšu laukumā. Pēc spēles pāris varēs  pelnīti atpūsties un pavadīt nakti kādā no viesu nama numuriņiem.

7. Atgādinājums par skaisto notikumu karikatūrā

Dāvanas kāzu jubilejā

Fotoattēli spēj uzglabāt īpašas atmiņas, ko laika gaitā ir patīkami apskatīties. Tā kā kāzas ir viens no skaistākajiem notikumiem, vērts parūpēties par labu fotogrāfu, kas šo īpašo notikumu iemūžinās. Tad kāzu jubilejās iespējams atskatīties un priecāties par burvīgo dienu. Tomēr, kad katru gadu kāzu attēli jau izskatīti, laba dāvanas ideja ir kāzu atmiņas ielikt karikatūrā.

Tā ir jautra un oriģināla dāvana ar ko pārsteigt mīļoto cilvēku vai draugu pāri. Jebkuram, kam ir laba humora izjūta, šāda dāvana būs ļoti vērtīga. Karikatūra no karikaturisti.lv ir augstas kvalitātes pertūnis, kas visu mūžu jautrā veidā atgādinās par lielāko notikumu dzīvē. 

8. Ikdienas apģērbs apskāvieniem

Dāvanas kāzu jubilejā

Cilvēku attiecību pamatā ir vairākas lietas – mīlestība, saticība, uzticība un daudzas citas. Tomēr viena no svarīgākajām, ko mēdzam nepietiekoši izmantot, ir pieskārieni. Zinātniski pierādīts, ka neuzkrītoši pieskārieni no mīļotā cilvēka dienas laikā ir ļoti svarīgi, lai uzturētu veselīgas attiecības. Balstoties uz to arī iesakām nākošo dāvanas ideju – Be-with apģērbs apskāvieniem.

Be-with ir pašmāju uzņēmums, kas rada interesantu un oriģinālu apģērbu ar apslēptām kabatiņām. Tās veidotas ar mērķi, lai mīļotais cilvēks varētu šajās kabatiņās ielikt rokas un sajusties tuvāk apģērba valkātājam. Sniedzot apskāvienus, kas ļauj sajusties tuvākiem. Turklāt apģērbi tiek veidoti no ilgtspējīgiem materiāliem. 

9. Kopīga ekskursija maizes ceptuvē

Dāvanas kāzu jubilejā

Nekad nav par vēlu iemācīties ko jaunu – īpaši abiem kopā. Kopīgas meistarklases apmeklēšana var izvērsties par īpašu un aizraujošu notikumu. Tā laikā izdosies ne vien apgūt jaunu prasmi, bet, iespējams, arī iepazīt jaunus cilvēkus un apskatīt jaunu vietu. Dāvana kāzu jubilejā, kas ļaus izkāpt no ikdienas rutīnas, ir labākā izvēle!

Vidzemē esošā maizes ceptuve Lāči ir lieliska vieta, kur braukt ar mīļoto cilvēku vai kopā ar visu ģimeni. Aktivitātēm un zināšanām bagāta diena ir garantēta! Ekskursija un kliņģera cepšana ir piedāvājums, ko var izmantot līdz 5 cilvēkiem, ņemot līdzi arī bērnus. 

10. Romantisks SPA rituāls pārim

Dāvanas kāzu jubilejā

Un visbeidzot – dāvanas piedāvājums, kas ļaus pilnvērtīgi atpūsties gan fiziski, gan arī garīgi. SPA atpūta, ko iespējams baudīt divatā, ir īpaši relaksējoša. Tur ir kaut kas romantisks brīdī, kad abi ar mīļoto cilvēku kopā varat pilnvērtīgi atpūsties un sajust mieru. 

SPA rituāls pārim iekļauj SPA masāžu pārim vienlaicīgi ar aroma eļļu “Dzintars”; gaisa-rullīšu refleksogēno pēdu masāžu; tasi gardas tējas rituāla noslēgumā. Procedūras ilgums ir 90 minūtes, kuras laikā būs iespēja atslābināties un kārtīgi atpūsties.

Lai izdodas atrast lieliskas dāvanas!

Šīs un citas līdzīgas dāvanu idejas meklē dāvanu katalogā Kāzu jubilejas dāvanas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.