Dāvanas kolēģiem Ziemassvētkos

dāvana kolēģiem ziemassvētkos

Darbavietā tiek aizvadīta lielāka ikdienas daļa. Tāpēc bieži vien kolēģi top par ko vairāk, kā vienkāršiem kolēģiem. Tie kļūst par labiem draugiem ar kuriem, tiek pārrunātas dažādas darba lietas un ikdienas ainiņas. Darbavietā iespējams iepazīt dažādus cilvēkus.

Tāpēc svētkos, īpaši Ziemassvētkos, rodas vēlme vienam otru iepriecināt ar kādu jauku un noderīgu dāvanu. Darba kolektīvos mēdz būt dažādi veidi, kā vienam otru apdāvināt – darot to atsevišķi, kopīgi iekrājot naudu vai izlozējot katram kādu kolēģi, ko nepieciešams apdāvināt.

Visas dāvanu idejas, ko pasniegt kolēģiem svētkos var aplūkot dāvanu ideju kopkatalogā – Dāvanas kolēģim. Savukārt, šajā rakstā, esam apkopojuši dažādas jaukas un praktiskas dāvanas, ko pasniegt kolēģiem Ziemassvētkos.

1. Kvalitatīva termokrūze autovadītājiem

Termokrūze auto vadītājam

Ja tavs kolēģis lielāko darba dienas daļu pavada automašīnā – dodoties pie klientiem vai citās darba darīšanās, tad kvalitatīva termokrūze, kas īpašī paredzēta autovadītājiem būs lieliska Ziemassvētku dāvanas izvēle.

Šāda termokrūze ne tikai saglabās dzēriena – kafijas vai tējas temperatūru ilgu laiku, bet arī būs ērti lietojama braukšanas laikā. Jo tā atvēršanas funkcija ir ļoti ērta un vienkārša – ar vienas rokas palīdzību. Praktiska un ikdienā noderīga dāvana!

2. Floutinga apmeklējums

Floutings

Relaksējošu atpūtu pēc lielā svētku skrējiena ir pelnījis ikviens. Tāpēc lieliska dāvanas ideja Ziemassvētkiem ir floutinga apmeklējums.

Floutings ir lielisks veids, kā pilnvērtīgi relaksēties. Floutinga procedūra notiek ar magnija sāli piepildītā ūdenī, kas ir vairākas reizes blīvāks par jūras ūdeni. Sāls labvēlīgi ietekmē ķermeņa ādu un ūdens blīvums rada floutēšanas sajūtu jeb bezsvara stāvokli.

3. Noderīga dāvanu karte hobijam

Dāvanu karte hobijiem

Izvēloties dāvanas kolēģim, gribam atrast ko noderīgu un iepriecinošu vienlaikus. Te laba izvēle ir dāvanu karte kolēģa hobijam, jo tad viņš pats var izvēlēties ko sev noderīgu.

Un ja varbūt līdz galam nezini viņa hobiju vai arī nevari izvēlēties starp vairākiem, laba alternatīva ir universālā hobiju davanu karte. Tajā ir apvienoti hobiju veikali un aktivitātes dažādiem hobijiem – makšķerēšana, slēpošana, muzicēšana, rokdarbi, sportošana un ne tikai. Tik daudz no kā izvēlēties!

4. Viedā ūdens pudele

Viedā ūdens pudele

Kolēģim, kas atkal un atkl cenšās savā ikdienā vairāk patērēt ūdeni, lieliska dāvana būs viedā ūdens pudele. Tā palīdzēs atcerēties savam lietotājam, ka regulāri ir jāpadzeras ūdens. Jo brīdi, kad pudele ilgāku laiku nav tikusi attaisīta, tā sāks mirgot.

Dāvana, ko novērtēs ikviens, kam patīk jaunākās tehnoloģijas un kuram nepieciešams ikdienā vairāk lietot ūdeni. Universāla dāvana, kas būs piemērota dāvana kā Ziemassvētkos, tā arī citos svētkos.

5. Universāla dāvanu karte

Universāla dāvanu karte

Universālā dāvanu karte, tās saņēmējam ļauj izvēlēties dāvanu pašam. Šī ir lieliska dāvana viņam, ja kolēģi neesi iepazinis vai ja, dāvanu piedāvājumā, esi tik apjucis, ka baidies nošaut greizi ar izvēli.

FromMe universālā dāvanu karte ir universāla dāvana, jo tai ir plašas izmantošanas iespējas. Kolēģis to varēs izmantot pie vairāk kā 50 populārākajiem FromMe partneriem pēc paša izvēles. Tā būs noderīga dažādu pirkumu veikšanai, atpūtai kādā SPA centrā vai varbūt kādas aktīvās atpūtas piedāvājumam.

6. Jaunā gada plānotājs

Jaunā gada plānotājs

Jaunā gada plānotājs – forša un noderīga dāvana Ziemassvētkos, ko dāvanas saņēmējs varēs izmantot visu nākamo gadu.

Dāvana, kas tās saņēmējam sniegs iespēju būt organizētam, piepildīt savus sapņus un ikdienā atrast vairāk brīvā laika. Jo plānotājs palīdzēs efektīvi saplānot laiku un būs noderīgs ikdienas sabiedrotais. Izvēloties dāvanā plānotāju, noteikti iesakām pievērst uzmanību visām detaļām, ko sniedz plānotājs, lai varētu izvēlēties labāko.

7. Aizraujošas galda spēles

Aizraujošas galda spēles

Aizraujošas galda spēles ir lieliska dāvana kolēģim, kas ļaus viņam kvalitatīvi pavadīt laiku gan ar draugiem, gan ģimeni.

Šādu dāvanu spēs novērtēt galda spēļu entuziasti. Ziemassvētku dāvana, kas spēs ”saīsināt” garos, tumšos ziemas vakarus, jautri pavadot laiku. Lai nekļūdītos ar spēles izvēli, noteikti mēģini noskaidrot, vai izvēlētā spēle jau nav kolēģa spēļu plauktā. Lai dāvana patiesi spētu radīt prieku.

8. Aromātiskā svece

Aromātiskās sveces

Tumšajiem ziemas vakariem, piestāv sveču gaisma. Aromātiskās sveces ir veids, kā piepildīt telpu ar patīkamu aromātu un radīt mājīguma sajūtu. Tās ne tikai jauki smaržos, bet arī lieliski papildina mierīgu vakaru mājās.

Šī ir simboliska dāvana, kas iepriecinās Ziemassvētkos ikvienu kolēģi – gan jau sen zināmu, gan jauniņo, kurš darbavietā ir uzsācis strādāt tikai nesen. Lai dāvana, būtu pilīgāka, pievieno tai kādu saldumu kā šokolādi vai konfektes.

9. Galda organizators

Galda organizators

Galda organizators būs izcila dāvana kolēģim, kurš ir perfekcionosts.Tam kurš mīl kārtīgu darba vidi un kura darba galds vienmēr ir sakārtos un ērti pārskatāms.

Iespējams šādam kolēģim jau ir galda organizators, bet varbūt ir nepieciešams kas jauns un stilīgāks, kas atsvaidzinās darba vietas izskatu. Mūsdienās ir pieejami daudz un dažāda veida galda organizatori, tāpēc piemeklēt piemērotāko, nebūs grūti.

10. Iedvesmojoša kafijas krūze

Iedvesmojoša kafijas krūze

Ja vēlies, lai tavs kolēģis jauno gadu iesāk ar jauniem mērķiem un motivēts darboties vēl labāk, tad dāvana iedvesmojoša kafijas krūze būs lieliska izvēle.

Šāda kafijas krūze būs lieliska dāvana tāpēc, ka tās spēs uzmundrināt tavu kolēģi ikreiz, kad no tās tiks malkota kafija vai tēja. Galvenais ir izvēlēties tādu krūzi, kas vistiešāk var raksturot dāvanas saņēmēja personību. Lai nav tā, ka krūze aizvaino tās saņēmēju.

11. Krūzes paliktnis

Krūzes paliktnis

Krūzes paliktnis būs jauka un praktiska Ziemassvētku dāvana tam kolēģim, kurši dievina skaistus interjera objektus, kas reizē var būt praktiska un ikdienā noderīga lieta.

Krūzes paliktnis tavam kolēģim ļaus pasargāt galda virsmu no krūzes radītajiem traipiem. Kā arī izvēloties kolēģa gaumei atbilstošu krūzes paliktni, tu spēsi viņu patiesi iepriecināt. Jauka, noderīga un skaista dāvana Ziemassvētkiem! Lai papildinātu šo dāvanu, izvēlies kādu jauku iedvesmojošu kafijas krūzi.

12. Latvijā darināts vīns

Latvijā darināts vīns

Ja zini, ka tavs kolēģis ir vīna mīlis, tad pārsteidz viņu un Ziemassvētku dāvanā pasniedz Latvijā darinātu vīnu. Lai dāvana būtu vēl īpašāka, iesakām izvēlēties kādu neredzētas garšas vīnu, piemēram, brūkleņu vīnu no Aizputes vīna darītavas.

Latvijā darīts vīns ir kas īpašs. Tas pierāda, ka nav nepieciešami plaši vīnogu lauki, ka pietiek arī ar vietējā klimatā izaugušajām vīnogām, āboliem un citām dārza veltēm. Izvēloties šādu dāvanu tu pārsteigsi kolēģi un reizē atbalstīsi vietējos ražotājus.

13. Personalizēts atslēgu piekariņš

Personalizēts atslēgu piekariņš

Personalizēts atslēgu piekariņš ir maza, bet ļoti mīļa dāvana. Tā dāvanas saņēmējam liks sajusties īpašam un novērtētam. Dāvana, kas ikreiz atgādinās par tās dāvinātāju.

Pašmāju uzņēmums NelaGems piedāvā atslēgu piekariņus personalizējot tos ar medaljona palīdzību. Uz tā var iegravēt kādu nozīmīgu vārdu, simbolu vai datumu. Lieliska dāvana, ko pasniegt tuvākajam kolēģim Ziemassvētkos.

14. Oriģināla krājkasīte

Oriģināla krājkasīte

Ja kolēģis cenšas iekrāt kādam savam mazajam/lielajam sapnim vai mērķim, bet tas galīgi neizdodas, tad ar oriģinālas krājkasītes palīdzību, tas varētu tikt īstenots. Šī Ziemassvētku dāvana kalpos kā laba motivācija, ka nepieciešams sākt uzkrāt un atlikt naudu kāda mērķa piepildīšanai.

Lai dāvana būtu pēc iespējas oriģinālāka, iesakam izvēlēties kolēģa personībai un mērķim piemērotāko krājkasīti. Lieliska dāvana, kas tiks novērtēta!

15. Izbrauciens ar sniega motociklu

Brauciens ar sniega motociklu

Ja tavs kolēģis ir ekstrēmists un ziemas izklaižu cienītājs, tad sniedz iespēju gūt adrenalīnu. Uzdāvini braucienu ar sniega motociklu.

Šāda dāvana, dāvanas saņēmējam radīs pozitīvas un atmiņā paliekošas emocijas. Dāvana, kas ir ne tikai adrenalīna pilna, bet arī oriģināla. Iespējams, šī dāvana, kolēģim atklās jaunu hobiju un šī būs aktivitāte, kas tiks atkārtota katru ziemu.

16. Galda lampa

Galda lampa

Ļoti praktiska un ikdienā noderīga lieta būs jauna un reizē skaista galda lampa. Jo mūsdienās galda lampa sniedz ne tikai gaismu, bet arī skaistu un stilīgu interjera priekšmetu.

Jauna galda lampa, tavam kolēģim -dāvanas saņēmējam būs ikdienā noderīgs priekšmets kā darbā, tā arī mājās. Lai dāvana nešķistu garlaicīga, iesakam izvēlēties ko neierastāku un stilīgāku, protams balstoties uz dāvanas saņēmēja gaumi un vajadzībām.

17. Piezīmju grāmata

Piezīmju grāmata

Mūsdienu straujajā, skrejošā ikdienā, ne vienmēr visus darāmos darbus, idejas var paturēt prātā. Tāpēc, šādā ikdienā, ļoti noderīga būs piezīmju grāmata. Tajā dāvanas saņēmējs – tavs kolēģis varēs ieskicēt savas idejas, ātros darbus un citas lietas.

Mūsdienās kādam noteikti noderēs telefona pieraksti, taču daudziem cilvēkiem vēl joprojām daudz labāk patīk rakstīt uz papīra lapām. Tas tomēr piešķir pavisam citu sajūtu, turklāt var arī kalpot par sava veida meditāciju.

Dažādas citas dāvanas, ko uzdāvināt Ziemassvētkos kā ģimenei, tā draugiem un kolēģiem, var aplūkot dāvanu ideju rakstā Ziemassvētku dāvanas.

Lai izdodas atrast labāko un piemērotāko dāvanu, ko uzdāvināt kolēģiem Ziemassvētkos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *