Dāvanas vīrietim 40 gadu dzimšanas dienā

vīrieša 40.gadu dzimšanas diena

Dzimšanas dienas svinības,vienmēr ir svarīgs notikums, kuru ir jānosvin kopā ar ģimeni, draugiem vai savu otro pusīti. Taču dzimšanas dienas, kuras tiek dēvētas par apaļajām, ir vēl īpašāks laika zīmogs.

Visas dāvanu idejas, kas varētu būt piemērotas vīrietim atradīsiet mūsu dāvanu ideju katalogā Dāvanas vīrietim. Bet šajā rakstā esam apkopojuši, mūsuprāt, labākās 40. dzimšanas dienas dāvanu idejas vīriešiem, kuras ir gan praktiskas, gan azartisku emociju pilnas. 40 gadu robeža ir pārsteidzošs laiks, lai atgādinātu vīrietim, ka viņš var nedaudz vairāk atpūsties no darba un darīt ko patiesi jautru, vai vairākkārt atlikto. Šajā rakstā atradīsiet gan praktiskas lietas, gan piedzīvojumus, ko var uzdāvināt vīrietim 40 gadu dzimšanas dienā.

1. Stilīgas bezvadu austiņas

Bezvadu austiņas sportam

Vīriešiem patīk savu ikdienu atvieglot ar dažādiem gadžetiem, tāpēc, ja vēlies dāvināt patiesi praktisku dāvanu, tad bezvadu austiņas būs īstā izvēle.

Iespējams ar jaunām bezvadu austiņām, vīrietis savos 40 gados, izlems pievērsties kādam sen aizmirstam hobijam vai uzsākt ko no jauna, piemēram, sākt skriet, lai uzlabotu savu fizisko veselību un labsajūtu.  Un jā, šādas austiņas būs ērti lietojamas arī sportojot.

 

2. Sporta pulkstenis aktīvai atpūtai

Sporta pulkstenis

Kvalitatīvs sporta pulkstenis ir lielisks gadžets, kas motivē ikdienu pavadīt aktīvāk. Mūsdienās sporta pulksteņos var ierakstīt  dažādus datus – gan nostaigātos soļus, gan pārvadlīt treniņu, sekot līdzi miega un stresa līmenim utt.

Ja vīrietis pēdējā laikā ir izrādījis lielāku interesi sākt aktīvāk darboties savā ikdienā, sporta pulkstenis varētu būt noderīgs pavadonis. Jo ļoti interesanti sekot līdzi savām darbībām un atskatīties uz tām. Un iespējams, tas spēs motivēt pavadīt laiku vēl aktīvāk, sacenšoties ar sevi, uzstādot jaunus rekordus.

3. Dzērienu dzesēšanas kubiņi

Dzērienu dzesēšanas kubi

Vīrietim, kurš izbauda savus dzērienus ledus aukstus, praktiska un vienlaikus interesanta dāvana varētu būt dzēriena dzesēšanas kubi. Mākslīgos ledus gabaliņus atliek vien ielikt saldētavā un nepieciešamības gadījumā pievienot klāt dzērienam. Īstais ledus bieži vien atšķaida dzērienu, tāpēc šī ir lieliska alternatīva.

Šāda dāvana nepaliks nenovērtēta vīrietim, kurš labprāt bauda atdzesētus un kvalitatīvus dzērienus, izbaudot to garšu.

4. Kvalitatīvu darba instrumentu komplekts

Darba instrumentu komplekts vīrietim

Ikvienam vīrietim mājās jābūt darba instrumentu komplektam, lai varētu salabot, uzlabot sadzīvē nepieciešamās lietas. Piemēram, sienā ieskrūvēt skrūvi, lai varētu pielikt jauno gleznu, vai saskrūvēt kopā jauno plauktu.

Taču šie instrumenti laika gaitā nolietojas, tāpēc 40 gadu dzimšanas diena ir īstais brīdis, kad uzdāvināt vīrietim jaunu un kvalitatīvu instrumentu komplektu. Lai būtu iespēja atbrīvoties no visiem vecajiem un nolietotajiem instrumentiem.

 

5. Blašķe iecienītajam dzērienam

Blašķe

Blašķe ir lieliski piemērota alkoholisko dzērienu nēsāšanai līdzi, vienlaikus saglabājot elegantu tēlu. Lai tā kalpotu ilgāk –  mūsdienās tā tiek izgatavota no nerūsējošā tērauda.

Blašķe var būt vēl labāka dāvana vīrietim 40 gadu jubilejā, kad tā tiks padarīta personalizētāka ar kādu īpašu gravējumu, kas blašķi padarīs unikālāku.

 

 

6. Lidojums ar gaisa balonu

Lidojums ar gaisa balonu

Lidojums ar gaisa balonu ir neiedomājams piedzīvojums, kas vismaz reizi mūžā jāizmēģina ikvienam.

Ja esat dzirdējis, ka vīrietis kādreiz ir sapņojis par lidošanu debesīs kā putns, tad 40 gadu dzimšanas diena ir lielisks iemesls, kad uzdāvināt lidojumu gaisā. Dāvinot ne tikai lidojumu, bet arī neaprakstāmo mirkli, esat tur augšā debesīs, dreifējat pa mākoņiem un izbaudot dabas mieru.

7. Virtuālās realitātes tūre

Virtuālās realitātes tūre

Virtuālās realitātes tūre ir lieliska dāvana, lai jautri pavadītu laiku un piedzīvotu ko neparastu.

Uzdāvinot vīrietim šādu dāvanu, viņam tiks dota iespēja izmēģināt ko jaunu un jautru. Iespējams šī aktivitāte vīrieti tik ļoti spēs aizraut, ka tā kļūs kā tradīcija, ik gadu, kopā draugu kompānijā, sacenties kādā virtuālajā spēlē.

8. Niršanas apmācības

Niršanas apmācības

Iepeldēt zemūdens pasaulē un iepazīties ar tās iemītniekiem. Tas šķiet tik nereāli, bet tomēr – viss ir iespējams.

Ja vēlies vīrieti patiesi pārsteigt, tad niršanas apmācības dāvanu karte būs lieliska dāvana. Vīrietis tik tiešām neko tādu nebūs gaidījis. Kas to lai zin, iespējams pēc šīs niršanas nodarības, vīrietim parādīsies jauns hobijs – iepazīt zemūdens pasauli niršanas laikā.

9. Aizraujoša kvesta spēle

Kvests

Izlaušanās istaba jeb kvests ir spēle, kas sniedz iespēju uz stundu kļūt par detektīvu un pārliecināties par savām spējām, vai izdosies izkļūt no istabas.

Uzdāvinot vīrietim šādu aktivitāti, iespējams, viņš varēs izsapņot savu bērnības sapni – vēlmi kļūt par detektīvu vai izmeklētāju. Un šī dāvana sniegs arī kvalitatīvi pavadītu laiku kopā ar ģimeni vai draugiem.

10. Universāla dāvanu karte

Universāla dāvanu karte

Ja tomēr esi izmisuma priekšā, un galīgi nevari izlemt, ko vīrietim dāvināt 40 gadu jubilejā, tad labs glābiņš būs – universāla dāvanu karte.

Ar šo dāvanu karti, vīrietis pats sev varēs iegādāties nepieciešamo un iespējams vēl vairāk novērtēs šādus dāvanas izvēli, ne ja tiktu uzdāvināta kārtējā nelietderīga vai jau esoša lieta.

Ja tomēr neesi atradis, ko meklēji, tad ieskaties dāvanu ideju rakstā – ekskluzīvas dāvanas vīrietim, kurā iespējams atradīsi meklēto.

Raksts tapis iedvesmojoties no raksta 40th Birthday gift ideas for men, tāpēc ieskaties arī šeit, un iespējams ieraudzīsi kādu orģinālu dāvanu, ko mēs neesam pieminējuši šajā dāvanu ideju rakstā.

Lai patiesi izdodas pārsteigt jubliāru svētkos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.