Ekskluzīvas dāvanas vīrietim

dāvana vīrietim

Meklējot dāvanas, vēlamies ar to palīdzību sniegt īpašu sajūtu. Izrādīt mīlestību un rūpes pret jubilāru. Lai arī lieliskas dāvanas var būt gan mazas, gan lielas, īpašos notikumos gribam palutināt mīļos ar ko patiesi īpašu.

Izlaidumā, apaļā jubilejā vai kādā citā svarīgā dzīves notikumā piemērotākas dāvanas ir kas iespaidīgāks par katra gada dzimšanas dienas apsveikumu. Tam ir domātas ekskluzīvas dāvanas, ar kuru palīdzību dāvanas saņēmēju palutināsi, no sirds apsveiksi un uzdāvināsi ko ļoti vērtīgu.

Esam apkopojuši labākās ekskluzīvo dāvanu idejas, ar ko pārsteigt vīrieti svētkos.

Vairums šo dāvanu esam apkopojuši mūsu piedāvājuma katalogā Dāvanas vīrietim, kur atradīsi veidus, kā šīs dāvanas iegādāties.

1. Kafijas automāts kafijas cienītājam

kafijas automāts

Ja esi ekskluzīvas dāvanas vīrietim meklējumos, tad padomā par to, vai viņš ir īstens kafijas cienītājs. Ja tas apstiprinās, tad viņam piemērota dāvana varētu būt kafijas automāts.

Tas ievērojami atvieglotu viņa ikdienu un sniegtu iespēju vīrietim baudīt gardu kafiju arī no sava mājokļa. Atliek vien izvēlēties viņam piemērotāko kafijas automātu starp kapsulu un kafijas pupiņu automātiem. Kapsulu automāts būs lētāks, taču tā uzturēšana izmaksās vairāk par kafijas pupiņu automātu. To vērts ņemt vērā!

2. Viedā ūdens pudele, kas atgādina regulāri padzerties

Vīrietim dienas laikā ir jāizdzer 2 litri ūdens kā minimums – daudzos gadījumos šis cipars ir vēl augstāks. Katrs treniņš, izdzertā kafija vai alus glāze nozīmē vien to, ka ir jāuzņem vairāk ūdens. Lai biežāk par to atcerētos, izdevīgi ir iegādāties pašam savu ūdens pudeli, kas vienmēr un visur būs līdzi.

Iegādājoties ikdienas ūdens pudeli, to ērti varēs uzpildīt gan mājās, gan esot birojā, gan arī citās ūdens uzpildīšanas vietās. Ar katru dienu cilvēki vairāk izprot ūdens nozīmi organismā un bez maksas dzeramo ūdeni cenšas nodrošināt visai sabiedrībai. Tomēr parasta ūdens pudele nav gluži ekskluzīva dāvana. Tā ir laba dāvana dzimšanas dienā vai vārda dienā. Taču ekskluzīva dāvana būtu viedā jeb gudrā ūdens pudele.

Tiem, kam dienas laikā optimālo ūdens daudzumu ir īpaši grūti uzņemt, viedā ūdens pudele būs lielisks sabiedrotais. Tā ir savienota ar īpaši izveidotu aplikāciju, kas seko līdzi uzņemtā ūdens daudzumam un biežumam. Kad kādu laiku ūdens pudele nav aiztikta, gan aplikācijā, gan arī uz pašas pudeles parādās kāds signāls, kas atgādina padzerties. Šī ir patiešām aktuāla un forša dāvana!

3. Drons fotografēšanai

Mūsdienās labākos bezpilota lidaparātus ar kamerām var atrast gan amatieru, gan profesionāļu rokās. Tie kļuvuši pieejami un viegli lietojami ikvienam. Ja vēlies vīrieti pārsteigt ar kaut ko ļoti aktuālu un vērtīgu, tad drons būs īstā izvēle.

Drons sniegs iespēju fotografēt un filmēt no neredzētiem leņķiem un iegūt unikālas perspektīvas, kas vienkārši nebūtu iespējamas ar citu kameru. Iespējams, tas kļūs par vīrieša jauno hobiju.

4. Neaizmirstams lidojums ar gaisa balonu pāri Latvijas dabai

lidojums-ar-gaisa-balonu

Ekskluzīva dāvana ir kas tāds, ko ne visiem izdodas izbaudīt – it īpaši ne ikdienā. Lidojums ar gaisa balonu ir viena no šādām lietām. Tas ir varens piedzīvojums, kas vīrietim noteikti ir jāizmēģina. Šī ir īpaši laba dāvana, ja viņš nekad vēl nav lidojis ar gaisa balonu, bet jau labu laiku par to sapņo.

Lidojums ilgst aptuveni vienu stundu, taču visam procesam ir jārezervē 3 stundas. Pirms lidojuma vīrietis tiks instruēts par lidojuma gaitu un nosēšanos. Visinteresantākais ir tas, ka nosēšanās katru reizi norit citādāk – tāpēc katrs lidojums ir unikāls.

Daudzi lidojumu ar gaisa balonu izmanto par brīdi, kad atslēgties no visas pasaules. Tā ir iespēja būt augstu debesīs, vairāku simtu metru augstumā. Lidojot pāri Latvijas gleznainajai dabai, iespējams atgūt spēkus, iedvesmoties nākotnei un apbrīnot jauniegūto perspektīvi.

5. Bezvadu skaļrunis

Ja skaļa un kvalitatīva mūzika raksturo tavu dāvanas saņēmēju, tad bezvadu skaļrunis ir tas, ko meklē. Tā būs ne tikai praktiska dāvana, bet arī lielisks veids, kā pacelt mūzikas klausīšanos nākamajā līmenī.

Daudzi no mūsdienu labākajiem bezvadu skaļruņiem var tikt izmantoti kā iekštelpās, tā ārā. Tie nodrošina labu akumulatora darbības laiku un rada pietiekami daudz skaļuma, lai piepildītu pagalmu, istabu vai iecienītāko ziemas atpūtas vietu. Ne mazāk svarīgi- bezvadu skaļruni var ērti paņem līdzi, lai kur arī dotos.

6. Barber-shop apmeklējums

Barbershop apmeklējums ir vienlaikus praktiska un ekskluzīva dāvana vīrietim, kas ļaus iegūt profesionālu matu griezumu, sakopt bārdu un un iespēju izbaudīt citas skaistumkopšanas procedūras. Šāda dāvana ir lielisks veids, kā vīrieti palutināt neatkarīgi no svinamajiem svētkiem.

Barbershop salons pieņem darbiniekus, kas ir specializējušies ne vien vīriešu matu griezumā, bet arī to krāsošanā, ieveidošanā, bārdas sapucēšanā un citu skaistumkopšanas procedūru veikšanā. Šī ir vieta, kur iegūt kvalitatīvu servisu, kas neliks vilties.

7. Karaliska brīvdienu atpūta kādā no Latvijas pilīm

Ekskluzīvas dāvanas vīrietim

Mūsdienās daudzas no Latvijas krāšņajām un vēsturiskajām pils ēkām ir atjaunotas un paredzētas īpašas pieredzes nodošanai viesiem. Tādas pilis un muižas kā Dikļu pils, Jaunpils pils, Piena muiža, Jaunmoku pils un daudzas citas labprāt uzņem viesus. Tās nodrošina greznus apartamentus nakšņošanai, kā arī lutina ar restorānu un SPA pakalpojumiem.

Šāda dāvana ir piemērota vīrietim, kurš mīl greznu dzīvi un labprāt tiktu palutināts. Papildus izsmalcinātajai un vienlaikus vēstures bagātajai videi, vairums piedāvājumu ir paredzēti divām personām. Tā ir iespēja romantiski pavadīt laiku ar savu mīļoto sievieti un baudīt atpūtu, ko atcerēsies vēl ilgi.

Tādas pilis, kā, piemēram, Dikļu pils piedāvā nakšņošanu superior istabiņā un relaksējošu masāžu. Savukārt, piemēram, Jaunpils pils piedāvā iejusties barona un baroneses ādā un iegūt pavisam citu pils pieredzi. Tā sniedz tādu piedāvājumu kā barona viduslaiku mielasts, kā arī dažādas ekskursijas pa pils teritoriju. Izmslacinātas un aizraujošas dāvanas – piemērotas ikvienam vīrietim.

8. Kvalitatīvs termoss atpūtai pie dabas

termoss

Katram vīrietim ir nepieciešams labs un kvalitatīvs termoss atpūtai pie dabas. Tas var noderēt gan aukstos ziemas piedzīvojumos, gan arī vasarā, kad nepieciešams veldzēties ar vēsu dzērienu. Viens no labākajiem zīmoliem, ko izvēlēties ir Stanley. It īpaši Stanley The Unbreakable termoss, kas spēj saglabāt karsta dzēriena temperatūru 40 stundas, aukstu – 35.

Interneta veikals UDENSPUDELE.LV izveidojis savu termosu topu, iesakot labākos. To vari izlasīt ar saiti Dāvana vīrietim – labs termoss.

Mēs paši arī esam apkopojuši vietas, kur iegādāties dažādus termosu zīmolus. To skaties sadaļā Termoss atpūtai pie dabas.

9. Elegants ikdienas rokas pulkstenis vai sporta pulkstenis

Ekskluzīvas dāvanas vīrietim

Katram vīrietim ir nepieciešams savs rokas pulkstenis ikdienai. Balstoties uz viņa dzīvesveidu un gaumi, varēsi iegādāties viņam izsmalcinātu un elegantu rokas pulksteni. Tas piešķir tēlam īpašu vērtību un eleganci. Tomēr jāņem vērā, ka tas ir arī liels lēmums. Iespējams, labāka izvēle ir ļaut vīrietim pašam izvēlēties. Labs variants, kā to panākt, ir dāvanu karte pulkstenim.

Un tik pat laba dāvana aktīvam vīrietim, ir funkcionāls un efektīvs sporta pulkstenis. Pēc izskata tas var līdzināties parastam ikdienas pulkstenim, jo mūsdienās tie tiek radīti vienlīdz eleganti. Tikai atšķirība ir iebūvētajās funkcijās – soļu un aktivitāšu uzraudzīšana, sirds pulsa uzskaitīšana, miega un stresa līmeņa regulēšana un daudzas citas noderīgas lietas!

10. Atpūta ar pirti lauku mājā ārpus pilsētas steigas

Ekskluzīvas dāvanas vīrietim

Visiem, kas no dzīves laukos ir pārvākušies uz Rīgu, reizēm gribās aizmukt prom no pilsētas trokšņa un nemitīgās kustības. Tādos brīžos, kad no darba varam atļauties paņemt pauzi, vislabākā relaksācijas vieta ir dziļi laukos – pie dabas. Un tiem, kam pašiem savu lauku māju nav, iespēja atpūsties laukos varētu būt fantastiska dāvana.

Lauku māja Lantus ir vietiņa, kas ļaus vīrietim sajusties ērti, droši un enerģijas pilnam. Šī māja ir speciāli paredzēta nesteidzīgai un lēnai atpūtai kopā ar savu otro pusīti. Ļauties pirtnieces pērienam, pilnībā atslābināties klasiskās masāžas laikā un baudīt gardas vakariņas mājīgā atmosfērā – šī ir recepte izcilai atpūtas dienai laukos. 

11. Individuāla uzvalku šūšanas iespēja

uzvalks

Ja vīrietis ikdienā valkā uzvalkus vai arī viņam tuvojas kāds īpašs pasākums, tad laba dāvana varētu būt tieši viņam individuāli uzšūts uzvalks. Viņš noteikti sajutīsies komfortabli un arī pārliecinātāks par sevi, ja viņa skapī būs jauns un stilīgs uzvalks.

Labs un ērts veids, kā šādu dāvanu uzdāvināt, ir Brun! uzvalku šūšanas dāvanu karte. Viņi pēc individuāla pasūtījuma šuj blūzes un kreklus, kā arī uzvalkus, konsultējoties ar stilistu un drēbnieku, izvēloties no vairāk kā 200 Albini Group kolekcijas audumiem, piemeklējot piemērotāko.

12. Kāda vērtīga meistarklase tiešsaistē

Mūžu dzīvo, mūžu mācies. Mūsu tehnoloģiju laikmetā informācijas plūsma ir ļoti strauja. Līdz ar to arī skolā, kursos u.c. zināšanu platformās informācija noveco visai ātri. Lai vīrietis vienmēr būtu informēts par aktualitātēm savu interešu lokā, laba dāvanas izvēle viņam ir kāda meistarklase.

13. Ekskluzīvs izbrauciens ar jahtu

Ekskluzīvas dāvanas vīrietim

Ja vīrietim patīk atrasties uz ūdens jebkurā formā, tad brauciens ar jahtu ir piemērota ekskluzīvā dāvana tieši viņam. Iespējams pati dāvana var būt uz jahtas noorganizētas svinības kopā ar vīrieša ģimeni un tuvākajiem draugiem. Tā ir fantastiska ideja foršiem un neaizmirstamiem svētkiem, kas vēl ilgi paliks atmiņā.

Brauciens ar jahtu dāvanas saņēmējam ļaus izbaudīt vēju matos un neizsakāmu brīvības sajūtu. Šis ir lielisks piedāvājums, ko izbaudīt siltā vasaras dienā vai vakarā, baudot saulrietu. 8 buru jahtas un 2 kuteri vīrietim sniegs daudzveidīgas atpūtas iespējas uz ūdeņiem Lielupē; Daugavā; Jūras piekrastē un Buļļupē.

14. Romantiska atpūta ar nakšņošanu izsmalcinātā viesnīcā

Ekskluzīvas dāvanas vīrietim

Paturpinot ar izsmalcinātām dāvanām, reizēm vislabākā atpūta ir smalka un grezna. Dažreiz vēlamies atpūsties brīvā dabā ar teltīm, tomēr citās reizēs 4 zvaigžņu viesnīca šķiet kā vilinošs elegances pilns piedzīvojums. Ja arī tu vēlies vīrieti palutināt ar izsmalcinātu un romantisku vakaru divatā, tad augstas klases viesnīca ar labu restorānu ir lieliska izvēle.

Romantiska atpūta četrzvaigžņu viesnīcas Bellevue Park Hotel Riga 4* Superior Delux Double elegantajā numuriņā, malkojot šampanieti un baudot viens otra sabiedrību, iepriecinās ikvienu pāri, kas vēlas mazliet izbēgt no ikdienas steigas. Tā būs atpūta nākošajā līmenī, ko atcerēties vēl ilgi! 

15. Floutinga kursa apmeklējums pilnvērtīgai atpūtai

Ekskluzīvas dāvanas vīrietim

Floutēšana ir visātrākā un dziļākā mūsdienās zināmā relaksācijas un meditēšanas metode. Vīrietim, kas bieži vien ir darbu nomākts un noguris, šāda dāvana ļaus sajusties daudz labāk. Turklāt, tā izrādīs rūpes pret svētku svinētāju un ievērojami palīdzēs uzlabot viņa pašsajūtu ikdienā.

Floutings notiek īpaši aprīkotā floutinga istabā, gaismas un skaņas necaurlaidīgā telpā 30 cm seklā baseinā. Tā ūdens ir piesātināts ar Epsom sāli, kas ir vairākas reizes blīvāks par jūras ūdeni un tas nekairina ādu. Guļot tajā, ķermenis var pilnībā atslābt un atpūsties, jo pašam nekas “nav jādara”, jo ūdens stingri tur visu ķermeni. 

Ķermenis, ūdens un svaigs gaiss ir vienā temperatūrā, tādēļ vienā mirklī nevar pat noteikt robežas, kur viens beidzas un otrs sākas. Pēc neilga laika tiks sasniegts īpašs stāvoklis – uzturēšanās starp miegu un nomodu. Saņemot dāvanā floutinga kursu 10 apmeklējumu veidolā, vīrietis pavisam noteikti manīs rezultātus.

Prestižas un daudzveidīgas meistarklases iespējams abonēt portālā Masterclass.com. Tajā var izvēlēties meistrklases, ko apmeklēt profesionāļu vadībā mūzikā, biznesā, ēst gatavošanā, dizainā, mākslā, sportā, zinātnē u.c. Laba dāvana būtu, piemēram, 3 vai vairāku mēnešu abonements.

16. Dāvanu karte vīrieša hobijam

dāvanu karte hobijam

Vienmēr laba dāvana ir atbalsts vīrieša hobijam. Tas uzreiz vīrietim liek sajusties mīlētam, nododot savu atbalstu viņa hobija izaugsmei un attīstībai. Labākais veids, kā to nodot, ir izvēloties dāvanu karti. Tad vīrietim tiek uzdāvināti līdzekļi un vērtība, par ko viņš var izvēlēties sev nepieciešamo preci hobijam.

Šī dāvana tiks īpaši novērtēta tad, ja vīrieša hobijs nav no tiem lētākajiem, piemēram, motosports. Dāvanu karte motopreču veikalā būs tieši laikā, kad motosezona tuvojas sākumam vai jau rit pilnā sparā.

17. Jaunākais modelis iemīļotajam gadžetam

jaunākais gadžeta modelis

Ja vēlies vīrietim uzdāvināt patiesi ekskluzīvu dāvanu svētkos, tad ir vērts padomāt par tehnoloģijām un gadžetiem, ko viņš ikdienā izmanto. Pastāv iespēja, ka viņa iemīļotajam gadžetam ir iznācis jauns modelis ar uzlabotākām funkcijām.

Tas var būt jebkas, kas vīrietim ikdienā ir noderīgs – viņa bezvadu austiņas, Bluetooth tumbiņa, iPhone telefons, GoPro kamera vai pat drona. Viņš noteikti priecāsies par iespēju savu esošo gadžetu nomainīt pret jaunu, efektīvāku un jaudīgāku.

18. Zelta atslēgas piekariņš

zelta atslēgas piekariņš

Auto atslēga vīrietim katru dienu visur ir līdzi, tāpēc ir labi tai piešķirt kādu vizuālu papildinājumu. Piemēram, atbilstoša dāvana šajā gadījumā varētu būt atslēgas piekariņš vīrieša automašīnas atslēgām. Taču ne kurš katrs piekariņš – atslēgas piekariņš no zelta.

Tas būtu stilīgs veids, kā izrotāt savas auto atslēgas. Turklāt vīrietis katru dienu arī atcerētos par dāvanas pasniedzēju un svētkiem.

19. Spēļu galds aizraujošiem vakariem ar draugiem

spēļu galds

Vēl viena lieliska dāvanas ideja vīrietim īpašos svētkos varētu būt viņam pašam savs spēļu galds. Ja viņam patīk labi pavadīt laiku ar draugiem un iesaistīties vieglā sacensību garā, spēļu galds noteikti nodrošinātu ar pozitīvi pavadītu laiku kopā.

Varbūt vīrietim patīk spēlēt pokeru, tad viņam bez šaubām patiktu saņemt dāvanā arī pašam savu pokera galdu. Varbūt viņam patiktu arī klasiskais futbola galds vai novusa galds. Jebkurā gadījumā, ja vīrietim mājās tam ir vieta, tad šāda veida dāvana tiks novērtēta.

20. Elektriskais skrejritenis

Elektriskie skrejriteņi parādās mums apkārt aizvien vairāk. Tie ir redzami lielākajā daļā lielāko pilsētu, un to popularitāte tikai pieaug. Un ne velti- elektriskais skrejritenis ir lielisks ikdienas sabiedrotais.

Tā būs gan praktiska, gan ekskluzīva dāvana, ja izvēlēsies kvalitatīvu un funkcionālu modeli. Elektriskie skrejriteņi ir atšķirīgi gan pēc izmēriem, gan uzlādes ātruma, gan maksimālā ātruma. To noteikti ņem vērā, izvēloties šādu dāvanu.

Lai izdodas pārsteigt ar ekskluzīvām dāvanām un palutināt vīrieti!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *