Iedvesmojošas dāvanas vārda dienā

vārda dienas dāvana

Dāvanas vārda dienā parasti ir simboliskas – tās apliecina cieņu un uzmanību, ka vārda dienas gaviļnieks nav aizmirsts šajos svētkos. Un dāvanai, šajos svētkos vajadzētu būt jaukai, personiskai, bet arī noderīgai ikdienā vai atpūtā.

Visas vārda dienas dāvanas, var aplūkot dāvanu katalogā – Vārda dienas dāvanas, bet šajā rakstā, esam apkopojuši, mūsuprāt, iedvesmojošākās dāvanas vārda dienā. Dāvanas, kas dāvanas saņēmēju iespējams iedvesmos uz jaunam izklaidēm, nodarbēm vai pasaules izzināšanu.

Un, lai apsveikuma kartiņā ierakstītu, kādu jauku dzejoli, apsveikuma pantiņu, ieskaties mūsu sagatavotajos apsveikumos – Individuālajiem svētkiem.

1. Ēst gatavošanas meistarklase

Ēst gatavošanas meistarklase

Ēst gatavošanas meistarklases ir lieliska iespēja apgūt jaunas iemaņas un atklāt jaunu garšu pasauli. Tās vada šefpavāri un pieredzējuši cilvēki, kas māk izcili gatavot un pārvalda visdažādāko virtuvju ēdienkartes.

Šādu iedvesmojošu dāvanu priecāsies saņemt ikviens ēdienu baudītājs un ēdienu gatavotājs. Kuram virtuve nav sveša un jaunas ēst gatavošanas prasmes uzņem ar prieku. Iespējams nākamajos svētkos, dāvanas saņēmējs varēs tevi iepriecināt ar jaunapgūto ēdiena recepti.

2. Jogas paklājiņš vingrošanai

Jogas paklājiņš vingrošanai

Ikvienam nepieciešams dienas laikā izkustēties, lai uzrodas enerģija un varētu darboties savos darbos tālāk. Vēl jo vairāk cilvēkiem, kam ir sēdošs darbs.

Jogas pakalājiņš vingrošanai ir gan praktiska, gan iedvesmojoša dāvana, kas dāvanas saņēmējam būs kā motivātors vairāk kustēties, vingrot biežāk un uzlabot savu veselību. Lieliska dāvana vārda dienas gaviļniekam, kas noteikti tiks novērtēta, ja ne uzreiz, tad laika gaitā – noteikti.

 

3. Ūdens pudele sportiskām aktivitātēm

Ūdens pudele sportam

Ūdens uzņemšana sportošanas laikā ir ļoti svarīga un nepieciešama. Ūdeni nepieciešams uzņemt gan pirms treniņa, gan tā laikā un pēc tā. Ūdens regulē ķermeņa temperatūru un ”ieeļļo” locītavas. Tas palīdz transportēt barības vielas, lai sniegtu enerģiju. Kā arī protams – veldzēt slāpes.

Pasniedzot šādu dāvanu, kādam vārda dienas gaviļniekam, tu iedvesmosi gan vairāk nodarboties ar sportiskām aktivitātēm, gan vairāk ikdienā patērēt ūdeni. Jo daudziem, šī ir problēma, kas mazliet pieklibo – ikdienā dzert ūdeni.

4. Teātra apmeklējums

Teātra apmeklējums

Teātra apmeklējums būs lieliska vārda dienas dāvanas izvēle, kas tās saņēmējam ļaus paplašināt redzesloku. Dāvana sniegs iespēju gūt pozitīvas emocijas un vēl vairāk iepazīt mākslas pasauli.

Teātra apmeklējums būs laba dāvana kā pieaugušajiem, tā arī bērniem. Jo bērniem ir iespēja apmeklēt leļļu izrādes vai īpaši veidotas bērnu izrādes.

5. Gleznošana pēc skaitļiem

Gleznošana pēc skaitļiem

Gleznošana pēc skaitļiem ir lielisks veids, kā ienirt zīmēšanas pasaulē, pat tad, ja tas tiek darīts pirmo reizi.

Šāda dāvana būs piemērota cilvēkam, kas labprāt darbojas ar dažādiem sīkiem darbiņiem, kuriem nepieciešama īpaša koncentrēšanās, precizitāte un galvenais – pacietība. Lai iesāktais darbiņš tiktu paveikts pilnvērtīgi un gala rezultāts būtu skaists. Lai izvēlētos piemērotāko gleznu, izvēlies dāvanas saņēmēja, piemēram, mīļāko dzīvnieku, vai gadalaiku.

6. Oriģināla krājkasīte

Oriģināla krājkasīte

Krājkasīte būs laba vārda dienas dāvanas izvēle, jo tā iedvesmos tās saņemēju ekonomēt naudu un iekrāt to, kāda lielāka vai mazāka mērķa piepildīšanai. Šī dāvana būs piemērota kā bērniem, tā arī pieaugušajiem.

Oriģināla krājkasīte ne tikai droši uzlabās noguldījumus, bet tā kļūs arī par skaistu telpas interjera dekoru. Tāpēc, īpaši, iesakam pievērst uzmanību krājkasītes izskatam.

7. Izzinoša un radoša ekskursija maizes ceptuvē

Ekskursija maizes ceptuvē

Gandrīz visi savā ikdienā, lielākā vai mazākā mērā lieto dažāda veida maizi. Bet domājam, ka ne visi ir bijuši klātesoši, lai uzzinātu kā top šis ikdienišķais produkts.

Tāpēc  – ekskursija maizes ceptuvē, varētu būs iedvesmojoša dāvana vārda dienā, kas dāvanas saņēmējam ļautu ne tikai sekot līdzi maizes klaipu tapšanas procesam, bet arī pašam pamēģināt uzcept kādu gardu klinģeri.

8. Augu audzēšanas komplekts

Augu audzēšanas komplekts

Augu audzēšanas komplekts ir iedvesmojoša vārda dienas dāvana, kas tās saņēmējam ļaus pievērsties vēl vairāk veselīgākam dzīvesveidam.

Šāda dāvana sniegs iespēju izveidot savu, mājas mazdārziņu uz palodzes. Tādējādi rokas stiepiena attālumā vienmēr būs gardi, veselīgi un smaržojoši zaļumi, kas papildinās ikvienu dāvanas saņemēja ēdienreizi.

9. Nokasāmās kartītes jautrākai ikdienai

Nokasāmās kartītes

Nokasāmās kartītes ir veids, kā ikdienā ienest jautrību. Tās  palīdzēs gan risināt tik ikdienišķus jautājumus, kā- ko pagatavot vakariņās, gan palīdzēs ar idejām, plānojot randiņus.

Izcila vārda dienas dāvana kādam labam draugam vai otrajai pusītei, ja bieži nākas dzirdēt jautājumu – ko gatavosim vai nav idejas, kur savu simpātiju aizvest randiņā. Šīs kartītes palīdzēs rast atbildes uz jautājumiem.

10. Soma pārgājieniem pie dabas

Pārgājiena soma

Ja tavs draugs mīl pavadīt laiku pie dabas, dodoties garos, un ne tik garos pārgājienos vai dodoties kādās ekspedīcijās, tad vārda dienas dāvana – laba, ērta un kvalitatīva pārgājiena soma ir īstā izvēle.

Saņemot dāvanā pārgājiena somu, iespējams tavu draugu iedvesmos vēl vairāk doties pie dabas un iespējams, rīkot arī šādas aktivitātes saviem draugiem, vai ģimenei.

 

11. Puzle gariem ziemas vakariem

Puzles

Aizvien vairāk izvēlamies pavadīt savu brīvo laiku, vakarus baudot kādu filmu, seriālu vai pie mobilā tālruņa. Bet šis ir jāmaina. Jo ir tik daudz citu aktivitāšu, ko darīt brīvajā laikā.

Kā piemēram puzles likšana. Lieliska vārda dienas dāvana ikvienam – kā bērnam, tā arī pieaugušajam. Puzles likšana dāvanas saņemējam iedvesmos pavadīt savu brīvo laiku kvalitatīvāk un iespējams, puzles likšana ieraus azartā, ka tiks salikta ne viena vien puzle.

12. Stilīgs auduma maisiņš

Auduma maisiņš

Ja dāvanas saņēmējam patīk rūpēties par dabu, tad stilīgs un praktisks auduma maisiņš būs lieliska vārda dienas dāvanas izvēle.

Šāda dāvanas izvēle, tās saņēmēju iedvesmos ikdienā ne tikai vēl vairāk saudzēt dabu, bet arī ietaupīt uz maisiņu pirkšanu. Jo ilgtermiņā plastmasas maisiņu pirkšana rada liekus tēriņus.

13. Ķermeņa kopšanas kosmētika

Ķermeņa kopšanas kosmētika

Ikvienam ir svarīgi un nepieciešams rūpēties par savu ķermeni. Gan piekopjot veselīgu dzīvesveidu, gan lietojot dažādus līdzekļus, lai palutinātu un parūpētos par ķermeni.

Šāda vārda dienas dāvana tiks novērtēta ikvienam, bet vairāk jau to spēs novērtēt sieviete. Šī dāvana būs kā labs atgādinājums un reizē iedvesmotājs, ka nepieciešams pilnvērtīgi rūpēties par savu ķermeni, savu ādas stāvokli, lai tā būtu veselīga un mirdzoša izskata.

14. Latvijā darināts vīns

Latvijā darināts vīns

Latvijā darināts vīns – dāvana, ko spēs novērtēt ikviens vīna mīlis un tas, kas priecājas izmēģināt jaunas un iepriekš negaršotas garšas, palutinot savas garšu kārpiņas.

Šī dāvana, dāvanas saņēmēju, iespējams iedvesmos apmeklēt kādu no Latvijas vīna darītavām, dodoties garšu un jaunu zināšanu ekskursijā. Piemēram uz Abavas vīna darītavu, kurā darina gan vīnus, dzirkstošos vīnus un sidrus no Latvijā audzētiem augļiem un ogām.

Citas līdzīgas dāvanu idejas varēsi atrast mūsu rakstā Jaukas dāvanas vārda dienā sievietei.

Lai izdodas atrast lielisku, praktisku un iedvesmojošu dāvanu vārda dienā un pārsteigt no sirds!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *