Interesantas dāvanas draudzenei

Interesantas dāvanas draudzenei

Ar draudzeni piedzīvoti smiekli līdz vēders sāp un kopā dalītas sāpju pilnas asaras. Tu vēlies atrast ko personīgu, noderīgu un oriģinālu. Bet, dažkārt, lai arī cik pazīstama būtu dāvanas saņēmēja, to izdarīt ir grūti. Šajā sarakstā esam tev apkopojuši dažādas interesantas dāvanas draudzenei dažādās cenu kategorijās.

Šeit atradīsi dāvanas sākot no desmit eiro līdz pat kaut kam vērtīgākam, ko vari dāvināt apaļā jubilejā vai kopā ar draudzenēm. Turpini lasīt un atklāj 10 Interesantas dāvanas draudzenei: topdavanas.lv izlase.

Taro kārtis kopīgiem zīlēšanas vakariem

Brīžos, kad dzīve rādās neizprotamās krāsās un vīna pudele no grūtsirdirdības atbrīvoties nepalīdz, tavai draudzenei nepieciešamas Taro kārtis.

Taro kārtis var palīdzēt sajust alternatīvu spēku klātbūtni savā dzīvē. Bet, ne tikai. Piezīme skeptiķēm – lai izmantotu taro kārtis, nav jātic mistiskām enerģijām vai jābūt raganai. Tās ļauj skaidrāk ieraudzīt sarežģītas situācijas un pamodināt spēku, kurš mīt mūs visos – intuīciju.

Taro kāršu izvēle ir plaša, tādēļ, izvēloties kavu draudzenei, uzticies savām sajūtām.

Krūze Pixel Heart sirsnīgiem dzērieniem

Interesantas dāvanas draudzenei ne vienmēr nozīmē liela naudas summas. Šai patiesība, tāpat faktam, ka kafijas un tējas mīlētājam krūžu nekad nevar būt par daudz, nevar nepiekrist.

Šim attēlam ir tukšs alt atribūts; faila nosaukums ir CU44_MM_PIXEL_HEART_1200x1200.jpg

Šī Pixel Heart krūze dos iespēju ieliet tajā savu mīļāko dzērienu. Jā, mēs zinām, to jau dara visas krūzes. Bet šī ir īpaša, jo tās dizains mainās atkarībā no ielietā dzēriena temperatūras. Karsts dzēriens liks iekvēloties melnajai sirdij. Gluži kā tavas draudzenes garastāvoklim pēc rīta kafijas šajā krūzē.

Ķēdīte ar tevis personalizētu medaljonu

Kurai meitenei gan nepatīk kaut kas mazs un spīdīgs uz rokas locītavas, pirksta vai ausu ļipiņās? Tu jau zini, ka runājam par rotaslietām. Bet, netici stereotipam, ka kvalitatīvas rotaslietas ir dārgas. Latviešu uzņēmums Nela Gems pierāda, ka laba gaume un pieejama cena iet roku rokā.

Šim attēlam ir tukšs alt atribūts; faila nosaukums ir brose_4b7f3ba8-fbf5-454f-930e-35db6dd54fb0_740x.jpg

Šī Nela Gems rokassprādze ir minimālistiska savā dizainā. Apzeltīta vai apsudrabota tērauda ķēdīte un Swarovski kristāls ir tieši ne par daudz – ne par maz. Bet īpašs pārsteigums šajā dāvanā ir medaljons ar gravējumu. Izvēlies draudzenes iniciāļus, mīļvārdiņu, datumu vai citu simbolu, kas viņai nozīmīgs.

Visa pasaule zem kājām – lidojums ar deltaplānu

Interesantas dāvanas draudzenei ļauj viņai baudīt jaunas emocijas un prieku. Kas gan varētu būt emocijām bagātāks, kā pacelšanās debesīs kā putnam… Nepieciešama tikai pareizā dāvana un lidojumam labvēlīgs laiks.

Šim attēlam ir tukšs alt atribūts; faila nosaukums ir IMG_7015a-1495534135.jpg

Lidojums ar deltaplānu virs Rīgas ļaus izkāpt no ikdienas kurpēm un pacelties virs visām raizēm. Lidojums notiek instruktora pavadībā, tādēļ par drošību jāuztraucas nav. Un visa Rīga pie viņas kājām…

Izjādes ar zirgu

Uzkāpt spēcīga dzīvnieka mugurā, sajust to un tajā pašā laikā just mutuļojam milzīgu enerģiju un neatkarību sevī. Sajūtas, kuras dāvā izjāde ar zirgu, ir īpašas un neatkārtojamas.

Izjāžu piedāvājums Latvijā ir plašs. Iespējams atrast zirgu audzētavas tuvāk Rīgai vai, ja tava draudzene labprāt bauda izbraucienus, arī pilnīgos Latvijas džungļos. Atklāj interesantas dāvanas draudzenei šajā izjādes ar zirgu izlasē. Izvēlies to, kas vislabāk piemērota tavai draudzenei.

Ceļojumu grāmata “Pamirs mana sirds mīlestībā”

Ja tava draudzene mīl lasīt, laba grāmata būs veiksmīga dāvanas izvēle. Bet atceries, ka šī raksta nosaukums ir “Interesantas dāvanas draudzenei”, nevis “Dāvanas, kas tavai draudzenei liks apcerēt savu eksistenci.” Tādēļ Dostojevskis un Tolstojs lai paliek citām reizēm. Šoreiz nepieciešama laba ceļojumu grāmata.

Šim attēlam ir tukšs alt atribūts; faila nosaukums ir 9789934092923_36.jpg

Kristīnes un Kristapa Liepiņu grāmata Pamirs mana sirds mīlestībā izraisījusi lielu publikas interesi un vairākas nedēļas bijusi Zvaigzne ABC pirktākā grāmata. Tas ir pirmais un šobrīd vienīgais latviešu oriģināldarbs par alpīnismu, kurš sevī apvieno stāstus un elpu aizraujošas fotogrāfijas. Šī ceļojumu grāmata ir stāsts par sevis pārvarēšanu, pārsteidzošiem notikumiem un spēcīgām emocijām, kas pavada ceļā uz virsotni.

Ja tev ir aizdomas, ka šo grāmatu draudzene jau ir lasījusi, ieskaties šajā grāmatas par ceļojumiem izlasē.

Fotogrāmata ar kopīgām atmiņām

Interesantas dāvanas draudzenei ne vienmēr var nopirkt jau gatavas. Šī dāvana prasīs no tevis nelielu piepūli, bet draudzība gadu garumā to ir pelnījusi.

Viena no labākajām draudzības sastāvdaļām ir kopā pavadītie brīži. Tādēļ gadu gaitā tev un tavai draudzenei ir sakrājušās neskaitāmas kopīgas fotogrāfijas. Sen aizmirsti notikumi, drēbes, kuras kādreiz likās bezgala stilīgas, frizūras, kuras izgājušas no modes un sejas, kas dzīvē nākušas un gājušas. Bet tu un tava draudzene vēl esat šeit. To ir vērts nosvinēt.

Tavs darbs ir parakņāties pa atmiņu takām un atrast fotogrāfijas no kopīgiem notikumiem. Jo dziļāk, jo labāk. Tavs telefons, dators, sociāli tīkli, kopīgi draugi. Fotobarons.lv fotogrāmata būs oriģināls un elegants veids, kā šīs fotogrāfijas apvienot skaistā draudzības memurārā.

Profesionāla fotosesija

Kā uzdāvināt pašpārliecinātību? Ar profesionāli uzņemtām bildēm. Pareizā gaisma, leņķi un attēla pēcapstrāde ļauj baudīt galarezultātus, par kuriem pārsteigtas būs pat tās, kuras pašas sevi selfijos redzējušas neskaitāmas reizes. Ir tikai viens āķis – šī fotosesija nebūs tradicionāla…

Šim attēlam ir tukšs alt atribūts; faila nosaukums ir Erotiska-fotosesija-10_fotostudija.jpg

Šī dāvana ir erotiska fotosesija. Tas ir piedzīvojums, kurš atmiņā paliks uz mūžu. Un rezultāts ir skaistas erotiskas bildes, kurās apbrīnot pašai sevi.

Ja uz šādu erotisku piedzīvojumu draudzeni nepierunāsi, citas fotosesijas viņu jau gaida.

T krekls “Viss normāli”

Šim attēlam ir tukšs alt atribūts; faila nosaukums ir pexels-pavel-danilyuk-8111370.jpg

Vai uz jautājumu – kā iet? tava draudzene atbilde “normāli”?

Dažkārt šis vārds patiešām spēj visprecīzāk izteikt garastāvokli. Micars ar humoru piegājuši šim latviešu fenomenam un radījuši šo foršo T-kreklu, kura sauklis ir “Apģērbam ar garīgo jāsaskan” . No 100% kokvilnas radītais T-krekls ir ērts, saudzīgs valkātājas ādai un tā dizains ļauj vienkāršā veidā izvairīties no liekiem jautājumiem.

T-krekls iepakots glītā kartona kastītē, tādēļ tev nav jāuztraucas par dāvanas iesaiņojumu.

Komforts un elegance vienā jeb ausaine

Ziemā ausis salst, bet cepuri galvā likt ne visas dāmas ir gatavas. Sievišķīga un tomēr praktiska alternatīva ir skaista ausaine.

Šim attēlam ir tukšs alt atribūts; faila nosaukums ir merino_wool_headband_red-680x680-1.jpg

Veikals Riija vienmēr piedāvā kvalitatīvus vilnas izstrādājumus. Šī ausaine radīta no 30% zīda un 70% kidmohēras, kas to padara siltu, gaisīgu un pieskārienam maigu. Tas būs kvalitatīvs aksesuārs daudzām ziemām, kas pasargās gan no sala, gan no iespējas zaudēt sievišķīgu eleganci.

Svētki tuvojas, bet vēl neatradi ko meklēji? Ieskaties šeit – dāvanas draudzenei.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *