Interesantas dāvanas draudzenei

Interesantas dāvanas draudzenei

Ar draudzeni piedzīvoti smiekli līdz vēders sāp un kopā dalītas sāpju pilnas asaras. Tu vēlies atrast ko personīgu, noderīgu un oriģinālu. Bet, dažkārt, lai arī cik pazīstama būtu dāvanas saņēmēja, to izdarīt ir grūti. Šajā sarakstā esam tev apkopojuši dažādas interesantas dāvanas draudzenei dažādās cenu kategorijās.

Visas dāvanu idejas draudzenei atradīsi mūsu dāvanu katalogā – Dāvanas draudzenei. Bet šeit atradīsi, mūsuprāt, labāko dāvanu apkopojumu – dāvanas sākot no desmit eiro līdz pat kaut kam vērtīgākam, ko vari dāvināt apaļā jubilejā vai kopā ar draudzenēm. Turpini lasīt un atklāj dažādas interesantas dāvanas draudzenei.

Taro kārtis kopīgiem zīlēšanas vakariem

Taro kārtis

Taro kārtis var palīdzēt sajust alternatīvu spēku klātbūtni savā dzīvē. Bet, ne tikai. Piezīme skeptiķēm – lai izmantotu taro kārtis, nav jātic mistiskām enerģijām vai jābūt raganai. Tās ļauj skaidrāk ieraudzīt sarežģītas situācijas un pamodināt spēku, kurš mīt mūs visos – intuīciju.

Taro kāršu izvēle ir plaša, tādēļ, izvēloties kavu draudzenei, uzticies savām sajūtām – kas tavupārt, būs piemērotākās taro kārtis draudzenei.

Kafijas krūze siltam dzērienam

Kafijas krūzes

Interesantas dāvanas draudzenei ne vienmēr nozīmē liela naudas summas. Šai patiesība, tāpat faktam, ka kafijas un tējas mīlētājam krūžu nekad nevar būt par daudz, nevar nepiekrist.

Tuvojoties vēsākam laikam, biežāk rodas vēlme garajās  pastaigās līdzi paņemt siltu kafiju. Tieši tāpēc kafijas krūze ir viena no praktiskākajām un reizē interesantākajām dāvanām, ko varat iegādāties savai draudzenei. Galvenais, lai kafijas krūze ir ērta lietošanā un, piemēram, draudzenes mīļākajā krāsā.

 

Ķēdīte ar tevis personalizētu medaljonu

Rokassprādze ar gravējumu

Kurai meitenei gan nepatīk kaut kas mazs un spīdīgs uz rokas locītavas, pirksta vai ausu ļipiņās? Tu jau zini, ka runājam par rotaslietām. Bet, netici stereotipam, ka kvalitatīvas rotaslietas ir dārgas.

Latviešu uzņēmums Nela Gems pierāda, ka laba gaume un pieejama cena iet roku rokā. Piemēram, rokassprādzes ar apzeltīta vai apsudrabota tērauda ķēdīti un Swarovski kristāls ir tieši ne par daudz – ne par maz. Bet īpašs pārsteigums šajā dāvanā ir medaljons ar gravējumu.

Visa pasaule zem kājām – lidojums ar deltaplānu

Lidojums ar deltaplānu

Interesantas dāvanas draudzenei ļauj viņai baudīt jaunas emocijas un prieku. Kas gan varētu būt emocijām bagātāks, kā pacelšanās debesīs kā putnam… Nepieciešama tikai pareizā dāvana un lidojumam labvēlīgs laiks.

Lidojums ar deltaplānu virs Rīgas ļaus izkāpt no ikdienas kurpēm un pacelties virs visām raizēm. Lidojums notiek instruktora pavadībā, tādēļ par drošību jāuztraucas nav. Un visa Rīga pie viņas kājām…

Personalizēta fotogrāmata ar kopīgām atmiņām

Personalizēta fotogrāmata

Interesantas dāvanas draudzenei ne vienmēr var nopirkt jau gatavas. Šī dāvana prasīs no tevis nelielu piepūli, bet draudzība gadu garumā to ir pelnījusi.

Viena no labākajām draudzības sastāvdaļām ir kopā pavadītie brīži. Tādēļ gadu gaitā tev un tavai draudzenei ir sakrājušās neskaitāmas kopīgas fotogrāfijas, ko apvienot vienā personalizētā fotogrāmatā.  Sen aizmirsti notikumi, drēbes, kuras kādreiz likās bezgala stilīgas, frizūras, kuras izgājušas no modes..tik daudz atmiņu, kuras vērts saglabāt.

Izjāde ar zirgu

Izjāde ar zirgu

Uzkāpt spēcīga dzīvnieka mugurā, sajust to un tajā pašā laikā just mutuļojam milzīgu enerģiju un neatkarību sevī. Sajūtas, kuras dāvā izjāde ar zirgu, ir īpašas un neatkārtojamas.

Izjāžu piedāvājums Latvijā ir plašs. Iespējams atrast zirgu audzētavas tuvāk Rīgai vai, ja tava draudzene labprāt bauda izbraucienus, arī pilnīgos Latvijas džungļos. Atklāj interesantas dāvanas draudzenei šajā izjādes ar zirgu piedāvājumā. Izvēloties to, kas vislabāk piemērota tavai draudzenei.

Jaunu recepšu izzināšana – ēst gatavošanas meistarklasē

Ēst gatavošanas meistarklase

Ēst gatavošanas meistarklase ir lieliska dāvana draudzenei, kurai patīk gatavot. Vai draudzenei, kura vēlas uzlabot savas pavārmākslas prasmes. Šāda dāvana draudzenei piedāvā unikālu un patīkamu pieredzi, lai uzzinātu jaunas receptes, tehnikas un padomus no profesionāliem pavāriem.

Ar dāvanas palīdzību draudzene varēs iepazīt dažādas virtuves un iemācīties, kā pagatavot jaunus, gardus ēdienus. Šī dāvana ir ne tikai interesanta, bet arī praktiska. Jo tā var palīdzēt draudzenei attīstīt vērtīgu dzīves prasmi, ko viņa varēs izmantot gadiem ilgi.

Grāmata par ceļošanas piedzīvojumiem

Grāmata par ceļošanu

Ja tava draudzene mīl lasīt, laba grāmata būs veiksmīga dāvanas izvēle. Bet atceries, ka šī raksta nosaukums ir “Interesantas dāvanas draudzenei”, nevis “Dāvanas, kas tavai draudzenei liks apcerēt savu eksistenci.” Tādēļ Tolstojs lai paliek citām reizēm. Šoreiz nepieciešama laba ceļojumu grāmata.

Piemēram, Kristīnes un Kristapa Liepiņu grāmata ”Pamirs mana sirds mīlestībā” izraisījusi lielu publikas interesi.  Tas ir pirmais  latviešu oriģināldarbs par alpīnismu, kurš sevī apvieno stāstus un elpu aizraujošas fotogrāfijas.

Kvalitatīva zīda matu gumija

Zīda matu gumija

Zīda matu gumija ir grezna un pārdomāta dāvana draudzenei, kurai patīk rūpēties par saviem matiem.

Zīds ir maigs un mīksts materiāls, kas palīdz novērst matu lūšanu, sapīšanos un bojājumus. Zīda matu gumija ir stilīgs un funkcionāls aksesuārs, kas var palīdzēt noturēt matus  un netraucēt, neradot nekādus bojājumus matiem. Tā arī piešķir eleganci un izsmalcinātību jebkurai frizūrai. Jūsu draudzene novērtēs šīs dāvanas praktiskumu un skaistumu un ar prieku izmantos to ikdienā, lai saglabātu matus veselīgus.

Profesionāla fotosesija

Fotosesija

Kā uzdāvināt pašpārliecinātību? Ar profesionāli uzņemtām bildēm. Pareizā gaisma, leņķi un attēla pēcapstrāde ļauj baudīt galarezultātus, par kuriem pārsteigtas būs pat tās, kuras pašas sevi selfijos redzējušas neskaitāmas reizes.

Lai šī fotosesija nebūtu tradicionāla…izvēlies erotisko fotosesiju. Tas būs piedzīvojums, kurš atmiņā paliks uz mūžu. Un rezultāts tiks iegūtas skaistas, erotiskas bildes, kurās apbrīnot pašai sevi.

T krekls ar orģinālu apdruku

T-krekls ar oriģinālu apdruku

Pārsteidz draudzeni ar kādu orģinālu, bet viņai raksturīgu teicienu, uzdrukājot to uz t-krekla. Vai, ja nav iedvesmas, izvēlies kādu gatavu t-kreklu ar apdruku.

Pie The Words of Latvian, var atrast daudz un dažādas idejas, gan norādot uz savu garastāvokli ar teicieniem – ”viss besī” vai ”normāli”. Vai norādot uz savu lomu ģimenē – ”mamma”, ”sieva”, ”draudzene”. Ideju ir daudz, atliek tikai izvēlēties atbilstošāko.

Izzinoša vīna degustācija

Vīna degustācija

Vīna degustācija ir lieliska dāvana draudzenei, kurai garšo vīns un kura vēlas izzināt vīnu arī no zinošiem vīnziņiem.

Šī dāvana ietver vīna degustāciju, kurā eksperts vada dalībniekus, degustējot dažādus vīna veidus un iepazīstot katra vīna dažādās īpašības un garšas. Draudzenei būs iespēja nogaršot dažādus vīnus un gūt ieskatu par to, kā tos pareizi novērtēt un kombinēt ar dažādiem ēdieniem. Šī ir interesanta un izglītojoša pieredze, kas noteikti iepriecinās ikvienu vīna entuziastu un būs neaizmirstama dāvana.

Latvijā darināts vīns

Latvijā darināts vīns

Ja tava draudzene ir īstena vīna mīļotāja, tad dāvana – Latvijā darināts vīns būs īstā, kā pārsteigt draudzeni un viņas garšas kārpiņas svētkos.

Noteikti iesakam izvēlēties kādu netradicionālāku vīna garšu, lai ievestu draudzeni citā garšu pasaulē. Un iespējams ērkšķogu vīns būs jaunais, draudzenes, mīļākais vīns. Kā arī iegādājoties dāvanā Latvijā darinātu vīnu, tu gan iepriecināsi draudzeni, gan atbalstīsi vietējos ražotājus.

Svētki tuvojas, bet vēl aizvien neatradi ko meklēji? Ieskaties šādā dāvanu idejā – Dāvanu karte restorānā un uzdāvini iespēju draudzenei apmeklēt šikas svētku vakariņas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *