Interesantas dāvanas Tēvu dienā

Dāvana tēvu dienā

Tēvu diena ir īstais laiks parādīt, cik ļoti mums tētis nozīmē un cik ļoti mums rūp. Dāvana Tēvu dienā var kalpot kā pateicība tētim par viņa esamību jūsu dzīvē, taču nereti sanāk apjukt, ko tad īsti dāvināt.

Vairums tētu apgalvo, ka viņiem nekas nav vajadzīgs un viss nepieciešamais jau ir. Iespējams, tā arī ir, bet tas nemaina faktu, ka ikvienam ir patīkami saņemt dāvanu, kas iegādāta ar mīlestību un rūpēm. Bet ko uzdāvināt cilvēkam, kam viss jau ir?

Visas dāvanu idejas tētim var aplūkot mūsu dāvanu katalogā – Dāvanas tētim, bet te esam apkopojuši, mūsuprāt, labākās, interesantākās dāvanas Tēvu dienā. Dāvanas, kas būs ne tikai praktiskas, bet arī sniegs pievienoto vērtību.

Apģerbs ar oriģinālu apdruku

T-krekls ar oriģinālu apdruku

Ja tētim vēlaties uzdāvināt praktisku dāvanu, gardarobes papildinājums ir labs variants. Taču, lai dāvanu padarītu personīgāku, apģerbu var personalizēt vai izvēlēties ar interesantu apdruku.

Apģērbu ar oriģinālu apdruku piedāvā vairāki latviešu zīmoli, piemēram, The Words of Latvian, kas piedāvā gan džemperus, gan T-kreklus. Bet, ja Tev jau prātā ir konkrēta apdruka, tad atliek vien sagatavot tekstu un/vai foto un realizēt to.

Gardu sušī piegāde mājās

Suši piegāde

Ja Tava tēta iecienītākais ēdiens ir sušī, tad ideāla dāvana var būt sušī piegāde.Šādu dāvanu visērtāk ir pasniegt ar dāvanu kartes palīdzību.

Dāvanu karte sušī piegādei ir praktiska dāvana, ar kuru tētis varēs sevi palutināt dienā, kad ēst gatavot pavisam negribās vai nav laika. Tā būs viņa mīļākā ēdiena piegāde līdz pašām mājas durvīm.

Gudrā ūdens pudele

Viedā ūdens pudele

Uzņemt pietiekoši daudz ūdens ir aktuāli jebkurā vecumā. Papildus stimuls to darīt var būt gudrā ūdens pudele, kas būs lieliska dāvana tētim. Šī būs ne tikai praktiska dāvana, bet arī dāvana, kas parādīs jūsu rūpes par tēta veselību.

Viens no variantiem, ko varat izvēlēties, ir Termopudele EQUA Smart. Šai pudelei ir īpaši izstrādāta lietotne, kas sekos līdzi ūdens patēriņam un padzeršanās biežumam. Par nepieciešamību padzerties ūdeni ziņos gan aplikācija, gan gaumīgs gaismas signāls pie pudeles pamatnes.

Pirts ar piegādi mājās

Pirts ar piegādi

Arī mirklis atpūtas var būt lieliska dāvana. Turklāt mūsdienās atpūta var atbraukt līdz pašām mājas durvīm.

Piemēram, pirts muca ar piegādi nodrošinās to, ka tētis var baudīt atpūtu kur un kad vien vēlas. Pirts mucai piemīt visas tradicionālās pirts īpašības. Turklāt šo dāvanu var pārvērst par atpūtu, kuru izmantot kopā ar ģimeni vai draugiem, jo pirtī vienlaicīgi var pērties 6 cilvēki.

Termoss atpūtai pie dabas

Termoss atpūtai pie dabas

Termoss ir lieliska dāvana, ja tētis ir aktīvās atpūtas cienītājs un labprāt pavada laiku pie dabas. Sevišķi neatņemama sastāvdaļa tā būs gada vēsajā laikā. Termoss ir ērti lietojams un viegli ņemams līdzi visos piedzīvojumos.

Termosi ir daudz un dažādi. Tie atšķiras gan pēc ietilpības, gan termonoturības. Pirms iegādājies šādu dāvanu, ir vērts veikt izpēti un salīdzināt vienu modeli ar citu, lai noskaidrotu, kurš ir labākais termoss.

Barber – shop apmeklējums

Barber-shop apmeklējums

Par sevi parūpēties patīk ne tikai sievietēm, bet arī vīriešiem. Tā var būt matu griešana un veidošana, bārdas apgriešana vai cita skaistumkopšanas procedūra. Un labākais veids, kā šādu dāvanu pasniegt ir ar dāvanu kartes palīdzību.

Barber – shop dāvanu karte ir lieliska dāvana Tēvu dienā, kas tētim ļaus veltīt laiku sev, parūpēties par savu izskatu.

Kafijas automāts gardai rīta kafijai

Kafijas automāts

Vairums cilvēku iesāk savu rītu ar kafiju, taču gatavot to dienu no dienas var būt diez gan apnicīgs process. Par laimi, ir veids kā šo procesu atvieglināt.

Kafijas automāti ir lielisks glābiņš cilvēkiem, kuriem nepatīk piņķerēties ar kafijas malšanu, filtrēšanu un citiem rituāliem. Vien pienāc, izvēlies, nospied podziņu un laiski vēro, kā gards, silts un kvalitatīvi pagatavots dzēriens ieplūst tavā tasītē.

Spēļu konsole

Spēļu konsole

Ir vairāki iemesli, kāpēc spēļu konsole ir lieliska dāvana tētim. Spēļu konsole ne tikai var mudināt tēti apgūt ko jaunu, bet arī var tikt izmantota dažādos ģimenes svētkos, lai satuvinātos ar bērniem un mazbērniem, kam šī ir ļoti aktuāla izklaide. Tāpāt tā var noderēt rīkojot spēļu vakarus.

Ja tavam tētim patīk izmēģināt jaunus hobijus, tad spēļu konsole ir dāvana priekš viņa.

Darba instrumentu komplekts vīrietim

Darba instrumentu komplekts vīrietim

Jauni darba instrumenti būs praktiska dāvana, ko tētis spēs novērtēt. Lai arī šķiet, ka instrumentu ir jau daudz un jauni nav nepieciešami, tomēr iesakām padomāt par šādu dāvanas izvēli.

Jo strādāšana ar jauniem un asiem darba instrumentiem ir pavisam savādāka. Jauns darba instrumentu komplekts ļaus tētim izdarīt praktiskos mājas, ikdienas darbus vēl labāk. Šāda dāvana patiesi spēs iepriecināt svētkos un būs noderīga.

Personalizēts atslēgu piekariņš

Personalizēts atslēgu piekariņš

Lai iepriecinātu, dāvanai nav jābūt lielai un dārgai. Tas var būt arī mazs un mīļš pieķeršanās žests, piemēram, atslēgu piekariņš. Turklāt dāvanu ir iespējams personalizēt ar gravējumu.

Atslēgu piekariņš būs maza, simboliska, bet ļoti personīga dāvana, kas tiks izmantota dienu no dienas un atgādinās par dāvinātāju. Šādā piekariņā var iegravēt gan kādu jauku vēlējumu, gan mīļo veidu kā mēdz dēvēt tēti vai visu bērnu vārdus. Maza, bet mīļa dāvana.

Citas līdzīgas dāvanu idejas varēsi atrast mūsu rakstā dāvana tētim veselībai vai oriģinālas dāvanas.

Lai izdodas atrast lieliskas idejas dāvanai tētim un pārsteigt no sirds!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *