Interesantas dāvanas

Interesanta dāvana

Neatkarīgi no tā, vai iepērkaties priekš māsas, tēta, drauga vai mammas, vienmēr gribās sagādāt neparastu un unikālu dāvanu. Tieši interesantas dāvanas ir tās, kas atmiņā paliek visspilgtāk.

Ja meklē idejas interesantai dāvanai, esi nonācis pareizajā vietā. Esam sagatovjuši sarakstu ar 10 interesantām dāvanām, kuras noteikti pārsteigs dāvanas saņēmēju!

Kvests jeb izlaušanās istaba

izlaušanās istaba

Kvesti jeb izlaušanās istabas ir aizraujoša izklaide gan lieliem, gan maziem. Tā ir spēle, kas ļauj aizraujoši pavadīt brīvo laiku, kā arī trenēt domāšanu un atjautību. Šīs dāvana priekšrocība ir tas, ka šo piedzīvojumu vari dalīt ar draugiem vai ģimeni, jo tajā var piedalīties vairāki cilvēki.

Kvests ir univesāla dāvana, kuru vari dāvināt jebkura dzimuma pārstāvim neatkarīgi no svinamajiem svētkiem.

Īslaicīgie tetovējumi

īslaicīgie tetovējumi

Ja meklē interesantu dāvanu priekš pusaudža vai jaunieša, tad īslaicīgie tetovējumi ir ideja, kuru ir vērts apdomāt. Tie ne tikai ir skaists aksesuārs, bet arī iespēja jaunietim apdomāt, vai viņš vēlētos īstu tetovējumu, ja kādreiz šādu domu ir apsvēris.

Īslaicīgos jeb pagaidu tetovējumus lietot ir pavisam vienkārši. Viss kas ir nepieciešams- slapja drāniņa. Tie uz ādas saglabājās vien pāris dienas. Šī viennozīmīgi būs interesanta dāvana, kas ļaus jaunietim eksperimentēt.

Taro kārtis

taro kārtis

Ja meklē interesantu dāvanu draudzenei vai dāvanu, ko aiznest dodoties uz meiteņu ballīti, tad Taro kārtis ir tas, ko tu meklē.

Taro kārtis ir interesanta dāvana, kas var palīdzēt brīžos, kad šķiet, ka dzīve izskatās pēc neizprotamas mistērijas. Izmantojot vizuālus simbolus, tās pavēstīs tev visu nepieciešamo gudrību. Tā ir lieliska izklaide dažādās ballītes un pēdējā cerība, kad šķiet, ka kāda situācija ir pavisam neatrisināma.

Atbilžu spēles tiešsaistē abonements

Zelta prāts

Uzdāvini Zelta Prātu! Tā ir izglītojoša un azarta pilna jautājumu-atbilžu spēle tiešsaistē ar 7 interesantiem jautājumiem katru dienu. Tā noteikti būs dāvana, kuru saņēmējs vēl nekad nebūs saņēmis, tāpēc vari būt drošs, ka tā būs pietiekoši interesanta un atmiņā paliekoša.

Šī ir lieliska dāvana ikvienam, kam patīk erudīcijas spēles un ikvienam, kam ir interese paplašināt savu redzesloku un zināšanas.

Radošās meistarklases

Radošās meistarklases

Interesantas dāvanas var būt radošās meistarklases. Tās ne tikai ļaus dāvanas saņēmējam radoši izpausties, bet arī apgūt jaunas, praktiskas zināšanas.

Meistarklases ir daudz un dažādas, sākot ar ēst gatavošanas meistarklasi, beidzot ar floristikas vai gleznošanas meistarklasi. Atliek vien izvēlēties piemērotāko!

Nobrauciens bobsleja trasē

nobrauciens bobsleja trasē

Ja dāvanas saņēmējs ir nedaudz ekstremālu izjūtu piekritējs, tad krietnu adrenalīna devu sniegs nobrauciens bobsleja trasē. Tas ir piedzīvojums, ko dāvanas saņēmējs varēs dalīt ar kādu tik pat trakulīgu cilvēku.

Viens no variantiem, kā šādu dāvanu ir visērtāk pasniegt, ir ar dāvanu kartes palīdzību. Tas ne tikai atvieglos dāvanas pirkšanas procesu, bet arī ļaus dāvanas saņēmējam pašam izlemt, kad doties piedzīvojumā.

T-krekls ar oriģinālu apdruku

krekls ar uzrakstu

Vai dāvanas saņēmējam vienmēr iet normāli? Tad krekls ar šādu apdruku būs interesanta, pārdomāta un asprātīga dāvana. Trīs zaķi ar vienu šāvienu.

Kreklus ar oriģinālu apdruku ir iespējams iegādāties gan gatavus, gan doties uz salonu vai interneta mājaslapu un personalizēt pašam. Viss, ir nepieciešams- foto vai teksts.

Floutings

floutings

Salīdzinoši nesen par populāru procedūru kļuva floutings. Iespējams, daudzi to aizvien vēl nav izmēģinājuši. Tieši tāpēc šī ir interesanta dāvana, kuru pasniegt svētkos. Tā būs ne tikai laba relaksācija, bet arī jauna pieredze.

Dāvanu karte flouting istabas apmeklējumam ir ērtākais veids, kā šādu dāvanu iegādāties.

Niršanas apmācības

fromme daivinga apmaciba

Atklāj dāvanas saņēmējam pavisam jaunu pasauli- zemūdens karalisti. Niršanas apmācības daivinga klubā Jūras vējš ļaus ielūkoties šajā pasaulē profesionāļu pavadībā.

Teorētiskās nodarbības laikā tiks gūts priekšstats par zemūdens niršanā izmantojamo aprīkojumu, kā arī par fiziskajiem un fizioloģiskajiem procesiem. Praktiskās nodarbības laikā tiks veikta niršana zem ūdens. Ieniršana siltajā sezonā notiek Slokas karjerā, bet ziemas sezonā Ķīpsalas peldbaseinā. Pēc niršanas kursa beigšanas tiks izsniegts diploms, kas apliecina gūtās prasmes un iemaņas.  

Augs stikla burkā

Augs burkā

Ja dāvanas saņēmējam patīk augi, tad interesanta dāvana var būt augs stikla burkā. Tā ir dāvana, kas neuzliek uz saņēmēja pleciem jaunas rūpes.

Šis ir īpašs telpaugu audzēšanas veids, kas prasa ļoti minimālu iejaukšanos. Galvenais ir augu nepārlaistīt un turēt atbilstošā vietā.

Ceram, ka ir izdevies atrast piemērotu dāvanu! Tomēr, ja vēl meklē, citas līdzīgas dāvanu idejas vari atrast mūsu rakstos oriģinālas dāvanas.

Lai izdodas atrast interesantas dāvanas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *