Jaukas dāvanas vārda dienā sievietei

dāvana sievietei vārda dienā

Lielas svinības ar dāvanām vārda dienās nav ierastas. Taču kādu dāvaniņu, kaut simbolisku, gribas uzdāvināt. Īpaši draugiem, radiem vai paziņām, kas kopš mazotnes ir tevi vienmēr apsveikuši vārda dienās. Šajā rakstā vairāk lasi par to, ko uzdāvināt vārda dienā sievietei.

Visas dāvanu idejas sievietei var aplūkot mūsu dāvanu katalogā – Dāvanas sievietei. Bet, te esam uzskaitījuši piemērotas dāvana vārda dienā kā gardumus arī dāvanu karted atpūtai, savam hobijam vai noderīgam pirkumam kādā latviešu veikaliņā. Esam sagatvojuši sarakstu ar šīm un citām lieliskām dāvanām, lai atrast dāvanu būtu vienkāršāk!

Vannas bumbu komplekts

Vannas bumbu komplekts

Vannas bumbu komplekts ir vienkārša, bet sirsnīga dāvana. Tā ir relaksējoša dāvana, kas tā saņēmējam sniegs iespēju mājās sarīkot SPA kūri, atslābināties un nomierināt gan ķermeni, gan prātu.

Šī ir lieliska dāvana ikvienam, kas novērtē mierpilnu SPA atpūtu arī mājās. Nav taču nekur tālu jādodas, lai spētu izbaudīt kvalitatīvu atpūtu savās mājās. Šī ir laba dāvana ikvienai sievietei – mammai, sievai, māsai, draudzenei.

Rokassprādze ar gravējumu

Rokassprādze ar gravējumu

Sievietēm patīk rotaslietas un to nekad nevar būt par daudz. Meklējot dāvanu svētkos, lieliska izvēle būs  rokassprādze ar vārdiņu. Viena no labākajām dāvanām vārda dienā, jo izcels cilvēka vārdu, kas viņam ir vissvarīgākai.

Šāda dāvana arī iekļausies visai nelielā budžetā, ko ierasts atvēlēt vārda dienas dāvanām. Un vārda pievienošana rotaslietai būs personisks dāvanas papildinājums, kas noteikti tiks novērtēts.

Latvijas dizaina apģērbs

Latvijas dizaina apģērbs

Latvijas dizaineru radīts apģērbs ir oriģināla dāvana dažādos svētkos. Tas ir lielisks veids, kā savus mīļos tuviniekus pārsteigt ar stilīgu apģērbu, atbalstīt vietējos ražotājus un būt lepnam par savā zemē radīto.

Daudzi latviešu dizaineri rūpējas par to, lai viņu radītais apģērbts būtu ilgtspējīgs un kvalitatīvs. Jauka dāvana varētu būt kāds stilīgs t-krekls vai apdrukāts lakats.

Vairākkārt lietojamie salmiņi

Vairākkārt lietojamie salmiņi

Ilgtspējīgie salmiņi ir praktiska dāvana, kas tās saņēmējam sniegs iespēju saudzēt dabu ikdienā un darīt to ar stilīgu gadžetu.

Šī ir lieliska dāvana ikvienam, kuru interesē ilgtspējīgi produkti un efektivitāte ikdienā. Tas var būt labs dāvanas papildinājums vārda dienā, dzimšanas dienā un arī Ziemassvētkos. Īsts kokteiļu mīlis novērtēs!

Dāvanu karte restorānā

Dāvanu karte restorānā

Dāvanu karte restorānā ir universāla un praktiska dāvana, kas tās saņēmējam ļaus izbaudīt īpašu dienu ar mīļoto cilvēku, sen neredzētu draugu vai kolēģi. Tā ir iespēja skaisti sapucēties, baudīt gardu maltīti un nepiespiestu gaisotni.

Kurš gan ir teicis, ka svētki pēc pusnakts ir galā? Šāda dāvana ļaus forši nosvinēt svētkus sev ērtā un vēlamā laikā.

Izbrauciens ar kuģīti

Izbrauciens ar kuģīti

Izbrauciens ar kuģīti ir izklaide, uz ko ir noraudzījušies daudzi, kas pastaigājušies gar Vecrīgas kanālu vai Daugavas krastu pie Vecrīgas. Daudzi ir nodomājuši: “Nebūtu slikti izmēģināt!”, bet tā arī nav izdarījuši.

Tāpēc tā būtu jauka dāvana tuvam cilvēkam – mazliet atpūsties un noraudzīties uz pilsētu no malas. Reizēm ir tik labi pabūt tūristam pašam savā pilsētā un izbaudīt tās sniegtās aktivitātes.

Jautras spēles

Jautras spēles

Galda spēle ir aizraujošs veids, kā pavadīt laiku kopā ar savu ģimeni vai draugiem. Tā ir aktivitāte, kas vēl joprojām nav izgājusi no modes. Ir taču tik forši saaicināt savējos ciemos uz draudzīgu galda spēļu vakaru.

Tā ir lieliska vārda dienas dāvana, kas mudinās uz kopīga laika pavadīšanu. Atliek vien izvēlēties aizraujošāko galda spēli – tādu, kas jau nav vārda dienas jubilāres kolekcijā.

Kino biļetes

Kino biļetes

Kino apmeklējums ir lieliska aktivitāte, ko savā vārda dienā paveikt ar draugiem vai otro pusīti. Reizēs, kad uz kino aiziet bieži vien nav laika, tā var būt forša dāvana.

Turklāt cilvēkiem, kuri patiešām izbauda došanos uz kinoteātri, tā ir vesela pieredze. Tā nav tikai jaunas filmas noskatīšanās. Tā ir iespēja izrauties no darbiem, iziet ārpus mājas un uz pusotru stundu aizmirst par visu apkārtējo.

Ceram, ka šie dāvanu ideju saraksti tev ir palīdzējuši izlemt par labu piemērotai vārda dienas dāvanai. Ja tomēr esi nolēmis, ka vēlies uzdāvināt ko vērtīgāku un, iespējams, dārgāku, tad ieskaties kategorijā Dzimšanas dienas dāvanas. Lai izdodas iepriecināt vārda dienas gaviļnieku!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *