Ko dāvināt darbiniekam dzimšanas dienā

dāvana darbiniekam dzimšanas dienā

Parādīt saviem darbiniekiem un kolēģiem, cik ļoti jūs viņus novērtējat, ir svarīga darba sastāvdaļa, jo īpaši tad, kad viņiem ir dzimšanas diena. Tomēr izdomāt, ko dāvināt darbiniekam dzimšanas dienā, var būt sarežģīti.

Visas dāvanu idejas darbiniekiem, esam apkopojuši dāvanu katalogā – Dāvanas darbiniekiem. Un lai gan personīga dāvana vienmēr ir vislabākā, var būt grūti pietiekami labi pazīt ikvienu lielā organizācijā, lai izvēlētos atbilstošāko dāvanu. Tāpēc, paturot to prātā, esam izveidojuši sarakstu ar dāvanām, kas iepriecinās ikvienu darbinieku.

Izaugsmes grāmata

Izaugsmes grāmata

Lai gan varētu šķist, ka grāmata ir vecomodīga un garlaicīga dāvana, mūsdienās tiek izdotas ļoti interesantas un vērtīgas izaugsmes grāmatas.

Izaugsmes grāmata ir dāvana ar pievienoto vērtību. Tā netikai ir apliecinājums jūsu pateicībai par darbinieka klātesamību, bet arī pauž jūsu rūpes par darbinieka pašizaugsmi.

Piezīmju grāmata

Piezīmju grāmata

Piezīmju grāmata ir lieliska dāvana ne tikai darbiniekam, bet ikvienam. Tā ir dāvana, kas ļaus uz brīdi apstāties, lai sakopotu savas domas, radoši izpausties vai vienkārši atgādinās par svarīgām lietām.

Piezīmju grāmatas ir daudz un dažādas. Tās atšķirās pēc materiāla, vāka cietības, aizdares un daudziem citiem faktoriem. Tāpēc ieskaties sagatavotajā piedāvājumā un izvēlies piemērotāko piezīmju grāmatu.

Garda kafija

Kafija

Kafija ir neatņemama sastāvdaļa daudzu cilvēku dzīvēs. Ar to bieži vien iesākas mūsu rīts un tiek pavadīts pusdienu pārtraukums.

Ja dāvanas saņēmēja ikdienas sabiedrotais ir tase kafijas, tad šī būs lieliska dāvana, kas tiks novērtēta. Tā kā kafijas veidi ir daudz un dažādi, aplūko dāvanu piedāvājumu kafija un atrodi piemērotāko.

Jaunā gada plānotājs

Jaunā gada plānotājs

Ja darbinieka dzimšanas diena ir tuvu gada noslēgumam, tad ideāla dāvana var būt jaunā gada plānotājs. Plānotājs ir iedvesmojoša dāvana, kas sniegs iespēju būt organizētam un ikdienā atrast vairāk brīva laika.

Ja dzimšanas diena nav gada beigās, tad plānotājs bez piesaistes gadam būs ideāla alternatīva klasiskajam plānotājam.

Universāla dāvanu karte

Universāla dāvanu karte

Ja šķiet, ka darbinieku nepazīsti tik labi, cik vēlētos, lieliska dāvana ir universāla dāvanu karte. Tā sniedz plašu izvēles iespēju un ļauj atrast tieši sev vēlamo dāvanu no daudziem kvalitatīviem zīmoliem un uzņēmumiem.

Ar universālās dāvanu kartes palīdzību var iegādāties gan ikdienā nepieciešamus gadžetus, gan apģērbu, gan atpūtas piedāvājumus. Ar šo dāvanu karti var piepildīt ikviena vēlmes un vajadzības.

Kafijas krūze

Kafijas krūzes

Kafijas krūze ir praktiska dāvana, ar kuru nevar nošaut greizi. Kvalitatīva kafijas krūze spēs saglabāt iecienītāko dzērienu siltu ilgāku laiku, tāpēc no mājām paņemta kafija būs silta arī tad, kad būsiet devies ārpus tās.

Tā būs lieliska dāvana ikvienam darbiniekam, kas tiks novērtēta un izmantota.

Šokolādes konfekšu kaste

Šokolādes konfekšu kaste

Šokolādes konfekšu kaste ir klasiska un simboliska dāvana, bet tas nenozīmē, ka šai dāvanai jābūt garlaicīgai. Izvēloties šokolādes konfekšu kasti, pievērs uzmanību dažādiem eksotiskiem un ekskluzīviem saldumiem.

Iespējams, tādus darbinieks pat nebūs ievērojis, kur nu vēl pagaršojis.

 

Dāvanu karte restorānā

Dāvanu karte restorānā

Nereti pēc garas dienas darbā vēlme gatavot vakariņas ir pavisam niecīga. Šādā gadījumā lielisks problēmas atrisinājums var būt dāvanu karte restorānā.

Dāvanu karte restorānā ne tikai būs patīkams pārsteigums, bet arī sniegs iespēju darbiniekam palutināt sevi ar savu iecienītāko maltīti.

Dāvanu karte hobijam

Dāvanu karte hobijiem

Šī ir dāvana, kuru vari dāvināt darbiniekam, kuru daudz maz pazīsti. Ja zini, ar ko tavs darbinieks aizraujas brīvajā laikā, tad dāvanu karte hobijam būs lieliska dāvana. Tas būs lielisks ieguldījums darbinieka nākotnē un parādīs jūsu rūpes.

Ar šīs dāvanu kartes palīdzību, darbinieks varēs iegādāties gan nepieciešamās lietas makšķerēšanai, gan aktīvai atpūtai kā arī visu nepieciešamo cita veida hobijiem.

Gleznas reprodukcija

Gleznas reprodukcija

Māksla ir kas īpašs un vienaldzīgu nespēj atstāt nevienu! Tāpēc, jaa zini, ka darbinieks ir patiess mākslas mīļotājs, tad gleznas reprodukcijas kanva būs piemērota dāvanu svētkos.

Gleznas reprodukcija sniedz iespēju iegūt pasaulē populāra mākslas darba attēlojumu par draudzīgāku cenu.

Citas līdzīgas dāvanu idejas varēsi atrast mūsu rakstā dāvana kolēģim aizejot no darba. Lai izdodas atrast lieliskas idejas dāvanai darbiniekam un pārsteigt no sirds!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *