Ko dāvināt puisim izlaidumā

dāvana izlaidumā puisim

Gan vidusskolas, gan augstskolas absolventi, visticamāk, izjūt prieku un skumjas, kas parasti rodas, kad viena dzīves nodaļa beidzas un cita iesākas. Līdz ar jaunām darbavietām un pienākumiem nāk virkne aizraujošu iespēju. Bet, pirms mesties iekšā jaunajā dzīves posmā, ir svarīgi kārtīgi aizvadīt aizgājušo.

Dāvana izlaidumā puisim var būt simoliska. Galvenais, lai tā ir pārdomāta un ar nelielu pievienoto vērtību. Ja meklē, ko dāvināt puisim izlaidumā, esi nonācis pareizajā vietā. Lasi tālāk, un atklāj lieliskas dāvanu idejas.

1.Izaugsmes grāmata

izaugsmes grāmata

Iesākoties jaunam dzīves posmas, nereti noder neliela iedvesma, lai būtu vieglāk tikt galā ar jaunajiem pienākumiem un saprast, kurā virzienā doties. Tā kalpos ne tikai kā ceļvedis uz panākumiem, bet arī motivācija.

Izaugsmes grāmata ir dāvana izlaidumā puisim, kas ļaus mainīt domāšanu un paskatīties uz dzīvi no citas perspektīvas.

2. Kvalitatīvs ādas maks

Ādas maks

Laba dāvana izlaidumā puisim var būt kvalitatīvs ādas maks. Tā ir lieta, kas ir praktiska un kalpos vēl gadiem ilgi. Izgatavots no kvalitatīvas ādas, maks būs klasiska dāvana, kas vēl gadiem ilgi nezaudēs savu vērtību.

Lai saprastu, kāds maks būtu piemērotākais, Tev noderēs raksts kvalitatīvs ādas maks. Tur atradīsi informāciju par dažādu maku veidiem un iespējām, kur šādu dāvanu iegādāties.

3. Spēļu konsole

Spēļu konsole

Videospēles ir iecienīts brīvā laika pavadīšanas veids jauniešu vidū jau gadiem ilgi. Daudziem videospēles nav tikai spēles, bet gan laika pavadīšana ar draugiem, atslēgšanās no realitātes un vienkārša atpūta. Jauna spēļu konsole viennozīmīgi būs lieliska dāvana izlaidumā puisim, kas tiks novērtēta.

Ja spēļu konsole šķiet pārāk liela investīcija, vienmēr vari uzdāvināt jaunu videospēli vai citus geimeru aksesuārus.

4. T-krekls ar oriģinālu apdruku

krekls ar uzrakstu

Kā Tev iet? Normāli. Ja šī ir atbilde uz taviem jautājumiem, ko dzirdi visbiežāk, tad interesanta dāvana puisim izlaidumā var būt T-krekls ar apdruku. Tā ne tikai būs oriģināla dāvana, bet arī dāvana, kas parādīs radošumu.

Ir iespējams iegādāties jau gatavus kreklus ar apdruku, bet tik pat labi kreklu vari personalizēt pats. Tam būs nepieciešams vien vēlamais teksts vai fotogrāfija.

5. Universāla dāvanu karte

universāla dāvanu karte

Ja tik tiešām nav ideju, ko puisis vēlētos saņemt vai kas viņam ir nepieciešams, tad universāla dāvanu karte ir tavs glābējs. Šāda dāvana ne tikai atvieglos dāvanas pirkšanas procesu, bet arī ļaus puisim pašam izvēlēties, kas būtu nepieciešamākais.

6. Barber-shop apmeklējums

Barber-shop apmeklējums

Kas var būt labāk, kā iesākt jaunu dzīves posmu ar jaunu frizūru? Ar dāvanu karti barber-shop apmeklējumam ir iespēja šādu dāvanu pasniegt.

Knockout Barber Shop dāvanu karte ir viens no variantiem, kuru vari izvēlēties. Knockout apmeklējums būs patīkama atpūta, iedzerot kādu atspidzinošu dzērienu, un vienkārši savedot kārtībā savas domas. 

7. Sporta kluba abonements

sporta kluba abonements

Sākt rūpēties par savu veselību un fizisko formu nekad nav par vēlu, un īstais laiks to sākt ir tagad. Sporta kluba abonements ir lieliska dāvana izlaidumā puisim, kurš vienmēr ir gribējis sākt vairāk sportot un uzlabot savu veselību.

Par to, kuru sporta klubu labāk izvēlēties un kam pievērst uzmanību, lasi rakstā sporta kluba abonements.

8. Kino biļetes

kino biļetes

Pēc satraukta laika, kas saistāms ar visiem noslēguma darbiem un aizstāvēšanām, ērts krēsls, popkorns un mīļākā filma izklausās ļoti vilinoši. Dāvini ilgi gaidīto atpūtu ar kino biļešu palīdzību.

Kino biļetes ir lieliska dāvana puisim izlaidumā, kas ļaus atpūsties, pavadīt laiku ar sevi vai draugu kompānijā un uz mirklīti apstāties, pirms jaunā skrējiena sākuma.

9. Brauciens ar ūdens motociklu

brauciens ar udens motociklu

Ja puisis ir aktīvās atpūtas piekritējs, brauciens ar ūdens motociklu būs lieliska dāvana izlaidumā. Tā būs iespēja izveidināt galvu pirms jaunā dzīves sākuma un vienkārši iztrakoties pēc sirds patikas.

10. Sušī piegāde

suši piegāde

Saņemt savu iecienītāko ēdienu uz mājām ir kaut kas, ko novērtētu ikviens. Ja zini, ka dāvanas saņēmējam garšo sušī, tad sušī uz mājām būs perfekta dāvana.

Dāvanu karte sušī piegādei ir ērtākais veids, kā šādu dāvanu pasniegt, arī tās vērtību varēsi izvēlēties pats.

Ceram, ka ir izdevies atrast meklēto. Ja nē, citas līdzīgas dāvanu idejas vari atrast rakstā dāvana puisim izlaidumā vai oriģināla dāvana izlaidumā.

Lai izdodas atrast lieliskas idejas dāvanai absolventam un pārsteigt no sirds!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.