Ko dāvināt puisim izlaidumā

dāvana izlaidumā puisim

Gan vidusskolas, gan augstskolas absolventi, visticamāk izjūt prieku un skumjas, kas parasti rodas, kad viena dzīves nodaļa beidzas un cita iesākas. Līdz ar jaunām darbavietām un pienākumiem nāk virkne aizraujošu iespēju. Bet, pirms mesties iekšā jaunajā dzīves posmā, ir svarīgi kārtīgi aizvadīt aizgājušo.

Dāvana izlaidumā puisim var būt simoliska. Galvenais, lai tā ir pārdomāta un ar pievienoto vērtību. Ja meklē, ko dāvināt puisim izlaidumā, esi nonācis pareizajā vietā. Lasi tālāk, un atklāj lieliskas dāvanu idejas. Sekojošās un daudzas citas dāvanu idejas puisim, var aplūkot mūsu dāvanu katalogā – Dāvanas puisim.

1. Brauciens ar ūdens motociklu

Brauciens ar ūdens motociklu

Ja puisis ir aktīvās atpūtas piekritējs, brauciens ar ūdens motociklu būs lieliska dāvana izlaidumā. Tā būs iespēja izveidināt galvu pirms jaunā dzīves sākuma un patiesi iztrakoties pēc sirds patikas.

Brauciens ar ūdens motociklu ir patiesi jautrs un emocijām bagāts piedzīvojums, ko baudīt draugu vai ģimenes lokā.

2. Ilgtspējīga stikla pudele

Ilgtspējīga stikla pudele

Ja meklējot absolventam dāvanu, vēlies uzdāvināt ko noderīgu un reizē ilgtspējīgu, tad ilgstspējīga stikla pudele būs lieliska izvēle. Šāda dāvana ir aktuāla dažādos gadījumos.

Uzdāvinot svētkos kvalitatīvu un ilgtspējīgu stikla pudeli, tu uzdāvināsi arī rūpes par veselību. Tas dos iespēju arī samazināt plastmasas  lietojumu ikdienā.

3. Lidojums ar gaisa balonu

Lidojums ar gaisa balonu

Šī būs piemērota tam, kas vienmēr ir jauna piedzīvojuma meklējumos un kuram nav bail uzdrīkstēties. Ja esat nolēmuši “samesties” vienai dāvanai, ekskluzīva dāvana būtu lidojums ar gaisa balonu. Lielākoties, tas ir nekad nepieredzēts pasākums un būs visai iespaidīgi saņemt tādu dāvanu.

Lidojums dos pietiekamu, bet ne pārāk daudz adrenalīna devas, kas puišiem dikti patīk.

4. Kvalitatīvs ādas maks

Klasisks ādas maks

Klasisks ādas maks ir spēcīgs simbols. Tas ir bagātības, veiksmes un spēju simbols, jo īpaši tāpēc, ka tas nes naudu.

Tāpēc, laba dāvana izlaidumā puisim var būt kvalitatīvs un izskatīgs ādas maks. Tā ir lieta, kas ir praktiska un kalpos vēl gadiem ilgi. Izgatavots no kvalitatīvas ādas, maks būs klasiska dāvana, kas vēl gadiem ilgi nezaudēs savu vērtību.

 

5. Dāvanu karte interneta veikalā

Dāvanu karte interneta veikalā

Dāvanu karte interneta veikalā ir praktiska dāvana, kas tās saņēmējam ļaus pašam izvēlēties sev nepieciešamo lietu ikdienai. Šāda dāvana neļaus kļūdīties, piemēram, uzdāvinot kādu nederīgu lietu.

Plašajā interneta veikalu piedāvājumā, iespējams atrast piemērotāko veikalu ikviena vēlmēm un vajadzībām.

6. Ūdens pudele sportam

Ūdens pudele sportam

Gadījumā, ja absolvents izrādās, ka ir sporta fanātiķis un tas viņam ir kā hobijs, viņam noteikti ik pa laikam ir vajadzīga jauna un kvalitatīva ūdens pudele, kas dos motivāciju turpināt dzīvot veselīgi.

Šī dāvana būs praktiska un noderīga, nebūs bažas par to, vai dāvinātā dāvana tiks izmantota vai, tomēr, nē.

7. Barber-shop apmeklējums

Barber-shop apmeklējums

Kas var būt labāks, kā iesākt jaunu dzīves posmu ar jaunu frizūru? Ar dāvanu karti barber-shop apmeklējumam ir iespēja šādu dāvanu pasniegt.

Knockout Barber Shop dāvanu karte ir viens no variantiem, kuru vari izvēlēties. Knockout apmeklējums būs patīkama atpūta, iedzerot kādu atspidzinošu dzērienu, un vienkārši savedot kārtībā savas domas.

8. Spēļu konsole

Spēļu konsole

Videospēles ir iecienīts brīvā laika pavadīšanas veids jauniešu vidū jau gadiem ilgi. Daudziem videospēles nav tikai spēles, bet gan laba laika pavadīšana ar draugiem, atslēgšanās no realitātes un vienkārša atpūta. Jauna spēļu konsole viennozīmīgi būs lieliska dāvana izlaidumā puisim, kas tiks novērtēta.

Ja spēļu konsole šķiet pārāk liela investīcija, vienmēr vari uzdāvināt jaunu videospēli vai citus geimeru aksesuārus.

9. Brauciens ar kvadraciklu

Brauciens ar kvadraciklu

Ja puisis ir aktīvās atpūtas un adrenalīna piekritējs, viņš noteikti no sirds izbaudīs braucienu ar kvadracikliem pa mežu. Šis dos līdzīgu adrenalīna devu kā iepriekš minētais brauciens ar ūdensmotociklu, taču, ja puisim ir mazliet bail no ūdens, tad brauciens ar kvadraciklu būs labākā izvēle.

Braucienu iespējams veikt ar vairākiem cilvēkiem, padarot to par īstu piedzīvojumu kopā ar draugiem vai ģimeni.

10. Universāla dāvanu karte

Universāla dāvanu karte

Ja tik tiešām nav ideju, ko puisis vēlētos saņemt vai kas viņam ir nepieciešams, tad universāla dāvanu karte būs tavs glābējs. Šāda dāvana ne tikai atvieglos dāvanas pirkšanas procesu, bet arī ļaus puisim pašam izvēlēties, kas būtu nepieciešamākais.

Ar universālās dāvanu kartes palīdzību varēs iegādāties gan dažādus piedzīvojumus, gan ikdienā nepieciešamus gadžetus, gan apģērbu kā arī baudīt gardu maltīti. Puisim atliks vien izvēlēties, ko sirds vēlas.

11. Sporta kluba abonements

Sporta kluba abonements

Sākt rūpēties par savu veselību un fizisko formu nekad nav par vēlu, un īstais laiks to sākt ir tagad. Sporta kluba abonements ir lieliska dāvana izlaidumā puisim, kurš vienmēr ir gribējis sākt vairāk sportot un uzlabot savu veselību.

Sporta kluba abonements ir lielisks veids, kā atvēlēt laiku dažādām aktivitātēm un parūpēties par savu veselību – gan ārējo, gan iekšējo.

12. Dāvanu karte autoskolā

Dāvanu karte autoskolā

Pēc viena svarīga dzīves posma nāk nākamais. Ja puisis ir izpaudis ideju, ka vēlētos iestāties autoskolā un nolikt tiesības, šis kalpotu kā atbalsts viņa mērķiem un palīdzētu tos sasniegt.

Uzdāvini absolventam šo prieka mirkli, pasniedzot dāvanā dāvanu karti kādā no autoskolām. Šis vienmēr paliks viņa atmiņā un tiks novērtēts uz ilgu laiku.

13. T-krekls ar oriģinālu apdruku

T-krekls ar oriģinālu apdruku

Kā Tev iet? Normāli. Ja šī ir atbilde uz taviem jautājumiem, ko dzirdi visbiežāk, tad interesanta dāvana puisim izlaidumā var būt T-krekls ar apdruku. Tā ne tikai būs oriģināla dāvana, bet arī dāvana, kas parādīs radošumu.

Ir iespējams iegādāties jau gatavus kreklus ar apdruku, bet tik pat labi kreklu vari personalizēt pats. Tam būs nepieciešams vien vēlamais teksts vai fotogrāfija.

14. Sušī piegāde

Suši piegāde

Saņemt savu iecienītāko ēdienu uz mājām ir kaut kas, ko novērtētu ikviens. Ja zini, ka dāvanas saņēmējs ir sušī cienītājs, tad sušī uz mājām būs perfekta dāvana.

Dāvanu karte suši piegādei ir ērtākais veids, kā šādu dāvanu pasniegt, arī tās vērtību varēsi izvēlēties pats. Dāvanu karti arī ir iespējams personalizēt, nomainot tās dizainu un ierakstot apsveikuma tekstu.

15. Aizraujoša lāzertaga spēle

Lāzertags

Ja vēlies, lai absolvents izbauda vasaru pirms jauna dzīves sākuma, tad lāzertaga spēle kopā ar draugiem vai ģimeni būs tieši laikā.

Šīs aktivitātes laikā varēs gūt gan pozitīvas emocijas, gan izbaudīt aktīvu un aizraujošu atpūtu. Lāzertaga spēle, kas paliks atmiņā uz ilgu laiku!

16. Izaugsmes grāmata

Izaugsmes grāmata

Iesākoties jaunam dzīves posmam, nereti noder neliela iedvesma, lai būtu vieglāk tikt galā ar jaunajiem pienākumiem un saprast, kurā virzienā doties. Tā kalpos ne tikai kā ceļvedis uz panākumiem, bet arī iedvesmai.

Izaugsmes grāmata ir dāvana izlaidumā puisim, kas dos iespēju mainīt domāšanu un paskatīties uz dzīvi no citas perspektīvas.

Ceram, ka ir izdevies atrast meklēto. Ja nē, citas līdzīgas dāvanu idejas vari atrast rakstā dāvana puisim izlaidumā vai oriģināla dāvana izlaidumā.

Lai izdodas atrast lieliskas idejas dāvanai absolventam un pārsteigt no sirds!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *