Ko uzdāvināt Aunam dzimšanas dienā

Ko uzdāvināt Aunam dzimšanas dienā

No 21. marta līdz 20. aprīlim dzimšanas dienas svin Auni. Viņi ir dzimuši Uguns zīmē, līdz ar to raksturā ir vērojams spēcīgs gribasspēks un dzīves spars, kas mijās ar impulsu un spontanām idejām. Ja tu šobrīd meklē, ko uzdāvināt Aunam dzimšanas dienā, tad šajā rakstā atradīsi uz jubilāra raksturu balstītas dāvanau idejas.

Raksturojot pašu Aunu, uzreiz ir jāpiemin viņu neizsīkstošās idejas. Radošais gars spēlē lielu lomu, jo nereti idejas pavisam ātri jau tiek nomainītas pret citām. Tas izskaidro arī Aunu ātro dzīvesveidu – zinātkāra daba, dinamisks ikdienas ritms un entuziasms par itin visu.

Šajā rakstā uzzināsi vairāk par Auna raksturu un to, kas viņam varētu būt labākā dāvana dzimšanas dienā.

Kādai vajadzētu būt dāvanai Aunam?

Tā kā Auns ir straujas dabas, tad dāvanas izvēlē ir jāņem vērā jubilāra aktualitāte. Domā par to, kas viņam ir aktuāls un svarīgs šobrīd – Auns nebūs priecīgs par dāvanu viņa hobijam, kas jau gadu nav aktuāls. Ir jāspēj izsekot līdzi jubilāra interesēm, kuras mēdz mainīties diezgan bieži un strauji.

Nereti Auniem vajag visu tagad un tūlīt, līdz ar to arī dāvanu meklējumos tas ir jāņem vērā. Iespējams, tu jau zini, par ko Auns labu laiku sapņo. Taču, ja uzreiz nekas nenāk prātā – esam sarūpējuši konkrētas dāvanu kategorijas, kas ļaus pašpikot un, iespējams, atrast vislabākās dāvanas jubilāram.

Dāvanas Aunam

Šajā sadaļā apkopotas dāvanu idejas Aunam pa dažādām kategorijām:

Skatāmies piemērotākās dāvanu idejas Aunam!

Krāšņi ziedi

Aunam patīk dāvanā saņemt ziedus, tāpēc noteikti svētkos iepriecini viņu ar kādu skaistu puķu pušķi. Tomēr ņem vērā, ka arī šai izvēlei ir nozīme.

Spilgts un pamanāms puķu pušķis

ziedi aunam

Izvēloties ziedus Aunam, ņem vērā, ka tiem ir jābūt spilgtiem un ievērojamiem. Ziedu izvēlē Auns visvairāk novērtēs kādu ugunīgu un pamanāmu puķu pušķi. Šī ir zīme, kas patiesi būs sajūsmā par pušķi, kas ir veidots no 100 dažādām puķēm. 

Droši vari izvēlēties prasmīgi ietītu rožu pušķi, kā arī ko nedaudz vienkāršāku – tulpes vai varbūt krizantēmas. Tās atgādina pavasari, turklāt šo ziedu izvēle var būt ļoti daudzpusīga – tik dažādas krāsas, no kurām izvēlēties.

Stādi podiņos

stādi podiņos

Auns ir eksperimentālists, tāpēc viņam patīk pašam skatīties, ko izdodas izaudzēt. Laba dāvanas ideja ziedu vietā Aunam varētu būt dažādi stādi, ko pavasarī audzēt uz savas palodzes. Tas ir vesels eksperiments par to, kas nu tur izaugs vai neizaugs. Augu audzēšanas komplekts ir dāvana, kas patiesi ļaus izaudzēt kādus sīkus zaļumus.

Vari izvēlēties kādus interesantus stādiņus, ko Aunam uzdāvināt. Ja viņam patīk visu izdarīt pēc sava prāta, tad varbūt labs dāvanas papildinājums varētu būt kādas interesantas un eksotiskas sēklas, ko sasēt podiņos pašam.

Dāvanas hobijam

Atbalsti Auna hobiju un uzdāvini viņam dāvanu, ko jubilārs varēs izmantot tieši sava vaļasprieka baudīšanai. Svarīgi ir noskaidrot par Auna tagadējo hobiju, jo tie viņam mēdz ātri mainīties.

Dāvanu karte hobijam

dāvanu karte hobijam

Visdrošākā izvēle būs dāvanu karte hobijam, jo tad Auns pats varēs izvēlēties sev dāvanā to, kas viņa hobijam ir visvairāk nepieciešams. Šādā gadījumā tev ir tikai jāzina, kādu veikalu izvēlēties. Dāvanu karte hobijam var attiekties uz visdažādākajām jomām – sports, dārzniecība, motosports, gleznošana u.c. radošie hobiji. 

Hobija īpašnieks parasti vislabāk zinās pats par to, ko izvēlēties. Piemēram, ja Auna hobijs ir makšķerēšana un tu no tā neko nesaproti, tad nekāda lieliskā dāvana neizdosies. Savukārt, ja sniegsi dāvanas saņēmējam konkrētu summu un iespēju pašam ko izvēlēties plašajā makšķernieku veikala paradīzē, tas būs īsts prieks. 

Rokdarbu komplekts

rokdarbu komplekts

Tiem, kam patīk darboties radoši, arī dāvanai ir jābūt tieši tādai. Ja tavs dzimšanas dienas svinētājs ir radošs un vienmēr darina ko paša rokām, tad laba dāvana varētu būt kāds noderīgs, radošs rokdarbu komplekts.

Vispirms ir svarīgi noskaidrot, ko tad tavam Aunam vislabāk patīk darināt. Ja tās ir rotaslietas, tad labi noderēs kāds pērlīšu komplektiņš. Ja jubilāram patīk adīt un tamborēt, tad tās būs foršu krāsu un augstas kvalitātes dzijas, diegi un ērtas adatas. Katram hobija veidam ir savi knifi, kas padara procesu daudz patīkamāku.

Motivācija hobija laikā

davana hobijam aunam

Reizēm gadās tā, ka izvēlētais hobijs ir arī ļoti lietderīgs mūsu veselībai, piemēram. Ja tas ir kāds sporta veida, kas patīk, tad arī tam reizēm ir nepieciešams atrast pareizo motivācijas devu. Šādos gadījumos vari Aunam izvēlēties dāvanu, kas būs noderīga un sniegs arī papildus motivācijas devu ikdienā nepadoties.

Ja tavs Auns ir sportists, tad varbūt viņam motivāciju varētu sagādāt mūzika. Līdz ar to ir vērts padomāt, kā viņš sporta laikā visērtāk var klausīties mūziku. Iespējams, laba dāvana būtu ērtas bezvadu austiņas. Tāpat var domāt arī par jebkuru citu motivācijas veidu – varbūt kādu citu motivēs privātais treneris vai grupu nodarbības – kā sportā, tā mākslā utt.

Hobijam piemērots gadžets

gadžets hobijam

Līdzīga dāvanas izvēle varētu būt arī tieši Auna hobijam piemērots gadžets. Daudzi hobiji mēdz būt arī padārgi, it īpaši tad, ja tiem regulāri ir nepieciešams kāds inventārs. Svētkos vari jubilāram izpalīdzēt ar ko noderīgu tieši šajā jomā. 

Starp labām dāvanu izvēlēm var būt dažādi gadžeti. Piemēram, skriešanas hobijam noderēs labi skriešanas apavi vai sporta pulkstenis. Orientēšanās sportam noderētu labs orientēšanāš apģērbs vai kompass. Jebkuram aktīvam hobijam varētu noderēt sporta pulkstenis, kas gan motivēs, gan arī parādīs paveikto progresu.

Oriģinālas dāvanas

Ja nezini, ko uzdāvināt Aunam dzimšanas dienā, tad oriģināla dāvana varētu būt tieši laikā. Aktīvajam un piedzīvojumus mīlošajam Aunam patiks iespēja doties kādā aizraujošā ceļojumā vai iemācīties ko jaunu.

Baseina abonements

baseina apmeklējums dāvana aunam

Oriģināla dāvana, par kuras uzdāvināšanu bieži vien nemaz neaizdomājamies, ir peldbaseina abonements. Mums latviešiem šī varētu būt īpaši forša dāvana, jo pa vasaru nevar paspēt pietiekami daudz izpeldēties. To gribās darīt arī pārējā gada laikā, līdz ar to baseina apmeklējums varētu būt interesanta ikdienas rutīnas maiņa.

Turklāt peldēšana ir viens no labākajiem vingrojumiem, kas vienlaikus trenē daudzas ķermeņa grupas. Tas ir kārtīgs treniņš visam ķermenim, kas procesā ir arī ļoti interesants un atsvaidzinošs. Tiem, kas grib ikdienā vairāk kustēties, šis būtu aizraujošs veids, kā to sākt darīt.

Ceļojums

Ko uzdāvināt Aunam dzimšanas dienā ceļojums

Vēl viena lieliska dāvanas ideja dzīves kārajam un enerģijas pilnajam Aunam varētu būt kāds tuvāks vai tālāks ceļojums. Ir vairāki veidi, kā šādu dāvanu uzdāvināt. Pirmkārt, jau vari uzaicināt Aunu uz ceļojumu kopā ar tevi. Jubilārs labprāt pievienotos kādam aizraujošam ceļojumam ar draugiem vai romantiskam ceļojumam ar otro pusīti.

Taču tieši tāpat var uzdāvināt ceļojumu arī ar dāvanu kartes palīdzību. Ceļojums var tikt uzdāvināts ar dāvanu karti ceļojumu aģentūrā vai varbūt uz jau kādu izplānotu un konkrētu ekskursiju. 

Skaistumkopšanas salona apmeklējums

skaistumkopšanas salons

Meklējot dāvanu dāmām, vienmēr laba izvēle būs kaut kas ar skaistumu saistīts. Skaistumkopšanas salons ir veids, kā atpūsties un sapucēties vienlaikus. Tā kā atpūtu saņemt dāvanā ir patīkami vienmēr, tad arī skaistumkopšanas salona apmeklējums būs dāvana jubilārei tieši laikā. 

Vislabākais šajā dāvanā ir tās plašās izvēles iespējas. Skaistumkopšanas salonā var izveidot jaunu frizūru, tikt pie svaiga manikīra, sapucēties ar grima palīdzību vai varbūt izbaudīt kādu ādas kopšanas procedūru. Ar dāvanu karti arī šajā gadījumā būs vienkāršāk un ērtāk – lai jubilāre pati izvēlas, kā sevi sapucēt.

Dāvanu karte apmācībām

dāvanu karte apmācībām

Tā kā Auns ir vienmēr ieinteresēts jaunajā un aktuālajā, tad arī hobiji viņam pastāvīgi mainās. Varbūt tieši šobrīd tavs jubilārs ir jauna hobija meklējumos, kam tu varētu itin labi izpalīdzēt ar kādu apmācibu uzdāvināšanu.

Mūsdienās ir pieejamas visdažādākās apmācības, meistarklases un kursi. Tie var būt šokolādes gatavošanā, gleznošanā un zīmēšanā, rokdarbos utt. Varbūt Aunam vairāk pat interesēs nevis radoši darboties, bet apmeklēt informatīvus kursus par pasaules aktualitātēm – dabas aizsardzību un klimatu, finansēm un savu labklājību, veselīgu dzīvesveidu un maltīšu plānošanu utt.

Moderna tehnika

Ja līdzekļi to atļauj, tad vienkārši uzdāvini Aunam jaunu sporta mašīnu un dāvana būs izdevusies. Bet, jokus metot pie malas, Aunam patīk jebkura modernā tehnika, kas būs noderīga un pārsteigs ar interesantu dizainu.

Mini bezvadu attēlu printeris

mini printeris dāvana

Domājot par interesantu gadžetu, kas noteikti jau nav mājās katram otrajam cilvēkam, tas varētu būt šis mini attēlu printeris. Tas tiek uzlādēts un var tikt izmantots arī bezvadu opcijā. Šis mazais printeris neaizņem daudz vietas, tas ļauj izprintēt attēlus no sociālajiem tīkliem, kā arī ar Bluetooth palīdzību no telefona u.c. ierīcēm.

Tiem, kam patīk attīstīt attēlus arī fiziskās kopijās, šī dāvana būs superīgs pārsteigums. Vien dažu minūšu laikā varēs sameklēt savas mīļākās bildes un ātri vien tikt pie to fiziskās kopijas. Svarīgi ir parūpēties par to, lai dāvanai klāt būtu arī foto kartītes, kas būs jāpērk papildus.

Gudrā ūdens pudele

gudrā ūdens pudele dāvana

Mūsdienās katram ir nepieciešama sava ūdens pudele, ko ņemt līdzi ikdienas gaitās. Tā kā par dabu rūpēties paliek ar vien aktuālāk, tad ir labi arī savu ikdienas plastmasas pudeles pirkumu nomainīt pret vienu ilgtspējīgo ūdens pudeli. Lai spētu izvēlēties Aunam atbilstošāko, iesakām variantu par gudro ūdens pudeli.

Tā ir ūdens pudele, kas ikdienā atgādinās regulāri padzerties ūdeni. Gudrā ūdens pudele tiek savienota ar saņēmēja telefonu caur aplikāciju. Kad ir pienācis laiks padzerties, konkrētā ūdens pudele viegli iemirgosies vai kā citādi pados ziņu.

Gaisa kvalitātes mērītājs

gaisa kvalitātes mērītājs

Vēl viens foršs gadžets ir gaisa kvalitātes mērītājs. Tas ir rīks, kas dienas laikā palīdz parūpēties par to, lai apkārt esošais gaiss regulāri tiktu izvēdināts pret svaigu. Tiem, kas daudz laika pavada iekštelpās, piemēram, visu dienu strādā ofisā, šāds gadžets labi noderētu.

Tas dienas laikā mēra gaisa kvalitāti un informē par to, kad gaiss nav kvalitatīvs un tīrs. Ierīce tad signalizē par to, ka ir laiks telpu pavēdināt. Biezi vien paši par regulāru telpu vēdināšanu aizmirstam, tāpēc gaisa kvalitātes mērītājs par to veiksmīgi atgādinās katru dienu. Dāvana, kas palīdz uzlabot veselību, turklāt interesantā un foršā veidā.

Ātras uzlādes lādētājs

lādētājs dāvana

Domājot par vairāk praktiskām dāvanu idejām, ko uzdāvināt Aunam dzimšanas dienā, nonākam pie pavisam ikdienišķiem risinājumiem. Piemēram, noderīga dāvana vienmēr būs telefona vai citu ierīču lādētājs. Diezgan bieži cilvēki pārslēdzas no sava telefonam līdzi nākošā lādētāju uz speciāliem ātras uzlādes lādētājiem.

Cilvēkam, kam vienmēr telefona baterija ir ne līdz galam uzlādēta, noteikti noderētu kāds ātras uzlādes lādetājs. Nereti mums visiem gadās aiziet gulēt un aizmirst par to, ka ir jāuzliek lādēties telefons. Un ja no rīta to ātri nevar pagūt izdarīt, tad nākas arī pusi dienas palikt ar izlādējušos telefonu.

Saldējuma pagatavotājs

saldējuma gatavotājs

Pavasara jubilāri atnes siltas dienas un sauli, līdz ar to ir īstais laiks arī atklāt saldējumu sezonu. Veids, kā baudīt gan saldējuma garšu, gan tā izveides procesu, ir pagatavot šo našķi pašam. Tas nav nemaz tik grūti, kā varētu domāt. Turklāt mūsdienās ir pieejams tik plašs virtuves gadžetu klāsts, ka saldējuma pagatavotājs ir diezgan viegli pieejams.

Tā ir noderīga un vienlīdz arī aizraujoša dāvana Aunam dzimšanas dienā. Nezinā, kā tu, taču mēs vēl nekad neesam paguvuši izmantot saldējuma pagatavotāju. Taču noteikti priecātos šādu ierīci saņemt dāvanā! Saldējuma ballīte jau gaida!

Greznuma priekšmeti

Aunam patīk greznas lietas, taču tām ir jābūt ar raksturu un īpašu odziņu. Tu vari izvēlēties visdārgākās un kvalitatīvākās rotaslietas, taču klasiskais variants Aunam liksies par garlaicīgu. 

Ar rokām darinātas rotas

rotaslietas aunam

Tā kā Aunam patīk viss, kas ir ar īpašu odziņu, tad iesakām viņam greznuma lietas meklēt tieši Etsy mājaslapā. Tā ir pilna ar dažādiem ražotājiem, kas veido skaistas lietas ar pašu rokām. To starpā ir arī simtiem dažādu rotaslietu piedāvājumu, ko Auns noteikti novērtētu.

Atrodi kādu unikālu rotaslietu vai skaistu aksesuāru. Etsy tirgotāji nereti piedāvā arī iespēju savus produktus personalizēt ar īpaši saņēmējam piemērotu veltījumu – krāsām, tekstiem utt. Ja tavam Aunam patīk arī viss, kas ir saistīts ar horoskopu, uzdāvini viņam rotaslietas ar viņa paša horoskopa simboliku. To Etsy veikalos ir patiesi daudz.

Pikantas un ugunīgas smaržas

smaržas aunam

Smaržas ir aizraujoša dāvana, ko meklēt pēc horoskopa. Tāpat kā pēc horoskopa mēģinām noteikti cilvēka rakstura īpašības, tāpat ir iespējams katrai zīmei piemeklēt īpašu aromātu. Ja vēlies uzdāvināt smaržas Aunam, tad iesakām lūkoties pēc ugunīgām un pikantām smaržām. Tās mūsu jubilāram atbildīs visvairāk.

Domājot par reāliem aromātiem, Aunam varētu patikt sarkanā roze, muskuss, kanēlis, mandarīns, koriandrs, ingvers, sandalkoks, vaniļa, ģerānija, tabaka, melnie pipari, sarkanais apelsīns, laims, kafija. Nereti Aunu var vilināt arī saldenas smaržas, tāpēc var meklēt iepriekš minēto aromātu apvienojumu ar ko saldāku.

Skaistas saulesbrilles

saulesbrilles dāvana aunam

Tā kā Auna dzimšanas diena ir zīmīgs brīdis, kad jau tuvojas pavasaris, laba greznuma dāvana varētu būt stilīgas saulesbrilles. Tās izvēloties, arīdzan iesakām ņemt vērā Auna gaumi pēc kaut kā interesanta un īpaši skaista. 

Labi derēs dizaineru saulesbrilles, jo tās apvieno gan jaunākos trendus, gan arī augstu kvalitāti. Laba alternatīva vienmēr būs arī dāvanu karte, kas ļaus Aunam pašam izvēlēties vislabāko produktu – saulesbrilles, kas piestāvēs visskaistāk.

Sadzīves priekšmeti

Aunam patīk rūpēties par savu ārējo izskatu un tēlu, tāpēc dažādas skaistumlietas mājoklim vai ikdienā pašam būs laba dāvana. Var dāvināt arī praktiskas sadzīves lietas, taču atceries, ka praktiskums Aunam nav pirmajā vietā. Arī praktiskām dāvanām līdz ar to ir jābūt īpašām, skaistām un ar odziņu.

Kosmētikas somiņa

kosmētikas somiņa aunam

Jauna kosmētikas somiņa ir jauka dāvanas izvēle Auna dāmai dzimšanas dienā. Arī te svarīgs ir dizains, kas Aunu ikdienā uzmundrinās un ļaus priecēt acis. Kosmētikas somiņu var izvēlēties gan lielāku, gan mazāku. Ar domu, ka lielākā noderēs ikdienā mājās, savukārt mazāka izmēra kosmētikas somiņas itin labi noder ceļojumos un kādos izbraucienos.

Skaista kosmētikas somiņa labi izskatīsies arī Auna mājoklī un kalpos par foršu interjera dekoru. Tā Aunam patīk domāt par katru priekšmetu savās mājās. Tam ir jābūt ne tikai funkcionālam, bet arī acis priecējošam.

Smaržīga svece

royal velvet candles dāvana

Svecēs mīt īpašs spēks – tās spēj mums sniegt patīkamu atmosfēru un mieru. Izvēloties aromātiskās sveces, tiek iegūts arī skaists aromāts, kas pavisam ātri piepilda visu telpu. Domājot par to, ko uzdāvināt Aunam dzimšanas dienā, laba dāvana mājoklim varētu būt kāda ekskluzīva svece.

Piemēram, šīs attēlā redzamās ir Royal Velvet sveces, kas ir darinātas no sojas vaska. Tās ir ekoloģiskas un labi piemērotas kā dāvanas to izskata dēļ. Šīs sveces ir patiesi mākslas darbi, kas ievērojami uzlabos Auna mājokllī valdošo interjeru. Šādas sveces ir lieliska dāvana svētkos arī tad, ja pavisam labi jubilāru nepazīsti.

Satīna vai zīda gultas veļa

gultas veļa dāvana

Gultas veļa ir noderīga un praktiska dāvana. Patiesi kvalitatīvi palagi var maksāt visai augstu cenu, tieši tāpēc tā ir laba dāvanas izvēle. Kvalitātes cienītāji novērtēs augstas kvalitātes gultas veļu kā dāvanu svētkos. Aunam iesakām izvēlēties zīda vai satīna materiālus, tā kā tie ir labi cilvēka ādai un arī izsmalcināti.

Piemēram, zīds ir ne tikai ādai patīkams, bet arī veselīgs materiāls. Tā maigums padara ādu zīdaini gludu, kā arī palīdz saglabāt labu matu veselību. Tā kā guļot pavadām ievērojamu daļu savas dienas, tad ir svarīgi izvēlēties kvalitatīvākos apstākļus.

Mīksts ikdienas halāts

halāts dāvana

Ar ikdienas halātu ir līdzīgi. To visbiežāk valkājam ne tikai pēc dušas, bet arī kā komforta apģērbu mājoklī. Tāpēc ir forši atrast savu vienīgo halātu – tādu, kas ir mīksts un patīkami silts, lai to valkātu kā maigu pledu vēsākos vakaros.

Taču, iespējams, ka tavam Aunam labāk patiktu kāds pavisam plāniņš halāts. Viens no tiem, kas izskatās ļoti eleganti un izsmalcināti. Arī tā materiāla izvēlē var padomāt par zīdu. Halātiņš uzreiz izskatīsies kā īstena greznuma lietas, kas priecēs Auna acis arī tad, kad tas būs nolikts malā.

Ceram, ka šis dāvanu ideju raksts bija noderīgs un nu jau zini, ko uzdāvināt Aunam dzimšanas dienā.

Vēl citas dāvanu idejas sadalītas konkrēti pa dāvanām Auna sievietei un vīrietim varēsi atrast rakstos Birthday gifts for Aries woman un Birthday gifts for Aries man.

Lai skaisti svētki un priecīgs jubilārs!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *