Ko uzdāvināt Lauvām dzimšanas dienā

Ko uzdāvināt Lauvām dzimšanas dienā

Lauvas zīmē dzimušie savas dzimšanas dienas svin laika posmā no 21. jūlija līdz 21. augustam. Tā ir Uguns zīme, kas ir redzams arī Lauvas raksturā – ne velti Lauva ir karalis. Lepnums, cieņa un pārliecība par sevi ir lietas, kas vislabāk raksturo Lauvu. Ja viņa prātā ir kāds mērķis, tad agru vai vēlu tas tiks sasniegts. Ja esi neziņā par to, ko uzdāvināt Lauvām dzimšanas dienā, tad šajā rakstā atradīsi idejas.

Esam izveidojuši šo rakstu, lai palīdzētu tev atrast piemērotas dzimšanas dienas dāvanas Lauvām  svētkos. Savu izvēli esam balstījuši uz horoskopa zīmes raksturu un simboliskajām vēlmēm.

Šajā rakstā uzzināsi vairāk par Lauvu raksturu un to, ko uzdāvināt Lauvām dzimšanas dienā.

Kādai vajadzētu būt dāvanai Lauvām?

Domājot par Lauvu raksturu, ir skaidrs, ka viņi tiek uzskatīti par zvēru karaļiem. Tam līdzi, protams, nāk aristokrātiskas īpašības – lepnums, pašcieņa un vadonība. Lauvām patīk just sava spēka ietekmi uz nostādītajiem mērķiem, kā arī apliecināt savas spējas apkārtējiem. Šī ir horoskopa zīme, kas tic sev vairāk kā visiem citiem.

Tā kā šīs zīmes raksturā ir manāma augsta pašcieņa, tad arī dāvanai ir jābūt no augstākajiem plauktiem. Tādai, kas Lauvām ļaus sajusties svarīgiem un prestižiem. Dāvanai ir jābūt skaistai, elegantai un tādai, kas nav mājoklī kuram katram.

Tāpat Lauvam patīk laiskoties un mierpilni atpūsties, taču arī tam ir jābūt paveiktam ar gaumi. Ja jāizvēlas starp laisku sauļošanos mazdārziņā vai karalisku SPA atpūtu muižā, Lauvam pa prātam noteikti ir otrais variants.

Dāvanas Lauvām

Šajā sadaļā apkopotas dāvanu idejas Lauvām pa dažādām kategorijām:

Prestiža apliecinājuma lietas

Domājot par to, ko uzdāvināt Lauvām dzimšanas dienā, prestiža apliecinājums ir svarīgs. Lauvām vienmēr ir jābūt pirmajā vieta, tāpēc arī dāvanām ir jāspēj jubilāram nodot šīs emocijas. Lūk, daži varianti par to, kas var apliecināt Lauvas prestižu.

Kupls ziedu pušķis dāmām

ziedu pušķis lauvai

Lauvu dāmām patīk svētkos saņemt ziedus. Tas ir lielisks dāvanas apliecinājums ar ko nekad nav iespējams nošaut greizi. Ziedi vienmēr tiks pieņemti ar prieku, taču, protams, ir jāņem vērā tas, lai ziedu pušķis būtu Lauvas cienīgs un grandiozs. 

Kad esam dzirdējuši par ziedu pušķiem ar simts rozēm, tas noteikti ir teikts par Lauvu. Šīs zīmes jubilāres visnotaļ priecāsies par milzīgu ziedu pušķi. Tām nav obligāti jābūt rozēm, it īpaši klasiski sarkanām rozēm. Lauvai patiks jebkuras cēlas, grandiozas un varbūt pat eksotiskas puķes. Galvenais, lai ziedu pušķis izskatītos dārgs, elegants un, protams, prestižs. Tāds, kādu varētu izrādīt visiem ar lielu lepnumu – tas ir par Lauvu.

Dārga zīmola rotaslietas

rotaslietas dāvana lauvai

Rotaslietas ir skaista dāvana, kas var būt piemērota gan sievietēm, gan arī vīriešiem. Galvenais ir pārzināt jubilāra gaumi, lai kaut cik atvieglotu piemērotāko rotu izvēli. Lauva noteikti nebūs tas cilvēks, kuram patiks lētas, krāsainas un vulgāras rotaslietas. Visam ir jābūt izvēlētam ar rūpību, gaumīgam un skaistam.

Klasika šajā gadījumā varētu būt tieši laikā. Protams, ir vērts arī pievērst uzmanību tam, kas jau šobrīd ir Lauvas esošajā kolekcijā. Tādā veidā tu uzzināsi, kas tavam dāvanas saņēmējam patiesi patīk un atvieglosi arī savu dāvanas izvēli.

Labs variants īsteniem patriotiem un savas zemes atbalstītājiem varētu būt Latviešu dizaina rotaslietas. Tādā veidā dāvana būs gan unikāla, gan arī tapusi atbalstot vietējos dizainerus un ražotājus.

Glezna uz pasūtījumu

glezna uz pasūtījumu

Gleznas ir skaists mājokļa interjera papildinājums, kas ienmēr sevī glabā intrigu un dziļāku nozīmi, kā ciemiņš spētu saskatīt. Gleznas spēj telpā ieviest mieru un radīt arī interesi par telpas koptēlu. Ja arī tavs Lauva ir ievācies jaunā mājoklī vai viņa sienām vienkārši trūkst odziņas, tad kāda skaista glezna varētu kalpot par burvīgu dāvanas izvēli.

Tas noteikti ir ieguldījums, kas arī apliecina dāvanas prestižu. Lauvam tas, protams, būs ļoti svarīgi, lai glezna būtu kā ieguldīgums. Lai dāvana būtu vēl īpašāka un personiskāka, izvēlies gleznu uz pasūtījumu. 

Tas var būt kāds Lauvas portrets vai varbūt vienkārši kāds Lauvam mīļš simbolisms – vieta, atmiņa, notikums. Jāsaka gan, ka šāda dāvana prasa laiku, tāpēc vērts dāvanu pasūtīt jau ļoti laicīgi.

Gājiens uz VIP klubu vai pasākumu

vip pasakums lauvai

Lauvām patīk doties uz saviesīgiem pasākumiem un labi pavadīt laiku sabiedrībā. Notikums jeb pieredze vienmēr ir jauka dāvanas izvēle, jo tā ļaus dāvanas saņēmējam doties uz kādu interesantu vietu. Tā nav dāvana, kas stāvēs plauktiņā un krās putekļus, bet tā vietā tiks izmantota un piedzīvota.

Protams, arī pasākumam vai notikumam ir jābūt ievērības cienīgam. Lauva, protams, priecāsies arī par kādu brīvdabas pikniku vai aktīvo atpūtu. Taču visvarenāk jubilārs jutīsies tad, ja viņam tiks sniegta iespēja doties uz kādu prestižu pasākumu, kluba atklāšanu, VIP zonu koncertā vai festivālā.

Lauvam ir svarīgi justies novērtētam, cienītam un gaidītam. Tāpēc jebkurš pasākums, kur Lauva jutīsies svarīgs, būs tieši laikā.

Tehnika un sadzīves lietas

Arī tehnika ir prestiža dāvana, ko uzdāvināt Lauvām dzimšanas dienā. Izvēloties tehniku vai sadzīves lietas, Lauva pievērš uzmanību katram sīkumam. To pašu dāvanas saņēmējs tad sagaida arī no tevis.

Laba zīmola planšetdators

planšetdators

Izvēloties tehniku Lauvām, ir svarīgi parūpēties par kvalitāti. Jaunākajām tehnoloģijām nav nozīmes, ja to kvalitāte ir apšaubāma un zīmols nezināms. Lauvai būs daudz būtiskāk sagaidīt sava iecienītākā tehnoloģiju zīmola jauninājumus, nekā skriet pakaļ trendiem, kas ir apšaubāmi un nedrošas izcelsmes.

Tāpēc, domājot par to, ko uzdāvināt Lauvām dzimšanas dienā, kāda tehnoloģija noteikti varētu būt labs variants. Piemēram, labs planšetdators ar lielisku izšķirtspēju. Tas būs noderīgs ieguldījums hobijā, darbā vai ikdienā. 

Planšetes mūsdienās ir lielisks gadžets, ko gan ērti paņemt līdzi ikdienas gaitās, gan arī izmantot mājās. Tā kā to var tik ērti un viegli pārvietot, planšete noder ļoti dažādās dzīves situācijās – paskatīties filmu, pazīmēt grafisko dizainu, palasīt grāmatu.

Skaista gultasveļa

skaista gultasveļa

Domājot par mājlietām un sadzīves priekšmetiem, skaista dāvanas ideja Lauvām varētu būt kvalitatīva gultasveļa. Tā ir dāvana, kas noderēs un atradīs sev pielietojumu. Tieši tāpat gultasveļa ir pietiekoši skaista dāvana, ko uzdāvināt.

Labas kvalitātes gultasveļa var būt arī ļoti dārga, kas tikai apliecina tās vērtību kā labai dāvanai. Parūpējies par to, lai gultasveļas audums būtu izvēlēts ar rūpību – lai tas būtu maigs un patīkams. Viselegantākā izvēle varētu būt zīda gultasveļa. Klajā ir nākušas arī ziņas, kas tieši zīds ir patīkams un pat ieteicams materiāls gultasveļai. Tas labi ietekmē ādas un matu veselību un skaistumu.

Spēļu galds

spēļu galds

Tiem, kam patīk savā mājoklī labi pavadīt laiku un saukt ciemiņus, patiks arī kāda izklaides opcija. Spēļu galds ir viena aizraujoša un arī ekskluzīva lieta, ko uzdāvināt mājas īpašniekam. Ja tavam dzimšanas dienas jubilāram patīk draudzīgas sacensības un spēļu spēlēšana, tad atliek tikai izvēlēties, kādu spēli spēlēt.

Klasiskais futbola galds ir lielisks priekšmets, kas būs visu mājas ballīšu pašā centrā. Protams, var izvēlēties arī citas spēles. Lieliska alternatīva var būt arī gaisa hokeja galds, pingponga galds vai jebkuras citas spēles galds.

Turklāt tas būs ne tikai aizraujošs un funkcionāls, bet kalpos arī par stilīgu interjera papildinājumu mājoklī.

Elektriskais skrejritenis

elektriskais skrejritenis

Aktuāla tehnoloģija, bez kuras nu jau vairs nevar iedomāties ikdienu, ir elektriskie skrejriteņi. Tie ir teju katrā pilsētā un tos ir iespējams izīrēt jebkurā dienas mirklī. Ja arī tavam Lauvam patīk braukāties un pārvietoties ar elektriskajiem skūteriem, tad, iespējams, ekskluzīva un aizraujoša dāvanas ideja varētu būt uzdāvināt viņam pašam savu skūteri.

Tie ir ļoti funkcionāli, jo skūteris spēj labi aizvietot privāto vai sabiedrisko transportu. Piemēram, ja Lauvam salīdzinoši netālu no mājām ir darbs, elektriskais skūteris var kalpot par labu transporta iespēju.

Turklāt tie došanos ceļā padara arī ļoti interesantu un patīkamu. Ātrumu var kontrolēt pēc patikas, izbaudot vēju matos un pavisam ātri nokļūstot galamērķī.

SPA atpūtas piedāvājumi

Ikvienam patīk dāvanā saņemt atpūtu un Lauvas nav izņēmums. Paturot prātā visu, ko esam par Lauvām iemācījušies raksta gaitā, jāatcerās, ka arī atpūta var būt glauna un prestiža. Tas ir tieši Lauvas gaumē.

Relaksējošas SPA brīvdienas

spa brīvdienas

SPA centri ir labākā vieta, kur atpūsties, jo par visu parūpējas profesionāļi. Ja vēlies savam Lauvam uzdāvināt sen pelnītu, mierpilnu un relaksējošu atpūtu, tad laba dāvana būs brīvdienu SPA atpūta. Tā ir iespēja doties uz kādu SPA centru uz divām dienām un labi pavadīt laiku – vienam pašam, divatā ar mīļoto cilvēku vai labāko draudzeni, piemēram.

SPA brīvdienas ir lielisks veids, kā atpūsties. Lauva varēs baudīt procedūras, peldes baseinā un burbuļvannā, kā arī gardi mieloties izvēlētā SPA centra restorānā. Turklāt bieži vien šie SPA centri atrodas burvīgās, gleznainās lokācijās. Tāpēc arī doties nelielās pastaigās un baudīt dabu būs iespējams.

Mierpilna SPA procedūra aizņemtajam Lauvam

spa rituāls

Vēl viena alternatīva ir doties baudīt kādu konkrētu SPA procedūru. Šī dāvanas opcija būs it īpaši veiksmīga un piemērta tiem, kas ikdienā ir ļoti aizņemti. Varbūt izbrīvēt visas brīvdienas tavam Lauvam būtu ļoti sarežģīti. Tāpēc atpūta SPA kompleksā būs tieši tik pat vērtīga dāvana, ko pasniegt jubilāram dzimšanas dienā.

Vislabākā forma, protams, būs dāvanu karte konkrētajā SPA centrā. Tad dāvanas saņēmējs pats varēs izdomāt laiku, kad doties baudīt atpūtu. Varbūt tas būs kāds darba dienas vakars, bet varbūt arī kāda atsvaidzinoša procedūra pa brīvāku dienas vidus daļu. Tas viss būs Lauvas paša ziņā!

Karaliska atpūta pilī

atpūta pilī dāvana lauvai

Vispiemērotākā vieta karalim un karalienei Lauvai, protams, ir pilī. Mums ir paveicies dzīvot lieliskā laikā, kad vairums piļu tiek renovētas. Daudzas pilis un muižas renovē, lai tās spētu uzņemt ciemos viesus. Tiek veidotas viesnīcas, lai ikviens interesents varētu sajusties kā īstens karalis un izbaudīt šādu pieredzi.

Papildus nakšņošanai glaunā pils vai muižas viesnīcā, tās piedāvā arī relaksējošas SPA atpūtas iespējas. Piemēram, Piena muižā var baudīt piena vannas. Tāpat, lai piedzīvojums būtu vēl pilnvērtīgāks, nevar aizmirst arī par restorāniem. Arī par tiem ir padomāts.

Atpūta pilī ir ekskluzīva dāvana, taču katram vismaz reizi šādu pieredzi vajadzētu iegūt. Iespējams, ja tavam Lauvam ir apaļa jubileja, vari viņu palutināt ar šādu grandiozu dāvanu, kas vēl ilgi paliks atmiņā.

Pirts procedūras

pirts dāvana lauvai

Vēl viena atpūtas iespēja ir pirts apmeklējums. Pirtij ir vairākas priekšrocības, kas uzlabo gan vesleību, gan arī vispārējo pašsajūtu. Līdz ar to kāds interesants un veselīgs pirts rituāls varētu būt jauka dāvana Lauvai dzimšanas dienā. Tomēr tā ir relaksējoša dāvana, kas sniedz mierpilnu atpūtu, uzlabo veselības stāvokli un ļauj pavadīt kvalitatīvu laiku kopā ar draugiem vai mīļoto cilvēku.

Laba alternatīva ir pirts ar piegādi. Tā ir iespēja pasūtīt pirts muciņu, kas paredzēta aptuveni sešiem cilvēkiem vienlaicīgi. Ja Lauva labprāt sarīkotu nelielu pirts tusiņu ar tuvākajiem draugiem vai ģimenes locekļiem, tad šāda dāvana būtu tieši laikā. Pirtiņu pievedīs pie Lauvas namdurvīm un atstās tur uz noteiktu laiku. Atpūta nekad nav bijusi vienkāršāka un pieejamāka!

Smaržas

smaržas lauvai dāvana

Katrai horoskopa zīmei cenšamies ielikt arī smaržas kā dāvanas izvēli. Ja labi pārzini jubilāra gaumi, tad noteikti spēsi izvēlēties piemērotākās smaržas tāpat vien. Taču ir interesanti balstīt smaržu izvēli arī uz to, kā par konkrēto zīmi pieņēmumus veido horoskops. 

Tā kā Lauva ir Uguns stihija un Saules ietekmē, tad šīs zīmes jubilārs atzīst tikai un vienīgi dārgus, modernus un spilgtus aromātus. Lauvas pašapziņa vēlas sacensties un līdz ar to likt arī par sevi manīt. Tāpēc peimērotākā izvēle būs kāds drosmīgs aromāts. Augstu tiks novērtēts enerģētisks un kaisles pilns aromāts, kas pastiprina Lauvas spožumu. 

Izvēloties smaržas Lauvai, tajās ir jābūt kādām no sekojošām smaržu notīm: jasmīns, orhideja, muskats, ābols, spēcīgas garšas augļi, intensīvas romiešu kumelītes, vaniļa, roze, aprikoze, asas garšvielas, piemēram, kanēlis, mimoza, kadiķis. 

Nieciņi un suvenīri

Lauvam var dāvināt arī dažādus suvenīriņus, īpaši tad, ja nepietiek naudas lieliem un grandioziem žestiem. Tomēr jāpatur prātā, ka arī nieciņiem ir jābūt vērtīgiem. Piemēram, Lauva priecāsies arī par piekto atslēgas piekariņu, taču tikai tad, ja tas izteikti liks manīt par viņa statusu.

Aromātiskā svece

aromātiskā svece dāvana

Sveces ir skaista dāvana, ko saņemt svētkos. Tā ievieš mājoklī īpašu atmosfēru un noskaņu, it īpaši tad, ja izvēlē svece ir ar patīkamu aromātu. Šeit var ņemt vērā pie smaržu nodaļas minētos aromātus, ko meklēt arī svecēs. Aromātiskās sveces ir simboliska dāvana, kuru vari dāvināt ikvienam, kas dod priekšroku aromātiskām, nevis parastām svecēm savās mājās.

Ja izvēlies Lauvam dāvināt sveci, tad parūpējies par to, lai tā būtu īpašas izcelsmes, formas vai krāsu. Arī šādiem nelieliem nieciņiem ir jāspēj atrast pareizā vieta Lauvas mājoklī, lai tā priecētu ciemiņu acis. Arī sveces var izrādīt prestižu, jo ekskluzīvas sveces var maksāt patiesi bargu naudu. 

Stilīgas zeķes

stilīgas zeķes

Zeķes ir forša un mūsdienīga dāvana, ko var pieskaitīt pie nieciņiem. Lauvas cienīga šī dāvana var būt tāpēc, ka zeķes jau vairs sen nav apģērba gabals vien. Tas ir veids, kā izrādīt savu personību un parādīt košas krāsas, interesantus rakstus un zīmējumus.

Pavisam vienkāršu apģērbu komplektu stilīgas zeķes spēj pavērst pilnīgi citā gaismā. Līdz ar to, ka arī tavam Lauvam patīk eksperimentēt ar krāsam un modi vispārīgi, tad foršas, oriģinālas zeķes varētu būt jauks dāvanas papildinājums.

Izvēlies pašmāju ražotājus un dizainerus, lai dāvanai piešķirtu vēl lielāku vērtību. Piemēram, stilīgas zeķes atradīsi starp tādiem pašmāju uzņēmumiem kā Zee Socks, Karma Sock un citi.

Blašķe

blašķe

Blašķe ir lieliski piemērota alkoholisko dzērienu nēsāšanai līdzi, vienlaikus saglabājot elegantu tēlu. Atkarībā no gadījuma, to var viegli ielikt jakas vai žaketes kabatā. Tas būs lielisks gadžets, ko nēsāt līdzi piedzīvojumos un atpūtā pie dabas. Ja tavam Lauvam patīk atpūsties dabā ģimenes lokā, bet varbūt negribās redzamā vietā turēt alkohola pudeli, šī ir laba alternatīva.

Turklāt blašķes spēj izskatīties arī ļoti eleganti un glauni. Ziemā tas var būt labs veids, kā līdzi paņemt kādu silto dzērienu. Blašķes visbiežāk ir veidotas no nerūsējoša tērauda, kas saglabā dzēriena temperatūru. 

Sajūtu maisiņi

sajūtu maisiņi dāvana

Vēl viena jauka dāvanas ideja Lauvai varētu būt sajūtu maisiņš. Tā ir maza dāvaniņa, kas varētu kalpot par mīļu pielikumu klāt galvenajai dāvanai. Šie sajūtu maisiņi parasti ir pildīti ar dažādiem kaltētiem ziediem, augu zālēm un dažādiem skaisti smaržojošiem brīnumiem.

Sajūtu maisiņi ir lielisks veids, kā ienest mājās svaigu un smaržīgu aromātu. Tiem ir plašs pielietojums- novieto sajūtu maisiņu skapī un ļauj drēbēm uzsūkties ar skaisto aromātu, glabā mašīnas salonā vai pat somā.

Tas arī viss no mums par to, ko uzdāvināt Lauvām dzimšanas dienā!

Ceram, ka atradi kādu dāvanas ideju un izdosies apsveikt jubilāru svētkos!

Lai priecīgi!

Vēl citas noderīgas dāvanu idejas atradīsi rakstos Birthday gifts for Leo woman un Birthday gifts for Leo man.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *