Ko uzdāvināt Strēlniekam dzimšanas dienā

Ko uzdāvināt Strēlniekam dzimšanas dienā

Strēlnieki dzimšanas dienas svin no 23. novembra līdz 21. decembrim. Tā ir Uguns zīme, kas Strēlnieka raksturā visvairāk izpaužas ar ugunīgu degsmi uzzināt vairāk un izzināt pasauli. Viņu stimuls ir konstanti sevi uzlabot un meklēt jaunus attīstības veidus. Meklējot dāvanas, ko uzdāvināt Strēlniekam dzimšanas dienā, tas noteikti ir jāņem vērā. 

Esam izveidojuši šo rakstu, lai palīdzētu tev atrast piemērotas dzimšanas dienas dāvanas Strēlniekiem  svētkos. Savu izvēli esam balstījuši uz horoskopa zīmes raksturu un simboliskajām vēlmēm.

Šajā rakstā uzzināsi vairāk par Strēlnieku zīmes raksturu un to, ko uzdāvināt Strēlniekiem dzimšanas dienā.

Kādai vajadzētu būt dāvanai Strēlniekam?

Strēlnieki pēc dabas ir ļoti enerģiski un zinātkāri cilvēki. Viņiem patīk papildināt savu zināšanu klāstu – gan teorētiski, gan arī praktiski. Zināšanas var iegūt arī dodoties piedzīvojumos, pārgājienos, ceļojumos un tā tālāk. Strēlnieks ir gatavs doties ikvienā piedzīvojumā, kas viņam iemācīs ko jaunu un ļaus ieraudzīt jaunu perspektīvu.

Līdz ar to arī dāvanu idejas, ko uzdāvināt Strēlniekam dzimšanas dienā, uzreiz sāk veidoties. Tas noteikti būs kaut kas tāds, kas Strēlnieku stimulēs atklāt jaunus ieradumus un hobijus. 

Tāpat Strēlnieks kaislīgi iestājas ne tikai par zināšanām, bet arī par ekstrēmām un asām izjūtām. Tās viņam patīk iegūt, eksperimentējot un testejot pašam savus limitus. Tāpēc piemērota dāvana Strēlniekam var būt arī kāds galīgi trakulīgs piedzīvojums vai brauciens.

Dāvanas Strēlniekam

Šajā sadaļā apkopotas dāvanu idejas Strēlniekam pa dažādām kategorijām:

Piedzīvojumi un ceļojumi

Strēlnieks ir ziņkārīgs un pēc piedzīvojumiem kārs. Viņu noteikti iepriecinās kāds ceļojums vai cits līdzīgs piedzīvojums.

Dāvanu karte ceļojumam

dāvanu karte ceļojumam

Ceļojums ir skaista pieredze, kas ļauj uzzināt daudz ko jaunu – atklāt jaunu kultūru, redzēt skaistus skatus, iepazīt vietējos un iekļauties to vidū. Tā ir iespēja arī izmēģināt dažādus nacionālos ēdienus un našķus, kas īstenam gardēdim ir neatņemamam ceļojuma daļa. Domājot par to, ko uzdāvināt Strēlniekam dzimšanas dienā, ceļojums ir viena no pirmajām izvēlēm, kas nāk prātā.

Protams, ka uzdāvināt ceļojumu kā dāvanu ir vienkāršāk pateikt, kā izdarīt. Ja vien pats neplāno Strēlnieku vest kādā ceļojumā, tad labs risinājums ir dāvanu karte ceļojumam. Tā visticamāk būs ceļojumu aģentūras dāvanu karte, ko Strēlnieks varēs izmantot pēc saviem ieskatiem. Turklāt arī sev brīvajā laikā, ko varēs saplānot pats.

Autobusa ekskursija

ekskursija davana

Labs ceļojums ir ne tikai tāds, kas ir tāls un dārgs, bet arī tāds, kas ļauj paviesoties kādā kaimiņzemē. Pandēmijas laiks mums labāk par visu parādīja to, ka var tik pat labi apceļot arī savu valsti un tuvākās pilsētas. Arī tur ir daudz, ko redzēt un pieredzēt. Tāpēc liela ceļojuma alternatīva varētu būt kāds tuvāks ceļojums.

Piemēram, autobusa ekskursija. Tas ir izdevīgs veids, kā ceļot – lai arī ilgāks. Taču, ja tavs jubilārs priecājas par iespēju jautrību ieviest ne tikai galamērķī, bet arī pa ceļam uz to, dāvana būs izdevusies. Arī mūsu Baltijas kaimiņvalstis ir pilnas ar dažādām iespējām, skaistiem apskates objektiem un restorāniem.

Atpūta greznā pilī vai muižā

atpūta pilī strēlniekam

Runājot par ceļošanu tepat mūsu valstī, iesakām viesnīcu nomainīt pret pili, ja tas ir iespējams. Vairums piļu un muižu ir tikušas pārvērstas par glaunām viesnīcām, kas priecājas uzņemt ciemos viesus – gan vietējos elegances baudītājus, gan aizrautīgus tūristus.

atpūta pilī, ko piedāvā mūsu Latvijas valsts, ir patiešām pieredzes vērta. Piena muiža piedāvā iespēju atpūsties muižā izveidotajā SPA salonā. Jaunpils pils piedāvā iespēju ikvienam aizdoties uz tālu pagātni un izbaudīt viduslaiku atmosfēru, kas Strēlniekam varētu būt īpaši vilinoši. Mālpils muiža priecē ar savu eleganci, greznību un burvīgo teritoriju. Iespējas ir plašas!

Mistēriju risināšana kvestā

Strēlniekiem patīk darbināt savu prātu, risināt mīklas un meklēt atbildes uz jautājumiem. Kvesta istabas ir paredzētas tieši šādiem aizrautīgiem cilvēkiem. Dāvanu karte kvestam ir laba dāvana dzimšanas dienā, ko uzdāvināt Strēlniekam.

Katrs kvests ir veidots balstoties uz veselu stāstu vai žanru. Piemēram, Strēlnieks varēs iejusties zagļa lomā, kam ir jācenšas izkļūt ārā no ieslodzījuma. Vai arī tematika var būt balstīta uz kādu konkrētu pasaku, profesiju vai notikumu. Būtu interesanti sarīkot Strēlniekam pārsteigumu un nelielā draugu lokā aizvest uz kvestu. Jautrība ir garantēta!

Asas izjūtas un ekstrēmas dāvanas

Piedzīvojumi, ko labprāt bauda Strēlnieks, var būt arī adrenalīnu raisoši un ekstrēmi. Tāpēc, izvēloties kādu aktīvo dāvanu, padomā par to, ko Strēlnieks vienmēr ir vēlējies izmēģināt.

Lidojums ar deltaplānu

lidojums ar deltaplānu

Daudzi no mums sapņo par iespēju lidot un skatīt apkārtni no liela augstuma. Ja tavam Strēlniekam vienmēr ir gribējies piedzīvot kādu lidojumu un viņš vienmēr labprāt kāpj pēc iespējas augstākos skatu torņos, ir pienācis laiks viņu pārsteigt ar lidojumu ar deltaplānu. 

Tas ir aizraujošs veids, kā nomainīt savu perspektīvu burtiskā veidā. Lidojums ar deltaplānu ir pieejams Rīgā. Tā ir iespēja pārlidot pāri Rīgas centram un apskatīties, kādu skatu mūsu pašu galvaspilsēta katru dienu piedāvā putniem un citiem lidotājiem. Turklāt lidojumu ir iespējams iemūžināt arī foto un video formātā, lai atmiņas paliktu spēkā visu mūžu. 

Lāzertags ar draugiem

lāzertags dāvanu karte

Aktīvam un enerģijas pilnam Strēlniekam varētu patikt lāzertaga spēle. Tā ir iespēja sadalīties komandās un veidot stratēģiju, ko praktiski arī pielietot. Lāzertags ir modernāka peintbola versija, noteikti arī daudz nesāpīgāka. Ja peintbolā šaudīšanās notiek ar krāsu baloniņiem, tad lāzertagā virsroku ņem lāzeri, kuru saskari nejūt vispār.

Arī šo piedzīvojumu ir iespējams uzdāvināt dāvanu kartes veidā. Parūpējies par lokācijas un uzņēmuma atrašanu, kas šādu iespēju piedāvā. Iegādājies dāvanu karti un nodot jubilāram visu nepieciešamo informāciju par lāzertaga spēlēšanu. Un, tā kā Strēlniekam patīk pārsteigumi – vienmēr pastāv arī iespēja viņu aizvest uz šo spēles vietu, kur viņu jau sagaidīs paša draugi. 

Dāvanu karte tetovējumam

dāvanu karte tetovējumam

Ja esi ekstrēmas un stilīgas dāvanas meklējumos, ar ko pārsteigt savu jubilāru, tad dāvanu karte tetovējumam ir lieliska ideja. Kur vēl ekstrēmāk par tetovējumu, pareizi? Jokus pie malas, jo tetovējuma dāvanu karte, protams, ir paredzēta kādam, kas to vēlēsies pats izmantot.

Tā ir dāvana, kas ir ļoti rūpīgi jāizvērtē un jādāvina ar atbildību. Ja labi zini savu Strēlnieku un zini, ka viņam jau ilgu laiku gribās uztaisīt pirmo tetovējumu vai papildināt savu esošo kolekciju, tad dāvanas izvēle ir tieši mērķī. Pretējā gadījumā – dāvana būs ļoti riskanta un var tikt arī palaista vējā.

Slēpošanas brauciens

slēpošanas dāvanu karte strēlniekam

Izvēloties dāvanu, ko uzdāvināt Strēlniekam dzimšanas dienā, ir jāņem vērā arī viņu dzimšanas dienas gadalaiks. Lai cik ļoti tavam jubilāram arī nepatīk peldēšana, tā nav aktivitāte, ko daudzās variācijās var uzdāvināt ziemas laikā. Līdz ar to ir jādomā par izklaides veidiem, ko jubilārs var paspēt izbaudīt ziemā – piemēram, atpūta uz kalna.

Ja slēpošana un snovošana tavam Strēlniekam jau ir pazīstama un ierasta ziemas aktivitāte, varbūt šī dāvana nesniegs kāroto pārsteigumu. Tad laba alternatīva varētu būt kas ekstrēmāks – piemēram, nobrauciens bobsleja trasē Siguldā. Bobsleja un kamaniņu trasē ir iespējams izmēģināt milzu ātrumu, traucoties lejā un sajūtoties kā olimpisko spēļu dalībniekam. 

Viegli pārnēsājami gadžeti

Jau atkal viss mūs noved pie piedzīvojumiem un ceļošanas. Tā kā tas Strēlniekam ļoti patīk, viņam ir arī svarīgi, lai līdzi būtu viss nepieciešamais – arī viegli pārnēsājami gadžeti un tehnika.

Viedpulkstenis

Viedpulkstenis strēlniekam

Viens no noderīgākajiem mūsdienu gadžetiem ir viedpulkstenis.Tas ne tikai pilda parasta pulksteņa funkcijas, bet arī norāda dažādas citas noderīgas lietas. Piemēram, vairums viedpulksteņu ir savienojami ar telefonu un aplikāciju. Caur to ir iespējams vērot soļu skaitu, atbildēt uz ziņām un zvaniem, kā arī norēķināties veikalos.

Ja Strēlnieka vēlmju sarakstā ir ērti pārnēsājams un miltifunkcionāls gadžets, tad gudrais pulkstenis ir viens no pirmajām lietām ko apsvērt. Tā ir dāsna davana, taču tāda, kas būs ļoti noderīga un kalpos gadiem ilgi.

Kompakti tūrisma aksesuāri

Kompakti tūrisma aksesuāri

Tā kā Strēlnieks ir aktīvās atpūtas cienītājs, atpūta pie abas viņam nav sveša. Līdz ar to bieži nākas attapties nakšņojot teltīs, ceļojumos kāpjot kalnos un dodoties ilgākos pārgājienos. Tāpēc meklējot dāvanas, ko uzdāvināt Strēlniekam dzimšanas dienā, tūrisma aksesuāri ir lieliska izvēle, ar ko nenošausi greizi.

Domājot par to, kas ir tūrisma aksesuāri, izvēle ir plaša. Te iesakām vairāk vadīties pēc tā, kas tavam jubilāram patīk visvairāk. Tas varētu būt kāds moderns kompass, termokrūze vai termoss pārgājieniem. Varbūt kompakts, līdzi paņemams salokāms krēsls. 

Bezvadu austiņas

bezvadu austiņas

Vēl viena praktiska un noderīga dāvana svētkos ir bezvadu austiņas. Tās vienmēr varēs paņemt līdzi dažādos ceļojumos un izbraucienos. Nav vairs arī jāpiņķerējas ar vadiem, kas bezvadu austiņām sniedz lielu izvēles priekšrocību.

Tas ir foršs gadžets, ko uzdāvināt jaunietim svētkos. Galvenais ir parūpēties par augstu kvalitāti – lai zīmols ir labi atpazīstams un uzticams. Slikta mūzika austiņās ir viens no sliktākajiem notikumiem, ko īsteni mūzikas cienītāji ne par ko nepieļaus. Tāpēc veic dāvanas izvēli rūpīgi un atbildīgi. 

Ja tavs Strēlnieks ir sportists, tad viņam noderēs sporta austiņas. Tās ir īpaši izstrādātas tā, lai aktivitāšu laikā varētu brīvi kustēties un neuztraukties par no ausīm ārā krītošām austiņām.

Ūdens pudele, kas pati sevi tīra

larq ūdens pudele dāvana

Ūdens pudele ir lieliska modernā dāvana, ko uzdāvināt ikvienam. Tas ir kā atgādinājums ikdienā vairāk dzert ūdeni un dzīvot veselīgāk. Tas, kas daudziem no mums nepatīk, ir tieši pudeļu mazgāšana. Īpaši tad, ja mājoklī nav trauku mazgājamās mašīnas. Šķiet – kāpēc mazgāt pudeli, ja tajā leju iekšā tikai ūdeni?

Tādiem sliņķiem kā mums ir izveidota īpaši efektīva un jaudīga ūdens pudele – LARQ zīmola pudeles, kas attīra pašas sevi. Ar UV apgaismojuma tehnoloģiju tās regulāri dezinficē pudeles iekšpusi, lai īpašniekam nekas nebūtu jādara.

Šāda ūdens pudele ir tieši laikā ceļotājiem un aktīviem cilvēkiem, kam nav laika vienmēr parūpēties par pudeles tīrīšanu. Vairāk par šo un citu zīmolu pudelēm lasīt rakstā Bottles with UV sterilization

Iespēja iemācīties ko jaunu

Tā kā Strēlniekam ļoti patīk uzzināt ko jaunu, tad viņam var dāvināt dažādas pieredzes un mācību materiālus. Protams, tiem ir jābūt interesantiem. Vislabāk taču iemācās caur dzīvi – tad nu meklē dāvanu idejas, kas ļaus Strēlniekam uzzināt ko jaunu praksē.

Klinšu kāpšanas nodarbība

klinšu rāpšanās

Ja tavs Strēlnieks ir jauna hobija meklējumos, tad interesants sporta veids, ko izmēģināt, varētu būt klinšu kāpšanas nodarbības. Visu procesu uzrauga un apmāca profesionāli klinšu kāpēji, tāpēc satraukumam par drošību nav pamata.

Šis ir ievērojams sporta veids, jo kāpšanas laikā tiek nodarbinātas dažādas muskuļu grupas. Un pats galvenais ir tas, ka treniņš paiet tik interesantā un motivējošā veidā. Rodas vēlme kāpt augstāk un sasniegt noliktos mērķus. Tikai treniņa beigās vai nākošajā dienā attopies pie domas, ka muskuļi ir kārtīgi nodarbināti. Jaunas prasmes un labi pavadīts laiks!

Šaušana ar pneimatiskajām pistolēm

dāvana strēlniekam dzimšanas dienā

Strēlnieks ir vienīgā horoskopa zīme, kas ir ar ieroci rokās. Tāpēc nav brīnums, ka šīs horoskopa zīmes pārstāvjus vilina dažādu veidu ieroči. Aiz tā galvenokārt slēpjas vēlme būt kontrolē un trāpīt mērķī. Līdz ar to tādas dāvanas iespējas kā, piemēram, šaušana ar pneimatiskajām pistolēm ir laba dāvana Strēlniekiem.

Vienā reizē ir iespēja tikt pie aptuveni 200-300 šāvieniem, lodītēm. Nodarbības ilgums ir aptuveni pusotra stunda, kuras laikā Strēlnieks varēs izmēģināt savas prasmes, kā arī iegūt jaunas iemaņas. Varbūt šis būs viņa jaunais hobija veids, kas palīdz trenēt precizitāti, kā arī palīdzēs izlādēties brīžos, kad tas nepieciešams.

Dāvanu karte tiešsaistes nodarbībām

masterclass dāvanu karte

Ja tomēr vēlies savam Strēlniekam uzdāvināt iespēju apgūt kādus kursus teorētiskā veidā, tad šobrīd ir plaša izvēles iespēja tiešsaistes nodarbībām. Tas ir moderns veids, kā piedalīties nodarbībās gan teorētiski, gan arī praktiski.

Piemēram, platforma Master Class ir lieliska mācīšanās iespēja. Tajā ir desmitiem un simtiem dažādu pasniedzēju, kas ir ne tikai zinoši, bet arī zināmi pasaulē. Ir iespējams klausīties viņu sagatavotajās lekcijās un, tā teikt, mācīties no pašiem labākajiem. Turklāt jebkurā brīdī, kad tev pašam tam ir laiks.

Došanās uz kādu izrādi

Ko uzdāvināt Strēlniekam dzimšanas dienā

Arī došanās uz pasākumiem ir iespēja iemācīties ko jaunu un paplašināt savu redzesloku. Katrs gājiens uz teātri ir kā vesels piedzīvojums. Tad atkarīgi no izvēlētās izrādes var arī kārtīgi izsmieties, aizdomāties vai uzzināt kaut ko jaunu. 

Līdz ar to kāda pasākuma apmeklējums ir lieliska dāvana dzimšanas dienā. Piemēram, teātra izrāde. Visi lielākie teātri piedāvā iespēju iegādaties dāvanu kartes, lai jubilārs pats varētu izvēlēties izrādi, ko noskatīties.  

Smaržas

Ko uzdāvināt Strēlniekam dzimšanas dienā

Vel viena dāvana, ko ir interesanti izvēlēties balstoties uz horoskopa zīmi, ir smaržas. Tā ir ļoti individuala izvēle, ko bieži vien neizvēlamies dāvināt kādam citam. Tomēr balstīties uz horoskopa zīmi ir ļoti interesanti, lai atklātu, kādas tas smaržas Strēlniekam varētu patikt vislabāk.

Strēlnieks parasti zina vislabāk par visiem citiem, kādu aromātu sev izvēlēties, lai pastiprinātu savu šarmu. Viņam patiesi patīk izjust ziedu smaržu, kas atgādina par vasaru un bezgalību. Smaržu notis, kas Strēlniekam varētu patikt, ir egļu un melnās tējas smarža, safrāns, krustnagliņas, muskatrieksts.

Ceram, ka tev patika dāvanas, ko uzdāvināt Strēlniekam dzimšanas dienā un īsto izvēli esi atradis!

Lai veicas jubilāra iepriecināšanā!