Ko uzdāvināt Svariem dzimšanas dienā

ko uzdāvināt Svariem dzimšanas dienā

Svari dzimšanas dienas svin laika posmā no 23. septembra līdz 23. oktobrim. Tā ir Gaisa zīme un nevienu reizi vien ir dzirdēts, ka tieši Svari ir tā horoskopa zīme, kas nereti lidinās pa gaisu. Svari ir harmoniski un jauki cilvēki, kas priecājas par dažādiem apsveikumiem un pārsteigumiem. Meklējot idejas, ko uzdāvināt Svariem dzimšanas dienā, ilgi patiesībā nav jādomā.

Esam izveidojuši šo rakstu, lai palīdzētu tev atrast piemērotas dzimšanas dienas dāvanas Svariem  svētkos. Savu izvēli esam balstījuši uz horoskopa zīmes raksturu un simboliskajām vēlmēm.

Šajā rakstā uzzināsi vairāk par Svaru zīmes raksturu un to, ko uzdāvināt Svariem dzimšanas dienā.

Kādai vajadzētu būt dāvanai Svariem?

Svari ir horoskopa zīme, kas priecājas par to faktu vien, ka tu esi atcerējies par viņu īpašajiem svētkiem un izvēlējies viņiem ko uzdāvināt. Pat tad, ja nošausi greizi, Svari tāpat būs priecīgi un patiecīgi par uzmanības apliecinājumu. 

Protams, labāk ir nenošaut greizi un saprast, ko uzdāvināt Svariem dzimšanas dienā. Šīs horoskopa zīmes pārstāvjiem ir labi attīstītas maņas, tāpēc dāvanā viņi sagaida skaistas, smaržīgas un taustei patīkamas dāvanas. Varētu pat teikt, ka Svari ir estēti, kam patīk skaistas ikdienas lietas.

Vienlīdz svarīgs ir pārsteiguma elements. Ja par citām horoskopa zīmēm droši sakām, ka var arī paprasīt pašiem, ko vislabāk uzdāvināt, ar Svariem ir pretēji. Viņi labprātāk riskē ar faktu, ka tu ar dāvanas izvēli nošausi greizi, nekā ļaus vaļu sabojātam pārsteigumam.

Dāvanas Svariem

Šajā sadaļā apkopotas dāvanu idejas Svariem pa dažādām kategorijām:

Pasākumi un hobiji

Svari ir sabiedriski cilvēki, daudzi tos pat sauc par ballītes dvēselēm. Viņiem patīk izklaidēties, kā arī procesā iemācīties ko jaunu. Tāpēc pasākumi un jaunu hobiju atklāšana ir lieliska dāvanas izvēle, ko uzdāvināt Svariem dzimšanas dienā.

Kokteiļu meistarklase

ko uzdāvināt svariem dzimšanas dienā

Meistarklases ir lieliska dāvana svētko tiem, kam patīk mācīties un apgūt ko jaunu nepiespiestā atmosfērā. Svariem patīk papildināt savu zināšanu klāstu tad, ja temats ir viņiem interesējošs un patīkams. Ja arī tavā draugu lokā ir Svari, kas vienmēr runā par jaunu garšu un kokteiļu atklāšanu, tad šāda meistarklase būs vareni noderīga.

Kokteiļu meistarklases laikā izdosies uzzināt par visdažādākiem kokteiļu veidiem un dzērieniem. Ar tiem Svari pēc tam varēs lutināt savus draugus un radus pasākumos. Tāpat šādu meistarklašu laikā var uzzināt arī dažādas detaļas par to, kā kokteiļus izrotāt, kādus dzērienus apvienot utt.

Laba alternatīva ir ēst gatavošanas meistarklase tiem, kam patīk atklāt jaunu kultūru tradicionālos ēdienus, piemēram.

Deju kursi ar otro pusīti

deju kursi dāvana

Dejošana ir pamata prasme, kas vienmēr ir noderīga dažādos pasākumos, taču daudzi no mums joprojām neprot dejot. Ja arī tu meklē idejas, ko uzdāvināt Svariem dzimšanas dienā, tad patiesībā deju nodarbības ir lieliska izvēle. Tā ir oriģināla dāvanas ideja, jo mūsdienās tik daudz ko ir iespējams uzdāvināt ar dāvanu karšu palīdzību. Arī nodarbības un kursus. 

Deju nodarbības ir aizraujoša aktivitāte, ko izbaudīt kopā ar savu otro pusīti. Parasti dejošana norit divatā, līdz ar to kursos tāpat tiktu piemeklēts partneris. Līdz ar to ir daudz patīkamāk jau doties uz deju kursiem ar savu otro pusīti.

Improvizācijas teātra biļetes

ko uzdāvināt svariem dzimšanas dienā

Vēl viens aizraujošs pasākums uz kuru doties nevis ko iemācīties, bet vienkārši baudīt un labi pavadīt laiku, ir improvizācijas teātris. Tas ir lielisks veids iziet ārā no mājas un interesanti pavadīt savu brīvo vakaru.

Improvizācijas teātri ir īpaši interesanti, jo viss sižets lielā mērā tiek paņemts no skatītāju viedokļiem un idejām. Katra stāsta varonis un galvenais notikums būs balstīts uz skatītāju izkliegtām idejām. Šo procesu vērot ir ļoti interesanti. Svariem noteikti patiks šāda veida sižeta neparedzamība.

Šīs dāvanas alternatīvas var būt arī biļetes uz jebkuru citu pasākumu, piemēram, operas vai kino biļetes.

Interesanta zoo dārza apmeklējums

zoo brīvdienas

Svari ir lieli dzīvnieku un dabas mīļi. Ja ir iespēja savu brīvo dienu pavadīt tuvāk pie dabas, tad tā iespēja bieži vien tiek izmantota. Mums Latvijā ir tik daudzi dažādi zoo dārzi, ka uz visiem noteikti vēl nemaz nav būts. 

Parastā dienā, protams, prieku sagādās arī došanās uz lielo Rīgas Zooloģisko dārzu. Uz dzīvnieciņiem paskatīties vienmēr ir patīkami. Taču kādā saulainā rudens pēcpusdienā var aizdoties arī kur tālāk uz mazākiem Latvijas zoo dārziem. Piemēram, iesakām aizbraukt uz Rakšiem vai Dobuļiem.

Romantiska atpūta

Skaista, nesteidzīga un romantiska atpūta ir lieliska dāvana, ko uzdāvināt Svariem dzimšanas dienā. Viņi priecāsies par kvalitatīvi pavadītu laiku kopā ar savu otro pusīti, kas jau atkal – būs pārsteigums. 

Gardas vakariņas restorānā

gardas vakariņas

Īstenam gardēdim vienmēr patiks doties uz restorānu un izbaudīt jaunas garšas. Iespējams, tavi Svari vēl nebūs bijuši rudenī uz smalku restorānu nobaudīt šefpavāru tikko izveidotās ēdienkartes. Tad došanās uz restorānu būs patīkams pārsteigums, kas palutināt vēderus.

Gardas vakariņas restorānā ir ne tikai iespēja labi paēst, bet gan izbaudīt visu procesu. Tā ir iespēja doties uz greznu restorānu atzīmēt svētkus. Katru dienu tomēr nedodamies uz restorāniem. Un iešana svinēt dzīvi ar savu otro pusīti ir patiesi patīkama un skaista. Šī ir lieliska dāvana, ko uzdāvināt Svariem dzimšanas dienā.

Kopīgas SPA brīvdienas

spa brīvdienas dāvana

Atpūta ir viena no tām dāvanām, ko saņemt ir ļoti patīkami. Reizēm rudens mēdz atnākt ar nogurumu un tumsu, tāpēc darba dienas var vilkties vēl garākas un brīvdienas šķist vēl īsākas. Līdz ar to SPA brīvdienas ir patīkama dāvana, ko saņemt. Tas ir kā lielisks veids pateikt, ka ir pienācis laiks sevi palutināt un atpūsties.

SPA brīvdienas ir lieliska dāvana, ko uzdāvināt savai otrajai pusītei – dāvana sievai, mīļotajai meitenei. Ir tik labi paņemt kārtīgas brīvdienas un nesteidzīgi baudīt atpūtu. It īpasi tad, ja tas ir kvalitatīvi pavadīts laiks kopā ar savu mīļoto cilvēku.

Pikniks saulrietā

pikniks svariem dāvana

Romantiska atpūta ne vienmēr ir dārgi SPA centri un vakariņas elegantos restorānos. Romantika vislabāk ir atrodama kvalitatīvi pavadītajā laikā kopā ar savu mīļoto cilvēku. To var ņemt vērā arī dāvanas izvēlē – kā pavadīt laiku kopā divatā, lai tas būtu patīkami un vērtīgi?

Arī pikniks svaigā gaisā ir aktivitāte, ko rudenī vēl var paspēt izbaudīt. Pat tad, ja piknika sedziņas zālienā nomaina piknika galdi parkā, tā joprojām ir lieliska aktivitāte. Sarūpē Svaru iecienītākos našķus, atnes kādas svecītes vai bezvadu lampiņas, un pikniks būs izdevies. Ja sanāk paskatīties saulrietu – ideāli!

Brīvdienu izbrauciens uz citu pilsētu

Ko uzdāvināt Svariem dzimšanas dienā

Svariem patīk izbaudīt savas dzimšanas dienas priekšrocības par to, ka rudens ir tā skaistākajā posmā. Visapkārt ir sabirušas krāsainās lapas un vēl nav par vēlu doties uz Siguldu, Cēsīm vai kādu citu skaistuma pilno Latvijas pilsētu.

Par dāvanu šo piedzīvojumu var pārvērst ļoti vienkārši. Pārsteidz savus Svarus ar piedzīvojuma braucienu uz Siguldu, piemēram. Tur dodieties skaistā pastaigā, pēc kā var sekot rezervācija restorānā vai varbūt par svētku fotosesija turpat dabā. 

Greznuma lietas un aksesuāri

Svariem patīk glaunas, elegantas lietas – rotas, aksesuāri, kosmētika un smaržas. Vienīgā lieta, kas ir jāpatur prātā, ir pieturēšanās pie elegances.

Skaistas rotaslietas

rotaslietas dāvana svariem

Rotaslietas ir jauka dāvanas izvēle Svariem – īpaši tad, ja rota tiek dāvināta ar kādu mērķi. Piemēram, rotaslieta var tikt pasniegta Svariem no otrās pusītes, kas dāvanai piešķirs romantisku vērtību. Tāpat rotu var pasniegt arī labākā draudzene – tad dāvanai ir īpaša draudzības vērtība, kas Svaru acīs arī ir neaizstājama.

Izvēloties rotaslietas Svariem, ir jāsaprot viņu gaume. Izvēlēties piemērotu rotu, ja pārzini jubilāra gaumi, nav grūti. Svariem iesakām meklēt vienkāršas, bet elegantas rotas. Tādas, ka glīti iederēsies viņu esošajā kolekcijā, mājoklī, apģērbā.

Pašmāju dizainera veikums

dizaineru dāvana

Tā kā Svariem bieži vien ir izteikts stils un gaume konkrētā virzienā – mājokļa iekārtojumā, piemēram, tad viņiem nereti arī patīk kāda konkrēta dizainera veikums. Ja tev ir nācies uzzināt dizaineru, tad dāvanas izvēle ir ļoti vienkārša – jebkas, no dizainera piedāvājuma.

Ja nē, tad atkal noderēs zināšanas par Svaru gaumi. Dizaineru veikumi ir daudz īpašāki par to, ko var nopirkt parastā veikalā. Ja izvēlēsies kādu pašmāju dizaineri, tad prieks būs vēl lielāks. Turklāt samazinās nozīme arī izvēlētajam objektam. Tas var būt jebkas – saulesbrilles rudens saulainajām pēcpusdienām, adīta cepure, glīta somiņa, skaists auskaru pāris utt.

Kaklarota ar Svaru simbolu

rotaslieta svariem

Rotaslietas ir īpaša dāvana tad, ja tām ir pievienota vērtība. Iepriekš minējām, ka rotaslietas nozīmē daudz balstoties uz to dāvinātāju. Vēl viens veids, kā Svari novērtētu skaistu kaklarotu svētkos ir pievienota vērtība par viņu horoskopu.

Tiem, kas tic horoskopa vērtībā, rotaslietas ir jauks veids, kā papildināt savu garderobi. Tas ir veids, kā nedaudz izpausties un citiem parādīt, kas par zīmi tu esi. Nav noslēpums, ka līdz ar horoskopa zīmi nāk arī dažādi personības raksturojumi. Piemēram, šī Svaru rotaslieta var apzīmēt Svaru romantismu un uzmanību pret detaļām.

Zīda acu maska miegam 

miega maska no zīda etsy

Ideju, ko uzdāvināt Svariem dzimšanas dienā ir daudz – galvenais, lai šīs lietas būtu skaistas un kvalitatīvas. Piemēram, zīds ir viens no dārgākajiem un elegantākajiem audumiem, kas skaisti iederēsies Svaru mājokļa interjerā. Bieži vien paši sev nepērkam lietas, ko gribam, to cenu dēļ. Līdz ar to kāda zīda skaistumlieta būs lieliska dāvana.

Piemēram, zīda maska miegam. Zināms, ka Svari ir viens no horoskopa zīmēm, kam ļoti patīk izbaudīt kvalitatīvu miegu. Un miega maska ir veids, kā iegūt pēc iespējas patīkamāku un netraucētāku miegu naktī. Līdz ar to zīda miega maska būs noderīga un arī skaista lieta, ko novietot pie savas gultas.

Tehnika un sadzīves priekšmeti

Svariem dzimšanas dienā var dāvināt arī tehniku un sadzīves priekšmetus. Dāvanas izvēles doma paliek tā pati – galvenais, lai skaisti un kvalitatīvi.

Matu ieveidotājs

Ko uzdāvināt Svariem dzimšanas dienā

Praktiska dāvana Svariem dzimšanas dienā varētu būt kāds matu ieveidotājs. Ja tavai jubilārei patīk ieveidot savus matus lokās, tad nu jau ir tik daudz dažādi veidi, kā to izdarīt. Lielas lokas, smarkas cirtas, viļņaini mati utt. Ir tik daudz foršu veidu kā izpausties.

Ja nezini, kādu gadžetu labāk izvēlēties, vienmēr ir vērts paturēt prātā, ka universāls ir vislabākā izvēle. Tāds matu ieveidotājs, kam ir vairākas opcijas, vairāk arī tiks izmantots. Jubilārei būs iespēja pašai izmēģināt dažādus veidus un atrast to, kas patīk un izskatās vislabāk. Parūpējies par uzticama zīmola izvēli.

Polaroidu kamera

filmiņkamera dāvana

Vēl viena noderīga un patīkama dāvana, ko saņemt svētkos, ir iespēja iemūžināt savas atmiņas skaistos Polaroid attēlos. Šāda tipa filmiņkameras populāras jau ir vairāku gadu garumā, kad tās atgriezās modē. Analogās filmiņas attēliem piešķir patīkamu nokrāsu un līdz ar to arī noskaņu. Tā ir n=mums visiem nostaļģiska un mīļa.

Ja arī tavam jubilāram patīk fotografēt un iemūžināt atmiņas stilīgās fotokartītēs, tad filmiņkamera ir lieliska dāvana. Vislabākais ir tas, ka nav nepieciešams būt izcilam fotogrāfam. Filmiņkameru burvība ir tā, ka tiek sniegta viena iespēja uzņemt kadru. Kas tas sanāk – tādam tam arī bijis lemts sanākt!

Dizainera māksla vai plakāts

interjera dāvana svariem

Māksla ir dāvana, ko var uzdāvināt dažādos veidos. Svari ir ļoti smalkjūtīgas būtnes, kas savu mājokli cenšas iekārtot pēc iespējas patīkamāk un dvēseliskāk. Dažādi mākslas formāti var piešķirt mājoklim īpašu mājīgumu, piemēram, gleznas. Ja pārzini savu Svaru gaumi, tad kāda skaista glezna ir lieliska dāvana svētkos.

Laba alternatīva ir plakāts, ko rūpīgi iesaiņot un uzdāvināt. Tas ir veids, kā aši pamainīt interjeru bez lielām izmaksām un ilgstošām saistībām. Apniks – nomainīs uz ko pavisam citu. Galvenais plakātu skaisti ierāmēt, lai to var pielikt pie sienas vai kā atstutēt pret sienu uz kāda plaukta.

Termokrūze rudenīgajiem vakariem

termokrūzes udenspudele.lv dāvana

Tuvojoties ziemas sezonai, Svaru dzimšanas diena iekrīt tieši laikā, kad ārā jau ir palicis pavēss. Rudens aukstums kož pirkstu galos un ir nepieciešams sasildīties ar kādu karsto dzērienu – tēju vai kafiju. Termokrūze ir lielisks mūsdienu gadžets, kas atļauj līdzi paņemt savu iecienītāko karsto dzērienu. Tas paliek karsts stundām ilgi.

Svariem, kas labprāt bauda atpūtu dabā, pastaigas arī rudenī un pat ziemā, laba termokrūze būs noderīgs pirkums. Tā ir arī dabai ļoti draudzīga izvēle. Vēl viens bonuss – bieži vien kafejnīcas izsniedz kafiju ar atlaidi, ka esi paņēmis līdzi savu termokrūzi.

Smaržas un ziedi

Svariem patīk daba, līdz ar to arī smaržās viņiem apkārt patīk tieši dabas patīkamās smaržas un aromāti. 

Dārgas smaržas

smaržas

Svariem smaržu izvēlē ir svarīgs prestižs. Labas smaržas ir ne tikai tādas, kas labi smaržo, bet arī tādas, ko var lepni novietot uz plauktiņa un visiem atrādīt. Tas visbiežāk nāk arī ar greznu smaržu pudelītes dizainu, kas Svariem ir vienlīdz svarīgi.

Svari kā jau Svari – bieži vien meklē līdzsvaru. Tāpēc smaržu izvēlē dominē gan asumiņš, gan saldumiņš. Izvēlē var būt klasiskie aromāti, kuru sastāvā ir arbūzu, persiku, citrona, mimozas, liepas, jasmīna, meža ogu, ābolu, tuberozes, sveķu, tējas koka, sandalkoka aromāts. 

Grezni ziedu pušķi

ziedu pušķis svariem

Tā kā Svari ir horoskopa zīme, kas bauda ar acīm, ziediem ir jābūt ļoti rūpīgi izvēlētiem. Tie var būt gan gaiši un pasteļu toņos, gan arī spilgtāki. Galvenais ir ziedu salikums un noformējums pušķī kopā. Tas nevar būt prasts un vienkāršs. Svariem patīk skaistas lietas, un puķes tam ir vislielākais pierādījums.

Ja vēlies atrast vēl citas dāvanu idejas, tad tās atradīsi rakstos Birthday gifts for Libra woman un Birthday gifts for Libra man.

Lai izdodas atrast dāvanu, ko uzdāvināt Svariem dzimšanas dienā!

Vēl citas dāvanu idejas atrodi rakstos Birthday gifts for Libra woman un Birthday gifts for Libra man.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *