Mīļas dāvanas Valentīndienā

dāvana valentīndienā

Valentīndiena ir diena, kad romantikai nav robežu.Visur skan salkanas dziesmas, veikali ir pilni ar sirsniņu formas konfektēm un sarkanām rozēm. Šī ir diena, kad neprātīgi mīlēt un pavadīt laiku ar savu mīļoto cilvēku.

Dāvanas nav obligātas, tomēr, ja vēlies savu otro pusīti pārsteigt un ļaut sajusties vēl īpašāk, tad neliela dāvana būs tieši laikā! Bet atceries- galvenais ir kopā pavadīts laiks un patiesa mīlestība vienam pret otru.

Visas Valentīndienas dāvanas var aplūkot dāvanu katalogā – Dāvanas Valentīndienā. Bet šajā rakstā esam apkopojuši, mūsuprāt, labākās – vairāk kā 10 mīļas Valentīndienas dāvanas, kas būs piemērotas gan vīrietim, gan sievietei, gan pārim kopā. 

Klasiskā dāvana – ziedi

Ziedu piegāde uz mājām

Visklasiskākā Valentīndienas dāvana ir ziedi.  Tā ir dāvana, kas spēj iepriecināt ikvienu sievieti jebkuros svētkos. Valentīndienā šis apsveikums ir visvienkāršākais, tomēr arī efektīvākais. Galvenais ir atrast skaistu ziedu pušķi.

Lai arī šī dāvana ir vienkārša un pat pašsaprotama. Tomēr šajā dienā galvenā ir uzmanības izrādīšana un katrs to dara citādāk. Skaidrs ir viens – ar ziediem nav iespējams nošaut greizi.

Romantiskas vakariņas restorānā

Dāvanu karte restorānā

Daudziem zināms fakts – mīlestība iet caur vēderu. Tāpēc arī gardi pāest ir veids, kā nosvinēt īpašus svētkus. Tad, kad vēderi ir pilni, uzlabojās arī garastāvoklis uz visu atlikušo vakaru.

Romantiskas variņas restorānā ļaus aizvadīt kvalitatīvu kopā būšanas laiku. Šādas vakariņas palīdzēs sarīkot lielisku randiņu –  abiem sapucēties un doties kopīgā ceļojumā dažādu garšu pasaulēs. Restorānā tomēr valda skaista un romantiska gaisotne ikdienā, taču Valentīna dienā tas tiek īpaši izcelts. Atliek vien izvēlēties īsto restorānu.

SPA atpūta abiem kopā

SPA brīvdienas

Vislabākā atpūta ir tāda, kas tiek pavadīta pilnīgā mierā un relaksācijā. SPA centri katru gadu Valentīndienā gaida pārus, kas kopīgi vēlas aizmirsties un atpūsties no ikdienas steigas.

To var pārvērst arī par lielisku izbraucienu pa Latviju, aizbraucot, piemēram, uz Kurzemes SPA pie Usmas ezera. Vai pavisam uz otru galu, uz netālu no Cēsīm esošo Jonathan SPA Estate. Šādas SPA brīvdienas abiem ilgi paliks atmiņā. Un galvenais – kopā.

Grezna atpūta kādā no Latvijas pilīm

Atpūta pilī

Ja Valentīndiena iekrīt brīvdienās un jums abiem ar otro pusīti ir plāni grandiozai atpūtai, tad iesakām apsvērt ideju par nakšņošanu pilī. Daudzas Latvijas pilis ir renovētas un uzņem viesus, lai palutinātu viņus ar greznu atpūtu.

Latvijas pilīs un muižās bieži vien ir ierīkotas ne vien viesnīcas istabiņas, bet arī SPA centri, kur atpūsties un baudīt dažādus skaistumkopšanas rituālus. Nevar iztikt arī bez izsmalcināta restorāna, lai spētu baudīt pilnvērtīgu laimi. Atpūta pilī ir romantiska dāvana, ko atcerēties vēl ilgi!

Fotosesija

Fotosesija

Fotosesija var būt romantiska, mīļa un pārdomāta Valentīndienas dāvana gan mīļotajam, gan kā kopīga dāvana pārim. Jo ja meklējat unikālu un romantisku veidu, kā atzīmēt Valentīndienu, fotosesija ir lieliska ideja. Tā ir dāvana, kas paliks uz visu mūžu un palīdzēs atcerēties īpašos mirkļus, kuros esat bijuši kopā.

Fotosesijā iegūtos foto var izmantot dažādiem mērķiem, piemēram, skaistam albumam, mājas dekorēšanai ar skaistiem foto rāmjiem vai dāvināšanai ģimenei un draugiem

 

Kopīgu mirkļu foto albums

Personalizēta fotogrāmata

Laba dāvana savai otrajai pusītei ir albums, kurā saliktas foto kartītes no visiem labākajiem mirkļiem, kas kopā piedzīvoti.  Dāvana būs vēl īpašāka, ja pats pierakstīsi klāt datumus, kādus stāstiņus un atmiņas, kas saistās ar katru attēlu.

Mūsdienās visi attēli lielākoties ir mūsu telefonos un labākajā gadījumā stāv pa mapītēm kādā cietajā diskā. Telefona galerijā arī visas bildes ir saplūdušas vienā lielā albumā. Īpašu mirkļu, kas piedzīvoti kopā ar savu mīļoto cilvēku, salikšanas albumā būs ļoti romantiska dāvana.

Romantiska filma kino

Kino biļetes

Klasiska randiņa ideja, kas noteikti ir piemērota arī Valentīndienā, ir kino apmeklējums. Labas filmas noskatīšanās ir lielisks veids, kā abiem kopā pavadīt laiku arī svētkos. Tas ir laiks, kad baudīt gardas uzkodas, noskatīties filmu un pēc tam dalīties iespaidos.

Lai arī šis ir vienkāršs randiņš, tas var būt īpaši piemērots pirmajā tikšanās reizē. Ja esi nolēmis kādu uzaicināt uz randiņu tiesi Valentīndienā, tad kino apmeklējums ir labs variants.

Romantisks vakars halātos

Silts halāts

Siltu un mīkstu halātu ir patīkami uzvlikt ikvienam – gan pēc dušas/vannas vai vienkārši sildoties, atpūšoties pēc garas darba dienas vai baudot laisku brīvdienu rītu. Lai halāts būtu patīkams, svarīgi, lai tas būtu ērts.

Silts halāts ir prakstiska dāvana. Dāvanas saņēmējs priecāsies par jaunu, ērtu un ādai patīkamu halātu. Tas sniegs gan siltumu, gan relaksējošu, patīkamu aptūtas mirkli.

Kopīgs ceļojums

Ceļojums

Ja nesanāk daudz ceļot, tad Valentīndiena ir īstais laiks izbaudīt kādas zemes skaistumu.

Ceļojums ir patiesi orģināla dāvana. Dāvana, kas spēs piepildīt tavas otrās pusītes sapni, izvēloties aizceļot uz kādu jau sen gribētu valsti. Un labākais, ka ceļojumu nebūs jāplāno pašam, jo visu būs iespējams uzticēt nozares speciālistiem – ceļojumu aģentūrai.

Galda spēle pāriem

Pāru galda spēles

Kvalitatīvi pavadīts laiks kopā ir ļoti svarīgs, lai uzlabotu savstarpējās attiecības. Labs veids, kā pavadīt laiku kopā, ir spēlējot galda spēles. Ja jums abiem labāk patīk palikt mājās, nevis iet ballēties, tad laba galda spēle ir īstā dāvana.

Tā var būt parasti Jenga vai kāda puzle. Vai var būt arī īpaša pāru galda spēle. Tās tiek ražotas ar mērķi uzlabot attiecības, iesaistīties interesantās sarunās, vienam otru izzināt un, iespējams, pat piešķilt dzirksteli attiecībām.

Romantiska zvaigžņu vērošana

Zvaigžņu vērošana mājās

Kad domājam par romantiku, tad zvaigznes ir neatņemama sastāvdaļa. Zvaigžņu vērošana ir romantiska dāvana, kas dāvanas saņēmējam ļaus uzzināt ko jaunu, gūt mierpilnu pieredzi un romantiski pavadīt laiku kopā ar savu otro pusīti.

To var darīt gan skaidrā naktī, kad debesis ir tīras un tās rotā miljoniem zvaigžņu. Bet vēl interesantāk, to būtu darīt ar savu teleskopu no mājām, tādējādi šādas zvaigžņu vērošanas padarot par kopīgu hobiju.

Vīna degustācija diviem

Vīna degustācija

Ja jums abiem ar mīļoto cilvēku garšo vīns un to labprāt kopīgi baudāt, tad dāvana, ko patiesi izbaudīsiet abi, varētu būt vīna degustācija.  Tas ir kā vesels piedzīvojums, kas sākas ar ceļojumu uz restorānu vai vīna darītavu, līdz pat ceļojumam garšu pasaulē.

Vīna degustācijās vienmēr ir iespēja paklausīties un uzzināt vairāk par vīna vēsturi, tā bruvēšanu. Šī ir iespēja pārim nobaudīt dažādus vīnus un uzzināt vairāk arī par tiem vispiemērotākajiem sieriem un augļiem, kas izceļ vīnu garšu.

Mīļa pāru karikatūra

Personalizēta karikatūra

Ja tava otrā pusīte ir mākslinieciska dvēsele, kas izbauda oriģinālas dāvanas, tad viena lieliska ideja ir karikatūras. Tas ir jautrs veids, kā iemūžināt atmiņās kādu jautru un neaizmirstamu notikumu. Atliek vien atrast labu karikatūru profeisonāli, kas no jebkuras bildes var uzburt īstu šedevru.

Tad radīto karikatūru var skaisti iesaiņot vai pat ielikt rāmī. Otrā pusīte varēs šo dāvanu pielikt pie sienas vai kādā citā redzamā vietā. Tā ikdienā atgādinās par kopīgi piedzīvoto notikumu un liks mīļi pasmaidīt, uzlabojot omu.

Romantisks lidojums ar gaisa balonu

Lidojums ar gaisa balonu

Lidojums ar gaisa balonu ir piedzīvojums, kas norisinās visa gada garumā – arī Valentīndienā, kad dabā vēl var būt pavēsi un pat sniegaini. Ja tavai otrajai pusītei jebkad ir gribējies lidot augstu gaisā un baudīt šādu piedzīvojumu, tad lidojums ar gaisa balonu ir īstā dāvana, ar ko pārsteigt šajos svētkos.

Lidojums norisinās aptuveni stundu, kas var būt lielisks mirklis romantiskai atpūtai pārim. Tas būs īpašs mirklis, kura laikā lūkoties uz Latvijas skaisto dabu – apsnigušajiem mežiem un aizsalušajām upēm.

Vienādas cepures

Adīta ziemas cepure

Vislabākā dāvana ir tāda, kas sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam. Adīta ziemas cepure ir praktiska dāvana, kas tās saņēmējam sniegs vērtīgu un siltu garderobes papildinājumu, kā arī izrādīs rūpes un mīlestību.

Ja tavs dāvanas mērķis ir radīt siltu pārsteigumu, tad adīta ziemas cepure ir lieliska dāvanas ideja. Jo cepures galvenais mērķis un vērtība ir siltuma iegūšana, lai cepures valkātājam būtu silti un komfortabli. Dāvana, kas spēs iepriecināt kā pieaugušos, tā arī bērnus – galvenais izvēlēties siltu, bet tajā pašā laikā arī skaistu cepuri.

Atklāj adītas ziemas cepures sagatavoto piedāvājumu

Cerams, īstā dāvanu ideja jau ir atrasta. Bet, ja meklē vēl līdzīgas idejas, tad vari apskatīt rakstus dāvana otrajai pusītei Valentīndienā vai jauka dāvana mīļotajai meitenei.

Lai izdodas atrast romantiskas dāvanas un nosvinēt skaisti!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *