Mīļas dāvanas Valentīndienā

valentindienas davanas

Valentīndiena ir viena diena gadā, kad romantikai nav robežu. Tā ir diena, kad mīlestība tiek izbaudīta ar savu otro pusīti. Visur skan salkanas dziesmas, veikali ir pilni ar sirsniņu formas konfektēm un sarkanām rozēm. Šī ir diena, kad neprātīgi mīlēt un pavadīt laiku ar savu mīļoto cilvēku.

Dāvanas nav obligātas, tomēr, ja vēlies savu otro pusīti pārsteigt un ļaut viņam/ai sajusties vēl labāk, tad dāvanas nekad nenāk par ļaunu! Galvenais ir kopā pavadīts laiks un patiesa mīlestība vienam pret otru.

Šajā rakstā esam apkopojuši vairāk kā 10 mīļas Valentīndienas dāvanas, kas būs piemērotas gan vīrietim, gan sievietei, gan pārim kopā. 

1. Ziedi un šokolāde

Mīļas dāvanas Valentīndienā

Visklasiskākā Valentīndienas dāvana ir ziedi un šokolāde. Tā ir lieliska kombinācija, kas spēj iepriecināt ikvienu sievieti jebkuros svētkos. Valentīndienā šis apsveikums ir visvienkāršākais, tomēr arī efektīvākais. Galvenais ir atrast skaistu ziedu pušķi un gardākās konfektes vai šokolādi.

Lai arī šī dāvana ir vairāk paredzēta sievietēm, iespējams, arī vīrieši priecātos saņemt kādu mīļi iesaiņotu šokolādīti vai mīļākāš konfektes. Šajā dienā galvenā ir uzmanības izrādīšana un katrs to dara citādāk. Skaidrs ir viens – ar ziediem un šokolādi nav iespējams nošaut greizi, jo dāvana noteikti iepriecinās.

2. Romantiskas vakariņas mājās vai restorānā

Mīļas dāvanas Valentīndienā

Daudziem zināms ir fakts, ka mīlestība iet caur vēderu. Doties kopīgi gardi pāest ir veids, kā nosvinēt īpašus svētkus. Tad, kad vēderi ir pilni, tad arī uzlabojās oma un garastāvoklis uz visu atlikušo vakaru. Tāpēc ir labi arī Valentīndienā savu mīļoto palutināt ar gardu maltīti, kas gatavota mājās. Šī ir iespēja sagatavot otrās pusītes mīļākos ēdienus, iededzināt sveces un gaidīt mīļoto ar romantisku mūziku mājās.

Vēl viens variants ir romantiskas vakariņas restorānā. Tad var sarīkot lielisku randiņu, abiem sapucēties un doties kopīgā ceļojumā dažādu garšu pasaulēs. Restorānā tomēr valda skaista un romantiska gaisotne jau ikdienā – tas īpaši tiek izcelts Valentīndienā. Pāris noteikti varēs baudīt īpašos vakariņu piedāvājumus un pagaršot īpašus Valentīndienas desertus. Atliek vien izvēlēties īsto restorānu.

3. Mīļa pāru karikatūra

Mīļas dāvanas Valentīndienā

Ja tava otrā pusīte ir mākslinieciska dvēsele, kas izbauda oriģinālas dāvanas, tad viena lieliska ideja ir karikatūras. Tas ir jautrs veids, kā iemūžināt atmiņās kādu jautru un neaizmirstamu notikumu. Atliek vien atrast labu karikatūru profeisonāli, kas no jebkuras bildes var uzburt īstu šedevru.

Tad radīto karikatūru var skaisti iesaiņot vai pat ielikt glītā rāmī. Otrā pusīte varēs šo dāvanu pielikt pie sienas vai kādā citā redzamā vietā. Tā ikdienā atgādinās par kopīgi piedzīvoto notikumu, kā arī Valentīndienu. Un katru dienu liks arī mīļi pasmaidīt, uzlabojot omu.

4. SPA atpūta abiem kopā

Mīļas dāvanas Valentīndienā

Vislabākā atpūta ir tāda, kas tiek pavadīta pilnīgā mierā un relaksācijā. SPA centri katru gadu Valentīndienā gaida pārus, kas kopīgi vēlas aizmirsties un atpūsties no ikdienas steigas. Ir pieejami dažādi piedāvājumi pāriem – kopīgi SPA rituāli, pirts baudīšana, relaksējošas pāru masāžas, floutinga procedūras utt.

To var pārvērst arī par lielisku izbraucienu pa Latviju, aizbraucot, piemēram, uz Kurzemes SPA pie Usmas ezera. Vai pavisam uz otru galu, uz netālu no Cēsīm esošo Jonathan SPA Estate. Šādas SPA brīvdienas abiem ilgi paliks atmiņā, jo izdosies labi atpūsties, palikt pa nakti un gardi pieēsties SPA centra restorānā. Un galvenais – kopā.

5. Galdaspēle pāriem

Mīļas dāvanas Valentīndienā

Kvalitatīvi pavadīts laiks kopā ir ļoti svarīgs, lai uzlabotu savstarpējās attiecības. Labs veids, kā pavadīt laiku kopā ikdienā, ir spēlējot galda spēles. Ja jums abiem labāk patīk palikt mājās, nevis iet kaut kur ballēties, tad laba galda spēle ir īsts vakara glābējs. 

Valentīndiena var būt īstais laiks, kad otro pusīti pārsteigt ar kādu mīļu galda spēli. Tā var būt parasti Jenga vai kāda puzle. Vai var būt arī īpaša galda spēle pāriem. Tās tiek ražotas ar mērķi uzlabot attiecības, iesaistīties interesantās sarunās, vienam otru izzināt un, iespējams, pat iešķilt dzirksteli au attiecībās.

6. Romantisks lidojums ar gaisa balonu

Mīļas dāvanas Valentīndienā

Lidojums ar gaisa balonu ir piedzīvojums, kas norisinās visa gada garumā – arī Valentīndienā, kad dabā vēl var būt pavēsi un pat sniegaini. Ja tavai otrajai pusītei jebkad ir gribējies lidot augstu gaisā un baudīt šādu piedzīvojumu, tad lidojums ar gaisa balonu ir īstā dāvana, ar ko pārsteigt šajos svētkos.

Lidojums norisinās aptuveni stundu, kas var būt lielisks mirklis romantiskai atpūtai pārim. Visticamāk lidojums norisināsies nelielā grupā ar vēl dažiem cilvēkiem, tomēr tas netraucēs paiet maliņā un baudīt notikumu diviem vien. Tas būs īpašs mirklis, kura laikā lūkoties uz Latvijas skaisto dabu – apsnigušajiem mežiem un aizsalušajām upēm.

7. Kopīgu mirkļu foto albums

Mīļas dāvanas Valentīndienā

Laba dāvana savai otrajai pusītei ir albums, kurā saliktas foto kartītes no visiem labākajiem mirkļiem, kas kopā piedzīvoti. Tas var būt attīstītu vai izprintētu bilžu albums, kas nopirkts kādā veikalā vai salīmēts paša rokām. Dāvana būs vēl īpašāka, ja pats pierakstīsi klāt datumus, kādus stāstiņus un atmiņas, kas saistās ar katru attēlu.

Mūsdienās visi attēli lielākoties ir mūsu telefonos un labākajā gadījumā stāv pa mapītēm kādā cietajā diskā. Telefona galerijā arī visas bildes ir saplūdušas vienā lielā albumā. Īpašu mirkļu, kas piedzīvoti kopā ar savu mīļoto cilvēku, salikšanas albumā būs ļoti romantiska dāvana.

8. Romantiska zvaigžņu vērošana

Mīļas dāvanas Valentīndienā

Kad domājam par romantiku, tad zvaigznes ir neatņemama sastāvdaļa. Zvaigžņu vērošana ir romantiska dāvana, kas dāvanas saņēmējam ļaus uzzināt ko jaunu, gūt mierpilnu pieredzi un romantiski pavadīt laiku kopā ar savu otro pusīti.

To var darīt gan skaidrā naktī, kad debesis ir tīras un tās rotā miljoniem zvaigžņu. Taču interesants randiņa veids ir doties un vērot zvaigznes uz Observatoriju. Zvaigžņu vērošana ir aizraujošs process, kas vienlaikus būs ļoti romantisks notikums.

9. Vīna degustācija diviem

Mīļas dāvanas Valentīndienā

Ja jums abiem ar mīļoto cilvēku garšo vīns un to labprāt kopīgi baudāt, tad dāvana, ko patiesi izbaudīsiet abi, varētu būt vīna degustācija. Tas ir kā vesels piedzīvojums, kas sākas ar ceļojumu uz restorānu vai vīna darītavu, līdz pat ceļojumam garšu pasaulē.

Vīna degustācijās vienmēr ir iespēja paklausīties un uzzināt vairāk par vīna vēsturi, tā bruvēšanu. Šī ir iespēja pārim nobaudīt dažādus vīnus un uzzināt vairāk arī par tiem vispiemērotākajiem sieriem un augļiem, kas izceļ vīnu garšu.

10. Grezna atpūta kādā no Latvijas pilīm

Mīļas dāvanas Valentīndienā

Ja Valentīndiena iekrīt brīvdienās un jums abiem ar otro pusīti ir plāni grandiozai atpūtai, tad iesakām apsvērt ideju par nakšņošanu pilī. Daudzas Latvijas pilis ir renovētas un nu uzņem viesus, lai palutinātu viņus ar greznu atpūtu, kas noteikti izcelsies uz ikdienas fona.

Latvijas pilīs un muižās bieži vien ir ierīkotas ne vien viesnīcas istabiņas, bet arī SPA centri, kur atpūsties un baudīt dažādus skaistumkopšanas rituālus. Nevar iztikt arī bez izsmalcināta restorāna, lai spētu baudīt pilnvērtīgu laimi. Atpūta pilī ir romantiska dāvana, ko atcerēties vēl ilgi!

11. Kino apmeklējums uz romantisku filmu

Mīļas dāvanas Valentīndienā

Klasiska randiņa ideja, kas noteikti ir piemērota arī Valentīndienā, ir kino apmeklējums. Labas filmas noskatīšanās ir lielisks veids, kā abiem kopā pavadīt laiku arī svētkos. Tas ir laiks, kad baudīt gardas uzkodas, noskatīties filmu un pēc tam dalīties iespaidos. 

Lai arī šis ir vienkāršs randiņš, tas var būt īpaši piemērots pirmajā tikšanās reizē. Ja esi nolēmis kādu uzaicināt uz randiņu tiesi Valentīndienā, tad kino apmeklējums ir labs variants. 

12. Kopīgs ceļojums pa Latviju

Mīļas dāvanas Valentīndienā

Šogad daudz ceļot nesanāks, tāpēc, ja ir doma par kopīgu ceļojumu, tad ir īstais laiks izbaudīt mūsu pašu zemes sniegtos piedzīvojumus. Ir tik daudz veidu, kā labi atpūsties arī nelidojot ārpus valsts robežas.

Labas dāvanas ideja var būt vienkāršs pārbrauciens uz pilsētu, kur sen nav būts. Tad pa ceļam var izplānot arī vietas, kur apstāties un aplūkot kādu aizraujošu dabas taku vai tūrisma objektu. Noteikti, ka pašu zemē viss vēl nemaz nav apskatīts. Ceļojums, lai arī tepat pa Latviju, var būt ļoti interesanta un forša dāvana!

Lai mīļa Valentīndiena!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *