Praktiskas dāvanas vīrietim

dāvanas prakstiskam vīrietim

Vīriešiem patīk noderīgas dāvanas, jo tad tās nekrāj plauktā putekļus un viņi uzreiz var tās likt lietā. Meklējot vīrietim dāvanu dzimšanas dienā vai vārda dienā, praktiska dāvana ir laba izvēle. Turklāt nav jāpakļaujas stereotipiem, ka praktiskas dāvanas ir garlaicīgas. Ja noderīga dāvana vīrietim ļaus uzlabot savu hobiju, salabot mašīnu vai labi iepirkties – apsveikuma misija ir veiskmīga.

Apkopojām labas un praktiskas dāvanu idejas sportam, ikdienai, hobijam un ārējam izskatam. Jebkurš vīrietis par šādām dāvanām būs priecīgs!

1. Dāvanu karte interneta veikalā

Praktiskas dāvanas vīrietim

Vienkāršākais un ērtākais veids, kā iepirkties, ir interneta veikalos. Tas ļauj iegādāties nepieciešamās ikdienas preces netērējot laiku braucienam uz veikalu un atpakaļ, un nestāvot garās rindās. Ja īsti nezinu, ko vīrietim uzdāvināt svētkos, tad laba izvēle ir ļaut viņam veikt šo lēmumu pašam.

Dāvanu karte interneta veikalā ir universāla dāvana ar ko nevar nošaut greizi. Izvēloties interneta veikalu ar pēc iespējas plašāku piedāvājumu, vīrietis pats varēs izvēlēties sev nepieciešamāko – sportam, hobijam, ikdienai vai darbam.

2. Jauni darba instrumenti

Praktiskas dāvanas vīrietim

Kārtīgam mājas saimniekam vienmēr pa rokai ir pareizie instrumenti, lai mājoklī viss spīd un laistās. Nekad nekas nav salūzis un ja arī gadās, ka kāds ikdienas priekšmets vairs nekalpo tik labi – tad tas nav uz ilgu laiku. Vīrietim, kuram ir zelta rokas un vienmēr gribas radīt ko jaunu, noderētu jauni darba instrumenti.

Lai arī viņam noteikti jau ir krājumos viss nepieciešamais, labu un kvalitatīvu instrumentu nevar būt par daudz. Turklāt, tehnoloģijām attīstoties, dažādi mājas un dārza instrumenti paliek ar vien efektīvāki un ērtāk lietojami. Tāpēc, iespējams, laiks atvieglot ikdienu!

3. Stilīgas saulesbrilles

Praktiskas dāvanas vīrietim

Ja vīrietis ikdienā valkā brilles, tad dāvana no kāda Optika salona būtu jauks pārsteigums svētkos. Tur uz vietas iespējams pārbaudīt redzi un izvēlēties sev jaunas brilles. Ja nu tomēr vīrietim brilles redzes korekcijai nav nepieciešamas, tad laba dāvanas izvēle būtu saulesbrilles. 

Ikvienam ir nepieciešamas labas un reizē stilīgas saulesbrilles gada saulainajām dienām – īpaši, ja vīrietis ikdienā brauc pie stūres. Laikam ejot uz priekšu, arī saulesbrilles paliek ar vien stilīgākas un foršākas. Nu jau iespējams ne vien izvēlēties optiskas saulesbrilles, bet arī abu apvienojumu vienā. Ir pieejamas arī universālas brilles, kas iekštelpās kalpo kā parastās optiskās brilles, bet saules gaismā to stikla krāsa nomainās uz saules aizsargstikliem.

4. Kvalitatīvas bezvadu austiņas

Praktiskas dāvanas vīrietim

Vīrietim, kam patīk dažādi gadžeti un jaunākās tehnoloģijas, noteikti gribēsies izmēģināt bezvadu austiņas. Tās ir ērti lietojamas ikdienā, lai kustībā spētu klausīties mūziku vai savus iemīļotos podkāstus. Nav jātērē laiks, lai atpiņķerētu savēlušos vadus, jo šīm austiņām tādu gluži vienkārši nav.

Kvalitatīvas bezvadu bluetooth austiņas noderēs vīrietim, kas spēj novērtēt praktiskus gadžetus. Īpaši, ja vīrietis nodarbojas ar sportu un nespēj savu treniņu iedomāties bez kvalitatīvas un motivējošas mūzikas. Turklāt austiņas mēdzam pazaudēt vai tās ar laiku mēdz saplīst – tāpēc jaunas, stilīgas un labas austiņas noteikti noderēs.

5. Dāvanu karte sporta preču veikalā

Praktiskas dāvanas vīrietim

Katram sportistam praktiska un noderīga dāvana būtu jauns treniņu apģērbs, sporta inventārs, jauni skriešanas apavi vai kāds cits apģērba komplekts. Dāvanu karte sporta veikalā, piemēram, Sportland vai XSports ir plaša izvēle ar precēm sportošanai un ikdienai. 

Uzdāvinot dāvanu karti sportistam, viņš noteikti varēs šo dāvanu izvēlēties pēc savas gaumes un vajadzības. Turklāt sporta preču veikalos iespējams atrast noderīgas un praktiskas lietas gan sportam, gan arī hobijam.

6. Ērta ūdens pudele ikdienai

Praktiskas dāvanas vīrietim

Tēma par dabas saudzēšanu paliek ar vien apspriestāka, tāpēc daudzi izvēlas dabai un maciņam draudzīgākas alternatīvas savā ikdienas dzīvē. Piemēram, bieži vien steigā mēdzam iegādāties ūdeni plastmasas pudelēs, jo slāpst un pa ceļam nav citu veidu, kā padzerties. Tam lieliska alternatīva ir pašam sava ūdens pudele, ko vienmēr nēsāt līdzi.

To iespējams pielāgot savam dzīvesveidam un ikdienai pēc materiāla un tilpuma. Ja ikdienā daudz jāpārvietojas, tad ieteicams izvēlēties ērtu un vieglu ūdens pudeli. Savukārt, ja lielākā daļa dienas tiek pavadīta mājās vai ofisā, tad arī smagāka ūdens pudele derēs – piemēram, no stikla. Dāvau karte ūdens pudelei ļaus vīrietim izvēlēties sev labāko ūdens pudeli. 

7. Tumbiņa mūzikas baudīšanai

Praktiskas dāvanas vīrietim

Līdzīgi kā ar bezvadu austiņām –mūsdienās ir arī ērtas bezvadu tumbiņas, ko paņemt līdzi uz jebkuru atpūtas vietu vai dārza ballīti. Ja jubilārs ir liels mūzikas cienītājs un viņam īpaši svarīga ir arī laba kvalitāte, tad iegādājies viņam stilīgu un kvalitatīvu bezvadu tumbiņu.

To viņš varēs ņemt līdzi savos piedzīvojumos un vienmēr parūpēties par to, ka ballīte ir līdzi. Katrā pasēdēšanā ar draugiem būs forša noskaņa un mūzika fonā, pie kuras gan padejot, gan arī padziedāt līdzi. Turklāt tās ir ērti pārnēsājamas līdzi – jo nav vadu, kā arī tumbiņas tiek veidotas kompaktos izmēros.

8. Dāvana iemīļotam hobijam

Praktiskas dāvanas vīrietim

Dāvana, ko novērtēs ikviens vīrietis, ir saistīta ar viņa interesēm. Ja savā dzimšanas dienā vai kādos citos svētkos vīrietis saņems dāvanu, kas saistīta ar viņa vaļasprieku, tas noteikti tiks augstu novērtēts. Atliek vien noskaidrot, ko vīrietim patīk darīt brīvajā laikā un sagādāt viņam atbilstošu dāvanu karti. Tas ir visvienkāršākais veids, kā trāpīt tieši mērķī un nekļūdīties ar dāvanas izvēli.

Ja vīrietim patīk braukt dabā un mašķerēt, tad viņam noderētu Salmo dāvana makšķerniekam. Makšķerēšana ir hobijs, kurā vienmēr gribas eksperimentēt, izmēģināt un atklāt ko jaunu, tāpēc tēriņi ir nenovēršami un šī ir laba dāvana. Ja vīrietis labprāt nodarbojas ar sportu, tad viņam varētu patikt kāda dāvana no veikala Pulsometrs. Tas piedāvā dažādas tehnoloģijas sportam un veselībai. 

9. Stilīgs ādas maks

Praktiskas dāvanas vīrietim

Naudas maks ir viens no praktiskajiem aksesuāriem, kas vīrietim vienmēr ir līdzi. Tas arī liecina par vīrieša personību. Makam jābūt stilīgam, ērtam un arī gaumīgam. Katru dienu tos nēsājot visur līdzi, maki visai ātri var nonēsāties. Ja jubilāram varētu noderēt jauns maks, tad šī ir laba dāvanas izvēle.

Lai izvēlētos īsto, vērts neuzkrītoši papētīt viņa esošo naudas maku. Tādā veidā iegūt ieskatu uz maka izmēru, materiālu un stilu. Labs un kvalitatīvs ādas maks varētu izskatīties labi, kā arī ilgi kalpot.

10. Vakariņas labā restorānā 

Praktiskas dāvanas vīrietim

Mīlestība iet caur vēderu, tāpēc gardas vakariņas vīrietis novērtēs vienmēr. Uz labiem restorāniem ejam parasti svētkos vai kādā īpašā notikumā. Ikdienā tam neatveltam pietiekami daudz laika, lai arī tas ir lielisks veids, kā atpūsties un nesteidzīgi baudīt vienam otra sabiedrību.

Dāvanu karte restorānā ļaus vīrietim baudīt gardus un sezonālus ēdienus kopā ar līdzi paņemto personu. Tas var izvērsties par romantisku randiņu, jautru pasēdēšanu ar draugiem vai par darba pusdienām ar kolēģiem. Katrs šo dāvanu varēs izmantot citādāk – pēc savām vēlmēm. Tas atkarīgs no izvēlētā restorāna un tajā valdošās atmosfēras.

11. Noderīgas preces mājai un dārzam

Praktiskas dāvanas vīrietim

Saimniekam, kas rūpējas par savām mājām un piemājas dārziņu, varētu noderēt kāds jauns gadžets vai darbarīks no veikala Mājai un dārzam. Šis veikals ir universāls, jo tajā ir plaša izvēle – sākot no stādiem un darba instrumentiem līdz pat dekoriem, būvmateriāliem un dažādiem našķiem.

Šo dāvanu novērtēs gan vīrietis, kurš sapņo par mājokļa remontu vai mazdārziņu, gan arī ģimenes vīrieši, kuri vienmēr vēlas papildināt savu instrumentu klāstu. 

12. Dāvanu karte autoservisā 

Praktiskas dāvanas vīrietim

Vīrietim ar mašīnu laba praktiskās dāvanas izvēle būs autoservisa apmeklējums. Tā ir dāvana, ko vīrietis patiešām novērtēs un galvenokārt – izmantot. Tēriņi mašīnas remontiem un ikgadējām apskatēm var krietni pieaugt. Tādā gadījumā dāvanu karte autoservisā būs augstu novērtēta palīdzība.

Autoserviss ERG Auto piedāvā plaša spektra pakalpojumus – auto remonts, auto ķīmiskā tīrīšana u.c. par nelielām izmaksām. Lai pilnveidotu sniegto pakalpojumu kvalitāti, autoserviss ERG Auto turpina investēt vadošo ražotāju servisa iekārtās un piesaistīt servisa speciālistus ar ilggadēju pieredzi.

13. Jauns pulkstenis

Praktiskas dāvanas vīrietim

Pulkstenis ir daļa no vīrieša ārējā koptēla, kas var likt viņam izskatīties uz visiem 100. Vīrietim piemērots rokas pulkstenis ir svarīgs aksesuārs. Turklāt mūsdienās ir daudzi rokas pulksteņi, kuru funkcijas ir daudz ērtākas un paplašinātākas par vienkāršo un ierasto laika rādīšanu. 

Labs un kvalitatīvs rokas pulkstenis ir laba dāvana sev tuvam vīrietim – vīram, tētim vai brālim dzimšanas dienā. Šāda dāvana noteikti tiks pieņemta ar prieku un patīkamu satraukumu. Tikai jāņem vērā, vai vīrietim jau nav iemīļots rokas pulkstenis. Vai arī to var izmantot, kā noderīgu palīgu – izvēlēties pulksteni, kas būs atbilstošs vīrieša gaumei, balstoties uz veco esošo pulksteni.

14. Stilīgs un ērts apģērbs

Praktiskas dāvanas vīrietim

Forša dāvanas ideja vīrietim var būt arī kāds apģērba gabals ikdienai – stilīgs t-krekls, uzvalka krekls vai kāda aksesuārs. Ja jubilārs ir labi pazīstams un viņa gaume ir zināma, tad izdosies viņu pārsteigt ar ko lielisku. Turklāt tas nenozīmē, ka jāpērk viņam kas liels un dārgs. Reizēm laba svētku dāvana ir jaunas un stilīgas zeķes no tāda veikala kā Karma Sock. Viņi rada lieliskus dizainus ar latviešu kultūras pieminekļiem un mantojumu.

Atbalstot latviešu pašmāju ražotājus un dizainerus, ir arī citi uzņēmumi, kas rada skaistas un vērtīgas dāvanas. Īpaši plaši latviešu uzņēmumi ir izvirzījušies tieši stilīga apģērba radīšanā. Viens no populārākajiem piemēriem ir zīmols Latvietis. Viņu t-krekli ar Latvietis apdruku ātri vien ir iekarojuši latviešu sirdis. 

15. Jauns un gaumīgs uzvalks

Praktiskas dāvanas vīrietim

Vīriešiem nevar būt par daudz uzvalku, jo vienmēr jābūt gatavam kādai greznai ballei, kāzu svinībām vai izlaidumam. Uzvalks kā dāvana būtu ļoti noderīga un praktiska. Vienīgais nevarēs īsti šādu dāvanu uzdāvināt bez vīrieša klātesamības, tāpēc laba dāvana ir dāvanu karte uzvalkam no BRUN! ATELIER. 

Uzņēmums BRUN! ATELIER pēc individuāla pasūtījuma šuj blūzes un kreklus, kā arī uzvalkus, konsultējoties ar stilistu un drēbnieku, izvēloties no vairāk kā 200 Albini Group kolekcijas audumiem, piemeklējot piemērotāko apkaklītes, aproču veidus, kabatu variantus, kā arī citus dekoratīvos elementus augstvērtīgiem, kvalitatīviem un klientam piemērotiem krekliem. 

16. Apmācības un kursi

Praktiskas dāvanas vīrietim

Un visbeidzot – nekad nav par vēlu iemācīties ko jaunu. Vīrietim, kas vienmēr ir ziņkārīgs un labprāt apgūst jaunas prasmes, fantastiska dāvanas izvēle būtu kādas aizraujošas apmācības. Balstoties uz viņa līdzšinējo pieredzi, vēlmēm un interesēm, izvēlies kādu foršu meistarklasi vai kursus, ko viņš izbaudītu.

Apmācības un kursi ir ļoti dažādi. Vīrietim varētu patikt iespēja trenēties kādā sporta veidā, apgūt jaunu valodu vai pašaizsardzības kursus, vai izmēģināt kādu ūdens sportu. Iespējas ir plašas un nav jābūt iepriekšējai pieredzei, lai iemācītos ko jaunu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *