Romantiskas dāvanas sievietei

dāvana sievietei

Sievietes ir romantiskas būtnes. Viņām patīk pārsteigumi, mīlestības apliecināšana un skaistas lietas. Meklējot dāvanu mīļotajai sievietei, dari to no sirds un izvēlies ko tādu, kas viņu patiešām iepriecinās. 

Visas dāvanu idejas sievietei var aplūkot mūsu dāvanu katalogā – Dāvanas sievietei. Šajā rakstā esam apkopojuši, mūsuprāt, romantiskākās dāvanas sievietei, mīļotajai sievai vai meitenei. Tās ļaus sarīkot patīkamu pārsteigumu, nodoties kopīgai atpūtai un abiem baudīt vienam otra sabiedrību.

Vakariņas izsmalcinātā restorānā

Dāvanu karte restorānā

Kopīgas vakariņas parasti pāriem asociējas ar romantiski pavadītu laiku vienam otra sabiedrībā un visbiežāk – pirmajiem randiņiem. Aizvest sievieti gardās vakariņās uz kādu izsmalcinātu restorānu ir laba dāvanas ideja. Tas ļaus viņai tikt palutinātai ar šefpavāra ēdienu šedevriem un baudīt gardus kokteiļus tavā sabiedrībā.

Ja vēlies šo dāvanu sievietei ļaut izmantot kādā citā dienā, laba izvēle ir dāvanu karte restorānā. Galvenais izvēlēties skaistu un izsmalcinātu restorānu ar romantisku gaisotni.

Skaista apakšveļa

Dāvanu karte apakšveļas veikalā

Romantiska dāvana sievietei ir skaista un kvalitatīva apakšveļa. Mēdz teikt, ka apakšveļa sievietei ir pirmās nepieciešamības greznuma lieta. Tāpēc iepriecini mīļoto ar elegantu veļas komplektu, kas viņu iepriecinās.

Labs veids, kā sievietei dāvināt apakšveļu, ir dāvanu karte apakšveļas veikalā. Tā ir romantiska dāvana sievietei Valentīndienā, sieviešu dienā vai kāzu jubilejā. Nebūs jāsatraucas par pareizajiem izmēriem vai apakšveļas komplektiem, jo sieviete pati sev atradīs piemērotāko.

Relaksējoša atpūta SPA centrā

SPA brīvdienas

Uzdāvinot sievietei relaksējošu masāžu, nomierinošu SPA rituālu vai jebkuru citu procedūru, Tu izrādīsi mīlestību un rūpes. Kvalitatīvai atpūtai ne vienmēr rodas pietiekams laika daudzums. Un apkārtējie to pamana vislabāk, tāpēc jau laikus palutini mīļoto sievieti ar kādu SPA atpūtas piedāvājumu vai varbūt pat veselām divām dienām SPA centrā.

Varat arī abi kopīgi doties uz SPA Rīgā vai jebkur citur Latvijā. SPA atpūta Latvijā paliek ar vien attīstītāka un visos valsts reģionos ir lieliskas vietas, kur bezrūpīgi atpūsties.

Personalizēta foto kanva

Personalizēta foto kanva

Pirmais kopīgais ceļojums vai kāds cits skaists mirklis, kas piedzīvots kopā..tik skaists, ka gribas ierāmēt un pielikt pie sienas?

Ar personalizētās foto kanvas palīdzību, tas ir iespējams. Pārsteidz savu mīļoto sievieti ar šādu foto kanvas izveidi, lai uz  atmiņām varētu noraudzīties ik dienu. Personalizēta foto kanva būs ne vien mīļa un orģināla dāvana, bet tā spēs arī papildināt un atsvaidzināt telpas interjeru.

Ziedu piegāde

Ziedu piegāde uz mājām

Kurai sievietei gan nepatīk ziedi? Vēl jo vairāk, ja to saņemšana ir negaidīta un no mīļotā vīrieša.

Ziedu piegāde uz mājām ir lielisks veids, kā pārsteigt savu mīļoto gan ikdienā, gan svētku dienā. Un ziedu piegāde uz mājām nenozīmē tikai pušķu piegādi. Tie var būt arī ziedi kastē vai aploksnē. Ziedu piegādes piedāvājums ir ļoti plašs, tāpēc nebūs grūti atrast pušķi jebkuras sievietes gaumei.

Kopīgs teātra apmeklējums

Teātra apmeklējums

Kopīgs teātra apmeklējums var būt romantiska un pārdomāta dāvana ikvienam pārim. Teātris piedāvā dažādas izrādes, tostarp lugas, mūziklus, baletus un operas, kas var apmierināt dažādas gaumes un intereses.

Teātra apmeklējums var būt īpašs un intīms piedzīvojums. Tas ir lielisks veids, kā pavadīt kvalitatīvu laiku kopā un izbaudīt neierastu vakaru. Teātra atmosfēra rada elegances un izsmalcinātības sajūtu, kas to var padarīt par lielisku vietu, kur svinēt īpašu notikumu – Valentīndienu.

 

Ēst gatavošanas meistarklase

Ēst gatavošanas meistarklase

Ēst gatavošanas meistarklase ir dāvana iedvesmai, kas ļaus apgūt ko jaunu, iegūt īpašas sajūtas un pat veicināt radošo garu.

Nereti romantiskiem brīžiem mēdz piestāvēt šokolāde, tāpēc, ja esat īsteni saldummīļi, tad dodaties divatā uz šokolādes meistarklasi. Tā ļaus pavadīt kvalitatīvu laiku kopā. Turklāt kas var būt labāks par sava vakara turpināšanu, baudot pašu pagatavotos šokolādes našķus pie kādas romantiskas filmas?

 

 

Vīna degustācija divatā

Vīna degustācija

Aizraujošs veids, kā labi pavadīt laiku kopā, varētu būt vīna degustācija. Ja izvēlēsies vīna degustāciju kādā no pašmāju vīna darītavām, tad process noteikti būt ne tikai interesants, bet arī vērtīgs. Nereti vīna degustācijas tiek rīkotas ar mērķi ļaut viesiem uzzināt vairāk par vīna darīšanas procesiem. Tāpat abi noteikti atradīsiet arī savu jauno iecienītāko vīnu.

Ja izvēlētā vīna degustācijas vieta būs tālāk no mājokļa, tad šo braucienu var izvērst par romantisku mini ceļojumu ar sarunām, kopā būšanu un jaukām atmiņām.

Floutinga procedūra

Floutings

Lai parūpētos par mīļotās sievietes labsajūtu, iesakām uzdāvināt floutinga procedūru.

Floutings ir īpaši nomierinoša SPA procedūra, ko daudzi ir iecienījuši, lai pilnvērtīgi spētu atbrīvoties. Procedūra notiek aptuveni stundu 30cm seklā baseinā, kas piepildīts ar magnija sāli. Ieguļoties šajā ūdenī, sāls līmenis ir tik liels, ka ūdens blīvums ķermeni paceļ virs ūdens. Šī sajūta līdzinās lidošanai – būšanai bezsvara stāvoklī. Tieši tas sniedz brīvības un miera sajūtu.

Saulriets purvā diviem

Saulriets purvā uz SUP

Arī aktīvās atpūtas dāvanas var kļūt par romantisku piedzīvojumu, ja vien izdodās atrast piemērotu laiku un vietu. Viena no šādām aktivitātēm ir piedzīvojums ar SUP dēļiem saulrietā.

Purvs ir fantastiska un noslēpumaina valstība, kurā strāvo savāda enerģija, jo īpaši pašā vakarā, saules stariem apspīdot mazos, žuburainos kokus un krūmus. Ja paveicas, no purva ezera tiek izvilināta neliela dūmaka. Šī ir iespēja pavadīt laiku divatā romantiskā gaisotnē ar dabas dziedējošo mieru un sarunām.

Izjāde ar zirgiem

Izjāde ar zirgu

Zirgi apbūruši daudzus – to spēks, skaistums un labais raksturs tos padarījis par cilvēku sabiedrotajiem jau vairāku tūkstošu gadu garumā. Katra meitene bērnībā sapņojusi par poniju un izjādēm ar zirgiem pa mežiem, gar jūras krastu un jebkur citur. Šāda iespēja pastāv un ja uzdāvināsi sievietei izjādi ar zirgu, viņa būs pateicīga un labprāt šo piedzīvojumu izbaudīs.

Dāvanas saņēmējs dodoties šajā piedzīvojumā aizmirsīs par ikdienas stresu – līdzās būs mīļotais cilvēks, majestātiski zirgi un skaistā apkārtnes daba.

Karaliska atpūta pilī

Atpūta pilī

Ikvienai sievietei kaut reizi ir gribējies kļūt par princesi un dzīvot skaistā pilī. Īpašos svētkos romantisks pārsteigums sievietei varētu būt atpūta kādā no Latvijas pilīm. Daudzas Latvijas pilis un muižas ir gaumīgi pārtaisītas par viesnīcām, kas labprāt lutina savus viesus.

Lai šo dāvanu padarītu vienkāršāku un zinātu, kas jūs abus ar mīļoto sievieti sagaida, iesakām izvēlēties jau gatavus piedāvājumu komplektus. Ar sagatavotu romantisku piedāvājumu, kas iekļauj nakšņošanu, vakariņas, SPA un daudz ko citu.

Fotosesija

Fotosesija

Ja mīļotajai sievietei tuvojas īpaši svētki vai jums abiem gaidāma gadadiena, tad laba dāvana būtu fotosesija. Tas būtu veids, kā iemūžināt mirkli un ļaut profesionālim izveidot skaistas bildes, ko atcerēties visa mūža garumā.

Sievietēm patīk pucēties un fotosesija ir vēl viens lielisks iemesls sapucēties un sajusties skaistai. Īpaši, ja tiks atrasts profesionāls fotogrāfs, kas uzņemtajos attēlos spēs izcelt sievietes dabīgo skaistumu.

Mirdzoša rotaslieta – Swarovski auskari

Swarovski auskari

Sievietēm patīk pucēties un izcelt savu skaistumu ar rotaslietu palīdzību. Un saņemt skaistas rotaslietas no sava mīļotā vīrieša, vienmēr ir ļoti patīkami. Tas ir veids, kā palutināt savu sievieti ar ko juteklīgu, mirdzošu un elegantu.

Rotaslietām nav jābūt košām un pamanāmām, lai paustu par noteiktu eleganci un ļautu sievietei mirdzēt nedaudz spožāk nekā parasti, kā to ļauj Swarovski auskari.

Aizraujošs lidojums ar gaisa balonu

Lidojums ar gaisa balonu

Lidojums ar gaisa balonu – viena no romantiskākajām dāvanām, ko sievietei var pasniegt svētkos. Šī dāvana, var būt kā pārsteigums – nepasakot ne vārda un vest sievieti piedzīvojumā ar aizsietām acīm. Un nokļūstot pie gaisa balona, atklāt sagatavoto pārsteigumu.

Dāvana, kas liks iemirdzēties acīm, ļaut pacelties virs koku galotnēm un ļauties mirklim. Skaistam mirklim kopā. Sieviete šo dāvanu atcerēsies ilgi. Patīkams un aizraujošs piedzīvojums, ko vajadzētu izbaudīt vismaz reizi mūžā ikvienam.

Lūpu kosmētikas komplekti

Lūpu kosmētikas komplekti

Izteiktas lūpas ar skaistu lūpu krāsu ir lielisks akcents ikvienas sievietes koptēlam. Lūpu krāsa ne tikai palīdz akcentēt seju un papildināt koptēlu, bet arī ļauj sievietei kļūt pašpārliecinātākai ikdienā. Tā ir lielisks sabiedrotais gan ikdienā, gan svētkos.

Mīļotā sieviete saņemot šādu dāvanu sajutīsies novērtēta, sievišķīgāka un paspilgtinās savu ikdienu ar izteiktām lūpām par prieku gan sev, gan arī Tev – dāvinātājam.

Dāvanu karte rotaslietu iegādei

Dāvanu karte rotaslietu veikalā

Rotaslietas ļauj ikvienai sievietei papildināt savu ārējo izskatu. Un ikviena sieviete ir pelnījusi, dāvanā saņemt kādu krāšņu un īpašu rotu. Bet, ja jūti, ka rotu pasaule tev ir sveša un baidies kļūdīties ar izvēli, tad labs risinājums būs – uzdāvināt sievietei dāvanu karti rotaslietu veikalā.

Tādējādi sieviete varēs izvēlēties sev tīkamākās, savai gaumei atbilstošas rotas. Un šī dāvana būs ne mazāk romantiska un īpaša. Lai rotaslietu izvēli padarītu īpašu, dodies sievietei līdzi uz veikalu, lai iepazītu rotu pasauli un iespējams nākamajā reizē, mēģināt izvēlēties īpašu rotu pats.

Kvalitatīva gultas veļa

Kvalitatīva gultas veļa

Arī gultas veļa var būt ļoti pārdomāta un romantiska dāvana sievietei. Ne velti – tieši gulta ir vieta, kur mēs atgūstam spēkus, vakarā pārrunājam savus nākošās dienas plānus un brīvdienu rītos laiski malkojam kafiju.

Kvalitatīva gultas veļa būs patīkamāka uz tausti un neradīs kairinājumu ādai, tādā veidā nodrošinot kvalitatīvāku atpūtu un kopā būšanas laiku. Sieviete spēs novērtēt šo praktisko un reizē romantisko dāvanu. Iesakam izvēlēties veļu, kas, piemēram, atbilst guļamistabas interjeram vai ir sievietes mīļākajā krāsā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *