Romantiskas dāvanas sievietei

dāvana sievietei

Sievietes ir romantiskas būtnes. Viņām patīk pārsteigumi, mīlestības apliecināšana un skaistas lietas. Meklējot dāvanu mīļotajai sievietei, dari to no sirds un izvēlies ko tādu, kas viņu patiešām iepriecinās. 

Šajā rakstā esam apkopojuši romantiskas dāvanas sievietei, mīļotajai sievai vai meitenei. Tās ļaus sarīkot patīkamu pārsteigumu, nodoties kopīgai atpūtai un abiem baudīt vienam otra sabiedrību.

Mirdzoša rotaslieta no Swarovski kristāliem

Romantiskas dāvanas sievietei

Saņemt skaistas rotaslietas no sava mīļotā vīrieša vienmēr ir ļoti patīkami. Tas ir veids, kā palutināt savu sievieti ar ko juteklīgu, mirdzošu un elegantu. Atbalstot pašmāju ražotājus, iesakām burvīgu rotaslietu zīmolu Nela Gems. Uzņēmums ražo dažadas rotas no Swarovski kristāliem un pērlēm – rokassprādzes, kaklarotas, Swarovski auskari, gredzeni un arī personalizēti medaljoni.

Lai pārliecinātos par to, ka sievietei patiks izvēlētā rotaslieta, vienlīdz jauka dāvana ir arī ļaut viņai izvēlēties pašai. Nela Gems dāvanu karte ļaus sievietei izvēlēties gan rotaslietu, gan arī kristālu krāsas un veidus.

Nesteidzīga atpūta Piena muižā

Romantiskas dāvanas sievietei

Cilvēkam visos laikos pati galvenā un visdārgākā dzīves vērtība ir– laiks, miers, klusums. Tie ir dārgumi, kurus gribam katrs iegūt pēc iespējas vairāk un sev paturēt ilgāk. Šī ir romantiska dāvana, kas ļaus laikam apstāties un pabūt kopā ar savu otro pusīti, baudot mīlestību un kvalittaīvu atpūtu.

Piedāvājumā Atpūta Piena muižā ietilpst pirts kompleksa apmeklējums, gardas vakariņas sveču gaismā un nakšņošana skaistā numuriņā. Visa muiža būs vienīgi jūsu abu rīcībā, kas sievietei ļaus sajusties kā karalienei. Nakošajā dienā pāri sagaidīs rīta pelde un vieglas brokastis. Sieviete noteikti jutīsies atpūtusies un bezgala laimīga.

Be-with dizaina apģērbs apskāvieniem

Pastāv piecas mīlestības valodas un fizisks pieskāriens ir viena no tām. Šādām sievietēm apskāvieni un pieskārieni– tas ir viņu veids, kā parādīt un sajust mīlestību-, tāpēc arī dāvanai ir jābūt tādai, caru kuru šo mīlestību nodot.

“Be-with” ir unikāls dizaina apģērbs pieskārieniem un lielisku emociju radīšanai. Tas veicina kopā būšanu, radot papildus iespējas neuzkrītošiem siltiem pieskārieniem!

Romantiska pāru fotosesija

fotosesija pārim

Ja sievietei tuvojas īpaši svētki vai jums abiem gaidāma gadadiena, tad laba dāvana būtu romantiska fotosesija abiem kopā. Tas būtu veids, kā iemūžināt mirkli un ļaut profesionālim izveidot skaistas bildes, ko atcerēties visa mūža garumā.

Sievietēm patīk pucēties un fotosesija ir vēl viens lielisks iemesls sapucēties un sajusties skaistai. Īpaši, ja tiks atrasts profesionāls fotogrāfs, kas uzņemtajos attēlos spēs izcelt sievietes dabīgo skaistumu.

Skaista apakšveļa

Romantiskas dāvanas sievietei

Romantiska dāvana sievietei ir skaista un kvalitatīva apakšveļa. Mēdz teikt, ka apakšveļa sievietei ir pirmās nepieciešamības greznuma lieta. Tāpēc iepriecini mīļoto ar elegantu veļas komplektu, kas viņu iepriecinās.

Labs veids, kā sievietei dāvināt apakšveļu, ir dāvanu karte apakšveļas veikalā. Tā ir romantiska dāvana sievietei Valentīndienā, sieviešu dienā vai kāzu jubilejā. Nebūs jāsatraucas par pareizajiem izmēriem vai apakšveļas komplektiem, jo sieviete pati sev atradīs piemērotāko.

Vakariņas izsmalcinātā restorānā

Romantiskas dāvanas sievietei

Kopīgas vakariņas parasti pāriem asociējas ar romantiski pavadītu laiku vienam otra sabiedrībā un visbiežāk – pirmajiem randiņiem. Aizvest sievieti gardās vakariņās uz kādu izsmalcinātu restorānu ir laba dāvanas ideja. Tas ļaus viņai tikt palutinātai ar šefpavāra ēdienu šedevriem un baudīt gardus kokteiļus tavā sabiedrībā. Ja vēlies šo dāvanu sievietei ļaut izmantot kādā citā dienā, laba izvēle ir dāvanu karte restorānā.

Galvenais izvēlēties skaistu un izsmalcinātu restorānu ar romantisku gaisotni. Ja izvēlēsies restorānu, kur sieviete vēl nav bijusi, vakars būs intriģējošs un patīkami izdevies. Lai gūtu idejas par labiem restorāniem, vari ielūkoties rakstā TOP 30 restorāni Latvijā.

Šokolādes meistarklase

šokolādes meistarklase

Nereti romantiskos brīžos notikumiem mēdz piestāvēt šokolāde. Tas var būt jauks dāvanas papildinājums, relaksējoša šokolādes masāža vai varbūt šokolādes konfekšu vai tāfelītes meistarklase.

Ja meklē dāvanu mīļotajam cilvēkam, kas ir īstens saldumu gardēdis, tad šokolādes meistarklase diviem būs jauka un interesanta dāvana svētkos. Tā ļaus pavadīt kvalitatīvu laiku abiem kopā, kā arī iemācīties ko jaunu. Turklāt kas var būt labāks par sava vakara turpināšanu, baudot pašu pagatavotos šokolādes našķus?

Romantiskas pašgatavotas vakariņas

Romantiskas dāvanas sievietei

Sievietēm patīk pārsteigumi, jo tie izrāda īpašas rūpes. Lai arī vakariņas izsmalcinātā restorānā ir fantastiska dāvanas ideja, iespējams, tavai mīļotajai sievietei labāk patiktu baudīt klusumu divvientulībā mājās. Tad lielisks pārsteigums būtu paša gatavotas vakariņas romantiskā apgaismojumā, ar svecēm un lēnu mūziku.

Ikdienas steigā mēdzam aizmirst visvienkāršākās lietas. Šajā dāvanas idejā būsi ieguldījis pūles un savu laiku, ko viņa noteikti novērtēs.

Vīna degustācija divatā

vīna degustācija

Aizraujošs veids, kā labi pavadīt laiku kopā, varētu būt vīna degustācijā. Ja izvēlēsies vīna degustāciju kādā no pašmāju vīna darītavām, tad process noteikti būt ne tikai interesants, bet arī vērtīgs. Nereti vīna degustācijas tiek rīkotas ar mērķi ļaut viesiem uzzināt vairāk par vīna darīšanas procesiem. Tāpat abi noteikti atradīsiet arī savu jauno iecienītāko vīnu, ko pēc vēlmes turpat parasti var arī iegādāties.

Ja izvēlētā vīna degustācijas vieta būs tālāk no mājokļa, tad būs iemesls arī romantiskam braucienam uz kādu citu Latvijas pilsētu vai novadu.

Kvalitatīva un dabīga kosmētika

Romantiskas dāvanas sievietei

Ja sievietei nav pietiekami daudz brīva laika, lai nodotos SPA centra apmeklējumam vai mierīgām brīvdienām laukos, tad ir arī citi veidi, kā uzdāvināt atpūtu. Viens no tiem ir maiga un jutekliska kosmētika no zīmola STENDERS

STENDERS produkti ir orientēti uz vannas un ķermeņa kopšanas rituāliem. Piedāvājam plašu produktu klāstu, tai skaitā ar rokām darinātas ziepes, kārdinoši smaržīgas vannas bumbas un gaisīgus dušas zefīrus. Perfekta dāvana, kas ļaus sievietei sarīkot īstu SPA rituālu mājas apstākļos un labi atpūsties, atgūstot spēkus.

Relaksējoša atpūta SPA centrā

Romantiskas dāvanas sievietei

Uzdāvinot sievietei relaksējošu masāžu, nomierinošu SPA rituālu vai jebkuru citu procedūru, tu izrādīsi mīlestību un rūpes. Kvalitatīvai atpūtai ne vienmēr rodas pietiekams laika daudzums. Un apkārtējie to pamana vislabāk, tāpēc jau laikus palutini mīļoto sievieti ar kādu SPA atpūtas piedāvājumu vai varbūt pat veselām divām dienām SPA centrā.

Varat arī abi kopīgi doties uz SPA Rīgā vai jebkur citur Latvijā. SPA atpūta Latvijā paliek ar vien attīstītāka un visos valsts reģionos ir lieliskas vietas, kur bezrūpīgi atpūsties. Vai arī uzdāvini sievietei iespēju pašai saplānot savu atpūtu. SPA dāvanu karte ļaus pašai izvēlēties procedūru un tās laiku.

Floutinga procedūra pārim

Romantiskas dāvanas sievietei

Kopīgai atpūtai, kas ir ne vien relaksējoša, bet arī veselīga, piedāvājam floutinga procedūru. Tā ir īpaši nomierinoša SPA procedūra, ko daudzi ir iecienījuši, lai pilnvērtīgi spētu atbrīvoties. Procedūra notiek aptuveni stundu 30cm seklā baseinā, kas piepildīts ar magnija sāli. Ieguļoties šajā ūdenī, sāls līmenis ir tik liels, ka ūdens blīvums ķermeni paceļ virs ūdens.

Šī sajūta līdzinās lidošanai – būšanai bezsvara stāvoklī. Tieši tas sniedz brīvības un miera sajūtu. Šī ir procedūra, kas vismaz reizi jāizbauda ikvienam. Labāki rezultāti, protams, rodas apmeklējot to vairākas reizes. Floutings pārim ir lieliska dāvana, ko baudīt abiem kopā un pieredzēt vēl neizbaudītu mieru. 

Izjāde ar zirgiem

Romantiskas dāvanas sievietei

Zirgi apbūruši daudzus – to spēks, skaistums un labais raksturs tos padarījis par cilvēku sabiedrotajiem jau vairāku tūkstošu gadu garumā. Katra meitene bērnībā sapņojusi par poniju un izjādēm ar zirgiem pa mežiem, gar jūras krastu un jebkur citur. Šāda iespēja pastāv un ja uzdāvināsi sievietes izjādi ar zirgu, viņa būs pateicīga un labprāt šo piedzīvojumu izbaudīs.

Piemēram, zirgu stallis Agates Zirgi piedāvā izbaudīt romantiku izjādē gar Daugavas krastu. Dāvanas saņēmējs aizmirsīs ikdienas stresu – līdzās būs mīļotais cilvēks, majestātiski zirgi un skaistā apkārtnes daba.

Romantiska atpūta ar nakšņošanu

Romantiskas dāvanas sievietei

Lai baudītu romantiku, reizēm gribās aizbraukt uz kādu nebijušu vietu un nodoties kopā būšanai. Sievietei patiks romantisks pārsteigums, ja būsi par visu jau laikus parūpējies. Ieskaties rakstā Romantiska atpūta diviem un smelies iedvesmu romantiskām brīvdienām kopā.

Šajā rakstā atrodami dāvanu ieteikumi romantiskai atpūtai divatā. Tā varētu būt dāvana mīļotajam vai arī sirsnīga dāvana pārim kāzās vai kāzu jubilejā. Esam apkopojuši vislabākos piedāvājumus, kas ietver romantisku vai relaksējošu atpūtu. To var izbaudīt vairāk kā skaistu randiņu, jo visos šajos piedāvājumos ir iekļauta arī kopīga nakts un skaists rīts. 

Zvaigžņu vērošana

Romantiskas dāvanas sievietei

Zvaigžņu vērošanā vienmēr ir slēpies kas intriģējošs un skaists. Īpaši, ja tas tiek darīts zvaigžu vērošanas observatorijā. Diennakts tumšajā laikā ir iespējams doties kruīzā pa naksnīgo Visumu, piestājot pie ievērojamākajiem objektiem, kuri tobrīd ir novērojami. Savām acīm iespējams aplūkot gan tuvus, gan tālus kosmosa objektus – Mēnesi, planētas, zvaigznes un to grupas.

Tā ir romantiska aktivitāte, kurai nodoties kopā. Abi labi pavadīsiet laiku un uz mirkli varēsiet ne par ko citu nedomāt. Zvaigžņu vērošana ir skaista dāvana sievietei svētkos. Uzdāvinot viņai zvaigžņu novērošanas apmeklējumu kādā observatorijā, uzdāvināsi arī patīkamas emocijas un oriģinālu randiņu.

Pāru spēle

Romantiskas dāvanas sievietei

Lai padarītu attiecības un savstarpējo saikni stingrāku, iespējams uzdāvināt arī oriģinālāku dāvanu – pāru spēli. “Sex Memory Game” ir spēle pārim, kuram tā vien gribas pārtraukt ikdienas rutīnu un gribas atgūt asumu intīmajā dzīvē.

Šī ir dāvana, kas būs interesanta un pārsteidzoša. Tā būs lieliska un neķītra dāvana mīļotajai sievietei kāzu jubilejā, Valentīndienā vai kādā citā īpašā mirklī. 

Karaliska atpūta pilī

Romantiskas dāvanas sievietei

Ikvienai sievietei kaut reizi ir gribējies kļūt par princesi un dzīvot skaistā pilī. Dzīves laikā sapņi mainās, taču tas nenozīmē, ka sieviete nevar sajusties kā princese. Nu jau – kā karaliene. Īpašos svētkos romantisks pārsteigums sievietei varētu būt atpūta kādā no Latvijas pilīm. Daudzas Latvijas pilis un muižas ir gaumīgi pārtaisītas par viesnīcām, kas labprāt lutina viesus ar SPA procedūrām un netraucētu nakšņošanu.

Lai šo dāvanu padarītu vienkāršāku un zinātu, kas jūs abus ar mīļoto sievieti sagaida, iesakām izvēlēties jau gatavus piedāvājumu komplektus. Dikļu pils, Jaunmoku pils, Jaunpils pils un daudzas citas pilis jau ir parūpējušās par romantiskiem piedāvājumiem, kas iekļauj nakšņošanu, vakariņas, SPA un daudz ko citu.

Saulriets purvā diviem 

Arī aktīvās atpūtas dāvanas var kļūt par romantisku piedzīvojumu, ja vien izdodās atrast piemērotu laiku un vietu. Viena no šādām aktivitātēm ir piedzīvojums ar SUP dēļiem saulrietā.

Purvs ir fantastiska un noslēpumaina valstība, kurā strāvo savāda enerģija, jo īpaši pašā vakarā, saules stariem apspīdot mazos, žuburainos kokus un krūmus. Ja paveicas, no purva ezera tiek izvilināta neliela dūmaka. Šī ir iespēja pavadīt laiku divatā romantiskā gaisotnē ar dabas dziedējošo mieru un sarunām.

Kvalitatīva gultasveļa

kvalitatīva gultas veļa

Arī gultasveļa var būt ļoti pārdomāta un romantiska dāvana. Ne velti- tieši gulta ir vieta, kur mēs atgūstam spēkus, vakarā pārrunājam savus nākošās dienas plānus un brīvdienu rītos laiski malkojam kafiju ar brokastu uzkodām.

Kvalitatīva gultas veļa būs patīkamāka uz tausti un neradīs kairinājumu ādai, tādā veidā nodrošinot kvalitatīvāku atpūtu un kopā būšanas laiku.

Lai izdodas atrast romantiskas dāvanas sievietei!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *