Romantiskas dāvanas sievietei

dāvana sievietei

Sievietes ir romantiskas būtnes. Viņām patīk pārsteigumi, mīlestības apliecināšana un skaistas lietas. Meklējot dāvanu mīļotajai sievietei, dari to no sirds un izvēlies ko tādu, kas viņu patiešām iepriecinās. 

Šajā rakstā esam apkopojuši romantiskas dāvanas sievietei, mīļotajai sievai vai meitenei. Tās ļaus sarīkot patīkamu pārsteigumu, nodoties kopīgai atpūtai un abiem baudīt vienam otra sabiedrību.

Vakariņas izsmalcinātā restorānā

Dāvanu karte restorānā

Kopīgas vakariņas parasti pāriem asociējas ar romantiski pavadītu laiku vienam otra sabiedrībā un visbiežāk – pirmajiem randiņiem. Aizvest sievieti gardās vakariņās uz kādu izsmalcinātu restorānu ir laba dāvanas ideja. Tas ļaus viņai tikt palutinātai ar šefpavāra ēdienu šedevriem un baudīt gardus kokteiļus tavā sabiedrībā. Ja vēlies šo dāvanu sievietei ļaut izmantot kādā citā dienā, laba izvēle ir dāvanu karte restorānā.

Galvenais izvēlēties skaistu un izsmalcinātu restorānu ar romantisku gaisotni. Ja izvēlēsies restorānu, kur sieviete vēl nav bijusi, vakars būs intriģējošs un patīkami izdevies.

Radošā meistarklase

Ēst gatavošanas meistarklase

Radošās meistarklases ir dāvana iedvesmai, kas ļaus apgūt ko jaunu, iegūt īpašas sajūtas un pat veicināt radošo garu.

Nereti romantiskiem brīžiem mēdz piestāvēt šokolāde, tāpēc, ja esat īsteni saldummīļi, tad dodaties divatā uz šokolādes meistarklasi, kas ļaus pavadīt kvalitatīvu laiku kopā. Turklāt kas var būt labāks par sava vakara turpināšanu, baudot pašu pagatavotos šokolādes našķus?

 

 

Personalizēta foto kanva

Personalizēta foto kanva

Pirmais kopīgais ceļojums vai kāds cits skaists mirklis, kas piedzīvots kopā..tik skaists, ka gribas ierāmēt un pielikt pie sienas?

Ar personalizētās foto kanvas palīdzību, tas ir iespējams. Pārsteidz savu mīļoto sievieti ar šādu foto kanvas izveidi, lai uz  atmiņām varētu noraudzīties ik dienu.

Skaista apakšveļa

Dāvanu karte apakšveļas veikalā

Romantiska dāvana sievietei ir skaista un kvalitatīva apakšveļa. Mēdz teikt, ka apakšveļa sievietei ir pirmās nepieciešamības greznuma lieta. Tāpēc iepriecini mīļoto ar elegantu veļas komplektu, kas viņu iepriecinās.

Labs veids, kā sievietei dāvināt apakšveļu, ir dāvanu karte apakšveļas veikalā. Tā ir romantiska dāvana sievietei Valentīndienā, sieviešu dienā vai kāzu jubilejā. Nebūs jāsatraucas par pareizajiem izmēriem vai apakšveļas komplektiem, jo sieviete pati sev atradīs piemērotāko.

Vīna degustācija divatā

Vīna degustācija

Aizraujošs veids, kā labi pavadīt laiku kopā, varētu būt vīna degustācija. Ja izvēlēsies vīna degustāciju kādā no pašmāju vīna darītavām, tad process noteikti būt ne tikai interesants, bet arī vērtīgs. Nereti vīna degustācijas tiek rīkotas ar mērķi ļaut viesiem uzzināt vairāk par vīna darīšanas procesiem. Tāpat abi noteikti atradīsiet arī savu jauno iecienītāko vīnu, ko pēc vēlmes turpat parasti var arī iegādāties.

Ja izvēlētā vīna degustācijas vieta būs tālāk no mājokļa, tad šo braucienu var izvērst par romantisku mini ceļojumu ar sarunām, kopā būšanu un jaukām atmiņām.

Relaksējoša atpūta SPA centrā

SPA brīvdienas

Uzdāvinot sievietei relaksējošu masāžu, nomierinošu SPA rituālu vai jebkuru citu procedūru, Tu izrādīsi mīlestību un rūpes. Kvalitatīvai atpūtai ne vienmēr rodas pietiekams laika daudzums. Un apkārtējie to pamana vislabāk, tāpēc jau laikus palutini mīļoto sievieti ar kādu SPA atpūtas piedāvājumu vai varbūt pat veselām divām dienām SPA centrā.

Varat arī abi kopīgi doties uz SPA Rīgā vai jebkur citur Latvijā. SPA atpūta Latvijā paliek ar vien attīstītāka un visos valsts reģionos ir lieliskas vietas, kur bezrūpīgi atpūsties.

Kvalitatīva gultas veļa

Kvalitatīva gultas veļa

Arī gultasveļa var būt ļoti pārdomāta un romantiska dāvana sievietei. Ne velti – tieši gulta ir vieta, kur mēs atgūstam spēkus, vakarā pārrunājam savus nākošās dienas plānus un brīvdienu rītos laiski malkojam kafiju ar brokastu uzkodām.

Kvalitatīva gultas veļa būs patīkamāka uz tausti un neradīs kairinājumu ādai, tādā veidā nodrošinot kvalitatīvāku atpūtu un kopā būšanas laiku.

Floutinga procedūra

Floutings

Lai parūpētos par mīļotās sievietes labsajūtu, iesakām uzdāvināt floutinga procedūru.

Floutings ir īpaši nomierinoša SPA procedūra, ko daudzi ir iecienījuši, lai pilnvērtīgi spētu atbrīvoties. Procedūra notiek aptuveni stundu 30cm seklā baseinā, kas piepildīts ar magnija sāli. Ieguļoties šajā ūdenī, sāls līmenis ir tik liels, ka ūdens blīvums ķermeni paceļ virs ūdens.

Šī sajūta līdzinās lidošanai – būšanai bezsvara stāvoklī. Tieši tas sniedz brīvības un miera sajūtu.

Izjāde ar zirgiem

Izjāde ar zirgu

Zirgi apbūruši daudzus – to spēks, skaistums un labais raksturs tos padarījis par cilvēku sabiedrotajiem jau vairāku tūkstošu gadu garumā. Katra meitene bērnībā sapņojusi par poniju un izjādēm ar zirgiem pa mežiem, gar jūras krastu un jebkur citur. Šāda iespēja pastāv un ja uzdāvināsi sievietei izjādi ar zirgu, viņa būs pateicīga un labprāt šo piedzīvojumu izbaudīs.

Dāvanas saņēmējs dodoties šajā piedzīvojumā aizmirsīs par ikdienas stresu – līdzās būs mīļotais cilvēks, majestātiski zirgi un skaistā apkārtnes daba.

Saulriets purvā diviem

Saulriets purvā uz SUP

Arī aktīvās atpūtas dāvanas var kļūt par romantisku piedzīvojumu, ja vien izdodās atrast piemērotu laiku un vietu. Viena no šādām aktivitātēm ir piedzīvojums ar SUP dēļiem saulrietā.

Purvs ir fantastiska un noslēpumaina valstība, kurā strāvo savāda enerģija, jo īpaši pašā vakarā, saules stariem apspīdot mazos, žuburainos kokus un krūmus. Ja paveicas, no purva ezera tiek izvilināta neliela dūmaka. Šī ir iespēja pavadīt laiku divatā romantiskā gaisotnē ar dabas dziedējošo mieru un sarunām.

Karaliska atpūta pilī

Atpūta pilī

Ikvienai sievietei kaut reizi ir gribējies kļūt par princesi un dzīvot skaistā pilī. Dzīves laikā sapņi mainās, taču tas nenozīmē, ka sieviete nevar sajusties kā princese. Nu jau – kā karaliene. Īpašos svētkos romantisks pārsteigums sievietei varētu būt atpūta kādā no Latvijas pilīm. Daudzas Latvijas pilis un muižas ir gaumīgi pārtaisītas par viesnīcām, kas labprāt lutina viesus ar SPA procedūrām un netraucētu nakšņošanu.

Lai šo dāvanu padarītu vienkāršāku un zinātu, kas jūs abus ar mīļoto sievieti sagaida, iesakām izvēlēties jau gatavus piedāvājumu komplektus, kuros ir sagatavots romantisks piedāvājums, kas iekļauj nakšņošanu, vakariņas, SPA un daudz ko citu.

Fotosesija

Fotosesija

Ja mīļotajai sievietei tuvojas īpaši svētki vai jums abiem gaidāma gadadiena, tad laba dāvana būtu fotosesija. Tas būtu veids, kā iemūžināt mirkli un ļaut profesionālim izveidot skaistas bildes, ko atcerēties visa mūža garumā.

Sievietēm patīk pucēties un fotosesija ir vēl viens lielisks iemesls sapucēties un sajusties skaistai. Īpaši, ja tiks atrasts profesionāls fotogrāfs, kas uzņemtajos attēlos spēs izcelt sievietes dabīgo skaistumu.

Mirdzoša rotaslieta – Swarovski auskari

Swarovski auskari

Sievietēm patīk pucēties un izcelt savu skaistumu ar rotaslietu palīdzību. Un saņemt skaistas rotaslietas no sava mīļotā vīrieša, vienmēr ir ļoti patīkami. Tas ir veids, kā palutināt savu sievieti ar ko juteklīgu, mirdzošu un elegantu.

Rotaslietām nav jābūt košām un pamanāmām, lai paustu par noteiktu eleganci un ļautu sievietei mirdzēt nedaudz spožāk nekā parasti, kā to ļauj Swarovski auskari.

Lūpu kosmētikas komplekti

Lūpu kosmētikas komplekti

Izteiktas lūpas ar skaistu lūpu krāsu ir lielisks akcents ikvienas sievietes koptēlam. Lūpu krāsa ne tikai palīdz akcentēt seju un papildināt koptēlu, bet arī ļauj sievietei kļūt pašpārliecinātākai ikdienā. Tā ir lielisks sabiedrotais gan ikdienā, gan svētkos.

Mīļotā sieviete saņemot šādu dāvanu sajutīsies novērtēta, sievišķīgāka un paspilgtinās savu ikdienu ar izteiktām lūpām par prieku gan sev, gan arī Tev – dāvinātājam.

Ziedu piegāde

Ziedu piegāde uz mājām

Kurai sievietei gan nepatīk ziedi? Vēl jo vairāk, ja to saņemšana ir negaidīta un no mīļotā vīrieša.

Ziedu piegāde uz mājām ir lielisks veids, kā pārsteigt savu mīļoto gan ikdienā, gan svētku dienā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.