Ziemassvētku dāvana skolotājai

Ziemassvētku dāvana skolotājai

Bieži vien ir grūtības izdomāt, kāda ir piemērota Ziemassvētku dāvana skolotājai, jo ne vienmēr viņas izdodas iepazīt personīgāk. Šķiet jau, ka skolotāji patiesi novērtē katru dāvanu, ko saņem svētkos. Bet noteikti ir skolotāji, kuru plaukti jau ir pārpildīti ar dažādām Ziemassvētku krūzēm un Ziemassvētku rotājumiem.

Lai palīdzētu atklāt jaunas un neparastākas dāvanu idejas, ko uzdāvināt skolotājai Ziemassvētkos, šajā rakstā esam apkopojuši, mūsuprāt, labākās dāvanas. Visas dāvanu idejas, kas varētu būt piemērotas skolotājai, atradīsiet mūsu dāvanu ideju katalogā Dāvanas skolotājai

Vislabākā Ziemassvētku dāvana skolotājai ir pārdomāta, praktiska un mīļa dāvana. Dāvana, kas spēs izteikt pateicības vārdus par atbildīgo un reizē grūto darbu – bērnu mācīšanu.

Aizraujoša grāmata par ceļošanu

Grāmata par ceļošanu

Vienmēr ir patīkami, ka var papildināt kāda personīgo grāmatu bibliotēku. Un ja zini, ka skolotājas mīļākā brīvā laika nodarbošanās ir grāmatu lasīšana, tad šī būs lieliska Ziemassvētku dāvana.

Skolotājam ne vienmēr izdodas ceļot, vismaz ne tajā laikā, kad norit aktīva bērnu mācīšana. Tāpēc, ja vēlies, lai skolotāja relaksējas vismaz savās domās un aizceļo uz kādu valsti, tad aicinam izvēlēties aizraujošu ceļojumu gŗamatu. Kas ļaus izdzīvot kādu brīnišķīgu ceļojumu.

 

Aromātiskais difuzors

Aromātiskais difuzors

Šī varbūt šķiet neierasta dāvana skolotājai, bet tomēr tā ir ļoti praktiska un ikdienā noderīga lieta. Patīkama smarža radīs ērtāku vidi telpā un ļaus atpūsties pēc garas darba dienas skolā.

Lai papildinātu šo dāvanu – izvēlies kādu skolotājai tīkamāko smaržu eļļiņu, kas īpaši paredzēta difuzoram. Skolotāja spēs patiesi priecāties par šo dāvanu un to varēs izmantot kā mājās, tā savā skolas kabinetā. Rezultātā būs izdevusies Ziemassvētku dāvana skolotājai.

Relaksējoša SPA procedūra

SPA procedūra

Ikviens skolotājs ir pelnījis nelielu atelpas brīdi kādā SPA relaksējošā procedūrā. Šādu Ziemassvētku dāvanu spēs novērtēt ikviena skolotāja – gan tā, kas ikdienu aizvada kopā ar mazajiem bērnudārzniekiem, gan tā, kas ikdienu pavada mācot jau lielākus bērnus.

Šī dāvana ir relaksējoša dāvana, kas skolotājai  sniegs lielisku atpūtu un reizē izrādīs rūpes. Iespējams izvēlēties gan dažādas SPA procedūras sejai, rokām un kājām. Gan arī nevajag aizmirst par skolotājiem – vīriešiem, tiem var uzdāvināt relaksējošu alus masāžu.

Kafijas krūze

Kafijas krūzes

Skolotāju ikdiena tiek aizvadīta ne ar vienu vien kafijas krūzi. Jo visu laiku ir jābūt enerģijai, lai spētu piesaistīt bērnu uzmanību, pat visneinteresantākajai mācību vielai.  Tāpēc skaista kafijas krūze būs lieliska Ziemassvētku dāvana izvēle.

Lai šo dāvanu padarītu pilnīgāku, iesakam, to papildināt ar kādu gardu kafiju. Tādējādi dāvanā pasniedzot pilnvērtīgu kafijas komplektu, kas ikdienā spēs sasildīt un sniegt tik ļoti nepieciešamo enerģiju.

Aromātiska svece

Aromātiskās sveces

Aromātiska svece ir dāvana, kas piestāv Ziemassvētkiem. Šāda dāvana ļaus skolotājai relaksēties mājīgā sveču gaismā un atcerēties par dāvanas pasniedzējiem – saviem skolēniem.

Šo dāvanu, skolotāja varēs izmantot ne tikai mājās, bet arī skolas kabinetā, lai šo mājīgo noskaņu radītu arī saviem skolēniem. Un reizē piepildīt kabinetu ar kādu jauku sveces radīto aromātu.

Krāsojamā grāmata pieaugušajiem

Krāsojamās grāmatas pieaugušajiem

Krāsojamā grāmata pieaugušajiem ir iedvesmojoša dāvana, kas skolotājai sniegs miera terapiju, radošo iedvesmu un interesantu brīvā laika pavadīšanu.

Šāda Ziemassvētku dāvana ļaus skolotājai rast mieru no spraigās ikdienas, kas aizvadīta skolā kā arī sniegt efektīvu meditācijas mirkli. Kā arī radīs lielisku iespēju- radoši izpausties, jo krāsošanas process ir interesants, kas dod pilnīgi radošo brīvību.

Dāvanu karte hobijam

Dāvanu karte hobijiem

Ja tavai skolotājai ir kāds hobijs ārpus skolas, tad lieliska dāvanu būtu dāvanu karte hobijam. Tas ir veids, kā iepriecināt viņu ar ko noderīgu un foršu. Turklāt dāvanu karte sniedz iespēju konkrētu dāvanu izvēlēties pašai, tā kā sveiciens noteikti būs izdevies.

Un ja gribās pavisam lielu izvēli un īsti nav skaidrs, kāds ir skolotājas vai skolotāja hobijs, tad labs variants ir apvienotā dāvanu karte hobijiem. Zem tās ir apvienota dažāda atpūta, hobiju veikali, galda spēles, izjādes ar zirgiem u.c.

Personalizēts kalendārs

Personalizēts kalendārs

Kalendārs ir ikdienā noderīgs ikvienam – gan tādam, kurš rūpīgi visu pieraksta un plāno savu laiku, gan tādam, kurš tajā ieskatās, lai noskaidrotu dienas datumu vai vārda dienas svinētaju. Skolotājas ir tās, kas savu laiku plāno ļoti rūpīgi, tāpēc, šāda dāvana – personalizēts kalendārs tiks īpaši novērtēta.

Kalendāra personalizācijā iesakam izmantot skolotājas fotogrāfijas, gan, kas saistās ar skolu, audzināmo klasi, gan arī viņas ģimeni. Tādējādi padarot šo dāvanu par ļoti mīļu un reizē oriģinālu.

Tagad tu zini, kāda ir lieliska Ziemassvētku dāvana skolotājai. Lai izdodas atrast lielisku dāvanu svētkos!

Bet, ja tomēr neatradi meklēto, tad ieskaties dāvanuidjeu rakstā – dāvana skolotājai.