Ziemassvētku dāvanas

Ziemassvētku dāvanas

Meklējot dāvanas saviem mīļajiem Ziemassvētkos, ieteicams balstīties uz sajūtām, kādas gribam ar dāvanu palīdzību nodot. 

Ja draugi jau sen ir pelnījuši kārtīgi atpūsties, tad labs relaksējošās atpūtas piedāvājums ir lieliska dāvanas izvēle. Ja vēlies pret ģimeni vai mīļoto cilvēku izrādīt rūpes un mīlestību, tad kāda paštaisīta dāvana būs tieši laikā. 

Visas dāvanu idejas Ziemassvētkiem, var apskatīt dāvanu ideju katalogā – Dāvanas Ziemassvētkiem. Bet šajā rakstā apkopojām dažādas un, mūsuprāt, labākās dāvanu idejas, kas ir piemērotas draugiem, ģimenei un tuvākajiem. Atradīsi gan sirsnīgus apsveikumus, gan arī praktiskas un oriģinālas dāvanas.

Mājīga un omulīga restorāna apmeklējums

Dāvanu karte restorānā

Restorāni ikvienam asociējas ar labi pavadītu laiku īpašā dzīves brīdī. Mēdzam doties gardās vakariņās uz restorānu baudīt romantisku randiņu, satikt kādu sen neredzētu draugu vai paziņu. Ziemassvētku sezonā restorānos valda īpaši nepiespiesta gaisotne un svētku noskaņa.

Ja vēlies kādu iepriecināt svētkos ar izsmalcināta restorāna apmeklējumu, tad dāvanu karte ir labākais veids, kā šādu dāvanu pasniegt. Piemēram, restorānā Ferma būs iespēja baudīt gardas maltītes, kas pagatavotas no Latvijas reģionālajiem produktiem.

Stilīgas zeķes, ko prieks saņemt Ziemassvētkos

Stilīgas zeķes

Ir radies stereotips, ka Ziemassvētkos bieži vien tiek dāvinātas zeķes. Šis uzskats ticis aizgūts no bērniem, jo viņi svētkos vienmēr sagaida aizraujošas dāvanas, kas sniegs izklaidi un piedzīvojumus – nevis kādu apģērba gabalu.

Mūsdienās uz zeķēm tiek likts visai liels akcents – tās spēj kalpot par odziņu minimālam apģērba komplektam. Piemēram, Karma Sock rada foršu un latvisku dizainu zeķes, ko valkāt ikdienā. Šādas latviskas zeķes varētu būt fantastiska dāvana jauniešiem un draugiem svētkos.

Sienas pulkstenis interjera atjaunošanai

Sienas pulkstenis

Sienas pulkstenis ir prakstiska dāvana, ko spēs novērtēt ikviens tā saņēmējs. Jauns un elegants vai pat īpaši izmeklēts sienas pulkstenis, ļaus dāvanas saņēmējam atsvaidzināt telpas izskatu.

Mūsdienās ir pieejams plašs klāsts dažādu sienas pulksteņu. Tie ir gan klasiski – apaļi, neitrālā krāsā ar skaidri saskatāmiem cipariem. Kā arī tie mēdz būt ekstravaganti – kā lieli retro pulksteņi vai cita īpaša dizaina. Kā arī mūsdienās, iespējams izgatavot savu, personalizēto sienas pulksteni, kas būs īpašāka un personiskāka dāvana kādam Ziemassvētkos.

SPA pirts un baseina kompleksa apmeklējums

SPA brīvdienas

Ikviens ir pelnījis atpūsties un atjaunot enerģiju gada beigās. Tieši tāpēc Ziemassvētki ir īstais brīdis, kad saviem tuviniekiem un mīļajiem cilvēkiem apkārt sniegt vislabāko dāvanu – pelnītu atpūtu. Un kas gan labāk spēs nodrošinā relaksējošu atpūtu, ja ne profesionāls SPA centrs.

Apvienojot to ar aizraujošu braucienu ārpus Rīgas, var izdoties lieliskas brīvdienas. Piemēram, Siguldā esošais SPA centrs Hotel Ezeri SPA piedāvā dažādas atpūtas iespēja. Varēs doties baudīt pirts un baseina priekus un atpūsties no pasaules steigas.

Galda spēles jautriem un ģimeniskiem vakariem

Aizraujošas galda spēles

Svētku sezonā satikties ar tuvākajiem draugiem un ģimeni ir absolūti nepieciešams. Tas ir īstais laiks, kad baudīt kopā būšanu un pavadīt pēc iespējas labāku laiku kopā.

Gada beigas ir lielisks posms, kad izrunāt visu pa gadu notikušo un dalīties nākotnes ambīcijās. Un dāvana, kas mudinās pavadīt jautri laiku savu mīļāko cilvēku starpā arī turpmāk ir kāda jauna galda spēle. Tas ir interesantākais veids, kā omulīgi un jautri pavadīt laiku kopā ar draugiem vai ģimenes loku.

Personalizēta karikatūra

Personalizēta karikatūra

Ziemassvētku dāvana tiem, kam ir laba humora izjūta. Pasniedzot kādam šādu dāvanu, būs iespēja gan pasmieties, gan sajusties īpaši.

Personalizēta karikatūra liecinās par to, ka dāvana ir rūpīgi meklēta, izvēlētoties īsto karikatūras mākslinieku un veidota, lai spētu nodot īsto sajūtu un plānoto rezultātu dāvanas saņēmējam. Tā ir dāvana, kas sniegs jaukas atmiņas un īpašs veids kā ”iesaldēt” svarīgu dāvanas saņēmēja, dzīves mirkli.

Ceļojums uz siltajām zemēm

Ceļojums

Tāpat kā gada beigās ikviens ir pelnījis atpūtu, ir arī cilvēki, kas gada beigās labprāt aizlido uz kādu silto zemi. Ne visiem patīk aukstums – reizēm gribas atpūsties no stindzinošās ziemas un uz pāris dienām uzlādēt jaunu enerģijas saulē pie jūras. Tad nu laba dāvanas ideja ir ceļojuma dāvanu karte.

Saņemot dāvanā ceļojuma aģentūras pakalpojumu, dāvanas saņēmējs varēs justies atvieglots. Viņš ir ieguvis dāvanā ne vien pašu ceļojumu, bet arī kādu, kas par visu parūpējas viņa vietā.

Dāvanu karte autoskolā

Dāvanu karte autoskolā

Ja tavā paziņu lokā ir jaunietis, kas jau sen plāno iegūt autovadītāja apliecību, tad Ziemassvētki būs īstais laiks, lai pasniegtu dāvana šādu iespēju.

Latvijā ir daudz un dažādas autoskolas, kas piedāvā iegūt autovadītāju apliecību. Un ne tikai topošajiem šoferiem, bet arī sniedz iespēju apgūt braukšanu uz citiem transportlīdzekļiem un iegūt vadītāja apliecību, gan uz motociklu, gan lielāku transportlīdzekli kā kravas auto utt.  Dāvanu karte autoskolā, būs lieliska dāvana, kā topošajiem šoferiem, gan kādam, kas jau sen vēlas papildināt savas vadītāja prasmes ar kādu jauna transportlīdzekļa vadīšanu.

Ziemas aktivitāšu izbaudīšana slēpošanas atpūtas parkā

Aktīvā atpūta slēpošanas bāzē

Ziemā svarīgi ir pilnvērtīgi izbaudīt ziemas priekus. Ja šis gads ir apveltījis mūs ar biezu sniega kārtu, tad jādodas to baudīt no visas sirds! Tā kā ne katru gadu vairs izdodas atrast laiku vai pareizos apstākļus, lai dotos uz kalnu jeb slēpošanas bāzi, tā varētu būt laba dāvana.

Ikvienam, kam patīk slēpot vai snovot, dāvanu karte kādā atpūtas bāzē būs lielisks pārsteigums. Piemēram, Cēsīs esošais Žagarkalns ir viena no lielākajām un senākajām slēpošanas bāzēm Latvijā ar dažādu grūtības pakāpju trasēm.

 

Floutinga sesija – bezsvara stāvoklis pilnīgam mieram

Floutings

Floutings ir pieredze, kas ikvienam vismaz vienreiz dzīvē ir jāsajūt. Tā ir bezsvara stāvokļa izbaudīšana magnija sāls piepildītā ūdens baseinā. Ūdens blīvums lēnām paceļ ķermeni virs ūdens un ļauj baudīt šo lidojuma sajūtu.

Ķermenis, ūdens un gaiss ir vienā temperatūrā, tādēļ vienā mirklī dāvanas saņēmējs nevarēs vairs noteikt robežas, kur viens beidzas un otrs sākas. Floutinga galvenais mērķis ir palīdzēt cilvēkam atslēgties no visas pasaules un vienkārši baudīt mieru. Tas ir kā meditācijas veids – stāvoklis starp nomodu un miegu.

Iespēja palutināt ķermeni ar ķermeņa kopšanas kosmētiku

Ķermeņa kopšanas kosmētika

Ikvienam ir svarīgi un ir nepieciešams parūpēties par savu ķermeni. Gan piekopjot veselīgu dzīvesveidu, kad lietojot dažādus līdzekļus, lai gan palutinātu, gan parūpētos par ķermeni.

Ziema ir viens no gadalaikiem, kad to darīt vēl vairāk, jo āda tiek pakļauta gan aukstumam, gan sausajam gaisam, kas rodas apkures sezonā. Tāpēc, kā laba un noderīga dāvana ikvienam Ziemassvētkos būs ķermeņa kopšanas kosmētika. Kas ļaus dāvanas saņēmējam gan parūpēties par savu ādu, gan to palutināt ar kādu barojošu krēmu.

Personalizēta fotogrāmata kopīgām atmiņām

Personalizēta fotogrāmata

Mūsu visu dzīve ir pilna ar skaistiem un piepildītiem mirkļiem. Kuri lielākoties ir iemūžināti un gaida savu iznācienu, kad tiks apkopoti vienkopus kādā foto albumā.

Fotogrāmata ir kā atmiņu klade, kurā tiek apvienotas kāda konkrēta notikuma bildes, vai tiek veidots kāds bilžu stāsts. Šī ir forša Ziemassvētku dāvana vecākiem, vecvecākiem, apkopojot bildes no kopīgajiem brīžiem, vai bērnu/mazbērnu fotogrāfijām. Domājam, ka šāda dāvana būs patiesi mīļa un spēs dāvanas saņēmēju aizkustināt.

Pārsteigums – salūts

Salūts

Salūts būs lieliska Ziemassvētku dāvana, kas varētu būt kā kopējs pārsteigums – vecākiem, ģimenei vai draugiem.

Salūts vienmēr spēj radīt vēl lielāku svētku noskaņu un sagādāt pārsteiguma mirkli. Vēl efektīvāku šo mirkli var padarīt, papildinot salūtu ar  mūzikas pavadījumu. Atliek vien sagaidīt Ziemassvētku vakaru, kad iestājās tumsa un pārsteiguma salūts var tik realizēts.

Lai izdodas sasildīt savu mīļo cilvēku sirdis un patīkami nosvinēt svētkus!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *