Ekskluzīvas dāvanas vīrietim

dāvana vīrietim

Meklējot dāvanas, vēlamies ar to palīdzību sniegt īpašu sajūtu. Izrādīt mīlestību un rūpes pret jubilāru. Lai arī lieliskas dāvanas var būt gan mazas, gan lielas, īpašos notikumos gribam palutināt mīļos ar ko patiesi īpašu.

Izlaidumā, apaļā jubilejā vai kādā citā svarīgā dzīves notikumā piemērotākas dāvanas ir kas iespaidīgāks par katra gada dzimšanas dienas apsveikumu. Tam ir domātas ekskluzīvas dāvanas, ar kuru palīdzību dāvanas saņēmēju palutināsi, no sirds apsveiksi un uzdāvināsi ko ļoti vērtīgu.

Esam apkopojuši labākās ekskluzīvo dāvanu idejas, ar ko pārsteigt vīrieti svētkos.

1. Neaizmirstams lidojums ar gaisa balonu pāri Latvijas dabai

Ekskluzīvas dāvanas vīrietim

Ekskluzīva dāvana ir kas tāds, ko ne visiem izdodas izbaudīt – it īpaši ne ikdienā. Lidojums ar gaisa balonu ir viena no šādām lietām. Tas ir varens piedzīvojums, kas vīrietim noteikti ir jāizmēģina. Šī ir īpaši laba dāvana, ja viņš nekad vēl nav lidojis ar gaisa balonu, bet jau labu laiku par to sapņo.

Lidojums ilgst aptuveni vienu stundu, taču visam procesam ir jārezervē 3 stundas. Pirms lidojuma vīrietis tiks instruēts par lidojuma gaitu un nosēšanos. Visinteresantākais ir tas, ka nosēšanās katru reizi norit citādāk – tāpēc katrs lidojums ir unikāls.

Daudzi lidojumu ar gaisa balonu izmanto par brīdi, kad atslēgties no visas pasaules. Tā ir iespēja būt augstu debesīs, vairāku simtu metru augstumā. Lidojot pāri Latvijas gleznainajai dabai, iespējams atgūt spēkus, iedvesmoties nākotnei un apbrīnot jauniegūto perspektīvi.

2. Karaliska brīvdienu atpūta kādā no Latvijas pilīm

Ekskluzīvas dāvanas vīrietim

Mūsdienās daudzas no Latvijas krāšņajām un vēsturiskajām pils ēkām ir atjaunotas un paredzētas īpašas pieredzes nodošanai viesiem. Tādas pilis un muižas kā Dikļu pils, Jaunpils pils, Piena muiža, Jaunmoku pils un daudzas citas labprāt uzņem viesus. Tās nodrošina greznus apartamentus nakšņošanai, kā arī lutina ar restorānu un SPA pakalpojumiem.

Šāda dāvana ir piemērota vīrietim, kurš mīl greznu dzīvi un labprāt tiktu palutināts. Papildus izsmalcinātajai un vienlaikus vēstures bagātajai videi, vairums piedāvājumu ir paredzēti divām personām. Tā ir iespēja romantiski pavadīt laiku ar savu mīļoto sievieti un baudīt atpūtu, ko atcerēsies vēl ilgi.

Tādas pilis, kā, piemēram, Dikļu pils piedāvā nakšņošanu superior istabiņā un relaksējošu masāžu. Savukārt, piemēram, Jaunpils pils piedāvā iejusties barona un baroneses ādā un iegūt pavisam citu pils pieredzi. Tā sniedz tādu piedāvājumu kā barona viduslaiku mielasts, kā arī dažādas ekskursijas pa pils teritoriju. Izmslacinātas un aizraujošas dāvanas – piemērotas ikvienam vīrietim.

3. Atpūta ar pirti lauku mājā ārpus pilsētas steigas

Ekskluzīvas dāvanas vīrietim

Visiem, kas no dzīves laukos ir pārvākušies uz Rīgu, reizēm gribās aizmukt prom no pilsētas trokšņa un nemitīgās kustības. Tādos brīžos, kad no darba varam atļauties paņemt pauzi, vislabākā relaksācijas vieta ir dziļi laukos – pie dabas. Un tiem, kam pašiem savu lauku māju nav, iespēja atpūsties laukos varētu būt fantastiska dāvana.

Lauku māja Lantus ir vietiņa, kas ļaus vīrietim sajusties ērti, droši un enerģijas pilnam. Šī māja ir speciāli paredzēta nesteidzīgai un lēnai atpūtai kopā ar savu otro pusīti. Ļauties pirtnieces pērienam, pilnībā atslābināties klasiskās masāžas laikā un baudīt gardas vakariņas mājīgā atmosfērā – šī ir recepte izcilai atpūtas dienai laukos. 

4. Viedā ūdens pudele, kas atgādina regulāri padzerties

Ekskluzīvas dāvanas vīrietim

Vīrietim dienas laikā ir jāizdzer 2 litri ūdens kā minimums – daudzos gadījumos šis cipars ir vēl augstāks. Katrs treniņš, izdzertā kafija vai alus glāze nozīmē vien to, ka ir jāuzņem vairāk ūdens. Lai biežāk par to atcerētos, izdevīgi ir iegādāties pašam savu ūdens pudeli, kas vienmēr un visur būs līdzi.

Iegādājoties ikdienas ūdens pudeli, to ērti varēs uzpildīt gan mājās, gan esot birojā, gan arī citās ūdens uzpildīšanas vietās. Ar katru dienu cilvēki vairāk izprot ūdens nozīmi organismā un bez maksas dzeramo ūdeni cenšas nodrošināt visai sabiedrībai. Tomēr parasta ūdens pudele nav gluži ekskluzīva dāvana. Tā ir laba dāvana dzimšanas dienā vai vārda dienā. Taču ekskluzīva dāvana būtu viedā jeb gudrā ūdens pudele.

Tiem, kam dienas laikā optimālo ūdens daudzumu ir īpaši grūti uzņemt, viedā ūdens pudele būs lielisks sabiedrotais. Tā ir savienota ar īpaši izveidotu aplikāciju, kas seko līdzi uzņemtā ūdens daudzumam un biežumam. Kad kādu laiku ūdens pudele nav aiztikta, gan aplikācijā, gan arī uz pašas pudeles parādās kāds signāls, kas atgādina padzerties. Šī ir patiešām aktuāla un forša dāvana!

5. Ekskluzīvs izbrauciens ar jahtu

Ekskluzīvas dāvanas vīrietim

Ja vīrietim patīk atrasties uz ūdens jebkurā formā, tad brauciens ar jahtu ir piemērota ekskluzīvā dāvana tieši viņam. Iespējams pati dāvana var būt uz jahtas noorganizētas svinības kopā ar vīrieša ģimeni un tuvākajiem draugiem. Tā ir fantastiska ideja foršiem un neaizmirstamiem svētkiem, kas vēl ilgi paliks atmiņā.

Brauciens ar jahtu dāvanas saņēmējam ļaus izbaudīt vēju matos un neizsakāmu brīvības sajūtu. Šis ir lielisks piedāvājums, ko izbaudīt siltā vasaras dienā vai vakarā, baudot saulrietu. 8 buru jahtas un 2 kuteri vīrietim sniegs daudzveidīgas atpūtas iespējas uz ūdeņiem Lielupē; Daugavā; Jūras piekrastē un Buļļupē.

6. Elegants ikdienas rokas pulkstenis vai sporta pulkstenis

Ekskluzīvas dāvanas vīrietim

Katram vīrietim ir nepieciešams savs rokas pulkstenis ikdienai. Balstoties uz viņa dzīvesveidu un gaumi, varēsi iegādāties viņam izsmalcinātu un elegantu rokas pulksteni. Tas piešķir tēlam īpašu vērtību un eleganci. Tomēr jāņem vērā, ka tas ir arī liels lēmums. Iespējams, labāka izvēle ir ļaut vīrietim pašam izvēlēties. Labs variants, kā to panākt, ir dāvanu karte pulkstenim.

Un tik pat laba dāvana aktīvam vīrietim, ir funkcionāls un efektīvs sporta pulkstenis. Pēc izskata tas var līdzināties parastam ikdienas pulkstenim, jo mūsdienās tie tiek radīti vienlīdz eleganti. Tikai atšķirība ir iebūvētajās funkcijās – soļu un aktivitāšu uzraudzīšana, sirds pulsa uzskaitīšana, miega un stresa līmeņa regulēšana un daudzas citas noderīgas lietas!

7. Romantiska atpūta ar nakšņošanu izsmalcinātā viesnīcā

Ekskluzīvas dāvanas vīrietim

Paturpinot ar izsmalcinātām dāvanām, reizēm vislabākā atpūta ir smalka un grezna. Dažreiz vēlamies atpūsties brīvā dabā ar teltīm, tomēr citās reizēs 4 zvaigžņu viesnīca šķiet kā vilinošs elegances pilns piedzīvojums. Ja arī tu vēlies vīrieti palutināt ar izsmalcinātu un romantisku vakaru divatā, tad augstas klases viesnīca ar labu restorānu ir lieliska izvēle.

Romantiska atpūta četrzvaigžņu viesnīcas Bellevue Park Hotel Riga 4* Superior Delux Double elegantajā numuriņā, malkojot šampanieti un baudot viens otra sabiedrību, iepriecinās ikvienu pāri, kas vēlas mazliet izbēgt no ikdienas steigas. Tā būs atpūta nākošajā līmenī, ko atcerēties vēl ilgi! 

8. Floutinga kursa apmeklējums pilnvērtīgai atpūtai

Ekskluzīvas dāvanas vīrietim

Floutēšana ir visātrākā un dziļākā mūsdienās zināmā relaksācijas un meditēšanas metode. Vīrietim, kas bieži vien ir darbu nomākts un noguris, šāda dāvana ļaus sajusties daudz labāk. Turklāt, tā izrādīs rūpes pret svētku svinētāju un ievērojami palīdzēs uzlabot viņa pašsajūtu ikdienā.

Floutings notiek īpaši aprīkotā floutinga istabā, gaismas un skaņas necaurlaidīgā telpā 30 cm seklā baseinā. Tā ūdens ir piesātināts ar Epsom sāli, kas ir vairākas reizes blīvāks par jūras ūdeni un tas nekairina ādu. Guļot tajā, ķermenis var pilnībā atslābt un atpūsties, jo pašam nekas “nav jādara”, jo ūdens stingri tur visu ķermeni. 

Ķermenis, ūdens un svaigs gaiss ir vienā temperatūrā, tādēļ vienā mirklī nevar pat noteikt robežas, kur viens beidzas un otrs sākas. Pēc neilga laika tiks sasniegts īpašs stāvoklis – uzturēšanās starp miegu un nomodu. Saņemot dāvanā floutinga kursu 10 apmeklējumu veidolā, vīrietis pavisam noteikti manīs rezultātus.

Lai izdodas pārsteigt ar ekskluzīvām dāvanām un palutināt vīrieti!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *