Barber-shop apmeklējums

Barber-shop apmeklējums

Barbershop apmeklējums ir praktiska dāvana, kas tās saņēmējam ļaus iegūt profesionālu matu griezumu, sakoptu bārdu un iespēju izbaudīt arī citas skaistumkopšanas procedūras.

Šī ir lieliska dāvana vīrietim dažādos svētkos, piemēram, draugam izlaidumā, vīram dzimšanas dienā vai tētim Ziemassvētkos.

Iespējas, kur iegādāties šādu dāvanu, skatīt zemāk.

Vairāk par to, kāpēc šī ir laba dāvana, varat arī izlasīt blogā idejadavanai.lv Barbershop apmeklējums.

Apraksts

Barber-shop apmeklējums

Neskaitot lielisku frizūru, Barbershop apmeklējums iekļauj īstu pieredzi – relaksāciju, profesionālu personālu, dažādus pakalpojumus, iekļaujot sejas ādas procedūras, bārddziņu pakalpojumus un tam visam klāt arī tasi kafijas vai glāzi auksta alus.

Šis ir veids, kā ļaut katram vīrietim iemīlēt došanos pie friziera. Tā ir īstena vīriešu kopiena, kur strādā ilggadēji profesionāļi, kas specializējas tieši vīriešu matu kopšanā un frizūru veidošanā.

Knockout Barber-shop

knockout
Piedāvājumā:
  • Vīriešu matu griezums; bārdas korekcija; Razor fade matu griezums; COMBO; klasiskā skūšana ar bārdas nazi; bērnu matu griezums; dāvanu kartes.
  • Vietas: Jelgava, Rīga.

Šis ir patiess un tradicionāls barber-shop Rīgā un Jelgavā. Tā ir vieta, kas paredzēta katram sevi cienošam vīrietim, vieta kur satikt interesantus cilvēkus un labi pavadīt laiku, iedzerot kādu alu, uzspēlējot kādu spēli kā arī vienkārši vieta, kur savest kārtībā savas domas un izskatu

Don Barber Crew

don barber crew
Piedāvājumā:
  • Matu griezums un ieveidošana; bārdas karstā skūšana, korekcija, bārdas spa, krāsošana; dāvanu kartes u.c.
  • Vieta: Rīga.

Don barber crew – tā nav tikai vīriešu frizētava, tas ir īsts vīriešu klubs tiem, kuri novērtē labu servisu, nopietnu attieksmi un rūpējas par savu ārējo izskatu.

Royal Dandy barber-shop

royal dandy
Piedāvājumā:
  • Matu kontūras veidošana; matu noskūšana ar mašīnīti; bārdas aplīdzināšana; dendija skuvums; karaliskais skuvums; dendija ceļojums vai karaliskais ceļojums ar spa.
  • Vieta: Rīga, Cēsis, Valmiera, Sigulda.

Royal Dandy vīriešu friziersalons, džentelmeņu klubs – pozitīvo sajūtu vieta. Bārdziņu darbnīca, kur ikviens vīrietis sajūtas kā īsts džentelmenis. 19. Un 20.gs. sākumā Īru un Angļu tradīcijās veidotā frizētava ir vieta, kur rutīnai nav varas.

The Beard barber-shop

beard
Piedāvājumā:
  • Matu griezums; bērnu matu griezums; matu griezums tēvam un dēlam; bārdas korekcija, bārdas skuvums; džentlmeņu komplekts; dāvanu kartes.
  • Vieta: Mārupe.

The Beard barbershop ir vīriešu frizētava, kur ikviens vīrietis jutīsies gaidīts un aprūpēts. Šī ir vieta, kur vīrietis var iegūt klasisku matu griezumu, bārdas korekciju vai bārdas skūšanu.

Lumberjack Barbershop

lumberjack
Piedāvājumā:
  • Matu griezums; galvas skūšana; groomings; bārdas korekcija ar trimeri; bārdas korekcija ar skuvekli; bārdas korekcija + matu griezums; skūšana ar karstiem dvieļiem; bērnu griezums;matu griezums Dēls + Tēvs u.c.
  • Vieta:  Rīga – Vāgneru un Audēju ielās.

Lumberjack Barbershop ir vairāk nekā vīriešu tradīcijas, autentiska atmosfēra un vismodernākie matu griezumi. Mūsu meistarus vieno viens kopīgs mērķis – panākt augstāko kvalitātes līmeni. Tieši tādēļ Lumberjack Barbershop ieņem godalgotu vietu labāko Rīgas, Tallinas un Sanktpēterburgas iestāžu sarakstā.

Kas jāņem vērā

Lai dāvana patiešām būtu izdevusies, sniedz izvēles iespēju pašam dāvanas saņēmējam, pasniedzot dāvanu karti kādā Barber-shop vietā pēc tavas izvēles. Tas ir visērtākais veids, kā šo dāvanu uzdāvināt.

Papildu informācija

Saņēmējs

, , , , , ,

Svētki

, ,

Vērtība

,

Cenu grupa

100 EUR un dārgāk, No 40 līdz 100 EUR

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Barber-shop apmeklējums”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *