Pastaiga gaisa takās

Pastaiga gaisa takās

Pastaiga gaisa takās ir interesanta dāvana, kas tās saņēmējam ļaus baudīt aktīvo atpūtu svaigā gaisā un baiļu pārvarēšanu adrenalīna piepildītas pastaigas laikā.

Šī ir piemērota dzimšanas dienas dāvana gada siltajā sezonā aktīvam vīrietim, brālim un māsai, draugiem vai kolēģiem.

Iespējas, kur iegādāties šādu dāvanu, skatīt zemāk.

Vairāk par to, kāpēc šī ir laba dāvana, varat arī izlasīt blogā idejadavanai.lv Pastaiga gaisa takās.

Apraksts

Pastaiga gaisa takās

Meklējot veidus, kā apvienot atpūtu dabā ar ekstrēmām emocijām, radās gaisa takas. Vispopulārākā ir visiem zināmais Meža Kaķis – vairāku metru augstumā iekarinātas takas, kas ļauj pastaigāties līdz ar koku galotnēm, baudīt fantastiskus skatus un sevi arī izaicināt.

Tas ir lielisks aktīvās atpūtas veids, kas piemērots visai ģimenei – gan maziem, gan lieliem. Bērniem parasti ir takas, kas piemērotas konkrētam vecumam. Un pieaugušo gaisa takas mēdz būt sadalītas pa sarežģītības līmeņiem, kur bieži vien izteicošā ir stratēģija un spēks.

Esena Pārdaugavas dārzi

Esena
Piedāvājumā ietilpst:
 • Šķēršļu trasi kokos var iesākt ar vieglāko – mazo apli, kurā ir 16 atrakcijas ar noslēdzošu 40 metru garu nobraucienu.
 • Krietni sarežģītāks būs lielais aplis ar 11 atrakcijām. Tā noslēgumā dāvanas saņēmēji izbaudīs 170 un 80 metru garus nobraucienus.

Esena dārzos pieejamas arī citas aktivitātes visai ģimenei – laivas, SUP dēļi;  velokarti; pludmales sporta laukumi; piknika vieta un naktsmītnes; piepūšamā šķēršļu pilsēta uz ūdens; āra boulings; āra spēles (novuss, krikets, badmintons, milzu Jenga u.c. spēles); bērnu spēles (pūķi, bumbas, frisbijs, Twister u.c. spēles); golfa izsitiena vieta (driving ranges); shuffleboard āra laukumi; orientēšanās spēle “Kokotājs”.

Gaisa takas Tērvetē

tērvete
Piedāvājumā ietilpst:
 • Mazā trase – augstākais punkts 4m virs zemes, 13 posmi.
 • Vidējā un lielā trase – 4-10m augstumā, 32 posmi.
 • 200m garš nobrauciens.

Tērvetes „Gaisa takas” ir darinātas no trošu, virvju un koka konstrukcijām 4 – 10 metrus virs zemes. Tās sastāv no mazā, vidējā un lielā atrakciju loka, kuru kopgarums ir gandrīz 500 metri. Ejot pa Gaisa takām, varat iejusties Annas Brigaderes radītā pasaules atklājēja Sprīdīša tēlā un doties aizraujošā ceļojumā uz Laimīgo zemi, ceļā izbaudot tādus pašus piedzīvojumus.

Siguldas Mežakaķis

mežakaķis
Piedāvājumā ietilpst:
 • Mežakaķa trase Rīgā un Siguldā.
 • 7 dažādas grūtības trases.
 • Šķēršļu augstums virs zemes ir no 1 līdz 25 metriem.
 • Klinšu siena.
 • Bērnistaba un kafejnīca gardām pusdienām.

Piedzīvojumu parks “Mežakaķis” ir aktīvās atpūtas vieta, kur varat baudīt “pastaigas” kokos. Tā ir sportiska aktivitāte, kas domāta cilvēkiem, kuriem patīk aktīvs dzīvesveids un uzturēšanās dabā. Piedzīvojumu parkā uz augošiem kokiem dažādā augstumā ir nostiprināti šķēršļi, kurus veido nostieptas troses, tīkli, dažādu konstrukciju tiltiņi, šūpoles, baļķi, virves un kāpnes, kā arī nobraucieni pa trosi.

Brocēnu gaisa takas

brocēnu gaisa takas
Piedāvājumā ietilpst:
 • Zemā virvju trase uzstādīta 0,5 līdz 0,8 metrus virs zemes un to izmantošanai nav nepieciešams drošības inventārs.
 • Augstā trase uzstādīta apmēram astoņus metrus virs zemes, un tajās ir 19 atrakciju posmi un viens nobrauciens.

Brocēnu mežaparks ir lieliska vieta, kur pavadīt laiku, apvienojot atpūtu ar fiziskām aktivitātēm. Mežaparka pastaigu takas ir aptuveni 3 kilometrus garas, un ir plānots tās pagarināt.

Kas jāņem vērā

Nepilngadīgās personas var doties trasēs tikai kopā ar pieaugušo/pieaugušā pavadībā. Pirms došanās parkā ir jāparaksta līgums.

Tapat svarīgs ir svars un augums – bērniem parasti ir tiem īpaši paredzēta trase un lielajās trasēs piedalīties nav atļauts, ja nav sasniegts konkrēts garums.

Papildu informācija

Saņēmējs

, , , , , , , , ,

Svētki

,

Vērtība

,

Cenu grupa

No 20 līdz 40 EUR, Zem 20 EUR

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Pastaiga gaisa takās”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *