Skaista ūdens pudele

Skaista ūdens pudele

Skaista ūdens pudele ir praktiska dāvana, kas tās saņēmējam regulāri atgādinās padzerties ūdeni un līdz ar to arī uzlabos pašsajūtu dienas laikā.

Šī ir lieliska dāvana ikvienam, kam vēl nav pašam sava ūdens pudele. Īpaši šo dāvanu novērtēs tie, kam dienas laikā neizdodas izdzert pietiekami daudz ūdens. Pudele kalpos par lielisku atgādinātāju.

Iespējas, kur iegādāties šādu dāvanu, skatīt zemāk.

Kategorijas:

Apraksts

Kādu ūdens pudeli izvēlēties

Ūdens pudele ir lieta, kurai būtu jābūt katra īpašumā. Iegādājoties pašam savu ūdens pudeli vai uzdāvinot to draugam, tu parūpējies par dienas laikā pietiekamu izdzerto ūdens daudzumu. Tas arī noved pie labākas pašsajūtas un vispārējās veselības.

Tāpat sava ilgtspējīgā ūdens pudele ar laiku arī palīdz ietaupīt, jo nav vairs ikdienā jātērē līdzekļi uz vienreizējās plastmasas ūdens pudelēm. Atliek vien izvēlēties piemērotāko ūdens pudeli tieši dāvanas saņēmēja ikdienas ritmam.

Elegantā EQUA Mismatch Ginkgo pudele, 24 EUR

equa ūdens pudele EQUA ūdens pudeļu piedāvājumā ir vairākas skaistas un elegantas 750ml stikla pudeles kā šī.

No stikla pudelēm nereti ir patīkamāk dzert ūdeni, jo iespējams labi pārredzēt atlikušo ūdens daudzumu. Tāpat tiek pieņemts, ka stikla pudeles spēj visilgāk saglabāt ūdeni svaigu.

Šī EQUA stikla ūdens pudele ir īpaši skaista un eleganta tās stilīgās apdrukas dēļ. Šo pudeli rotā minimāli ziedu motīvi, kas ar maigo un matēto stikla nokrāsu rada burvīgu gala rezultātu.

 

EQUA Mismatch Bronze pudele ar apvalku, 24 EUR

skaista ūdens pudele equa EQUA ūdens pudeļu piedāvājumā ir vairākas skaistas un elegantas 750ml stikla pudeles kā šī.

No iepriekšējās šī ūdens pudele atšķiras gan ar ārieni, gan iekšieni. Šī ir caurspīdīga stikla pudele, kuru rotā bronzas krāsas apmetnītis. Tas pudeli ne tikai ietērpj stilīgā mētelītī, bet sniedz pudelei arī aizsardzību. Apvalciņam pievienots arī turētājs, kas padara pudeles pārvietošanu vēl patīkamāku.

Šī ir lieliska dāvana, kas patiks ikvienai sievietei.

 

Ilgtspējīgās plastmasas pudele Leifheit, 16.30 EUR

ūdens pudele Šī ūdens pudele ir īpaši piemērota tiem, kas ikdienā daudz pārvietojas no punkta A uz punktu B. Tā kā šī Leifheit ūdens pudele ir no plastmasas, tā ir pietiekami viegla, lai to visur nēsātu līdzi.

 

Šai pudelei piemīt ērts pudeles atvēršanas veids, kā arī tā ir lieliskā izmērā – 550ml.

Tā ir piemērota arī velo turētājam. Aprīkota ar rokturīti, ko var piestiprināt pie mugursomas. Hermētisks vāciņš aizsardzībai pret šķidruma noplūdēm.

 

Kas jāņem vērā

Pirms izvēlies dāvanu, ņem vērā dāvanas saņēmēja ikdienas ritmu. Ūdens pudeles var būt paredzētas dažādiem notikumiem. Piemēram, stikla ūdens pudeles ir vairāk piemērotas birojam vai mājām, savukārt ilgtspējīgās plastmasas ūdens pudeles ir pietiekami vieglas, lai tās nēsātu līdzi visur.

Jo vairāk sava ūdens pudele patiks, jo vairāk gribēsies to visur ņemt līdzi uz ofisu, pa mājām, pastaigās utt. Tad tā arī biežāk atgādinās par dāvanas dāvinātāju.

Specializētajā interneta veikalā UDENSPUDELE.LV atradīsiet arī citas kvalitatīvas labi pazīstamu zīmolu ūdens pudeles. Tās arī var filtrēt pēc zīmola, pēc specifiskām īpašībām, pielietojamības un arī krāsas.

Vairāk par to, kādās situācijās šī ir laba dāvana, varat arī izlasīt blogā idejadavanai.lv Ilgtspējīga ūdens pudele.

Papildu informācija

Saņēmējs

, , , , ,

Svētki

, ,

Vērtība

,

Cenu grupa

No 20 līdz 40 EUR, Zem 20 EUR

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Skaista ūdens pudele”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *