Sporta pulkstenis

Sporta pulkstenis

Sporta pulkstenis ir praktiska dāvana, kas tās saņēmējam sniegs motivāciju sportot, atvieglos ikdienu un vienlīdz kalpos par elegantu aksesuāru.

Šī ir lieliska dāvana dažādos svētkos, piemēram, absolventam izlaidumā, aktīvam vīrietim dzimšanas dienā vai draugiem Ziemassvētkos.

Iespējas, kur iegādāties šādu dāvanu, skatīt zemāk.

Vairāk par to, kāpēc šī ir laba dāvana, varat arī izlasīt blogā idejadavanai.lv Sporta pulkstenis.

Kategorijas:

Apraksts

Sporta pulkstenis

Sporta pulkstenis ir ļoti efektīvs un ikdienā noderīgs gadžets, kas palīdz sekot līdzi veiktajai fiziskajai darbībai, noietajam attālumam un soļu skaitam, sirds ritma un pulsa mērījumiem, stresa līmenim un daudzām citām darbībām.

Mūsdienu sporta pulksteņi ir pieejami dažādos dizainos un bieži vien pat nelīdzinās klasiskajam sporta pulkstenim – lielam, uzkrītošam un ar gumijas siksniņu. Tie tiek ražoti arī kā smalki un eleganti rokas pulksteņi, ko pielāgot arī profesionālam apģērbam gan darbā, gan mājās ikdienā.

Pulsometrs – aktīvā dzīvesveida aprīkojuma veikals

pulsometrs
Veikalā atradīsi:
  • Garmin, Polar, Suunto, Fitbit, Withings sporta pulksteņus un aproces.
  • Cenas: no 70 EUR līdz 950 EUR.

Pulsometrs.lv komanda skrien simtiem kilometru, brauc ar velo, peld, kā arī dara citas lietas, lai izprastu un iepazītu sporta aksesuārus un ierīces, kuras tirgo. Viņi brauc uz sacensībām un sporto, lai saprastu klientu vajadzības un prastu ieteikt visfunkcionālākos sporta pulksteņus.

1A.lv – viens no lielākajiem interneta veikaliem

1A
Veikalā atradīsi:
  • Sporta pulksteņus un aproces no tādiem zīmoliem kā Beurer, Garmin, Polar, Sigma, Suunto, inSPORTline.
  • Cenas: no 46 EUR līdz 850 EUR.

1A ir viens no lielākajiem interneta veikaliem Latvijā, kurā iespējams iegādāties dažādu tehnoloģiju un noderīgus gadžetus – plašā piedāvājumā un par draudzīgākām cenām, kā citviet.

Viedpulkstenis no interneta veikala 707.lv

707.lv
Veikalā atradīsi:
  • Sporta  un viedpulksteņus no tādiem zīmoliem kā ACTION, Apple, ART, BML, Canyon, GARETT, Garmin, OVERMAX, Samsung, XIAOMI u.c.
  • Cenas: no 17 EUR līdz 1256 EUR.

Interneta veikals 707.lv piedāvā iegādāties sporta vai viedpulksteņus no visdažādākajiem zīmoliem, kas attiecīgi ir pieejami par draudzīgām cenām. Pulksteni atradīsi sākot ar 17 EUR vērtu Denver pulksteni līdz pat Apple pulkstenim, kas vērts 1256 EUR.

Vairāk kā 30 ražotāji veikalā RD Electronics

rd electronics
Veikalā atradīsi:
  • 36 dažādu ražotāju sporta pulksteņus, viedpulksteņus un fitnesa aproces.
  • Cenas: no 10 EUR līdz 945 EUR.

RD Electronics ir viens no lielākajiem elektropreču veikaliem Latvijā, kas piedāvā iegādāties tādus sporta, viedpulksteņus un fitnesa aproces kā Garmin, GERETT, Fitbit, Polar, Apple, Samsung, XIAOMI, Huawei, Acme, Denver un daudzus citus.

Kas jāņem vērā

Lai dāvana patiešām būtu izdevusies, sniedz izvēles iespēju pašam dāvanas saņēmējam, pasniedzot dāvanu karti. Tad jubilārs varēs izvēlēties dāvanu, kas pašam patīk vislabāk un izdarīt to nesteidzoties – pats savā brīvajā laikā.

Papildu informācija

Saņēmējs

, , , , ,

Svētki

, ,

Vērtība

,

Cenu grupa

100 EUR un dārgāk, No 40 līdz 100 EUR

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Sporta pulkstenis”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *