Kvests

Kvests

Kvests jeb izlaušanās istaba ir izklaidējoša dāvana, kas tās saņēmējam ļaus aizraujoši pavadīt savu brīvo laiku, kā arī trenēt domāšanu un atjautību.

Šī ir lieliska dāvana dzimšanas dienā draugiem, kolēģiem un pārim.

Iespējas, kur iegādāties šādu dāvanu, skatīt zemāk.

Vairāk par to, kāpēc šī ir laba dāvana, varat arī izlasīt blogā idejadavanai.lv Kvests.

Kategorijas:

Apraksts

Kvests jeb izlaušanās spēle

Kvesti ir aizraujoša izklaide gan lieliem, gan maziem. Tās ir izlaušanās istabas, kas tās saņēmējam ļaus aizraujoši pavadīt savu brīvo laiku, kā arī trenēt domāšanu un atjautību ar saviem līdzi paņemtajiem draugiem vai ģimenes locekļiem.

Galvenais spēles uzdevums ir stundas laikā izlausties no tematiskās istabas, sekojot līdzi norādēm, risinot mīklas un atjautības uzdevumus.

Kvestu piedāvājumi 2-4 personām

kvesti fromme  

  • FromMe piedāvājumā ir plaša kvestu izvēle.
  • Tematiski kvesti – piedzīvojumu, šausmu, zinātniskie, korporatīvie u.c.
  • Iespēja saliedēties ar komandas biedriem.

Kvests ir laba dāvanas ideja dzimšanas dienas svinībām, kad ļaut bērniem doties izpriecāties un iejusties detektīvu lomā. Tāpat kvests ir arī laba dāvanas ideja saviem darbiniekiem – lai kolēģi labāk iepazītos un izmēģinātu veiksmīgu sastrādāšanos.

Kas jāņem vērā

Kvesta spēle paredzēta 2-4 personām. Dāvinot šādu dāvanu, jāparūpējas par kvesta tematikas piemeklēšanu. Ja dāvanas saņēmējam patīk šausmu stāsti, tad izdosies piemeklēt arī šāda žanra kvestu.

Jāizvēlas vecumam un spējām atbilstošs kvests. Tas attiecas uz gadījumu, ja kvests tiek dāvināts bērnam. Tādā gadījumā viņiem dodas līdzi palīgs – animators, kas palīdz ar uzdevumu izpildi un kvests tiek vienmēr iziets līdz galam, lai bērni izjustu uzvaras garšu. Tomēr par šādu vecumam atbilstošu spēles pieeju vienmēr ieteicams painteresēties uzreiz.

Papildu informācija

Saņēmējs

, , , ,

Svētki

, ,

Vērtība

,

Cenu grupa

No 40 līdz 100 EUR

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Kvests”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *