Viedā ūdens pudele

Viedā ūdens pudele

Viedā ūdens pudele pudele ir aprīkota ar modernām tehnoloģijām, kas to padara par ko vairāk, kā parastu ūdens pudeli. Tā pārliecinās par to, ka regulāri ir jāatcerās padzerties. Brīdī, kad pudele ilgāku laiku nav tikusi attaisīta, tā atgādinās padzerties un sāks mirgot.

Lieliska dāvana īpašam cilvēkam, kam patīk skaistums un jaunākās tehnoloģijas, kā arī būtu nepieciešams ikdienā vairāk lietot ūdeni.

Iespējas, kur iegādāties šādu dāvanu, skatīt zemāk.

Vairāk par to, kāpēc šī ir laba dāvana, varat arī izlasīt blogā idejadavanai.lv Viedā ūdens pudele.

Apraksts

Viedā ūdens pudele

Ūdenim ir liela nozīme organisma pilnvērtīgā funkcionēšanā, tāpēc pašam sava ūdens pudele ir lieliska izvēle, kurā investēt savus līdzekļus. Ir dažādas ūdens pudeles, kas piemērotas ikdienai, sportam, ceļošanai utt.

Jebkuras ūdens pudeles mērķis ir regulāri nodrošināt ar ūdeni un ar savu klātbūtni atgādināt ik pa laikam padzerties. Viedā ūdens pudele atgādināšanu paceļ nākošajā līmenī. Tā zina, ka labu laiku neesi padzēries un tajā mirklī sāks atgādināt par to, ka laiks padzerties. Ir tādas pudeles, kas atgādinās par padzeršanās nepieciešamību caur speciālu aplikāciju, ir arī tādas, kas sāks mirgot vai kā citādi ļaus par sevi manīt.

EQUA Smart gudrā ūdens pudele 680ml

EQUA SMART gudrā pudele
EQUA Smart:
  • Skaista un eleganta tērauda gudrā pudele, kas ikdienā veicinās biežāku ūdens uzņemšanu.
  • Pudelei ir īpaši izstrādāta aplikācija, kas sekos līdzi ūdens ūdens patēriņam un padzeršanās biežumam.
  • Par nepieciešamību padzerties ūdeni ziņos gan aplikācija, gan gaumīgs gaismas signāls pie pudeles pamatnes.
  • Dzēriens saglabājas silts 12 stundas, bet auksts 48 stundas.
  • Pudelei ir ērts, skrūvējams vāciņš, kas cieši noslēdzas. Aprīkota ar metāla rokturīti, ērtākai pārnēšanai.Vāciņa virspuse ar īsta marmora no Itālijas apdari.
  • Pudeles pamatnē ir iestrādāts pudeles Smart tehnoloģiskais risinājums, kas pudeles apakšā ir pārklāts ar silikona slāni.

Noerden LIZ gudrā ūdens pudele 480ml/350ml

Noerden LIZ viedā ūdens pudele Noerden LIZ:

  • Patīkama dizaina, kompakta izmēra gudrā pudele, kas ikdienā veicinās biežāku ūdens uzņemšanu. Par nepieciešamību padzerties ūdeni ik pēc 2h ziņos tumši zils gaismas signāls uz pudeles vāciņa.
  • Nerūsējoša tērauda pudele ar dubultajām vakuuma sieniņām. Nesatur BPA.
  • Pudeles forma ļauj to ērti turēt rokā, pudelei ir ērts, skrūvējams skārienjūtīgs vāciņš, un mīksta kvalitatīvas gumijas apakšiņa, lai pudele nešļūc nost no galda vai negrab, kad to novieto uz galda virsmas.
  • Aprīkota ar temperatūras diapazonindikatoru un UV sterilizācijas funkciju.

 

Kas jāņem vērā

Lai dāvana būtu izdevusies, ir jāparūpējas par to, lai izvēlētā ūdens pudele būtu piemērota jubilāram pēc izskata, funkcionalitātes un izmantojamības.

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Kur iegādāties?

Vislabākā izvēle šādai dāvanai ir dāvanu karte. Tad jubilārs pats varēs piemeklēt sev piemērotāko viedo ūdens pudeli un pielāgot to savai gaumei, dzīvesveidam. Tad savukārt ir jāparūpējas par skaistu dāvanu kartes iesaiņojumu.

 

Papildu informācija

Saņēmējs

, , , , , , ,

Svētki

, ,

Vērtība

,

Cenu grupa

100 EUR un dārgāk, No 40 līdz 100 EUR

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Viedā ūdens pudele”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *