Ko uzdāvināt Mežāzim dzimšanas dienā

dāvana mežāzim

Ticēt vai neticēt horoskopam – tas ir katra paša ziņā, taču dāvanu meklēšanas brīdī nereti šķiet, ka jebkura palīdzība varētu noderēt. Esam atklājuši interesantu veidu, kā saviem draugiem un tuviniekiem sarūpēt foršas un piemērotas dāvanas pēc viņu horoskopiem. Ja šobrīd meklē dāvanas Mežāzim, tad šajā rakstā varēsi uzzināt vairāk par šī horoskopa iezīmēm un potenciāli piemērotām dāvanām. 

Mežāži svin dzimšanas dienu laika posmā no 22. decembra līdz 19. janvārim. Šie cilvēki visbiežāk tiek raksturoti kā uz rezultātu fokusēti cilvēki, vienmēr ar kādu lielu dzīves mērķi padomā. Mežāžiem visai tuva ir arī pacietība un loģika – šie ir cilvēki, kas vienmēr meklē racionālu risinājumu.

Šajā rakstā uzzināsi vairāk par Mežāža raksturu un to, kas viņam varētu būt labākā dāvana dzimšanas dienā.

Kādai vajadzētu būt dāvanai Mežāzim?

Pirms ķeramies klāt reālām dāvanu idejām, vērts ieskicēt, kādas dāvanas Mežāzim varētu būt piemērotākās. Tā kā Mežāzis ir racionāla būtne, nereti viņam atbilstošakā dāvana būs kas ikdienā pielietojams. Līdz ar to arī skaistums Mežāzim saistās ar noderīgumu, savukārt jāpatur prātā, ka šis ir cilvēks, kuram nekādā gadījumā nevar dāvināt lietas bez mērķa un funkcijas.

Paturot to prātā, jāatgādina, ka Mežāzis joprojām ir cilvēks, kam patīk arī oriģinalitāte. Nereti pastāv uzskats, ka praktiskas dāvanas pārsvarā ir garlaicīgas. Meklējot dāvanu Mežāzim, ir svarīgi pierādīt, ka šis uzskats ir maldīgs. Dāvanai vajadzētu būt noderīgai, taču vienlaikus arī oriģinālai – piemēram, ar foršu dizainu vai kādām unikālām funkcijām.

Dāvanas Mežāzim

Šajā sadaļā apkopotas dāvanu idejas Mežāzim pa dažādām kategorijām:

Ziedi dāvanā

Mežāzim patīk svētkos saņemt krāšņu ziedu pušķi, taču tam vienmēr ir jābūt atbilstošam notikumam un konkrētajiem svētkiem. Ja tā ir Valentīndiena, tad Mežāzis sagaida garas, sarkanas rozes. Ja tā ir Sieviešu diena, tad neiztikt bez košām tulpēm. 

Ziedi ar vairāku gadu termiņu

ziedi

Mežāzim neizsakāmi patīk modernas un aktuālas lietas, līdz ar to arī jauns pavērsiens ziedu ziņā varētu būt tieši laikā. Ar vien biežāk apritē parādās ziedi, kas spēj savu svaigo izskatu saglabāt pat gadiem ilgi. Par to, kādas metodes tiek izmantotas šāda brīnuma izveidē, mums vēl ir noslēpums, taču skaidrs ir viens – dāvana ir grezna un eleganta. Turklāt ne katrs var lepoties ar krāšņu svaigu ziedu pušķi, kas mēnešiem ilgi nenovītīs.

Šādu pakalpojumu sniedz tādi zīmoli kā attēlā redzamais Venus et Fleur, kā arī Eternal Fleur un La Fleur Bouquets. Līdzīgu pakalpojumu piedāvā arī pašmāju zīmols Infinity Rose – roze stikla kolbā. Tā solās būt svaiga līdz pat 5 gadiem.

Ekosistēma terārijā aizņemtam Mežāzim

augs burkā

Vēl viens interesants un oriģināls veids, kā aizvietot ziedus, ir ar ekosistēmas terārija iegādi. Aizņemtam Mežāzim, kuram ikdienā nav pietiekami daudz laika rūpēties par mājoklī esošiem augiem, noteikti patiktu savā telpā redzēt kādu zaļumiņu jebkurā gadījumā. Ekosistēma jeb augs stikla burkā būtu lieliska alternatīva.

Pašmāju zīmols, kas šādu pakalpojumu piedāvā, ir ManaEkosistema.lv. Viņu piedāvājumā ir desmitiem dažādu augu terāriju, kā arī iespēja pašam sakomplektēt savējo. Ja vēlies pārliecināties par to, ka izvēle būs trāpīga, ManaEkosistema.lv dāvanu karte varētu būt labākā dāvana Mežāzim. Tas, ko izvēlēsies jubilārs pats, noteikti būs trāpīts mērķī!

Dāvanu karte telpaugam

augu tante dāvanu karte

Ja tomēr tavs Mežāzis nav viens no tiem pārlieku aizņemtajiem tipiem vai arī mīlestība pret telpaugiem ir ņēmusi virsroku jebkurā gadījumā, tad esi pareizās dāvanu idejas pusē. Telpaugi ir dāvana, kas palīdz atdzīvināt telpu un piešķirt tai omulīgu sajūtu. Vislabākais veids, kā iepriecināt Mežāzi ar kādu telpaugu, ir ļaut viņam to izvēlēties pašam.

Dāvanu karte telpaugu veikalā būs tieši laikā, galvenais ir parūpēties par to, lai dāvanas summa būtu adekvāta. Mežāžiem patīk dārgas lietas, līdz ar to arī telpaugu viņi noteikti gribēs izvēlēties ievērības cienīgu. Piemēram, dāvanu karte Augu tante interneta veikalā ļaus pavisam ērti izvēlēties jubilāram sev piemērotāko augu – varbūt tā ir jau sen kārota Monstera, piemēram.

Dāvana Mežāža iecienītajam hobijam

Dāvana, ko Mežāzis vienmēr novērtēs, būs kas noderīgs viņa hobijam. Ja pārzini viņa iecienītāko hobiju, tad mēģini arī dāvanas izvēlē to ņemt vērā. Savukārt, ja nezini konkrētu hobiju, tad lūk, daži ieteikumi, kas varētu patikt kā dāvanas Mežāzim svētkos.

Dāvanu karte hobijam

dāvanu karte hobijam

Sāksim ar pašu vienkāršāko. Ja lieliski zini, kāds ir tava jubilāra hobijs, tad puse no dāvanas ir jau atrasta. Mēs ticām, ka tikai pats hobija īpašnieks zina, kas viņam būs visvairāk nepieciešams savas sirdslietas attīstīšanā. Līdz ar to arī šajā gadījumā dāvanu karte hobijam būs labākā dāvanas izvēle.

Tavā atbildībā paliek vienīgi izvēlēties atbilstošāko veikalu. Piemēram, tas varētu būt veikals māksliniekiem, makšķerniekiem, sportistiem, dārzkopībai, rokdarbiem utt. Izvēles iespējas ir plašas. Par to, kāpēc dāvanu karte hobijam ir lieliska dāvanas izvēle, lasi mūsu pašu sadaļā Dāvanu kartes hobijiem

Interesanta galda spēle

galda spēle

Mežāžiem patīk risināt problēmas, kā ar puzles gabaliņiem salikt kopā stāstu. Līdz ar to arī galda spēles ir lielisks veids, kā šo prasmi attīstīt vēl vairāk. Tā kā Mežāzim patīk izaicināt sevi un balstīties uz loģisko domāšanu, rūpīgi piedomā pie pietiekami izaicinošas galda spēles, ko viņam uzdāvināt. 

Jāņem vērā jubilāra mājoklī jau esošais galda spēļu krājums, jo neviens negribētu dāvanā saņemt spēli, kas plauktā pašam jau ir. Laba dāvanas alternatīva šajā gadījumā būtu dāvanu karte kādā galda spēlu veikalā, piemēram, Brain Games dāvanu karte

Brauciens uz kalnu

brauciens uz kalnu

Vairums Mežāžiem patīk dāvanas, kas ir oriģinālas – to mēs jau noskaidrojām. Ja tavam Mežāzim patīk arī aktīvā atpūta, tad laiks abas šīs lietas apvienot un parūpēties par īstena piedzīvojuma sagādāšanu jubilāram svētkos. Viens veids, kā to panākt, ir ļaut Mežāzim izbaudīt sezonālu sporta veidu, piemēram, aizbraukt uz kalnu.

Tas varētu būt varens piedzīvojums, ko izbaudīt ar draugiem vai ģimeni. Tiem, kam dzimšanas diena ir sniegotā ziemā, grēks neaizbraukt uz kalnu kārtīgi izslēpoties. Protams, laba alternatīva šai dāvanai varētu būt arī kāds cits piedzīvojums – piemēram, nobrauciens bobsleja trasē Siguldā. 

Iespēja izmēģināt elitāru hobiju

elitārs hobijs

Starp ierastajiem hobijiem ir daudz elitāru hobija veidu, ko ne katrs dzīvē ir mēģinājis piekopt. Tādi hobija veidi varētu būt moto sports, braukšana ar sacīkšu mašīnām, pilota lomas simulācija, niršanas apmācības un daudzi citi. Tā kā Mežāzim patīk justies īpašam un apliecināt savu statusu, varbūt tieši kāds no šiem hobija veidiem liks viņa sirdij sisties straujāk.

Labākais veids, kā šādu dāvanu viņam uzdāvināt, ir noorganizēt šo piedzīvojumu viņa vietā. Tad atvest Mežāzi un ļaut viņam izmēģināt hobiju, ko būsi viņa vietā izvēlējies.

Greznuma lietas

Ja Mežāzis taisa karjeru, tad piemērota dāvana viņam būs aksesuāri darbam, kas izcels viņa labklājību un statusu. Šajā kategorijā esam apkopojuši dāvanu idejas, kas ļaus Mežāzim sajusties svarīgam un elegantam gan darba vidē, gan arī ikdienā vispārīgi.

Dāvanu karte elegantam pulkstenim

dāvanu karte pulkstenim

Mežāzis novērtēs kvalitatīvu un smalku dāvanu, kas ne jau tāpat vien tiek uzskatīta par prestiža simbolu. Klasisks rokas pulkstenis mūsdienās tiek uzskatīts par elegantu un prestižu aksesuāru. Šodien, kad mums visiem ir zināms laiks ar viedtālruņa palīdzību, pulksteņus varētu arī pārstāt valkāt. Taču par to nevar iet ne runas, jo kvalitatīvs pulkstenis ir iemantojis īpašu statusu cilvēka ārējā tēla papildināšanā.

Lai nenošautu greizi ar pulksteņa izvēli, iesakām priekšroku sniegt dāvanu kartei. Tad gan jāatgādina, ka nevar žēlot līdzekļus un jānorāda laba summa uz kartes. Praktiskā dāvanu karte pulkstenim ir dāvana, kas noderēs, kā arī iepriecinās Mežāzi ar ko smalku un gaumīgu.

Ierāmēts īpaša notikuma attēls

ierāmēts attēls

Meklējot dāvanu Mežāzim, jāņem vērā, ka viņi novērtēs visu, kas kaut kādā pozitīvā gaismā izcels viņu statusu sabiedrībā. Līdz ar to viena dāvanas ideja, kas varētu būt piemērota, ir kāds Mežāzim svarīgs notikums iemūžināts ierāmētā fotogrāfijā.

Tas varētu būt attēls no izlaiduma, iegūtā sertifikāta vai diploma apstiprinājums, kāds īpašs ceļojums vai jeb kas cits, kas pašam Mežāzim daudz nozīmē. Ir svarīgi šo attēlu uzdāvināt glītā un gaumīgā rāmī, ko varētu pielikt kaut kur pie sienas – ofisā vai dzīvojamajā istabā, piemēram.

Smalkas rotaslietas

rotaslietas dāvana

Ja vīrietim piemērotāka dāvana būtu rokas pulkstenis, tad sievietei noteikti patiktu smalkas un elegantas rotaslietas. Arī rotaslietas ir lielisks veids, kā parādīt savu statusu sabiedrībā. Tieši tāpēc arī skaistas rotaslietas būs trāpīts tieši mērķī ar dāvanas izvēli Mežāzim.

Domā par rotaslietām, kas nav pārāk uzbāzīgas un košas. Tām ir jābūt izvēlētām ar gaumi, ņemot vērā Mežāža esošās krāsu kombinācijas u.c. Piemēram, vērts pievērst uzmanību, vai tavam jubilāram Mežāzim labāk patīk zelts vai sudrabs – arī te izvēlei ir jābūt korektai. Ja māc šaubas par pareizo izvēli, vienmēr var nostrādāt dāvanu karte rotaslietām. Atstāj izvēli jubilāres rokās.

Maltīte izsmalcinātā restorānā

dāvanu karte restorānā

Restorāni daudziem cilvēkiem asociējas ar svētkiem. Tā ir iespēja skaisti sapucēties un kopā ar draugiem vai mīļoto cilvēku doties baudīt gardus ēdienus. Nav noslēpums, ka restorāna apmeklējums ir padārgs pasākums, un tieši tas šo notikumu padara par īpašu. Līdz ar to Mežāzis noteikti priecāsies saņemt iespēju savus svētkus pavadīt kādā glaunā restorānā.

Laba alternatīva ir dāvanu karte restorānā. Tā ļaus Mežāzim doties uz restorānu sev ērtākajā laikā. Tas ļaus arī pašam jubilāram nolemt, ko paņemt līdzi uz šo maltīti un kādus svētkus nosvinēt.

Tehnika un dāvanas Mežāža ikdienai

Mežāžiem patīk jaunākās tehnoloģijas un dažādas ikdienu atvieglojošas preces. Viss, kas ikdienā būs noderīgs, viņiem noteikti patiks. Reizēm praktiskās dāvanas var likties garlaicīgas, tāpēc jāparūpējas par to, lai Mežāzim piemērotā dāvana tiktu skaisti iesaiņota. Tā, lai dāvana būtu interesanta arī gadījumā, ja tā ir pavisam praktiska.

Bezvadu skaļrunis

bezvadu skaļrunis

Mūsdienās visi jaunākie gadžeti un tehnoloģijas tiek veidotas ar vien ērtākas arī pārvietošanai t.i. bez vadiem. Viens no ikdienā populārākajiem gadžetiem ir skaļrunis jeb, kā tautā saka, bezvadu tumbiņa. Mežāzim, kas mīl mūziku, šāda dāvana varētu būt tieši laikā.

Kvalitatīva bezvadu tumbiņa noderēs dažādos pasākumos, kas vajadzēs mūzikas pavadījumu. Tā lieliski noderēs arī Mežāža ikdienā, kad gribēsies paklausīties mūziku, podkāstu vai vienkārši savai filmai piešķirt labākas kvalitātes skaņu.

Kafijas automāts

kafijas automāti

Luksusa prece, kas ikdienu padara daudz atvieglotāku, ir kafijas automāts. Ja tavam jubilāram Mežāzim garšo kafija un viņš bez tās nespēj iedomāties savu ikdienu, varbūt ir laiks palutināt viņu ar pašam savu kafijas automātu. 

Kvalitatīvi kafijas automāti padara ikdienu ļoti vienkāršu, jo tie pavisam ātri spēj nodrošināt ar tasi lieliskas kvalitātes kafijas. Ilgtermiņā Mežāzim noteikti izdosies arī ietaupīt līdzekļus, jo vairs nebūs vajadzība tik bieži pirkt kafiju dažādās kafejnīcās, piemēram, pa ceļam uz darbu. Tāpat Mežāzim bez šaubām patiks ar gardu kafiju iepriecināt arī savus ciemiņus. Visiem varēs sagatavot kafiju pavisam īsā laika posmā.

Dāvanu karte interneta veikalā

dāvanu karte internetā

Dāvanu karte interneta veikalā ir lielisks veids, kā nodrošināt precīzu dāvanas izvēli. Mežāzim patiks izaicinājums sev izvēlēties dāvanu pašam, konkrēta veikalā pa konkrētu summu. 

Interneta veikala izvēlē vērts izvērtēt Mežāža iecienītākos veikalus vai preces, kas jubilāram patiktu iegādāties visvairāk. Iesakām izvēlēties kādu plaša piedāvājuma veikalu, kur varēs izvēlēties gan jaunākās tehnoloģijas, gan arī kādu pavisam citu ikdienas preci.

Lādīte rotaslietu uzglabāšanai

lādīte rotaslietu uzglabāšanai

Iepriekš minējām, ka Mežāzim piemērota dāvana varētu būt rotaslietas. Pavisam līdzīgi varētu būt arī ar rotaslietu uzglabāšanas lādīti. Iespējams, ka Mežāzim jau ir pietiekami daudz rotaslietu – varbūt viņai tās dāvina regulāri. Līdz ar to nākošā loģiskā dāvanas izvēle būtu rotaslietu lādīte.

Tā kā Mežāžiem patīk kārtība un organizēta vide, tad arī mājoklī visam vienmēr ir jābūt labi sakārtotam un tīram. Ar kādu rotaslietu lādīti, kā redzams attēlā, varēs visas rotas skaisti uzglabāt un kategorizēt pēc tikai Mežāzim pašam zināmas kārtības. Turklāt modernās rotaslietu uzglabāšanas kastītes kalpo arī par glītu interjera dekoru.

Respektablas smaržas

Smaržu izvēlē Mežāzis nav pati izvēlīgākā zīme. Pats galvenais viņa nosacījums ir pavisam vienkāršs – lai labi smaržo viss un visur. Līdz ar to šajā kategorijā ieteiksim gan pašas smaržas, gan arī citas dāvanas, kas pārsteigs ar labām smaržām.

Dārgas smaržas

smaržas

Izvēlēties dāvanā kādam smaržas ne vienmēr ir tas vienkāršākais uzdevums, tāpēc noder padomi. Domājot par Mežāža horoskopa zīmi, vadāmies pēc viņu loģiskā un racionālā rakstura. Tā kā Mežāzis ir stabila Zemes zīme, viņam piestāvēs klasiski un svaigi aromāti. Tādi, kas ir neuzkrītoši, taču patīkami.

Protams, jau atkal jāpatur prātā, ka smaržām ir jābūt no laba zīmola – dārgām un respektablām. Vislabāk doties uz veikalu un izvēlēties smaržas pašam. Pārdevēji noteikti ļaus pasmaržot un ieteiks kādu labu klasisku smaržu salikumu. Mežāzim varētu patikt kas no ciedra, citrona, mimoza, magnolija, bergamotes.

Aromātiskā svece

svece

Vēl viens lielisks veids, kā sajust smaržu un piepildīt ar to visu mājokli, ir aromātiskās sveces. Vai esi kādreiz redzējis tās milzu sveces ar vairākiem degļiem? Tās parasti ir ievietotas greznās  stikla burkās, kuras jau pašas par sevi izskatās pēc īsteniem mākslas darbiem. Arī cenas, protams, šīm svecēm nav pavisam ikdienai piemērotas. Tad nu lūk – šīs ir īstās sveces, ko dāvināt Mežāzim.

Ja svece ir pietiekami eleganta un skaista, šajā gadījumā arī dārga, tā pārtop par lielisku dāvanu svētkos. Arī aromātiskās sveces izvēlē vērts piedomāt par aromātu ieteikumiem, ko minējām jau iepriekš.

Ēteriskās eļļas 

ēteriskās eļļas

Saka, ka ēteriskajām eļļām piemīt īpašas spējas nomierināt un kopumā uzburt fantastisku atmosfēru mājoklī. Galvenokārt tas tiek panākts ar to smaržām. Tā kā ēterisko eļļu izvēle arī mūsdienās stiepjās vairāku desmitu un varbūt pat simtu dažādībā, tad varbūt arī Mežāža jubilārs gribētu izmēģināt ēterisko eļļu spēku.

Šī būs forša dāvana kā eļļu kolekcijas papildinājums Mežāzim, kam jau ir savas priekšzināšanas šajā jomā. Taču ja jubilāram to nav, tad lielisks dāvanas papildinājums būs ēteriskās eļļas ar kvalitatīvu difūzeri. Izcilas dāvanas komplekts gatavs – smarža un tehnoloģija, perfekti Mežāzim!

Dāvanu komplekts

davanu komplekts udenspudele.lv

Mežāži ir pazīstami ar savu praktiskumu un mīlestību pret lietu funkcionalitāti, tāpēc dāvanu komplekts ar noderīgiem priekšmetiem, piemēram, termokrūzi vai ūdens pudeli, noteikti tiks novērtēts. Šie priekšmeti palīdzēs viņiem saglabāt optimālu šķidruma daudzumu un uzturēt dzērienus ideālā temperatūrā, lai varētu tos baudīt visas dienas garumā. Lieliski dāvanu komplekti atrodami specializētajā ūdens pudeļu veikalā UDENSPUDELE.LV.

Stilīgi suvenīri un nieciņi

Mežāzis noteikti nav viena no tām horoskopa zīmēm, kas lieki krāj mantas un priekšmetus. Tā nav zīme, kurai nepieciešami suvenīri un nieciņi bez jebkādas vērtības. Taču arī šajā kategorijā iespējams piemeklēt lielisku dāvanu Mežāzim – interesantu un vērtīgu.

Dārga pildspalva

dārga pildspalva

Pildspalvas ir pavisam ikdienišķa lieta, taču katrai detaļai ir īpaša nozīme. Tā kā Mežāzis ir klasikas cienītājs, tad arī vienai glaunai pildspalvai varētu būt liela nozīme. Īpaši tad, ja ikdiena paiet darba vietā, kur vienmēr ir nepieciešama pildspalva. 

Kā jau minēts iepriekš, Mežāzim patīk glaunas lietas, ko var atrādīt saviem tuviniekiem, draugiem un kolēģiem. Dārga pildspalva būs veids, kā paspīdēt darba vietā un apstiprināt savu statusu. Radošākam Mežāzim var uzdāvināt tintes pildspalvu, atgriežoties pie pavisam klasiska risinājuma.

Īpašas šķiltavas

šķiltavas

Smēķētājam Mežāzim ir nepieciešamas šķiltavas. Līdzīgi kā ar pildspalvu – ja dāvinās šķiltavas, tad jau nu noteikti ne parastās. Attēlā esam ievietojuši lielisku piemēru dārgām un izteiksmīgām šķiltavām, kas patiesībā izskatās pēc īstena mākslas darba.

Arī šādas šķiltavas varēs atrādīt apkārtējiem, kā arī Mežāzim pašam noteikti būs prieks ikdienā izmantot stilīgas un neparastas šķiltavas. Daudzviet šķiltavas ir aksesuārs, kas tiek romantizēts. Līdz ar to tās varētu izmantot arī nesmēķētāji – piemēram, sveču aizdegšanā. 

Glezna

glezna

Gleznu noteikti par nieciņu nenosauksi, taču tas var būt lielisks suvenīrs, ko Mežāzim atvest no kādas mākslas galerijas. Te uzreiz ir jāmina Mežāža gaume, kas no raksta jau varētu būt skaidra – vairums šīs horoskopa zīmes pārstāvju ir īstenas klasikas cienītāji. Līdz ar to arī gleznas izvēlē varētu cieņā būt klasiski silueti, tehnikas un kontrasts.

Tomēr Mežāža attieksme pret lētiem nieciņiem ne tikai nav labvēlīga vai vienaldzīga, bet ir pat negatīva. Tā kā gleznas nav lēts prieks, tīri kolekcijas pēc šī dāvana jau būs izdevusies.

Lai izdodas atrast piemērotākās dāvanas Mežāzim!

Citas dāvanu idejas atrodi mūsu dāvanu sadaļā Dāvanas dzimšanas dienā.

Vēl citas dāvanu idejas Mežāzim atrodi rakstos Birthday gifts for Capricorn man un Birthday gifts for Capricorn woman – gan vīrietim, gan sievietei.

Lai skaisti svētki un priecīgs jubilārs!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *