Universālas dāvanas vīrietim vārda dienā

dāvana vīrietim vārda dienā

Vārds, kas tiek saņemts no saviem vecākiem piedzimstot, ir viena no visvērtīgākajām lietām, kas mums ir. Tas atšķir mūs no citiem, veidojot mūsu personību.

Vārda dienas dāvanas parasti ir simboliskas, bet tajā pašā laikā mīļas un noderīgas. Bet šoreiz esi nonācis līdz grūtai izvēlei, izvēloties dāvanu vārda dienā vīrietim? Mēs tev palīdzēsim.

Visas dāvanas vīrietim, vari aplūkot dāvanu katalogā – Dāvanas vīrietim. Bet šajā rakstā, esam apkopojuši, mūsuprāt, universālākās un reizē praktiskas dāvanas vīrietim vārda dienā.

1. Termokrūze auto vadītājam

Termokrūze auto vadītājam

Ja vīrietis daudz laika pavada automašīnā, tad viņš spēs novērtēt dāvanu – īpašu termokrūzi, kas domāta tieši auto braucējiem. Šāda termokrūze būs ērti lietojama, kā arī svarīgākais, ļaus ērti un viegli padzerties braucot pie auto stūres.

Šāda dāvana vīrietim ikdienā ļoti noderēs, kā arī tajā sagatavotais dzēriens ilgu laiku spēs saglabāt savu temperatūru.

2. Ilgtspējīga stikla pudele

Ilgtspējīga stikla pudele

Ja vēlies uzdāvināt ko noderīgu un reizē ilgtspējīgu, tad dāvana ilgstspējīga stikla pudele būs lieliska izvēle. Uzdāvinot svētkos kvalitatīvu un ilgtspējīgu stikla pudeli, tu uzdāvināsi arī rūpes par veselību. Kā arī ļausi dāvanas saņēmējam samazināt plastmasas lietojumu ikdienā.

Stikla ūdens pudele ir lieliska izvēle tiem, kam rūp pudeles dizians un estētiski patīkami priekšmeti.

3. Dāvanu karte izsmalcinātā restorānā

Dāvanu karte restorānā

Dāvanu karte restorānā – tā ir īpaša atmosfēra, izmeklēta maltīte, vīns vai kāds cits piemērots dzēriens un galvenias – jauka kompānija. Palutini dāvanas saņēmēja garšas kārpiņas ar dienu, kas kļūs atcerēšanās vērta.

Tā būs lieliska iespēja doties uz kādu iemīļotu restorānu, vai gūt jaunus iespaidus vēl neapmeklētā vietā.

 

4. Relaksējošs Barber Shop apmeklējums

Barber-shop apmeklējums

Barber Shop dāvanu karte, ļaus vīrietim doties uz kādu salonu un iegūt stilīgu matu griezumu kā arī sapucēt bārdu.  Šī ir universāla dāvanu karte, kas ļaus to izmantot pēc vīrieša  vajadzībām un pieejamā laikā.

Mūsdienīgie Barber shop sniedz īstenu pieredzi, nevis parastu pakalpojumu. Apmeklējuma laikā vīrietim tiks piedāvāta iespēja baudīt arī kafijas tasi vai alus glāzi. Pakalpojumu sniedzēji ir īsteni profesionāļi, kas specializējas tieši vīriešu griezumos.

5. Klasisks rokas pulkstenis ikdienai

Klasisks rokas pulkstenis

Klasisks rokas pulkstenis ir noderīgs ikvienam vīrietim. Tas lieliski papildina vīrieša koptēlu..

Katram vīrietim noteikti ir vajadzīgs kvalitatīvs rokas pulkstenis ikdienai. Tāpēc, ja pārzini vīrieša gaumi un esi pārliecināts, ka vīrietim jau nav nesen iegādāts pulkstenis. Tad šāda dāvanas izvēle būs lieliska. Tas ir praktisks gadžets, ko spēs novērtēt ikviens vīrietis.

6. Termoss atpūtai pie dabas

Termoss atpūtai pie dabas

Kvalitatīvs un ilgtspējīgs termoss ir neatņemams gadžets, kam ir jābūt ikvienam, kas mēdz doties garās pastaigās, pārgājienos pie dabas.

Ja vīrietis ir dabas atpūtnieks, tad saņemtā dāvana – kvalitatīvs termoss, tiks novērtēta. Šī būs dāvana, kas būs noderīga kā ziemā tā vasarā, lai varētu sildīties ar karstu tēju. Kā dzestrajos vasaras rītos, tā vēsajos rudens un ziemas vakaros.

 

7. Ilgtspējīgi ādas aksesuāri

Ādas aksesuāri vīrietim

Ādas maks vai ādas josta, kas tiek izmantota ikdienā, ir lieliska un praktiska dāvana vārda dienā ikvienam vīrietim.

Izvēloties dabīgās ādas aksesuārus kā maku vai jostu, noteikti sniegsiet ilgi kalpojošu dāvanu. Un ik dienu, kad uzdāvinātā dāvana tiks lietota, dāvana saņēmējs par jums atcerēsies un spēs novērtēt par šādas dāvanas izvēli.

8. Klasiska piezīmju grāmata

Piezīmju grāmata

Vīrietim, kam patīk izlikt savas domas un plānus uz papīra, ikdienā noderēs piezīmju grāmata. Šo dāvanu iespējams papildināt ar kādu kvalitatīvu pildspalvu, kas pieskaņota izvēlētajai piezīmju grāmatai.

Pašmāju uzņēmums BALTS Paper Goods ražo skaistas un kvalitatīvas papīrlietas. To starpā ir arī piezīmju grāmatas. Ja ikdiena ir aizņemta un plānu pilna, tad ir labi to visu salikt uz papīra, atbrīvojot prātu.

9. Dzēriena dzesēšanas kubiņi

Dzērienu dzesēšanas kubi

Ja esi izvēlējies iet vieglāko ceļu – izvēloties kādu labu un vīrietim iecienītu dzērienu, tad mums ir ideja labam dāvanas papildinājumam.

Populārs un foršs gadžets jeb dzēriena dzesēšanas kubiņi, kas izskatās īpaši eleganti malkojot viskiju. Tie ir dažādi – gan no keramikas, gan akmens, gan metāla. Vīrietim, kam patīk rīkot ballītes un aicināt ciemos draugus, šāda dāvana varētu būt noderīga.

10. Stilīga vīriešu rokassprādze

Vīriešu rokassprādze

Ne tikai sievietēm, bet arī vīriešiem patīk pucēties. Īpaši iecienīti ir lietot aksesuārus kā rokassprādzes. Tāpēc šī varētu būt praktiska dāvana stilīgam vīrietim, kurš ir pārliecināts par savu stila izjūtu.

Pašmāju zīmols Nela Gems piedāvā dažādas un pat īpaši personalizētas vīriešu rokassprādzes. Uz tām iespējams vīrietim iegravēt jebkādu īsu sveicienu vai iniciāli. Personalizētas dāvanas vienmēr ir īpašākas, jo tās izrāda rūpes par dāvanas saņēmēju.

11. Saliekamais kabatas nazītis

Saliekamais kabatas nazis

Saliekamais kabatas nazītis jeb Šveices nazis ir praktiska dāvana, kas būtu nepieciešama katram vīrietim.

Šāds nazītis būs īpašī noderīgs dodoties atpūtā pie dabas, pārgājienos vai īpašās ekspedīcijās. Jo nekad nav zināms, kad ko savajadzēsies. Nazīti ir paslēptas daudz un dažādas funkcijas. Tās noderēs kā maltītes pagatavošanai tā arī citām situācijām, kurās būs nepieciešams ko nozāģēt, nomērīt, atskruvēt, nogriezt vai novīlēt.

12. Aizraujoša galda spēle

Aizraujošas galda spēles

Galda spēļu spēlēšana ir izcīnījusi atpakaļ savu vietu kā lieliska izklaide ģimenes vai draugu kompānijā. Galda spēles nestāv uz vietas. To klāsts no spēļu ražotājiem regulāri tiek papildināts ar modernām un mūsdienīgām galda spēlēm.

Ja vīrietis ir īstens spēļufans, tad laba un aizraujoša galda spēle būs lieliska kolekcijas papildinātāja. Bet pirms izvēlies kādu spēli, noteikti noskaidro, kas vīrietim no spēlēm jau ir. Lai negadās uzdāvināt jau esošu spēli.

13. Stilīgas zeķes krāsainākai ikdienai

Stilīgas zeķes

Zeķes jau sen vairs nav vien praktisks apģērba gabals. Tās var kalpot par odziņu ikviena koptēlam. Ja starp apaviem un biksēm var redzēt zeķes, tad tā ir iespēja izcelties ar stilīgām un krāsainām zeķēm.

Maza, bet praktiska un noderīga dāvana vīrietim vārda dienā.  Mūsdienās, zeķu piedāvājums ir ļoti plašs un reizē dažāds. Balstoties uz vīrieša personību, iesakam izvēlēties vairākus zeķu pārus, skaisti tos iesaiņojot.

 

Lai izdodas atrast vispiemērotāko dāvanu vīrietim vārda dienā. Universāla dāvana, spēs patiesi iepriecināt ikvienu vīrieti.

Ja sarakstā neatradi meklēto, tad ieskaties šajā dāvanu apkopojumā – Oriģināla dāvana vīrietim un iespējams atradīsi meklēto.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *