Dāvana puisim izlaidumā

dāvanas izlaidumā

Izlaidums ir svarīga dzīves posma noslēgums jebkuram cilvēkam. Tas ir laiks, kad priecāties par paveikto un kopā ar saviem draugiem un ģimeni nosvinēt labi padarītu darbu un jaunos sasniegumus.

Izlaidumā ierasts dāvināt ziedus un varbūt pat šampanieti. Bieži vien starp dāvanām iederas arī nauda aploksnē, taču šajā rakstā esam apkopojuši dažādas dāvanu idejas, kas būs piemērotas puisim izlaidumā. Tās būs oriģinālas dāvanas, kas sniegs gan ko noderīgu, gan arī kādu vasarīgu piedzīvojumu.

Brauciens ar kartingiem

Brauciens ar kartingiem

Brauciens ar kartingiem ir aizraujoša dāvana, kas varētu patikt ikvienam ātruma cienītājam. Tā ir iespēja uz 10-15 minūtēm aizmirst visu apkārt notiekošo un vienkārši labi iztrakoties.

Ar kartingiem visbiežāk var braukt iekštelpās speciāli izveidotās trasēs. Pirms brauciena viss tiek izstāstīts, tāpēc nav jābūt nekādam profesionālim. Pēc izlaiduma, kad gribās sajust adrenalīnu un jaudu, kartingi ir īstā aktivitāte, ko izbaudīt.

Barber-shop apmeklējums

Barber-shop apmeklējums

Arī vīriešiem patīk pucēties un rūpēties par savu ārējo izskatu. Barber-shop apmeklējums ir dāvana, kas ļaus puisim nomainīt savu ierasto frizētavu pret pavisam citu vidi.

Barber shop ir vieta, kur strādā īsteni profesionāļi, kas speciāli ir praktizējušies un mācījušies par labu vīriešu frizūrām. Tajos valda īpaši vīrišķīga gaisotne sākot ar stilīgo interjeru un modernu matu griezumu, līdz pat jaukai sarunai un kafijas vai alus glāzei.

Lidojums ar deltaplānu

Lidojums ar deltaplānu

Kad visu gadu ir nācies smagi strādāt pie mācībām vai studijām, pēc izlaiduma gribās kārtīgi atpūsties. Labi izvēdināt galvu varētu izdoties lidojumā ar deltaplānu.

Tā ir oriģināla dāvana, kas piemērota ziņkārīgiem un aktīviem cilvēkiem. Tiem, kam patīk izmēģināt jaunas lietas. Lidojums virs Rīgas varētu būt iespēja iegūt fantastiskas izjūtas un palūkoties uz pilsētu no neredzēta skatu punkta. Tas viss arī tiks iemūžināts attēlos un video.

Lidojums ar paraplānu

Lidojums ar paraplānu

Ja tomēr tavam absolventam raksturīgāki ir ekstrēmāki pārbaudījumi, tad piemērots lidojuma veis varētu būt lidojums ar paraplānu.

Šī ir aktivitāte, kas, tāpat kā lidojums ar deltaplānu,  norisinās visa gada garumā. Atšķirīgais no deltaplāna ir tas, ka ar paraplānu iespējams izvēlēties lidojuma stilu. Tas var būt mierīgs vai arī ekstrēms – ar dažādiem gaisa trikiem. To puisis varēs izvēlēties pats.

Brauciens ar veikbordu

Brauciens ar veikbordu

Veikbords ir ūdens sporta veids un izklaide, kas katru vasaru ir aizraujošs piedzīvojums. Tas noteikti katram ir jāizmēģina vismaz vienu reizi.

Vasarā vienmēr rodas sajūta, ka pietiekami daudz laika netiek pavadīts uz ūdens. Tad nu brauciens ar veikbordu var kalpot par labu attaisnojumu kādā siltā dienā sataisīties un braukt. Tā ir iespēja trenēt līdzsvaru, just vēju matos un baudīt gan ātrumu, gan svaigo gaisu.

Tetovējums

Tetovējums

Ja puisis jau labu laiku plāno uztaisīt tetovējumu, tad izlaidums šķiet kā zīmīgs dzīves posms, kad tam tiešām saņemties. Dāvanu karte tetovējumam ir ērts un praktisks veids, kā šādu dāvanu pasniegt.

Puisis tad pats varēs izvēlēties savu tetovējumu, taču dāvana jeb dāvanu kartei piešķirtā summa viņam palīdzēs īstenot savu sapni. Tad šis laika posms vienmēr noteikti paliks atmiņā.

Kvests

Kvests

Kvests ir aizraujoša izklaide, kas ir aktuāla visa gada garumā. Tā ir spēle, kuras mērķis ir vienas stundas laikā izlauzties no istabas – sekojot dažādām norādēm, meklējot atslēgas, risinot mīklas un visādi citādi trenējot savu prātu.

Parasti kvesti ir piemēroti 2 līdz 4 personām, tāpēc tas ir labs veids, kā pavadīt laiku ar saviem draugiem. Turklāt šī ir laba iespēja iejusties detektīva ādā un izjust to, kā tas ir sekot līdzi vismazākajām norādēm un ieklausīties ik skaņā.

Lidojums ar lidmašīnas simulatoru

Lidojums ar lidmašīnas simulatoru

Lidot augstu gaisā ir ļoti vareni, taču dažiem īstais sapnis ir ne tikai lidot, bet arī pašu spēkiem lidaparātu vadīt. Ja arī tavs puisis vienmēr ir gribējis kļūt par pilotu un tieši tā ir viņa nākošā ambīcija, tad laba dāvana varētu būt lidojums ar lidmašīnas simulatoru.

Šī pieredze ir veidota, lai tā pēc iespējas vairāk līdzinātos reālai situācijai. Blakus būs īsts pilots, kas visu izskaidros, turklāt līdzi var ņemt arī vienu skatītāju. Virtuāli varēs aizlidot uz jebkuru pasaules lidostu un izbaudīt visdažādākos laikapstākļus.

Pastaiga gaisa takās

Pastaiga gaisa takās

Puisim, kam patīk pavadīt laiku dabā un darīt to aktīvi, laba dāvana varētu būt pastaiga gaisa takās. Tas ir labs veids, kā izkustēties pašam un arī pavadīt laiku kopā ar ģimeni vai draugiem.

Gaisa takas parasti ir veidotas dažādos līmeņos, kas pārbaudīs ne vien bailes no augstuma, bet arī fizisko izturību. Pastaiga starp koku galotnēm ir varens vasaras piedzīvojums, ko vēl ilgi izdosies atcerēties. Īpaši, ja galā ir kāds pamatīgs nobrauciens.

Peintbola spēle

Peintbola spēle

Peintbols ir aizraujoša komandas spēle, ko izbaudīt ar saviem draugiem. Tā ir lieliska dāvana, kas pēc izlaiduma gribās satikt visus savus draugus un kārtīgi iztrakoties.

Peintbola spēle iemāca arī domāt stratēģiski. Tās laikā ir svarīgi iemācīties darboties komandā un izprast nākošo loģisko gājienu. Šī ir spēle, kas ir ne vien izklaidējoša, bet arī diezgan izglītojoša. Apvienot patīkamo ar lietderīgo vienmēr ir laba ideja!

Stilīgas zeķes

Stilīgas zeķes

Zeķes ir vienkārša, taču forša dāvana, ko kādā brīdī sākam ļoti novērtēt. Ja bērnībā tā likās kā ne visai īpaša dāvana, tad tagad zeķes ir viens kārtīgs modes simbols.

No stilīgām zeķēm vien uzreiz var sajusties pārliecinātam par savu apģērbu komplektu. Tā var kalpot par stilīgu odziņu, kas papildina tēlu. Turklāt labi zeķu zīmoli jau iepriekš parasti ir sagatavojuši foršus zeķu dāvanu komplektus.

Zvaigžņu vērošana

Zvaigžņu vērošana

Lai viss šajā rakstā nebūtu tikai par aktīviem piedzīvojumiem, esam pievienojuši arī romantisku piedzīvojumu, ko puisim izbaudīt ar savu otro pusīti.

Zavigžņu vērošana ir interesants process, kas observatorijā ir kā vesels peidzīvojums. Tā ir iespēja uzzināt daudz ko jaunu un arī pavadīt laiku kopā ar savu mīļoto cilvēku. Zvaigznes un romantika – divas tik labi apvienojamas lietas!

Ceram, ka šajā rakstā tev izdevās atrast kādu labu dāvanas ideju tavam absolventam. Ja vēlies apsvērt vēl citas iespējas, ieskaties mūsu dāvanu sadaļā Dāvanas puisim.   Lai izdodas iepriecināt no sirds!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *