Dāvana mammai Māmiņdienā

dāvanas-mammai

Māmiņdiena ir mīļi svētki, kad vēlamies palutināt savu mīļo mammu un pateikt viņai paldies par visu labo. Kad ziedi, konfektes un pašceptas kūkas jau gadu gadiem ir atdāvinātas, tad var arī pameklēt arī savādākas dāvanu idejas. Šogad apsveic mammu ar ko sen kārotu un pelnītu.

Visas dāvanu idejas mammai var aplūkot mūsu dāvanu katalogā – Dāvanas mammai. Šajā rakstā esam apkopojuši dažādus, mūsuprāt, labākos dāvanu piedāvājumus mammai svētkos. Te atradīsi praktiskas dāvanas ikdienai, ekskluzīvas dāvanas un atpūtas piedāvājumus laba laika pavadīšanai.

Personalizēta rokassprādze ar gravējumu

Rokassprādze ar gravējumu

Rotaslietas ir skaista dāvana, ko uzdāvināt savai mīļajai māmiņai. Sievietēm patīk pucēties un rotaslietu nekad nevar būt par daudz. Īpaši, ja tās saņemtas kā dāvanas. Tad rotaslietai uzreiz tiek piešķirta īpaša emocionālā vērtība.

Rokassprādze ar gravējumu ir personalizēta dāvana, kas tev sniegs iespēju iegravēt mammas vārdu vai viņas iniciāļus. Šī būs dāvana, kas viņai vienmēr atgādinās burvīgo māmiņdienu un to, cik stipri viņa ir mīlēta.

Dāvanu karte restorānā

Dāvanu karte restorānā

Restorāna apmeklējums bieži vien saistās ar svētkiem. Tā ir iespēja sapucēties un pavakariņot ārpus mājas lieliskā sabiedrībā.

Ar dāvanu karti restorāna apmeklējumam tu māmiņai sniegsi plašas izvēles iespējas. Viņa pati varēs izvēlēties, kad restorānu apmeklēt un ar ko – ar savu mīļoto cilvēku, sen neredzēto draudzeni vai kādu darba kolēģi. Labi pavadīts laiks un garda maltīte ir garantēta!

Relaksējoša masāža

Relaksējošā masāža

Izcila dāvana mammai māmiņdienā – relaksējoša masāža ir vislabākais veids, kā atpūsties un justies kā no jauna piedzimušai. Tā ir procedūra, kas neaizņem daudz laika, tāpēc tai nav jāvelta visa diena. Arī māmiņas, kuru grafiks ir pilns, noteikti spēs atrast laiku vienai masāžai.

Tā ir patīkama dāvana, kuras saņemšana izrāda rūpes. Māmiņa varēs atpūtināt gan ķermeni, gan prātu. Palutināt sevi ar pilnvērtīgu atpūtu, ko varēs iegūt visai īsā laika posmā.

Skaistumkopšanas salona apmeklējums

Skaistumkopšanas salona apmeklējums

Dāvana mammai Māmiņdienā – skaistumkopšanas salona apmeklējums ir relaksējoša dāvana, par ko mamma noteikti priecāsies. Viņai būs iespēja izrauties no ikdienas steigas un veltīt savu laiku vienīgi sev pašai.

Tā kā skaistumkopšanas salonu piedāvājums ir tik plašs, viņa pati varēs izvēlēties sev atbilstošāko procedūru. Mamma varēs izbaudīt sejas procedūras, jaunu manikīru, frizūru vai skaistu svētku grimu.

Skaista ūdens pudele

Skaista ūdens pudele

Rūpēs par māmiņas veselību, ir labi uzdāvināt ko noderīgu viņas pašsajūtai ikdienā. Piemēram, skaistu ūdens pudeli, kas dienas laikā atgādinās viņai padzerties.

Ūdens pudele ir laba dāvanas izvēle, kas var tikt pielāgota mammas dienas ritmam. Vari izvēlēties piemērotu ūdens pudeli ikdienai vai kādam specifiskam notikumam, piemēram, fitnesam.

Reālus variantus var apskatīt rakstā Ūdens pudele ir lieliska dāvana mammai māmiņdienā.

Lidojums ar gaisa balonu

Lidojums ar gaisa balonu

Lidojums ar gaisa balonu ir ekskluzīva dāvana, kas sniegs vēl neizjustas emocijas. Ja jūti, ka šogad mammu gribi palutināt ar aizraujošu piedzīvojumu, tad lidojums ar gaisa balonu vairāku simtu metru augstumā ir laba izvēle.

Lidojums norit aptuveni stundu un tā laikā mamma varēs baudīt apbrīnojamus dabas skatus un vēju matos. Tā ir absolūtas brīvības sajūta, kas ir vārdiem neaprakstāma. Ja mamma šādu piedzīvojumu vel nav izbaudījusi, tad ir īstais laiks viņu pārsteigt!

Universāla dāvanu karte

Universāla dāvanu karte

Dažreiz atrast piemērotas dāvanas saviem vecākiem ir visai grūti. Viņi bieži vien mēdz teikt, ka nevajag tērēties un lieki neko pirkt. Tādos gadījumos laba dāvana ir kaut kas praktisks. Piemēram, laba universālā dāvanu karte.

Tā var būt dāvanu karte kādā interneta veikalā vai mammas iemīļotā hobija preču veikalā. Par universālu šo dāvanu karti padara tas, ka tu izvēties tikai veikalu. Par to, ko mamma pirks, viņa var lemt pilnībā pati.

Radoša meistarklase

Radošās meistarklases

Ja tava māmiņa ir radošā dvēsele, kas vienmēr meklē jaunus hobijus, tad viņai piemērota dāvana ir kāda radošā meistarklase. Tas var būt jebkas, kas viņai liktos interesants – floristika, deju nodarbības, gleznošana, izšūšana, kaligrāfija utt.

Dažreiz pašam ikdienas steigā ir grūti atrast motivāciju un doties uz meistarklasēm. Taču, ja tāda vēlme ir, tad vienmēr var atrast arī laiku. Ar meistarklases uzdāvināšanu tu patiesībā mammai uzdāvini laiku, ko veltīt viņai pašai sev.

Relaksējoša floutinga procedūra

Floutings

Flotings ir relaksējoša procedūra, kas ievērojami atšķiras no visa ierastā. Tā ir dāvana, kas mammai sniegs iespēju atslēgties no ikdienas raizēm un uz stundu pievērsties vienīgi mieram.

Floutings norit aptuveni 30cm seklā baseinā, kas piepildīts ar magnija sāli. Tādā veidā ūdens kļūst ļoti blīvs un ķermenis paceļas virs tā. Šo ķermeņa stāvokli arī sauc par floutingu. Tas rada sajūtu, ka lidinies gaisā un viss šķiet tik viegls. Procedūra, kas noteikti vismaz reizi jāizbauda ikvienam.

Termoss atpūtai pie dabas

Termoss atpūtai pie dabas

Termoss ir praktiska dāvana, kas noteikti būs noderīga. Īpaši tad, ja tavai mammai patīk pavadīt laiku dabā. Turklāt ir maldīgs uzskats, ka termoss noderēs tikai ziemā. Arī vasarā ir auksti rīti vai naktis, kad ir labi paņemt līdzi termosu ar karstu tēju.

Izvēloties termosu, ir svarīgi ņemt vērā kvalitāti. Ja šis pirkums tiks izdarīts pareizi, tad mammai noteikti vairs nekad nevajadzēs iegādāties jaunu. Kvalitatīvi termosi parasti ir ar mūža garantiju.

Izjāde ar zirgu

Izjāde ar zirgu

Izjāde ar zirgu ir lieliska dāvana, kas mudinās pavadīt laiku ārpus mājas un svaigā gaisā. Tā ir aktivitāte, ko izbaudīs ikviens dzīvnieku mīlis. Ja tava mamma mīl dzīvniekus un labprāt pavada laiku dabā, tad izjāde ar zirgu ir viņai piemērots atpūtas veids.

Tad atliek tikai izvēlēties dāvanas veidu. Tā var būt romantiska izjāde ar zirgu divatā. Tā var būt arī izjāde visai ģimenei kopā. Ir arī tādi piedāvājumi, kuros iekļauta fotosesija, lai varētu iemūžināt šo piedzīvojumu attēlos.

Pirts ar piegādi

Pirts ar piegādi

Ja tavai mammai patīk karsēties pirtiņā, tad uzdāvini viņai šo iespēju. Laba dāvana varētu būt pirts rituāls kādā SPA centrā, taču vēl labāk ir tad, ja nekur nav jādodas. Pirtiņa atbrauc pie tevis!

Pirts ar piegādi ir pirts muca, kas ir pārvadājama. To var pasūtīt uz dažādm stundām vai pat diennakti, un tā tiks nogādāta līdz pat mammas namdurvīm. Tad arī var saaicināt ciemiņus un visiem kopīgi izbaudīt pirtiņā būšanu.

Jauna recepšu grāmata

Recepšu grāmata

Ja tava mamma labprāt daudz laika pavada virtuvē, eksperimentējot ar dažādiem ēdieniem un pārsteidzot savējos ar gardām maltītēm, viņai laba dāvana varētu būt recepšu grāmata.

Tā viņu iedvesmotu ikdienā eksperimentēt vēl vairāk. Labs veids, kā šo dāvanu pasniegt, ir pagatavot ko no šīs recepšu grāmatas. Piemēram, uzcept kūku un uzdāvināt to mammai svētkos kopā ar recepšu grāmatu – lai viņa tādu pašu var uzcept arī pati.

Ceram, ka šīs dāvanu idejas būs noderīgas un tev izdosies iepriecināt savu mammu Mātes dienā no visas sirds!

Citas dāvanu idejas vari pasmelties mūsu rakstā Dāvana mammai Ziemassvētkos vai Dāvana skolotājai. Šajā rakstā atradīsi arī visu sezonu dāvanas, kas labi derēs Māmiņdienas apsveikumam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *