Dāvana mammai Ziemassvētkos

Dāvanas mammai Ziemassvētkos

Ziemassvētki ir laiks, kas tradicionāli tiek pavadīts kopā ar ģimeni un mīļajiem cilvēkiem. Viens no tuvākajiem un mīļākajiem cilvēkiem ikvienam ir mamma. Viņai vienmēr ir tik daudz par ko pateikt paldies- par atbalstu, sniegtajām rūpēm un prieku. Tad nu Ziemassvētku dāvanas ir īstais veids, kā no sirds iepriecināt arī mammu.

Meklējot dāvanu mammai Ziemassvētkos, svarīgi izprast, kādas ir viņas vēlmes. Gada beigās daudziem gribās atpūsties un pavadīt laiku mierpilni. Tomēr citiem gada beigas ir laiks, kad tiek veidotas jaunā gada apņemšanās un mērķi. Tāpēc dāvanas izvēle var būt divējāda. Visas dāvanu idejas mammai var aplūkot mūsu dāvanu kataloga sadaļā Dāvanas mammai, bet te esam apkopojuši labākās dāvanu idejas mammai Ziemassvētkos.

Atceries, ka vislabākās dāvanas viņai ir tādas, kas paredzētas gan mierpilnam laikam ar ģimeni, gan jauniem piedzīvojumiem un interesantiem izaicinājumiem pēc svētkiem.

Izsmalcināta restorāna apmeklējums

Dāvanu karte restorānā

Dāvanu karte izsmalcināta restorāna apmeklējumama varētu būt fantastiska dāvana. Tā var kalpot kā uzaicinājums uz vakariņām vai arī dāvana, ko mamma varēs izmantot romantiskās vakariņās ar tēti vai jautrā pasēdēšanā ar draudzenēm.

Restorāna apmeklējums piešķir dienai īpašu noskaņu un sajūta ir kā svētkos. Īpaši, ja šī dāvana tiek uzdāvināta Ziemassvētkos un iztērēta maģiskajā Ziemassvētku sezonā. Restorāni ir sapucēti un dekorācijām bagāti, fonā skan patīkami mierīga mūzika un šefpavārs piedāvā ar vien jaunas sezonālo ēdienu variācijas.

Ilgtspējīga un skaista ūdens pudele

Skaista ūdens pudele

Dienas laikā vidēji jāizdzer 2 litri ūdens, tomēr ne visiem tas veiksmīgi izdodas. Ja tavai mammai bieži nākas atgādināt regulāri padzerties, tad viņai noderētu skaista un kvalitatīva ūdens pudele.

Ja izdosies to pielāgot mammas gaumei un ikdienas dzīves ritmam, tad dāvana būs ļoti vērtīga un noteikti izdevusies. Lai atrastu labāko ūdens pudeļu zīmolus, iesakām ielūkoties rakstā TOP ūdens pudeles. Jāatceras, ka regulāri padzerties motivēs tāda ūdens pudele, kas patiks pēc izskata un būs ērta ikdienas lietošanā.

Relaksējošas brīvdienas SPA centrā

SPA brīvdienas

Pilnvērtīgu atpūtu gan prātam, gan ķermenim iespējams iegūt kādā SPA centrā. Piemēram, Siguldā esošajā Ezeri SPA Hotel. Viesnīca burvīgā lokācijā ar skaistu un plašu dārzu pastaigām gan ziemā, gan vasarā. Šī ir vieta, kur atgūt enerģiju un uzkrāt jaunus spēkus turpmākajiem darbiem.

Šāda atpūta ļaus mammai baudīt augstas kvalitātes servisu, nomierinošas SPA procedūras un rituālus, kā arī gardas maltītes izsmalcinātajā restorānā. Izklausās pēc sapņu piepildījuma,ko pelnījuis katra mamma!

Iespēja iemācīties ko jaunu

Radošās meistarklases

Nekad nav par vēlu iemācīties ko jaunu un apgūt jaunas prasmes. Īpaša motivācija var rasties tieši gada izskaņā, kad tiek kalti jaungada plāni un nosprausti mērķi.

Ja arī tava mamma ir mūždien rosīga un labprāt izmēģina jaunus izaicinājumus, tad droši uzdāvini viņai motivāciju turpināt darboties ar jauniem hobijiem arī nākamgad.Viena dāvanas ideja ir floristikas meistarklase. Tām mammām, kuras iekārtojuša skaistu ziedu dārziņu un kurām ierasts uz svētkiem vienmēr dāvināt krāšņākās puķes, šī ir īstā dāvana.

Relaksējošs pirts rituāls

Pirts rituāls

Ja mammai patīk karsēties pirtī un izbaudīt tās sniegtās iespējas, tad relaksējošs pirts rituāls būs lieliska Ziemassvētku dāvana.

Pirts rituāla laikā būs iespējams ne tikai kārtīgi atpūsties, bet arī uzlabot veslību. Jo pirtij ir vairāki veselības uzlabojoši faktori, piemēram, karstais tvaiks palīdz atslābināt muskuļus un atbrīvot no sāpēm. Tāpēc, šī būs lieliska dāvana ar pievienoto vērtību. Ikviena mamma ir pelnījusi relaksētu atpūtu.

Personalizēta fotogrāmata

Personalizēta fotogrāmata

Skaisto dzīves mirkļu un piedzīvojumu fotogrāfiju  apvienošana vienā albumā būs lieliska Ziemassvētku dāvana mammai.

Personalizētajā fotogrāmatā mammai, var apvienot bērnu un mazbērnu bildes. Šī dāvana iespējams būs mammas mīļākā un sirsnīgākā dāvana. Dāvana uz kuru mamma varēs noraudzīties atkal un atkal, kavējoties skaistās atmiņās un brīžos.

Ceļojumu aģentūras dāvanu karte

Ceļojums

Kā jau iepriekš tika minēts – ne visiem gada beigas asociējas ar atpūtu mājās un relaksāciju. Citi jau ir apņēmības pilni un domās jau dzīvo nākošajā gadā. Ja arī tava mamma ir vienmēr aktīva un gatava atklāt jaunas vietas un kultūras, tad ceļojums ir viņai piemērota dāvana Ziemassvētkos.

Ja abiem ar tēti patīk paceļot un paskatīties, kā dzīve norit citās pasaules valstīs, tad ceļojumu aģentūras dāvanu karte ir lieliska dāvanas izvēle svētkos. Mammai būs iespēja apskatīt jaunas vietas un atpūsties no ikdienas rutīnas.

Relaksējoša masāža visam ķermenim

Relaksējošā masāža

Tikai laikam ejot, saprotam, cik svarīga ir veselība un labsajūta. Rūpējoties par mammu, iesakām Ziemassvētkos viņu palutināt ar kādu mierpilnu un veselību uzlabojošu procedūru, piemēram, relaksējošu masāžu.

Ir patīkami izbrīvēt laiku un nodoties šādai relaksējošai procedūrai, kas liek justies labi un vēl uzlabo veselības stāvokli. Saņemt šādu dāvanu svētkos vienmēr ir jauki, jo tas izrāda rūpes no dāvinātāja puses. Mamma jutīsies atpūtusies un par sevi pārliecināta.

Silta ziemas cepure

Adīta ziemas cepure

Silta ziemas cepure būs dāvana, kas noderēs, lai sasildītos kā arī, šāda dāvanas izvēle ļau izrādīt rūpes par to, lai mammai vienmēr ir silti un patīkami.

Cepures var būt ļoti dažādas, tāpēc, lai mammu patiesi iepriecinātu, noteikti centies ņemt vērā viņas gaumi un, piemēram, izvēlies cepuri mammas mīļākajā krāsā. Šī dāvana ne tikai sasildīs aukstajā laikā, bet arī sniegs sirds siltumu.

Mirdzošas rotaslietas ar Swarovski kristāliem

Mirdzoša kaklarota

Ziemassvētki ir īstais laiks, kad atbalstīt pašmāju ražotājus un izvēlēties dāvanas no latviešu dizaineru veikumiem. Sievietēm nekad nevar būt par daudz rotaslietu, tāpēc laba dāvana mammai ir kāda īpaša kaklarota no Nela Gems.

Nela Gems rada burvīgas rotaslietas no Swarovski kristāliem un pērlēm. Tās piemērotas gan ikdienai, gan arī svētkiem. Piedāvājums ir plašs un piemērots katrai gaumei. Dāvanu karte Swarovski rotaslietām ļaus mammai izvēlēties sev visvairāk atbilstošāko rotu.

Skaista zīda šalle

Zīda šalle sievietei

Skaista zīda šalle būs lieliska Ziemassvētku dāvana mammai. Tā papildinās gan mammas ārējo tēlu,gan nepieciešamības gadījumā sasildīs vai atvēsinās.

Saņemot dāvanā zīda šalli mamma sajutīsies novērtēta un mīlēta, tāpēc, ka zīds tiek uzskatīts par ļoti izsmalcinātu un dārgu audumu. Un ikreiz, kad mamma uzliks zīda šalli uz pleciem vai skaisti apsies ap kaklu, atcerēsies par tevi – dāvanas pasniedzēju.

Jaunā gada plānotājs

Jaunā gada plānotājs

Plānotājs ir iedvesmojoša dāvana, kas mammai sniegs iespēju būt organizētākai, piepildīt savus radošos sapņus un ikdienā atrast vairāk brīva laika. Tieši Ziemassvētki ir īstais laiks, kad tādu dāvināt, jo aiz stūra jau ir jaunais gads, kas nāk ar jaunām iespējām, jauniem sapņiem un jauniem izaicinājumiem.

Piedāvājumā ir visai daudz skaisti, radoši un prakstiski plānotāji, tāpēc jāizvēlas pats piemērotākais tieši tavai mammai.

Mīļākā žurnāla abonements

Žurnāla abonements

Sievietēm ir svarīgi veltīt laiku sev un atpūsties. Daudzām neaizstājami ir brīvdienu rīti ar kafijas krūzi un iemīļoto žurnālu. Ja arī tava mamma dod priekšroku drukātajai presei un brīvajos brīžos labprāt lasa, tad lieliska dāvana priekš viņas būs žurnāla abonements.

Žurnāla abonements ir praktiska dāvana. Pie tam, tā ir dāvana, kas iepriecinās mammu visa gada garumā, ne tikai vienu dienu, jo žurnālus ir iespējams abonēt dažādam mēnešu skaitam. Pieejams arī plašs žurnālu klāsts, tāpēc vari būt pārliecināts, ka atradīsi piemērotu žurnālu jebkurai gaumei.

Silts un mīksts pleds

Silts pleds

Silts un mīksts pleds ir mīļa un jauka dāvana, kas spēs mammu iepriecināt Ziemassvētkos. Jo šī dāvana sniedz ne tikai siltumu, bet arī patīkamas sajūtas un drošību.

Lai dāvana būtu īpaši mīļa, iesakam izvēlēties pledu mammas mīļākajā krāsā, tādējādi šī dāvana spēs iepriecināt vēl vairāk. Siltais pleds tavai mammai būs praktiska un ikdienā noderīga lieta, kas sasildīs un radīs mājīguma sajūtu kā mājās, tā arī ārpus tās, piemēram, atpūtā pie dabas.

Ķermeņa kopšanas kosmētika

Ķermeņa kopšanas kosmētika

Ikvienam svarīgi parūpēties par savu ķermeni un ādu, lai tā nenovecotu, būtu mirdzoša un veselīga izskata.

Tāpēc, ja vēlies atgādināt mammai par to, ka nepieciešams parūpēties par ādu, tad dāvana – ķermeņa kopšanas kosmētika būs īstā izvēle. Mamma saņemot šādu dāvanu sajutīs rūpes un apziņu, ka jūtas ļoti mīleta.

Kafijas automāts kafijas cienītājai

Kafijas automāts

Daudziem rīts nevar būs iedomājams bez tases karstas kafijas, lai veiksmīgi iesāktu dienu. Ja arī tava mamma ir liels kafijas mīle, tad ir skaidra dāvanas ideja. Tas būs jauns, dizainiski skaists kafijas automāts, gardai kafijai.

Uzdāvinot mammai kafijas automātu, mamma sapratīs, ka nav obligāti jāiet uz kādu kafejnīcu, lai baudītu gardu kafiju. Ka šādu kafiju ir iespējams baudīt arī mājās. Un iespējams, mājās tā sanāks vēl gardāka kā jebkur citus.

Skaistumkopšanas salona apmeklējums

Skaistumkopšanas salona apmeklējums

Ne vienmēr ir jādodas SPA brīvdienās, lai izdotos pilnvērtīgi atpūsties. Reizēm, kad nav daudz brīva laika un darbi pārņem virsroku, tad patīkama var būt arī pāris stundu sapucēšanās skaistumkopšanas salonā. Atslābināties, ne par ko citu nesatraukties un vienkārši baudīt – tāds ir Kolonnas mērķis.

Ja arī tavai mammai ikdienā nepietiek pietiekami daudz laika, ko veltīt sev, noteikti pierunā viņu vismaz uz pāris stundām pievērsties atpūtai. Piemēram, Kolonnas dāvanu karte ļaus viņai sapucēties kādā no zīmola skaistumkopšanas saloniem.

Aromātiskais difuzors

Aromātiskais difuzors

Aromātiskais difuzors ir efektīvs veids, kā ienest telpā kādu jauku aromātu. Šāda ierīce iederēsies ikvienas telpas interjerā. Aromātiskais difuzors sniedz ne tikai jauku aromātu, bet arī nodrošina telpā pareizu mitruma līmeni.

Šī ir laba Ziemassvētku dāvana, kas palīdzēs mammai radīt vēl mājīgāku atmosfēru istabā, piepildot to ar patīkamu smaržu. Lai dāvana būtu vēl mīļāka, pievieno tai mammas mīļākā aromāta eļļu, kas īpaši paredzēta aromātiskajam difuzoram.

Personalizēts atslēgu piekariņš

Personalizēts atslēgu piekariņš

Atslēgu piekariņš ir mazs un mīļš pieķeršanās žests. Tā ir fantastiska dāvana, lai pieminētu gandrīz jebkuru notikumu. Personalizēts atslēgu piekariņš ir maza, mīļa dāvanam, kas mammai par tevi atgādinās ikreiz, kad viņš izmantos savas atslēgas.

Atslēgu piekariņam nav jābūt garlaicīgam. Mūsdienās lielu popularitāti ir guvuši tieši personalizēti atslēgu piekariņi. Šādi dāvanai vari sniegt pievienoto vērtību. Iegavējot kādu mīļu novēlējumu vai bērnu vārdus.

Vīna degustācija

Vīna degustācija

Vieniem kafija – citiem vīns. Ir pierādīts, ka glāze kvalitatīva vīna pie vakariņām spēj ne vien izcelt ēdienu garšu, bet arī uzlabot veselību. Ne velti kopš seniem laikiem ir uzskats, ka laba vīna lietošana mērenā daudzumā nodrošina ilgu mūžu, modru prātu un labu veselību.

Vīna degustācija ir lieliska aktivitāte, kuras laikā labi pavadīt laiku un nobaudīt dažādus vīnus. Degustācijas laikā mamma varēs baudīt līdzi paņemtā cilvēka sabiedrību un kopīgi nodoties skaistā garšu kārpiņu piedzīvojumā.

Lai izdodas atrast lieliskas Ziemassvētku dāvanas mammai!

Citas dāvanu idejas vari smelties rakstā Dāvana mammai Māmiņdienā.