Dāvana sievietei 50 gadu jubilejā

Dāvana sievietei 50 gadu jubilejā

Kad kādam, kuru pazīstat un mīlat, aprit 50, to ir vērtskārtīgi nosvinēt. Jo piecdesmitā dzimšanas dienas ir patiešām liels notikums! Tā nav kā jebkura cita dzimšanas diena, tas ir nopietns pagrieziena punkts dzīvē.

Dāvana sievietei 50 gadu jubilejā nav tik viegli atrodama, jo visas dāvanas, sākot no rotaslietām līdz grāmatām, varētu būt vienlīdz piemērotas. Šīs 50. dzimšanas dienas dāvanu idejas ir jauks veids, kā nosvinēt sievietes svētkus, kura sasniegusi svarīgo pagrieziena punktu un iepriecināt no sirds!

Swarovski auskari

Swarovski auskari

Sievietēm patīk pucēties un izcelt savu skaistumu jebkurā vecumā. Sievietei, kas jau pāri jauniešu trakulīgajiem gadiem, rotām jābūt klasiskām un elegantām. Tādi ir Swarovski auskari. Kristālu mirdzums, apvienojumā ar maigu un sievišķīgu pieskārienu, rada perfektu kombināciju.

Swarovski auskari būs ideāla dāvana sievietei 50 gadu jubilejā, kurai patīk pucēties un izcelt savu skaistumu ar rotām.

Ceļojums

Ceļojums

Ceļojums un lieliska atpūta ir dāvana, kuru pelnījusi jebkura sieviete. Ja zini dāvanas saņēmējas sapņu galamērķi, lieliska dāvana būs lidmašīnas biļetes. Tā noteikti būs dāvana, kas liks acīm iemirdzēties!

Bet, ja tomēr nav ne jausmas, kur sieviete gribēto aizceļot, alternatīva dāvana var būt dāvanu karte tūrisma aģentūrā, kas ļaus par ceļojumu parūpēties profesionāļiem.

Dāvanu karte stādu audzētavā

Dāvanu karte stādu audzētavā

Ja sievietei patīk rušināties pa dārziņu un izdaiļot savas mājas pagalmu, tad lieliska dāvana priekš viņas var būt kāds jauns ziedu stāds vai jauna šķirne jau kādam esošam augam.

Viens no vieglākajiem veidiem, kā šādu dāvanu pasniegt, ir ar dāvanu kartes stādu audzētavā palīdzību. Tas ne tikai ļaus saņēmējai pašai izlemt, ar kādu stādu savu dārziņu papildināt, bet arī atvieglos jūsu dāvanas pirkšanas procesu.

Laiskas brokastis diviem

Brokastis kafejnīcā

Ir reizes, kad nav nekā svarīgāka par laiku, kas pavadīts kopā ar sev mīļu cilvēku. Tās var būt sarunas pie kafijas tases vai gardas kūciņas. Uzdāvini iespēju sākt dienu ar gardām brokastīm mīļa cilvēka kompānijā.

Kafejnīcas „Mierā” laiskās brokastis diviem ir lieliska dāvana, kas sievieti pārsteigs un ļaus mierīgi un garšīgi pavadīt savu brīvdienas rītu.

Kvalitatīva gultas veļa

kvalitatīva gultas veļa

Kvalitatīvs miegs ir nozīmīgs jebkurā dzīves posmā, taču uz vecumdienu pusi tas kļūst aizvien aktuālāks. Kvalitatīva gultas veļa ir viena no lietām, kas palīdzēs pa nakti labāk izgulēties. Tā ir būtiska, lai nodrošinātu siltumu un komfortu. Kvalitatīva gultas veļa būs patīkamāka uz tausti un neradīs kairinājumu ādai.

Vairāk par to, kāpēc šī ir lieliska dāvana, lasi dāvanu ideju rakstā kvalitatīva gultas veļa.

Atpūta pilī

Atpūta pilī

Karaliska atpūta pilī īpašai sievietei. Tā ne tikai dos ilgi gaidīto atpūtas mirkli, bet ļaus sajusties pavisam īpašai. Ideāla dāvana sievietei 50 gadu jubilejā, kas tiks novērtēta un ilgi paliks atmiņā.

Visērtākais veids, kā šādu dāvanu pasniegt, ir ar dāvanu kartes palīdzību. Jaunmoku pils dāvanu karte ļaus piedzīvot pils pasakaino burvību!

Ārstnieciskā masāža

Relaksējoša masāža

Ārstnieciska masāža ir dāvana, kas parādīs jūsu rūpes un gādību. Tā ne tikai būs laba veselībai, bet arī kopējai pašsajūtai.

Old Riga SPA salonā varēsiet saņemt šo pakalpojumu ne tikai kvalitatīvi un ātri, bet arī izbaudīt mājīgu un intīmu atmosfēru. Šeit katram klientam tiek piedāvāta individuāla pieeja un konsultācija par to, kam pievērst uzmanību ikdienā. 

Dāvanu karte skaistam manikīram

davanu karte skaistam manikiram

Sievietes skaistumu var izcelt daudz un dažādos veidos. Viens no tiem- sakopjot un skaisti nolakojot nagus. Ja sievietei ir svarīgi izcelt savu skaistumu un parūpēties par skaistiem nagiem, tad dāvanu karte manikīram ir labākā izvēle. Turklāt, papildus tam, savus nagus varēs palutināt ar parafīna vanniņu.

Izaugsmes grāmata

izaugsmes grāmata

Neliela iedvesma un motivāija ir nepieciešama ikvienam, tieši tāpēc laba izaugsmes grāmata ir dāvana, kas derēs arī 50 gadu jubilejā. Tikai šoreiz vairāk jāpiedomā, kāda tēma sievietei būtu aktuāla. Ņemot vērā gados uzkrāto pieredzi un zināšanas, parasta “just do it” grāmata var nederēt.

Alternatīva dāvana var būt klasiska grāmata, tikai pārliecinies, vai sievietes grāmatu plauktā tāda jau nestāv.

Matu veidotājs

Matu veidotajs

Ja gribās palutināt sievieti ar dāvanu, kas rūpēsies par viņas skaistumu ikdienā, tad matu veidotājs būs lieliska izvēle.

Mūsdienās matu veidotāji ir kļuvuši tik advancēti, ka ar vienas ierīces palīdzību ir iespējams iegūt vairākas frizūras. Tieši tāpēc būs labāk investēt nopietnā matu veidotājā, kas šādas iespējas piedāvā. Vairāk par to kur un kāpēc šādu dāvanu iegādāties, lasi dāvanu ideju rakstā matu veidotājs.

Ceram, ka ir izdevies atrast piemērotu dāvanu! Tomēr, ja vēl meklē, citas līdzīgas dāvanu idejas vari atrast mūsu rakstos romantiska dāvana sievietei un oriģinālas dāvanas.

Lai izdodas atrast dāvanas sievietei!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.