Ko uzdāvināt Zivīm dzimšanas dienā

Ko uzdāvināt Zivīm dzimšanas dienā

Interesants veids, kā atrast foršu dzimšanas dienas dāvanu, ir meklēt to pēc jubilāra horoskopa zīmes. Tas ir labs variants, ja vēlies pārsteigt tuviniekus ar ko interesantu, kā arī piemērots dāvanas meklēšanas veids, ja vēlies apsveikt kādu, ko pavisam labi nepazīsti. No 19. februāra līdz 20. martam svētkus svin Zivs zīmē dzimušie. Ja jau laicīgi sāc domāt par to, ko uzdāvināt Zivīm dzimšanas dienā, esam apkopojuši ieteikumus.

Zivis ir zodiaka pēdējā zīme, līdz ar ko tajā tiek iemiesots nedaudz no katras horoskopa zīmes īpašībām. Zivis var būt sabiedriskas un sociālas, taču spēj novērtēt arī būšanu ar sevi mierā un klusumā. 

Šajā rakstā uzzināsi vairāk par Zivju raksturu un to, ko uzdāvināt Zivīm dzimšanas dienā.

Kādai vajadzētu būt dāvanai Zivīm?

Zivis novērtēs dāvanas, kas tiek sarūpētas ar mīlestību. Kad Zivis meklē dāvanas saviem tuviniekiem, tās vienmēr parūpējas par kaut ko īpašu, nebaidoties dāvanas meklēšanai veltīt ilgāku laiku un enerģiju. Ja vēlies iepriecināt savu jubilāru Zivtiņu svētkos, izvēlies viņiem piemērotāko dāvanu ar tieši tādu pašu rūpību.

Līdz ar to laba dāvanas izvēle Zivīm būs pašdarināta dāvana. Ja tev padodas zīmēšana, veidošana, gleznošana, šūšana – tad visvairāk novērtētā dāvana būs tieši tavs veikums. 

Domājot par stilu, kādā dāvanu meklēt vai darināt, Zivīm patīk smalkas detaļas, kas vērstas uz mākslinieciskumu, romantismu, sapņiem un fantāziju.

Dāvanas Zivīm

Šajā sadaļā apkopotas dāvanu idejas Zivīm pa dažādām kategorijām:

Romantiskas dāvanas

Zivis ir romantiskas būtnes – romantika ir daļa no viņu ikdienas. Meklējot dāvanu Zivīm, ar praktisku dāvanu varētu nošaut greizi, taču romantiska dāvana vienmēr būs tieši laikā. 

Uzaicinājums uz izsmalcinātu restorānu

Ko uzdāvināt Zivīm dzimšanas dienā

Viena no romantikas klasikām ir doties ar savu otro pusīti gardās vakariņās uz kādu izsmalcinātu restorānu. Tā ir iespēja abiem skaisti sapucēties un ar nolūku doties tikai un vienīgi uz restorānu – izveidot veselu pasākumu no tā. Mūsdienās šādu prieku un notikumu iespējams uzdāvināt, to ļauj dāvanu karte restorānā

Mērķis ir izvēlēties tādu restorānu, kura atmosfēra ļautu baudīt vienam otra sabiedrību bez apkārtejiem traucējumiem. Izvēlies savam jubilāram atbilstošu atmosfēru un ēdienkarti. Var mēģināt izvēlēties tādu restorānu, kurā Zivtiņai vēl nekad nav būts. Variants ir arī izvēlēties jubilāra iecienītāko restorānu, parūpējoties par noteikti izdevušos vakaru.

Kopīgas SPA brīvdienas

spa brīvdienas dāvana zivīm

Vēl viens veids, kā kopīgi baudīt atpūtu, ir kopīgas SPA brīvdienas. Meklējot un domājot par to, ko uzdāvināt Zivīm dzimšanas dienā, SPA vienmēr ir labs variants. Tā ir iespēja relaksēt gan ķermeni, gan prātu – turklāt darot to kopā ar savu otro pusīti. SPA centros vienmēr ir kāds īpaši romantisks piedāvājums, kas ir pieejams tikai pāriem.

Visbiežāk SPA centri atrodas skaistās lokācijās, kas sniedz iespēju arī baudīt apkārtējo dabu vai pilsētu. Doties garās pastaigās un vispārīgi atslēgties no ikdienas steigas. Ja izdosies atrast kādu tālāku SPA centru, tad varēs arī doties nelielā apkārtnes izpētē, ja Zivi tas varētu interesēt. Kopumā iespējas ir dažādas.

Izbrauciens ar jahtu

Ko uzdāvināt Zivīm dzimšanas dienā

Katrs ar romantiku saprot ko citu. Vienam tas ir smalks restorāns, otram kopīga atpūta greznā SPA centrā, savukārt kādam citam tas varētu būt glauns brauciens ar jahtu. Iespēja sajust vēju matos un labi pavadīt laiku abiem divatā.

Izbrauciens ar jahtu varētu būt lielisks veids, kā kopīgi pavadīt romantisku vakaru. Taču tik pat labi brauciens ar jahtu varētu būt lielisks veids, kā svinēt savu dzimšanas dienu ar visiem mīļajiem cilvēkiem vienuviet. Tā kā jahtas prieks mēdz būt padārgs, tas būs tā vērts, ja varētu pasvinēt svētkus ar visiem Zivtiņas tuvākajiem cilvēkiem, gardumiem un šampanieti.

Galda spēle pāriem

pāru galda spēles

Galda spēles ir interesants veids, kā pavadīt laiku ar saviem draugiem vai ģimenes locekļiem. Bieži vien tas sniedz ieskatu vienam otra zināšanās un arī interesēs. Lai šo dāvanu padarītu romantiskāku, ir izveidotas arī īpašas galda spēles pāriem.

Tās visbiežāk tiek balstītas uz pāru attiecību pilnveidošanu, saglabāšanu un uzlabošanu. Temati var būt patiešām dažādi. Visjaukākās pāru galda spēles ir tās, kas liek viens otram uzdot jautājumus. Atbildes var novest pie pavisam lieliska vakara, daloties ar stāstiem un notikumiem, par kuriem ikdienā aizmirstās padalīties.

Oriģinālas dāvanas

Zivīm patīk aizdomāties par dzīves dziļākajiem jautājumiem, līdz ar ko viņu interesēs nereti parādās tādi temati kā astroloģija un ezotērika. Zivīm piemīt spēcīga intuīcija un vēlme attīstīt savu prātu.

Grāmata par sapņu interpretāciju

grāmata dāvana zivīm

Tā kā Zivīm patīk lasīt un nereti interesē arī astroloģiskas tēmas, tad lieliskas dāvanas ideja varētu būt kāda interesanta grāmata par šīm jomām. Patiesībā jau Zivīm patīk apgūt ko jaunu, it īpaši tad, ja tas ir saistīts ar sevis attīstīšanu un izaugsmi kopumā. Līdz ar to grāmata, piemēram, par sapņu tulkošanu un interpretāciju varētu būt laba izvēle.

Grāmatas ir dāvanas, kas patiks ikvienam lasītājam. Tā ir klasiska dāvana ar kuru gandrīz vienmēr izdodas trāpīt mērķī. It īpaši tad, ja, kā šajā gadījumā, tu jau zini virzienu un tematiku. Atliek vien dāvanu skaisti iesaiņot un Zivtiņa noteikti būs priecīga.

Antīkas taro kārtis

taro kārtis zivīm

Vēl pie astroloģiskas un ar visumu saistītas domāšanas varētu novest taro kārtis. Katrs pats izvēlas vai ticēt šādām lietām vai nē, taču tas noteikti ir interesanti. Taro kārtis ir visai izklaidējoša dāvana, kas ļauj nevis ieskatīties nākotnē, bet gan vairāk analizēt pagātni un pētīt tās saikni ar tagadnes notikumiem.

Ir dažādi veidi, kā apgūt taro kāršu lietošanu. Tā var būt arī jautra izklaide, ko vienkārši veikt esot kopā ar draugiem kādā ballītē. Un ja nu uz šīm kārtīm neliek īpašu ticības uzsvaru, tās noteikti izskatās stilīgi. Kādas antīkās taro kārtis varētu būt foršs interjera dekors Zivtiņai, kurai patīk šāda tematika.

Gaumīga pierakstu klade

pierakstu klade dāvana zivīm

Zivīm patīk rakstīt, tāpēc kāda gaumīga pierakstu klade varētu būt jauka dāvana dzimšanas dienā. Tā kā Zivis svin svētkus jau labu laiku pēc jaunā gada sākuma, tad plānotāji viņiem noteikti jau ir sapirkti. Līdz ar to ir jāpadomā par veidiem, kā uzdāvināt tiešām noderīgu pierakstu kladi. 

Iespējams, tā varētu būt viena no tām pierakstu vietām, kur katru dienu fiksēt kādu savu sapni vai mērķi, vai atbildēt uz jau iepriekš sarakstītiem jautājumiem. Atliek vien klāt piemeklēt kādu skaistu un elegantu pildspalvu, dāvana izdevusies!

Zivs horoskopa kristālu rotaslieta

Ko uzdāvināt Zivīm dzimšanas dienā

Rotaslietas var būt arī pavisam oriģinālas, piemēram, ar īpašiem kristāliem un dabīgajiem akmeņiem. Viens lielisks piemērs ir šī Zivs horoskopa rotaslieta, ko mēs atradām ar rokām darinātu veikumu pilnajā tirgošanas vietnē Etsy. 

Šī oriģinālā rotaslieta tiek veidota uz personalizētu pasūtījumu – var izvēlēties to apzeltītu vai apsudrabotu. Par oriģinālu šo rokassprādzi padara tās akmeņi, kas ir īpaši atlasīti balstoties uz Zivs personību pēc horoskopa. Stilīgā rokassprādze tiks piegādāta jau skaisti iesaiņotā maisiņā, kuram klāt būs pievienota arī kartīte ar akmeņu aprakstiem.

Ar mūziku saistītas dāvanas

Zivis mīl mūziku. Domājot par to, ko uzdāvināt Zivīm dzimšanas dienā, mūzika vienmēr būs pareizā izēle. Jāpiemin, ka Zivis mūziku klausās tikai un vienīgi labākajā viņiem pieejamajā kvalitātē, tāpēc tam iesakām pievērst īpašu uzmanību. 

Mīļākā izpildītāja plate

Ko uzdāvināt Zivīm dzimšanas dienā

Lai arī vairums dziesmu mūsdienās ir pieejamas bez maksas digitālā formātā, tur tomēr ir pavisam cita burvīga turēt ierakstu fiziski savās rokās. Plates ir vērtība, kas varbūt uz nelielu mirkli bija nozudusi, taču pilnā sparā ir atpakaļ modē. Tā ir forša dāvana kādam, kas mīl mūziku arī tās sākotnējā formā.

Varbūt tavai jubilāra Zivtiņai ir plašu atskaņotājs, kas ilgojas pēc jaunu plašu atskaņošanas. Arī jaunie mūziķi un viņu izdotie albumi nereti tiek piedāvāti arī plašu formātā. Tāpēc steidz noskaidrot, kas ir Zivtiņas iecienītākie dziedātāji un grupas Varbūt izdodas atrast arī viņu ierakstus platēs!

Kvalitatīvas austiņas

austiņas dāvana zivīm

Zivis mīl mūziku, taču izšķiroši ir to klausīties pašā labākajā kvalitātē. Līdz ar to augstas kvalitātes austiņas ir pirmā nepieciešamība Zivs ikdienā. Ja vēlies savu jubilāru iepriecināt ar dāvanu, kas ir saistīta ar mūziku, labas austiņas būs tieši laikā. Mūsdienās tās vairumam cilvēku ir līdzi ikdienā, tāpēc nereti arī mēdz saplīst.

Jebkurā gadījumā lieks pāris nekad netraucēs. Īpaši tagad, kad ar vien aktuālākas paliek bezvadu austiņas. Tās ir daudz ērtākas, tāpēc noteikti arī atvieglos jubilāra dzīvi. Ja Zivtiņai patīk aktīvi pavadīt savu laiku un nodarboties ar sportu, tad bezvadu austiņas ir neapšaubāma nepieciešamība.

Mikrofons

mikrofons dāvana zivīm

Zivīm patīk ne tikai klausīties mūziku, bet arī radīt pašām. Ja arī tavā jubilāru lokā šomēnes ir Zivtiņa, kurai patīk dziedāt un sevi ierakstīt, tad labs mikrofons būs piemērota dāvana. Ka jau jebkura kvalitatīva prece un gadžets, arī labs mikrofons ir ieguldījums. Tas padara šo gadžetu par lielisku dāvanas izvēli, jo pats jubilārs, iespējams, sev to uzreiz tā nenopirktu. 

Tas atvieglos jubilāra ikdienu un ļaus radoši izpausties. Galu galā dziedāšana nav vienīgā nodarbe, kurai noderēs mikrofons. Iespējams, tavam jubilāram patīk filmēt raidījumus vai pat īsfilmas un intervijas. Arī tad noderēs labs mikrofons – citādāks gan.

MIDI kontrolieris

Ko uzdāvināt Zivīm dzimšanas dienā

Tiem, kam patīk mūziku ne tikai klausīties, bet arī radīt, laba dāvana varētu būt kās mūzikas intruments. Tomēr nereti mūzikas intrumentu apguvē tiek pavadīti ilgi gadi, un ne katrs to spēj izdarīt patstāvīgi – bez skolas apmeklēšanas. Tāpēc mums ir foršas dāvanas ideja tiem, kas jau prot spēlēt klavieres – MIDI kontrolieris.

Tas ir aizraujošs un moderns gadžets, kas ļauj radīt pašam savus skaņdarbus – dažādus bītus un melodijas ar moderniem risinājumiem. Šis kontrolieris ir arī pavisam mazs un viegls, līdz ar to tas ir ērti pārnēsājams. Galu galā nekad nevar zināt, kad pēkšņi uzrodas iedvesma.

Rotas un dizaina dekori

Zivīm patīk smalkas lietas – izsmalcinātas un gaumīgas dzīves burvības. Tas ir jāņem vērā ne tikai rotu, bet arī dizaina dekoru izvēlē.

Personalizēta rotaslieta

personalizēta kaklarota nela gems

Ja tu meklē dāvanu idejas otrajai pusītei, tad viņai noteikti varētu būt patīkami svētkos saņemt kādu īpašu rotaslietu. Pašmāju zīmols Nela Gems īpaši rūpējas par to, lai katra sieviete varētu izcelt viņas dabīgo skaistumu ar elegantām un mirdzošām rotaslietām. Šī Neredzamā kaklarota ir viens no piemēriem, kas būtu izcila dāvana.

Tajā ir viss – modernais minimālims, kristālu radītais spožums, kā arī īpašā personalizācija. Kristāla krāsu iespējams izvēlēties no liela piedāvājuma. Katram kristālam ir arī sava nozīme, ko Nela Gems bloga ierakstā var izlasīt un izvēlēties savai jubilārei atbilstošāko. Un, protams, vissvarīgākais dāvanas elements ir personalizācija. Sieviete priecāsies saņemt dāvanā kaklarotu ar īpašu gravējumu – savu vārdu, iniciāli vai kādu svarīgu datumu.

Stilīga dekoratīvā lampa

Ko uzdāvināt Zivīm dzimšanas dienā

Ja tu labi pārzini jubilāra gaumi, tad lieliska dāvanas ideja varētu būt arī kāds moderns un stilīgs interjera priekšmets. Par piemēru varētu saukt dekoratīvo lampu. Par dekoratīvo to sauc ne jau tāpēc, ka no tās nebūtu nekādas gaismas. Vairāk gan tāpēc, ka dekoratīvās lampas galvenais mērķis ir kalpot par dizaina elementu, līdz ar to nevar rēķināties, ka tā būs labs palīgs grāmatas lasīšanai tumsā.

Taču mūsdienu plašajā piedāvājumā noteikti var atrast arī ko stilīgu un funkcionālu vienu viet. Ja izvēlies dāvināt Zivtiņai lampu, tad parūpējies par to, lai tā būtu īpaša – stilīga un ar stāstu, ar vērtību. Par parastu gadžetu šī horoskopa pārstāvji var arī apvainoties, tāpēc veic izvēli rūpīgi. 

Dizaineru čības

Ko uzdāvināt Zivīm dzimšanas dienā

Ar čībām ir līdzīgi – te nederēs parasts čībju pāris no tuvējā lielveikala. Stilīgas un gaumīgas čības noteikti var dāvināt Zivīm, taču jāpatur prātā, ka tām ir jābūt īpašām čībām. Varbūt tās ir jau kādu laiku noskatītas trendīgas čības, kurai Zivtiņa nespēj sev atlaut iztērēt tik lielu summu. Dāvanai – ideāli.

Dizaineru čības ir vēl viens variants. Varbūt tavai Zivtiņai ir kāds īpaši mīļš un iecienīts dizaineris – globāls vai varbūt arī pašmāju. Viņa darinājums būs īpaši novērtēts jebkurā gadījumā, tāpēc arī tik vienkārša dāvana kā čības būs trāpīts desmitniekā.

Mākslinieciska grāmata kafijas galdiņam

Ko uzdāvināt Zivīm dzimšanas dienā

Ne visas grāmatas ir paredzētas lasīšanai. Dažas grāmatas ir radītas, lai tās kalpotu par mākslas elementu. Viens no šādiem piemēriem ir kafijas galdiņu grāmatas – tās ir piepildītas ar glancētiem attēliem, ko ciemiņi varētu aplūkot. Visbiežāk šādas grāmatas ir izvietotas uzgaidāmajās telpās – arī mājokļos, kur ciemiņi var pašķirstīt grāmatu, kamēr saimnieks gatavo vakariņas, piemēram.

Tā kā Zivs zīmē dzimušajiem patīk māksla, tad ar to saistīta grāmata kafijas galdiņam varētu būt tieši laikā. Parasti šīs grāmatas ir ļoti lielas, pat masīvas. Tāpēc, ja zini, ka tavai Zivtiņai viesistabā ir patukšs kafijas galdiņš, ir laiks to papildināt ar ko skaistu.

Kosmētika vai smaržas

Kosmētikas sadaļā esam ievietojuši dāvanu idejas Zivīm, kas tām liks sajusties skaistām un par sevi pārliecinātām. Tā var būt kosmētika, smaržas vai varbūt arī iespēja pašai izvēlēties kādu ķermeņa kopšanas līdzekli, ar ko sevi palutināt.

Maigas smaržas parfīms

maigas smaržas dāvana

Smaržas ir dāvana, ko ir grūti kādam uzdāvināt, īsti nezinot viņu gaumi. Taču, ja jau tu esi dāvanas meklējumos pēc horoskopa, tad varbūt ir vērts uzticēties mūsu interpretācijai par to, kādas smaržas Zivīm varētu patikt.

Zivīm ir svarīgi, lai smaržas pastiprinātu mīlestības klātbūtnes efektu un netveramas emocijas, rādot pasauli skaistu un izteikti māksliniecisku. Zivīm derēs parfīms ar maigu smaržu. Līdz ar to ir vērts izvēlēties tādas smaržas, kurās manāms vijolīšu, lavandas, ceriņu aromāts. Dderēs arī okeāna svaigums, dzintars, lotoss, kas var mīties ar citrusu, persiku, plūmju un salviju vieglo aromātu.

Sievišķīga apakšveļa

dāvanu karte apakšveļai zivīm

Dāvana, kas būs vienlīdz romantiska un sievišķīga, varētu būt skaista un eleganta apakšveļa. Tā ir dāvana, ko ir patīkami saņemt no sava mīļotā vīrieša. Galu galā nereti smalka apakšveļa sievietei ir kā greznuma lieta, kas liek sajusties skaistai un par sevi pārliecinātai. 

Šādu dāvanu, protams, var dāvināt arī sieviešu starpā. Vislabākais risinājums gan būtu dāvanu karte apakšveļai. Tad arī jubilāre varēs pati doties uz veikalu un izvēlēties sev piemērotākos izmērus. Tad dāvana noteikti būs izdevusies.

Grima meistarklase

grima meistarklase zivīm

Zivs zīmē dzimušajiem patīk izskatīties skaistiem un rūpēties par savu vizuālo tēlu. Viens veids, kā kļūt labākie un pilnveidot savas prasmes, ir grima meistarklase. Tas varētu būt lielisks veids, kā iemācīties ko jaunu. Zivtiņai, kam interesē grims un vēlme kļūt labākai tajā, šī varētu būt aizraujoša dāvana.

Vizāžists parasti veic skaistu grimu, kā procesā arī parāda visus izmantotos produktus, pastāsta par tiem vairāk. Jubilārei būs iespēja vērot procesu un, iespējams, arī piefiksēt kādas vērtīgas mācības. Kopumā vērtīga pieredze un skaista iespēja sapucēties pašai.

STENDERS dāvanu karte

stenders dāvanu karte

Izvēloties dāvināt svētkos kosmētiku un skaistumkopšanas līdzekļus, ir japarūpējas par to, lai tie tiktu īpaši izvēlēti. Uzņēmumam ir jābūt efektīvam un vienlīdz arī vizuāli skaistam. Lielisks pašmāju piemērs varētu būt uzņēmums STENDERS, kas ar savu produkciju vienmēr turpina attīstīties un lutināt ar patīkamām smaržām.

Līdz ar to laba alternatīva šīs dāvanas lodziņā varētu būt STENDERS dāvanu karte. Tā ļautu jubilāram pašma izvēlēties sev visvairāk piemērotāko produkciju. Varbūt tās būs vannas bumbas vai putas, bet varbūt kāds aromātisks skrubis, ķermeņa eļļiņa vai sviests.

Suvenīri ar stāstu

Zivīm patīk sentimentāli suvenīri un nieciņi, kas atgādinās par kādu skaistu notikumu vai iedrošinošiem vārdiem. Galvenais, lai tie nāk no sirds un ir ar kādu mājienu, nozīmi.

Fotokolāža ar skaistiem mirkļiem

Ko uzdāvināt Zivīm dzimšanas dienā

Domājot par sentimentālām dāvanām, ko uzdāvināt Zivīm dzimšanas dienā, foto kolāžas ir viena lieliska ideja. Attēlu formā ievietotas atmiņas ir ļoti īpašas, vēl jo vairāk mūsdienās, kad mums visiem ir piepildītas digitālās galerijas. Savukārt realitātē mājoklī nav teju nevienas bildes, kas ikdienā atgādinātu par ādu skaisti piedzīvotu mirkli, kopā būšanu vai ceļojumu.

Ir svarīgi izvēlēties veidu, kādā taisīt foto kolāžu tā, lai tas atbilstu jubilāra gaumei. Varbūt tā būs foto kolāža, ko piestiprināt pie sienas. Bet varbūt tā būs atsevišķu fotoattēlu sērija, ko izprintēt un salikt skaistā kastītē. Tādu iespēju piedāvā, piemēram LaLaLab foto uzņēmums. 

Personalizēts atslēgas piekariņš

Ko uzdāvināt Zivīm dzimšanas dienā

Jebkura personalizēta dāvana ir lielisks apsveikums, kas jubilāram nozīmēs daudz. Tas var būt pats mazākais nieciņš, kas parastam svešiniekam neko nenozīmēs. Taču pašam jubilāram tas nozīmēs visu, ja dāvanā tiks ieguldīts laiks, pūles un kāds īpašs vēstījums. Labs piemērs mīļai un vērtīgai dāvanai ir personalizēts atslēgu piekariņš.

Uz tā vari iegravēt kādu tekstu – varbūt jubilāra iniciāli, kādu svarīgu datumu vai jebko citu ar nozīmi. Jādomā, ka atslēgu piekariņš būs Zivtiņai vienmēr līdzās. Katru dienu tas tiks pacelts rokās un ieraudzīts, verot vaļā mājokļa durvis. Tāpēc veido tādu vēstījumu, kas jubilāra acīs un sirdī raisīs prieku.

Paša zīmēta glezna

glezna dāvana zivīm

Izveidot ko paša rokām vienmēr ir visgrūtāk, taču visvairāk tā vērts. Saņemt dāvanā kādu unikālu gleznu, piemēram, ir vislabākā sajūta pasaulē. Īpaši tad, ja tu zini, ka tev draugs vai tuvinieks ir ieguldījis stundām ilgu laiku, lai izveidotu tieši tev veltītu dāvanu.

Tā kā Zivis nereti ir sentimentālas un emocionālas būtnes, tās spēs novērtēt paša darinātu dāvanu labāk par jebkuru citu. Ņem vērā konkrētā jubilāra gaumi un intereses. Pēc tā noteikti arī radīsi iedvesmu par to, ko uz savas gleznas labāk attēlot un kādās krāsās.

Ūdens pudele ar personalizētu apdruku

udenspudele.lv apdruka dāvana

Ūdens pudele ir lieliska dāvana mūsdienās, jo tā aicina regulāri padzerties, rūpējoties par savu veselību. Līdz ar to no dāvanas pasniedzēja arī tiek izrādītas rūpes pret jubilāru un viņa veselību. Vēl viens iemesls par labu ūdens pudelei – tā ir ilgtspējīga dāvana, kas rūpējas ne tikai par tās saņēmēju, bet arī par dabu mums visiem apkārt. Noderīga dāvana, kuru iespējams arī personalizēt.

Pašmāju uzņēmums UDENSPUDELE.LV piedāvā iegādāties Latvijā plašāko ūdens pudeļu izvēli, kā arī termosus, termokrūzes u.c. Vairāk par ūdens pudeļu apdruku vari izlasīt viņu rakstā Ūdens pudeļu un termokrūžu apdruka. No tā arī tālāk varēsi izvēlēties konkrētu ūdens pudeli, kam piešķirt īpašu vērtību.

Ceram, ka šis dāvanu ideju raksts bija noderīgs un nu jau zini, ko uzdāvināt Zivīm dzimšanas dienā.

Vēl citas dāvanu idejas vīrietim un sievietei atradīsi nodalītos rakstos Birthday gifts for Pisces man un Birthday gifts for Pisces woman.

Lai izdodas no sirds iepriecināt!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *