Stilīgas dāvanas jauniešiem

stilīgas dāvanas jaunietim

Atrast stilīgas dāvanas jauniešiem var būt izaicinoši. Tieši jaunieši ir tie, kas seko līdzi jaunākajām tendencēm, šķietami, it visā- mūzikā, modē, tehnoloģijās. Bieži vien viņi ir atklāti savās vēlmēs un godīgi pateiks, vai saņemtā dāvana ir tīkama. Tieši tāpēc var būt nedaudz biedējoši pirkt dāvanu jaunietim, jo atrast kaut ko aktuālu un foršu ne vienmēr ir viegli. 

Visas dāvanu idejas jauniešiem, vari aplūkot dāvanu katalogā – Dāvanas jauniešiem. Bet lai atvieglinātu dāvanas meklējumus, esam apkopojuši, mūsuprāt, foršākās dāvanas jauniešiem. Neatkarīgi, vai tā ir meitene, kas pavada savu brīvo laiku eksperimentējot ar grima veidiem, vai puisis, kurš vislabāk pavada savu laiku aktīvi. 

Īslaicīgie tetovējumi

Īslaicīgie tetovējumi

Tieši jaunieši ir tie, kas visbiežāk apdomā traku ideju realizēšanu, tai skaitā tetovējumu taisīšanu. Ja jaunietis vēlas tetovējumu, bet nav līdz galam pārliecināts, tad praktiska dāvana priekš viņa būs īslaicīgs tetovējums.

Pagaidu tetovējums ļauj saprast, vai vēlme pēc tetovējumu nav tikai mirkļa iegriba. Tāpat arī palīdzēs saprast, kur tetovējumu gribētu veidot. Ne mazāk svarīgi, tas ir arī vienkārš aksesuārs pat tad, ja par īstu tetovējumu nedomājat.

Filmiņkamera

Filmiņkamera

Filmiņkameras mūsdienās piedzīvo savu atdzimšanu un jaunieši labprāt izmēģina fotografēšanu ar tām. Tās bildei piešķir mājīgu un visiem zināmu noskaņu, kuru ar jaunāko Iphone grūti atkārtot.

Ja nezini, vai tavam jaunietim patiks analogā fotogrāfija, tad vienreizlietojamā filmiņkamera ir īstais variants. Bet, ja jaunietis jau kādu laiku ir izrādījis interesi vai ir īsts foto entuziasts, laba investīcija būs klasiskā filmiņkamera.

Spēļu konsole

Spēļu konsole

Videospēles ir iecienīts brīvā laika pavadīšanas veids jauniešu vidū jau gadiem. Kvalitatīva spēļu konsole ir primārā nepieciešamība, ja vēlaties spēlēt ar komfortu.

Ja jaunietis ir ilggadējs geimeris vai tikai nesen ir sācis izrādīt interesi par videospēļu spēlēšanu, kavalitatīva spēļu konsole ir ideāla dāvana. Turklāt šāda dāvana palīdzēs ar nākotnes dāvanu izvēli, varēsiet dāvināt spēles un aksesuārus.

Bezvadu austiņas sportam

Bezvadu austiņas sportam

Bezvadu austiņas ir ļoti iecienīts ikdienas gadžets jauniešu vidū. Aizvien retāk var sastapt jauniešus, kuriem būtu vecmodīgās austiņas ar vadu. Pat, ja jaunietim šādas austiņas jau ir, varbūt noderētu jaunāks modelis, kas piedāvā skaņas izolāciju un citus jauninājumus?

Šī ir dāvana, kuru jaunietis noteikti novērtēs un lietos ikdienā. Tas būs viņa sabiedrotais braucot uz skolu, klausoties iemīļotākos podcast vai savu mīļāko mūziku.

 

Trendīgas smaržas

Trendīgas smaržas

Šobrīd aizvien vairāk, savas unikālās smaržas un to kolekcijas izlaiž pasaulē populāri cilvēki, kā dziedātāji, aktieri un citas slavenības. Un jaunieši ir vieni no tiem, kas labprāt seko līdzi saviem elkiem un labprāt iegādājās, to radītos produktus.

Trendīgas smaržas ir viens no produktu viediem, ko slavenības klajā izlaiž arvien biežāk. Piemēram, Ariana Grande un Billie Eilish pavisam nesen, laidušas apgrozībā savas jaunās smaržas. Un šīs trendīgās smaržas, noteikti būs lieliska un stilīga dāvana jauniešiem.

Kosmētikas otu komplekts

Kosmētikas otu komplekts

Pasaule ir gājusi uz priekšu un par grimu mūsdienās interesējas ne tikai meitenes, bet arī puiši. Neatkarīgi no tā, kurš ir dāvanas saņēmējs, grima otu komplekts ir lieliska dāvana jaunietim, kurš tikai uzsāk vai jau nopietni darbojas ar grima uzklāšanu.

Profesionālām grima otām ir ļoti liela nozīme visā grima uzklāšanas procesā. Labāk vienreiz nopirkt kvalitatīvas otas par dārgāku cenu, nekā pastāvīgi pirkt lētas otiņas, kas kalpo pavisam īsu brīdi.

Dāvanu karte skaistam manikīram

Dāvanu karte skaistam manikīram

Manikīrs jau kādu laiku ir kļuvis par neatņemamu sastāvdaļu jauniešu, sevišķi meiteņu, dzīvē. Tā vairs nav tikai sapucēšanās uz svētkiem. Skaisti un sakopti nagi ir “must have”, ja vēlies par sevi radīt patīkamu priekšstatu.

Dāvanu karte skaistam manikīram ir izcila dāvana janietei, kurai patīk sevi palutināt un pucēties. Atliek vien saprast, kāds manikīrs būs vispiemērotākais- gēllakas, klasiskais u.c. Turklāt patīkams bonus var būt parafīna vanniņa.

Sēžammaiss jeb pufs

Sēžammaiss

Stilīgs un reizē praktisks sēžammaiss jeb pufs iederēsies ikviena jaunieša istabā. Tā būs ne tikai moderna, bet arī ļoti funkcionāla mēbele, kas jaunieša istabā izskatīsies moderni un reizē gaumīgi.

Šādu dāvanu priecāsies saņemt ikviens jaunietis. Tādējādi ar šo dāvanu varēs gan atsvaidzināt istabas izkatu, kā arī iegūt ērtu un stilīgu mēbeli. Iespējams šī dāvana, kļūs par jaunieša mīļāko mēbeli.

Peintbola spēle

Peintbola spēle

Kas var būt labāk par laika pavadīšanu kopā ar draugiem? Laika pavadīšana kopā ar draugiem, spēlējot peintbolu. Tā ir iespēja pavadīt laiku dabā un iejusties dažādos tēlos. Pieredzējušie treneri palīdzēs organizēt spēles ar ķīlnieku glābšanu, karoga iegūšanu un daudzu citu uzdevumu izpildi.

Šī ir ideāla dāvana jaunietim, kam patīk aktīvā atpūta, nedaudz asas izjūtas un kvalitatīvi pavadīts laiks kopā ar draugiem.

Virtuālās realitātes tūre

Virtuālās realitātes tūre

Virtuālās realitātes tūre ir mūsdienīga,oriģināla un neparasta dāvana, kas spēs pārsteigt un reizē iepriecināt ikvienu jaunieti. Šī dāvana sniegs pozitīvas, iepriekš nepieredzētas emocijas.

Jaunietim, šī dāvana ļaus jautri un reizē kvalitatīvi aizvadīt savu brīvo laiku kopā ar draugiem vai ģimeni. Dāvana, kas ļaus piedzīvot iepriekš nepiedzīvoto un neparasto.

Brauciens ar kartingiem

Brauciens ar kartingiem

Ja nevēlies dāvināt lietu, par kuru neesi pārliecināts, tad vari uzdāvināt piedzīvojumu. Piemēram, braucienu ar kartingiem. Izcila dāvana jaunietim būs brauciens ar kartingiem 2 personām, jo tad būs iespējams  paņemt līdzi savu labāko draugu.

Brauciens ar kartingu būs lielisks iztrakošanās veids un kvalitatīvi pavadīts laiks kopā ar draugu. Šis viennozīmīgi būs piedzīvojums, kurš paliks atmiņā vēl ilgi.

 

Kino biļetes

Kino biļetes

Jaunākā filma, ērts krēsls un popkorns. Tas izklausās pēc lieliska piektdienas vakara. Kino biļetes ir veids, kā šādu vakaru uzdātvināt. Atsevišķos seansos pieejamas arī 3D un 4D kino, kas filmas skatīšanās pieredzi padarīs vēl īpašāku.

Kino biļetes ir universāla dāvana, ko vari dāvināt jaunietim neatkarīgi no viņa interesēm. Kādu filmu savai gaumei atradīs ikviens.

 

 

Skrituļdēlis

Skrituļdēlis

Latvijā jauni skeitparki atverās viens pēc otra. Arī paši skeiteri paliek aizvien vairāk, veidojot savu kopienu. Tāpēc jaunietim, kurš vienmēr ir izrādījis vēlmi kaut ko tādu pamēģināt, ir īstais laiks uzsākt šo hobiju.

Šī ir lieliska dāvana ikvienam, kas vēl nav mēģinājis braukt ar skrituļdēli. Vai arī kādam, kam tas ir hobijs vai pat dzīvesveids.

Universāla dāvanu karte

Universāla dāvanu karte

Bet, ja tomēr nezini, kas tieši būtu piemērots jaunietim, universāla dāvanu karte kā dāvanu karte hobijam ir laba alternatīva. Ar tās palīdzību jaunietis pats varēs nopirkt kāroto. Tikai jāsaprot, kura veikala dāvanu karti labāk izvēlēties. Šeit jāpadomā par jaunieša interesēm.

Dāvanu karte elektronikas preču veikalā būs lielisks variants jaunietim, kurš ir tehnoloģiju vai praktisku dāvanu cienītājs. Sportland dāvanu karte būs ideāls variants sportiskam jaunietim. Atliek vien saprast, kurā virzienā doties.

Ceram, ka šīs dāvanu idejas būs noderīgas un palīdzēs iepriecināt jaunieti svētkos! Taču, ja nepieciešamas papildus idejas, vari apskatīt rakstu TOP dāvanas jauniešiem izlaidumā vai Ziemassvētku dāvanas jauniešiem, kas sniegs vēl saujiņu ar idejām.

Atceries, ka stilīgas dāvana jauniešiem, nenozīmē dārgas dāvanas. Dāvanas vērtību noteikti neietekmē cenu zīme, kas pielikta pie produkta.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *