Dāvana bērnam, kas garantēs smaidu arī vecākam

Dāvana bērnam – vienkāršāk par vienkāršu. Cūciņa Pepa vai Spaidermens, jāieskrien tikai kādā rotaļlietu veikalā un darīts. Līdz brīdim, kad pamani, ka ķipara vecāki nopūšas saņemot kārtējo putekļus krājošo mīksto rotaļlietu.

Dāvana mazajam – tā ir arī dāvana vecākiem. Tādēļ šeit ir 10 dāvanas, kuras izvēloties esam ņēmuši vērā šodienas vecāku vērtības: funkcionalitāte, kvalitāte, videi un bērniem draudzīgi materiāli un, protams, jautrība.

1. Uzticams līdzsvara ritenis

Bērns ar Dip Dap riteni
Foto: discoverlatvia

Mazas, kustīgās kājeles uz šiem omulīgajiem ritenīšiem Latvijas ielās redzamas jau sen. Un tie savu aktualitāti bērnu vidū nezaudē.

Tas nav pārsteigums. Kā izrādās, šie riteņi ir ne tikai bērna fizisko attīstību veicinoši, bet arī lielisks palīgs vecākiem. Pilnā vārdā – līdzsvara ritenis Dip Dap ir Latvijā ražots braucamrīks, kurš attīstās līdzi bērnam un tā spējām. Dip Dap ir veidots, lai bērns to apgūst patstāvīgi, un tā izmēru iespējams pielāgot mazajiem vecumā no 2.5 līdz 5 gadu vecumam. Dip Dap unikālais dizains ļauj izvairīties no traumām, un tas sver tik maz, ka mazais to var nest pats.

2. Praktiska ūdens pudele

Ūdens pudeles

Kopš esam sākuši apzināties vienreizlietojamo plastmasas produktu ietekmi uz dabu, personīgā ūdens pudele ir kļuvusi par nepieciešamību kā lielajiem, tā mazajiem.

Mazajam skolniekam piemērota būs šī EQUA Rhino ūdens pudele ar degunradža dizainu, skolniecei – jaukā Aladdin Zoo Zaķis ar zaķa austiņām un purniņu. Šo pudeļu materiāls neizdala BPA jeb toksīnus, tās ir vieglas, izturīgas, hermētiskas un ar bērnam piemērotu tilpumu. Perfektas bērnudārznieka vai pirmo klašu skolnieka mugursomai.

Udenspudele.lv padomā par visu, jo, pasūtot pudeli, vari izvēlēties ūdens un citu mazo ķiparu vidē sastopamu apstākļu izturīgu uzlīmi ar mazā vārdu. Noderīgi.

3. Brain Games dāvanu karte

Ģimene spēlējot galda spēles

Sen senos laikos ģimeni vienojošais elements bija televizors viesistabā. Šodien tētim ir vikingi datorā, meitai burves baletdejotājas planšetē, bet mammai draudzenes telefonā. Lai gan individuāli ekrāni ir ērti un praktiski, tomēr tie būtiski samazina laiku, kuru ģimene pavada kopā.

Piemirsta, bet aizraujoša izklaide, kas vienos savējos, ir galda spēles. Laiks paskries nemanot un karstasinīgi strīdi spēļu gaitā ir normāls ģimenes dzīvei piemītošs blakusefekts, kurš, katram sēžot savā digitālajā universā, var aizmirsties.

Šajā jomā vislabākā dāvana ir Brain-games.lv dāvanu karte. Dāvini iespēju izvēlēties foršāko galda spēli, prāta mežģi, puzli vai citu lietu.

4. Vafeļsedziņa vismazākajam

Tinyone vafeļsedziņa zaļā krāsā

Tos, kuri drīzumā kļūs vai nesen kļuvuši par vecākiem, iepriecināt var ar visvienkāršāko: tīrību, vienkāršību un maigumu.

Visu šo sevī apvieno TinyOne vafeļsedziņa. Tā saucamais vafeļaudums ir 100% kokvilnas materiāls, kas ir elpojošs un mitrumu absorbējošs, tādēļ plaši lietots visur, kur meklējam maigumu – halātos, dvieļos un sedziņās. Vafeļsedziņa ir mīksta un saudzīga ādai, bet vissvarīgākais – tā ir vienkārša un praktiska dāvana, kas būs palīgs gan bērnam, gan vecākiem.

5. Kleita saulainai dienai

Kleitiņa meitenei

Ja domā, ka funkcionalitāte – tā lai paliek vecāku rūpe, savukārt bērni – tie smuki un mīļi enģelīši ar apaļiem vaidziņiem, tad šī krāsainā Rock and Mouse kleitiņa Tev būs kā salds cukura gabaliņš. Tās piemīlīgais, svaigais dizains to padara to par ideālu jaukai dienai pilsētā ar saulē kūstošu saldējumu.

Un kā ķirsītis uz gardā saldējuma – šī smukumkleita ir ražota no Oeko-Tex sertificēta materiāla, tātad tā ir saudzīga un droša bērna ādai.

6.Veidošanas mīkla radošumam

Bērni un veidošanas mīkla Mīci
Foto: Hebe

Ak, plastilīns… Šī dīvaini smaržojošā un akmenscietā masa, kuru pacietīgi sildot rokās aizmirstas – bija jāveido cilvēciņš vai kaķītis?

Šie laiki ir pagājuši. Šodien plastilīns ir kļuvis par daudz simpātiskāk dēvējamo veidošanas mīklu. MĪCI veidošanas mīkla ir ne tikai ir mīksta un taustei patīkama, bet to iegādāties iespējams ar dažādas tematikas formiņām – augļi, kosmoss, alfabēts un citām.

MĪCI ir pilnībā ražots no pārtikas izejvielām. Vienkārši sakot, tas nav toksisks, kas nozīmē, ka vecākiem ir par vienu uztraukumu mazāk. Plastilīns ir radoša dāvana bērnam, kas no modes neiziet nekad.

7. Koka klucīši ar burtiem

Koka klucīši ar burtiem

Koka rotaļlietas šodien ir īsts retums. Tām piemīt neatkārtojama spēja apburt ar savu vienkāršību, silto un dabīgo koka smaržu un spēju glabāt īpašu nostaļģiju.

Tādēļ šie Piku koka klucīši ar burtiem ir īpaša dāvana bērnam. Tie veicina fantāziju un top par ķieģeļiem mājai, krēslu lellei un bīstamu čūsku uz viesistabas grīdas. Šī ir iespēja mācīties un, kas zina, kādu dienu izburtot savu vai tēta vārdu. Koka klucīši ir dāvana bērnam ar nezūdošu vērtību un apmierinās tos vecākus, kuri meklē vienkāršību un dabiskumu.

8. Izjāde Zirgu sētā Dārziņi

Bērns jājot uz zirga

Vai esi kādreiz jājis uz zirga? Tad zini, ka tā ir atmiņa, kas paliek prātā visu mūžu. Tādēļ šī dāvana bērnam – izjāde ar zirgu, ir daudz vairāk kā tikai jauks piedzīvojums. Jāt uz dzīvnieka, kura izmērs ir divas reizes lielāks par sevi, iemāca pārvarēt bailes, stiprināt pašpārliecinātību un gūt jaunu pieredzi.

Zirgu sēta Dārziņi piedāvā izjādes bērniem no trīs gadu vecuma pieaugušā pavadībā. Bērnam tas būs spilgts un īpašs notikums, savukārt vecākiem – jau gatava ideja izklaidei nākamajā nedēļas nogalē.

9. Silta un dabīga merino vilnas jaciņa

Lillā merino vilnas jaciņa

Katra mamma un tētis vēlas savam bērnam vislabāko. Tādēļ apģērbs, ko bērns nēsā ārtelpās, ir īpaši nozīmīgs. Tieši tas pasargā mazo no aukstuma, mitruma un diskomforta.

Mūsuprāt, šī adītā Ecoemi merino vilnas jaciņa ir trāpījums desmitniekā. Merino vilna ir dabīgs, elpojošs materiāls, kas bērnam nodrošinās siltumu un ļauj izvairīties no svīšanas. Ko gan vairāk vecāki var vēlēties…

10. Mūsdienīgs spēļu konstruktors

Bērns un Bakoba konstruktors

Viens no šodienas vecāku izaicinājumiem ir bērni un to pavadītais laiks pie ekrāniem. Tādēļ radoša un bērnu attīstoša dāvana vienmēr būs tālredzīga izvēle.

Mums patīk games4you.lv piedāvātie, Dānijā ražotie, konstruktori BAKOBA. 2021. gadā BAKOBA atzīts par vienu no labākajām STEM rotaļlietām, kas attīsta šodien aktuālo eksakto domāšanu.

Bet šī konstruktora attīstošā daba ir tikai viens no pārsteigumiem. BAKOBA detaļas ir lokanas un piemērotas spēlēm ūdenī. Tās mazgāt iespējams pat veļas mašīnā, kas garantē to izturību pret jebkuriem bērnu fantāzijas izaicinājumiem. Visas BAKOBA detaļas savā starpā ir savienojamas, bet katrā komplektā iekļauts īpašs savienotājs, kas ļauj tās savienot ar citiem, bērniem pieejamiem, būvēšanas materiāliem, piemēram, lego.

Dāvana bērnam – tā ir jautrība, ērtība un saskaņa ar vecāku vērtībām. Lai ar šo sarežģīto uzdevumu nav jātiek galā Tev, esam apkopojuši 10 dāvanas, kas neliks vilties ne lielajam, ne mazajam. Īpašs palīgs Tavā izvēlē būs mūsu dāvanu kataloga izlase bērniem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *