Dāvana bērnam, kas garantēs smaidu arī vecākam

Dāvana bērnam – vienkāršāk par vienkāršu. Cūciņa Pepa vai Spaidermens, jāieskrien tikai kādā rotaļlietu veikalā un darīts. Līdz brīdim, kad pamani, ka ķipara vecāki nopūšas saņemot kārtējo putekļus krājošo mīksto rotaļlietu.

Dāvana mazajam – tā ir arī dāvana vecākiem. Visas dāvanas bērniem, var apskatīt dāvanu ideju katalogā – Dāvanas bērniem.

Bet te esam apkopojušidāvanas, kuras izvēloties esam ņēmuši vērā šodienas vecāku vērtības: funkcionalitāte, kvalitāte, videi un bērniem draudzīgi materiāli un, protams, jautrība.

1. Praktiska un skaista ūdens pudele

Skaista bērnu ūdens pudele

Kopš esam sākuši apzināties vienreizlietojamo plastmasas produktu ietekmi uz dabu, personīgā ūdens pudele ir kļuvusi par nepieciešamību kā lielajiem, tā mazajiem.

Mazajam skolniekam piemērota būs šī EQUA Rhino ūdens pudele ar degunradža dizainu. Skolniecei – jaukā Aladdin Zoo Zaķis ar zaķa austiņām un purniņu. Šo pudeļu materiāls neizdala BPA jeb toksīnus, tās ir vieglas, izturīgas, hermētiskas un ar bērnam piemērotu tilpumu. Perfektas bērnudārznieka vai pirmo klašu skolnieka mugursomai.

 

2. Aizraujoša izjāde dzīvnieku mīlim

Izjāde ar zirgu

Vai esi kādreiz jājis uz zirga? Tad zini, ka tā ir atmiņa, kas paliek prātā visu mūžu. Tādēļ šī dāvana bērnam – izjāde ar zirgu, ir daudz vairāk kā tikai jauks piedzīvojums. Jāt uz dzīvnieka, kura izmērs ir divas reizes lielāks par sevi, iemāca pārvarēt bailes, stiprināt pašpārliecinātību un gūt jaunu pieredzi.

Zirgu sēta Dārziņi piedāvā izjādes bērniem no trīs gadu vecuma pieaugušā pavadībā. Bērnam tas būs spilgts un īpašs notikums, savukārt vecākiem – jau gatava ideja izklaidei nākamajā nedēļas nogalē.

3. Skudru ferma dabas pētniekiem

Skudru ferma

Skudru ferma būs laba ideja dāvana bērnam, kas ir īstens dabas pētnieks un dzīvnieku mīlis. Šī dāvana būs aizraujoša un neparasta aktivitāte, kurā varēs iesaistīties visa ģimene.

Skudru ferma ļaus rūpēties par jaunajie mājas iemītniekiem, reizē mācot bērnam rūpes un atbildību par mazajām radībiņām. Oriģināla un reizē izglītojoša dāvana, kas iespējams kļūs par bērna un ģimenes jauno kopīgo hobiju.

4. Uzticams līdzsvara velosipēds

Balansa velosipēds bērniem

Mazas, kustīgās kājeles uz šiem omulīgajiem ritenīšiem Latvijas ielās redzamas jau sen. Un tie savu aktualitāti bērnu vidū nezaudē.

Tas nav pārsteigums. Kā izrādās, šie riteņi ir ne tikai bērna fizisko attīstību veicinoši, bet arī lielisks palīgs vecākiem. Pilnā vārdā – balansa velosipēds bērniem vai kā to mēdz dēvēt arī par Dip Dap riteni. Tas ir braucamrīks, kurš attīstās līdzi bērnam un tā spējām. Dip Dap ir veidots, lai bērns to apgūst patstāvīgi, un tā izmēru iespējams pielāgot mazajiem vecumā no 2.5 līdz 5 gadu vecumam.

5. Izglītojoša galda spēle – puzle

Puzle bērniem

Puzles ir viena no galda spēlēm, kas ir interesanta kā maziem, tā arī lieliem. Tā ir spēle, kas nomierina, veicina loģisko domāšanu un attīsta pacietību.

Krāsaina puzle ir laba dāvana, jo tā aizrauj bērnu un veicina tā attīstību. Kā arī sniedz iespēju aizvadīt kvalitatīvu brīvo laiku ar izglītojošu spēli. Trenējot sīko motoriku, loģisko domāšanu kā arī atmiņu.

6. Veidošanas mīkla radošumam

Mīkla veidošanai

Ak, plastilīns… Šī dīvaini smaržojošā un akmenscietā masa, kuru pacietīgi sildot rokās aizmirstas – bija jāveido cilvēciņš vai kaķītis?

Šie laiki ir pagājuši. Šodien plastilīns ir kļuvis par daudz simpātiskāk dēvējamo veidošanas mīklu. Piemēram, MĪCI veidošanas mīkla ir ne tikai ir mīksta un taustei patīkama, bet to iegādāties iespējams ar dažādas tematikas formiņām – augļi, kosmoss, alfabēts un citām. MĪCI nav toksisks, kas nozīmē, ka vecākiem ir par vienu uztraukumu mazāk. Plastilīns ir radoša dāvana bērnam, kas no modes neiziet nekad.

7. Mīksta sedziņa vismazākajam

Sedziņa bērniem

Tos, kuri drīzumā kļūs vai nesen kļuvuši par vecākiem, iepriecināt var ar visvienkāršāko: tīrību, vienkāršību un maigumu.

Visu šo sevī apvieno dažādas sedziņas. Piemēram, vafeļsedziņa – tā vafeļaudums ir 100% kokvilnas materiāls, kas ir elpojošs un mitrumu absorbējošs. Tādēļ plaši lietots visur, kur meklējam maigumu – halātos, dvieļos un sedziņās. Vafeļsedziņa ir mīksta un saudzīga ādai, bet vissvarīgākais – tā ir vienkārša un praktiska dāvana, kas būs palīgs gan bērnam, gan vecākiem.

8. Attīstoša un aizraujoša spēle

Attīstošas spēles bērniem

Sen senos laikos ģimeni vienojošais elements bija televizors viesistabā. Šodien tētim ir vikingi datorā, meitai burves baletdejotājas planšetē, bet mammai draudzenes telefonā. Lai gan individuāli ekrāni ir ērti un praktiski, tomēr tie būtiski samazina laiku, kuru ģimene pavada kopā.

Piemirsta, bet aizraujoša izklaide, kas vienos savējos, ir dažādas spēles. Laiks paskries nemanot un karstasinīgi strīdi spēļu gaitā ir normāls ģimenes dzīvei piemītošs blakusefekts, kurš, katram sēžot savā digitālajā universā, var aizmirsties.

 

9. Spēļu mūzikas instruments

Spēļu mūzikas instruments

Mūzikas instrumenti ir lielisks bērnu izglītošanas līdzeklis. Tas palīdz attīstīt dažādas iemaņas un veicina radošumu. Tie attīsta roku un pirkstu veiklību, uzlabo kustību precizitāti un palīdz pilnveidot izpratni par dažādām skaņām.

Tāpēc, dāvana – spēļu mūzikas instruments tik ļoti novērtēta gan no bērna, gan vecāku puses. Mūzika ir māksla, tātad rotaļas ar spēļu mūzikas instrumentiem ir veids, kā bērns var izpausties mākslā.

10. Kleita skaistiem svētkiem un ikdienai

Latvijā ražota kleita

Ja domā, ka funkcionalitāte – tā lai paliek vecāku rūpe. Savukārt bērni – tie smuki un mīļi enģelīši ar apaļiem vaidziņiem. Kuriem piestāvēs kāda skaista Latvijā ražota kleita meitenēm.

Latvijā ražotās kleitas ir piemīlīgas un svaiga dizaina. Tās būs  ideālas jaukai dienai pilsētā vai mīļai atpūtai pie vecvecākiem laukos. Kleitas ir ikvienas meitenes labākās draudzenes. To nekad nevar būt par daudz.

11. Koka klucīši ar burtiem

Koka klucīši ar burtiem

Koka rotaļlietas šodien ir īsts retums. Tām piemīt neatkārtojama spēja apburt ar savu vienkāršību, silto un dabīgo koka smaržu un spēju glabāt īpašu nostaļģiju.

Piemēram, Piku koka klucīši ir īpaša dāvana bērnam. Tie veicina fantāziju un top par ķieģeļiem mājai, krēslu lellei un bīstamu čūsku uz viesistabas grīdas. Šī ir iespēja mācīties un, kas zina, kādu dienu izburtot savu vai tēta vārdu. Koka klucīši ir dāvana bērnam ar nezūdošu vērtību un apmierinās tos vecākus, kuri meklē vienkāršību un dabiskumu.

12. Silts un dabīgs merino vilnas apģērbs

Merino vilnas apģērbs bērniem

Katra mamma un tētis vēlas savam bērnam vislabāko. Tādēļ apģērbs, ko bērns nēsā ārtelpās, ir īpaši nozīmīgs. Tieši tas pasargā mazo no aukstuma, mitruma un diskomforta.

Merino vilna ir dabīgs, elpojošs materiāls, kas bērnam nodrošinās siltumu un ļauj izvairīties no svīšanas. Merino vilnas apģērbs būs noderīgs un ērts kā zīdainim tā bērnudārzniekam. Ko gan vairāk vecāki var vēlēties…

13. Mūsdienīgs spēļu konstruktors

Konstruktori bērniem

Viens no šodienas vecāku izaicinājumiem ir bērni un to pavadītais laiks pie ekrāniem. Tādēļ radoša un bērnu attīstoša dāvana vienmēr būs tālredzīga izvēle.

Konstruktori BAKOBA  2021. gadā atzīti par vienu no labākajām rotaļlietām, kas attīsta šodien aktuālo eksakto domāšanu. Bet šī konstruktora attīstošā daba ir tikai viens no pārsteigumiem. BAKOBA detaļas ir lokanas un piemērotas spēlēm ūdenī. Tās mazgāt iespējams pat veļas mašīnā, kas garantē to izturību pret jebkuriem bērnu fantāzijas izaicinājumiem.

Dāvana bērnam – tā ir jautrība, ērtība un saskaņa ar vecāku vērtībām. Lai izdodas atrast vislabāko!

Ja starp šīm dāvanām neatradi piemērotāko, tad varbūt Bērnu elektroauto būs īstā dāvana ar ko iepriecināt mazo gaviļnieku.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *