Praktiska dāvana māsai

Praktiska dāvana māsai

Neatkarīgi no tā, vai jums ir jaunāka vai vecāka māsa, jums jāatzīst, ka saikne ar māsu nav līdzīga nevienai citai! Viņa ir tā persona, kurai varat izkratīt savu sirdi un kura vienmēr atbalstīs. Kāpēc gan neiegādāties viņai foršu dāvanu, lai parādītu savu pateicību par to, ka viņa ir jūsu dzīvē? Māsa ir bijusi labākā draudzene kopš dzimšanas, neviens nepazīst jūsu māsu tik labi kā jūs, taču tas nenozīmē, ka uz sitienu varat izdomāt, kāda dāvana viņai būtu vispiemērotākā. Pie tam viņa ir pelnījusi kaut ko īpašu, jo ir viena no īpašākajām personām jūsu dzīvē.

Atrast kaut ko, kas viņai patiks un kas viņai jau nepieder, šķiet gandrīz neiespējami, tomēr viņa ir visu pūļu vērta! Visas dāvanu idejas māsai, var aplūkot mūsu dāvanu katalogā – Dāvanas māsai. Bet tieši šajā rakstā esam apkopojuši praktisku dāvanu idejas, kuras varēsiet dāvināt neatkarīgi no svinamajiem svētkiem. Šeit atradīsiet dāvanas, kas būs lielisks ikdienas papildinājums, dāvanas labsajūtai un aktīvajai atpūtai. Tās būs gan oriģinālas, gan praktiskas.

Kafijas krūze

Kafijas krūzes

Kas var būt labāk kā garas pastaigas ar māsu, kuru laikā varat pārrunāt visus jaunumus un vienkārši būt kopā. Atnākot drēgnajam rudenim, aizvien biežāk rodas vēlme garajās rudens pastaigās līdzi paņemt siltu kafiju. Tieši tāpēc kafijas krūze ir viena no praktiskākajām dāvanām, ko varat uzdāvināt.

Šādā gadījumā labākais variants būs termokrūze, jo tā noteiktu laiku spēs saglabāt dzēriena temperatūru. Termokrūzes ir dažādos izmēros, ar dažādiem dizainiem, tāpēc ir iespējams piemeklēt krūzi jebkurai gaumei.

Rotaslietu kastīte

Rotaslietu kaste

Rotaslietu kastīte var būt praktiska dāvana māsai, kurai patīk rotāties un vienmēr sakārtot savas rotaslietas vienuviet. Ar dažādiem nodalījumiem un glabāšanas iespējām, rotaslietu kastīte var nodrošināt māsai drošu un ērtu vietu, kur glabāt savas mīļākās rotaslietas.

Dažās rotaslietu kastītēs var būt iebūvētas slēdzenes, spoguļi vai atvilktnes, padarot tās vēl daudzpusīgākas un funkcionālākas. Neatkarīgi no tā, vai viņa ir rotaslietu entuziaste vai tikai sāk veidot savu kolekciju, rotaslietu kaste var būt praktiska un skaista dāvana, ko viņa novērtēs gadiem ilgi.

Piezīmju grāmata

Piezīmju grāmata

Mūsdienu straujajā dzīves ritmā ir grūti visu paturēt prātā. Brīžiem šķiet, ka ir nepieciešams atelpas brīdis, lai sakārotu domas vai vienkārši radoši izpaustos. Uzdāvini māsai praktisku palīgu, kas palīdzēs šādos brīžos.

Katram no mums ir atšķirīga gaume attiecībā uz piezīmju grāmatas izmēru, vāka materiālu un citām detaļām, kas atšķir vienu piezīmju grāmatu no citām. To paturi prātā, pirms iegādājies šādu dāvanu.

 

 

Kafijas automāts

Kafijas automāti

Kafijas automāts- dāvana, par kuru sapņo daudzi. Tas ne tikai pagatavos brīnišķīgu kafiju ar mašīnas precizitāti, bet arī piešķirs telpai elegantu šiku. Ja tava māsa ir īsta kafijas mīle un esi gatavs nedaudz vairāk patērēties, tad šī ir īstā dāvana.

Tomēr kafijas aparāts ir liela investīcija, tādēļ pirms iegādājies dāvanu, pārliecinies par māsas kafijas gaumi un vēlmēm. Piedomāt par automāta dizainu un izmēriem.

Dāvanu karte restorāna apmeklējumam

Dāvanu karte restorānā

Vienmēr iepriecinoša un jauka dāvana ikvienos svētkos ir kāda restorāna apmeklējums. Šī būs lieliska dāvana, kas māsais liks sapucēties un noslēgt svētku vai kādu parastu dienu ar gardu restorāna maltīti.

Dāvanu karte restorānā, ļaus māsai pašai izvēlēties, kādu restorānu apmeklēt un kādu maltīti baudīt. Ar dāvanu kartē iekļautajiem retorāniem var iepazīties – Restorāni Rīgā dāvanu karte.

Termoss

Termoss atpūtai pie dabas
Dāvanas izvēle ir cieši saistīta arī ar māsas dzīvesveidu. Vai viņa ir patiess dabas draugs, kas izbauda būšanu pie dabas?
Atpūšoties pie dabas, bieži vien nepieciešams padomāt par ēdienu un līdzi paņemtajiem dzērieniem. Tādā brīdī īstais glābiņš ir līdzi paņemtais termoss ar karstu tēju.

Termosi atpūtai pie dabas ir kvalitatīvi, tie uzturēs temperatūru un ļaus ievietot to mugursomā bez bažām par slapjām mantām. Ja tava māsa ir dabas mīļotāja, viņa mācēs novērtēs kvalitatīvu termosu, kas būs uzticams palīgs gadiem ilgi.

 

Skrituļslidas

Skrituļslidas

Tava māsa vēlas sākt skrituļslidošanu vai ir slidojusi jau gadiem ilgi? Acīmredzot skrituļslidas viņai būts ideāla dāvana. Skrituļslidas būs lielisks ieguldījums, kas tiks novērtēts vēl gadiem ilgi.

Pirms iegādājies skrituļslidas, ir svarīgi saprast, kādam mērķim tās tiks lietotas, lai piemeklētu atbilstošu veidu. Tāpat ir svarīgi noskaidrot izmēru, lai dāvinot nav jāreizējās, vai slidas vispār derēs.

 

Tēja

Tēja

Viens no paliekošākajiem dzērieniem cilvēces vēsturē ir tēja. Tā ir saglabājusi savu nemainīgo vērtību jau gadiem ilgi. Tēja tik tiešām ir kas vairāk kā tikai dzēriens. Tā ir labas veselības dāvana, dāvana apzinātībai un dāvāta iespēja satikties pie tējas tases. Tieši tāpēc tā ir dāvana ar pievienoto vērtību.

Tējas ir daudz un dažādas, sākot ar beramajām tējām, beidzot ar tēju maisiņos. Arī garšas ir daudz un dažādas-zaļā, melnā u.c. Tāpēc noskaidro, kāda tēja tavai māsai garšo vislabāk, lai ar savu dāvanu trāpīt tieši mērķī.

Ūdens pudele

Skaista ūdens pudele

Skaista ūdens pudele ir praktiska dāvana, kas regulāri atgādinās padzerties ūdeni un līdz ar to arī uzlabos pašsajūtu dienas laikā. Ja tavai māsai vēl nav sava ūdens pudele, tad ir īstais laiks par to parūpēties.

Pudeļu kategorijā Ūdens pudeles dāvanai esam apkopojuši pudeles, kas ir piemērotas kā dāvanas. Balstoties uz dāvanas saņēmēja gaumi un vajadzībām, iespējams atrast tieši viņam piemērotu ūdens pudeli ērtākai un veselīgākai ikdienai.

Swarovski auskari

Swarovski auskari

Sievietēm patīk pucēties un izcelt savu skaistumu ar rotaslietu palīdzību. Tām nav jābūt košām un pamanāmām, lai paustu par noteiktu eleganci un ļautu mirdzēt nedaudz spožāk nekā parasti. Ja tavai māsai patīk pucēties un papildināt savu tēlu ar aksesuāriem, auskari būs lieliska izvēle.

Rotaslietas ar Swarovski kristāliem ir zināmas ar to mirdzumu. Spožie kristāli laistās saules gaismā un priecē ar neaprakstāmu mirdzumu, kas raksturīgs tieši Swarovski zīmolam. Tas būs akcents, kas ļaus iemirdzēties!

Zīda matu gumija

Zīda matu gumija

Ļauj savai māsai uzlabot matu struktūru – mitrinot matus un lutinot tos ar gludajiem, maigajiem zīda pieskārieniem. Zīda matu gumija būs praktiska dāvana, kas ļaus tev parūpēties par sieviešu/māsas skaistāko rotu – matiem.

Zīda matu gumijas ir piemērotas jebkādai matu struktūrai. Atliek tikai izvēlēties tīkamāko krāsu un matu gumijas izmēru, lai varētu māsu iepriecināt svētkos!

Radošs rokdarbu komplekts

Radošs rokdarbu komplekts

Ja māsai patīk nodarboties ar rokdarbiem, viņa ir pedantiska un var stundām ilgi pavadīt pie klusām nodarbēm, tad viņai ļoti patiks saņemt dāvanā kādu radošu rokdarbu komplektu.

Tas ļaus gan relaksēties no ikdienas steigas, gan radīt kādu īpašu un reizē unikālu mākslas darbu. Šī dāvana sniegs gan relaksējošu atpūtu, gan gala rezultātā – skaistu interjera objektu.

Ilgtspējīgie salmiņi

Vairākkārt lietojamie salmiņi

Vairākkārt lietojamie salmiņi ir praktiska dāvana, kas sniedz iespēju ikdienā saudzēt dabu. Ja tavai māsai rūp daba un zaļš dzīvesveids ir par viņu, tad šī dāvana ir kā radīta viņai.

Galvenais ir atrast kvalitatīvus salmiņus, lai tie pēc dažām lietošanas reizēm neapsūbētu un nesarūsētu. Šāda dāvana tiek dāvināta ar mērķi pasniegt ilgtspējīgu produktu, kas kalpos ilgi. Tāpēc ir svarīgi atrast ilgtspējīgus un kvalitatīvus salmiņus.

Kvalitatīvi legingi

Kvalitatīvi legingi

Kvalitatīvi legingi var būt praktiska un pārdomāta dāvana māsai, kurai patīk būt aktīvai vai kurai patīk ērts un stilīgs apģērbs. Augstas kvalitātes legingi bieži vien ir izgatavoti no izturīgiem materiāliem, kas var izturēt biežu valkāšanu un mazgāšanu. Kā arī, tie var nodrošināt lielisku ērtumu dažādām aktivitātēm, piemēram, jogai, skriešanai vai vienkārši gulēšanai mājās.

Dāvinot māsai kvalitatīvu legingu pāri, tasvar būt pārdomāts veids, kā parādīt viņai, ka jums rūp viņas intereses un labklājība. Vienlaikus nodrošinot viņu ar praktisku un stilīgu dāvanu!

Plānotājs

Jaunā gada plānotājs

Mūsdienās plānotājs vairs nav tikai kopā sastiprinātas lapas ar brīvām rindiņām personīgajiem pierakstiem. Tā ir atmiņu klades, kur pievienot attēlus, plānot savus treniņus un budžetu. Visa ikdiena var tikt satilpināta plānotājā. Tā būs prakstiska dāvana un lielisks ikdienas sabiedrotais.

Viens no praktiskākajiem plānotājiem, kādu vari uzdāvināt, ir plānotājs bez piesaistes gadam. Šādu plānotāju var sākt izmantot jebkurā brīdī.

Stilīga lavas lampa

Lavas lampa

Stilīgs un reizē funkciju pildošs gaismas ķermenis – lavas lampa būs lieliska un praktiska dāvana, ko māsa priecāsies saņemt svētkos.

Šāda lampa lieliski iederēsies gan guļamistabā, gan viesistabā, tādējādi radot patīkamu un mājīgu atmosfēru. Kā arī, stilīgā lavas lampa būs ne tikai gaismas ķermenis, bet arī lielisks veids, kas palīdzēs radīt nomierinošas un relaksētas sajūtas.

Ceram, ka šīs idejas palīdzēs pārsteigt māsu. Taču, ja nepieciešamas citas idejas, iedvesmu vari smelties citos mūsu rakstos.

Rakstā Dāvana māsai ar odziņu atradīsi dāvanu idejas, kas pārsteigs ar savu pievienoto vērtību. Rakstā Interesantas dāvanas draudzenei varēsi atrast oriģinālas un personīgas dāvanas māsai, kura tev ir gluži kā labākā draudzene.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *